Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2020., 10:27   #1171
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Discord mi je radio ok, pucketanje (odnosno jedan pop) cujes kada upalis slusalice. Ne pamtim druge probleme sa zvukom za vrijeme koristenja. Davno bi ih se rijesio da je tako lose kako kazes
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 10:30   #1172
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Moje iskustvo s njima je isto nekako "na pola".

Probajte jesti s slušalicama na glavi. Ili žvakati žvakaću, vidjet ćete što znači škripavost.
Baterija par dana mi izdržala, korištene 2-3 sata dnevno.
Zvuk ništa posebno.
Mikrofon dosta loš.
Domet ok.

Osrednji proizvod za cca 1000kn, zato sam ih i prodao.

Ništa ne može zamjeniti kvalitetnu žicu, na žalost.

Probao Astro A40, G933 ne mogu u istu rečenicu s njima. Ali ozbiljno, ne mogu u istu rečenicu. Nisam očekivao toliko razliku, ali drastična razlika je. Bile jedne A40 za 600kn na njušci, pobjegle mi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 10:50   #1173
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Moje iskustvo s njima je isto nekako "na pola".

Probajte jesti s slušalicama na glavi. Ili žvakati žvakaću, vidjet ćete što znači škripavost.
Baterija par dana mi izdržala, korištene 2-3 sata dnevno.
Zvuk ništa posebno.
Mikrofon dosta loš.
Domet ok.

Osrednji proizvod za cca 1000kn, zato sam ih i prodao.

Ništa ne može zamjeniti kvalitetnu žicu, na žalost.

Probao Astro A40, G933 ne mogu u istu rečenicu s njima. Ali ozbiljno, ne mogu u istu rečenicu. Nisam očekivao toliko razliku, ali drastična razlika je. Bile jedne A40 za 600kn na njušci, pobjegle mi.

Evo jedini koji me razumije, meni čak u istu rečenicu nemogu G533/G930 sa Kraken Ultimateom...a Razer nije baš hvaljen. Razlika velika u zvuku i kvaliteti izrade, zato ću prodati G533 i otići od Logitecha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 11:30   #1174
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Očito te neće zadovoljiti nijedan "gaming" headset, zasto ne odeš na neki audiophile headset i modmic (wireless)?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 11:35   #1175
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Mislim da ce se i mamutarka sloziti s vama jer je i njega zadesio neki model s losom autonomijom. Dunno, par dana zvuci cudno malo za ovo sto kazes, slazem se. Afaik, autonomija je 10ak h s iskljucenim rgb-om. Just sayin.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 11:58   #1176
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
svakako nemojte pratit što govori softver, ja sam na LGS (ghub nikako na zelenu granu) i tamo kad dođe cca 4h remaining za čas bude 15min remaining, softverski bug

kad zapisujem vremena paljenja/gašenja na papir, u zbroju bude 12ak sati
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 13:50   #1177
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Gledam sound blaster ae-5, najviše jer ima pojačalo za slušalice sa odvojenim pojačavanjem svakog kanala, a pogoni slušalice do 600 Ohma, tako da je odličan izbor i za prave hi-fi slušalice, ne samo headset.

https://amp.hothardware.com/reviews/...ne-aficionados

Kupiš jednom tako nešto i traje ti godinama, trenutno je oko 120€, ali ću pričekati još neko vrijeme.
Da kvotam kolegu i sebe.

1. opcija mi je bila BeyerDynamic DT 990 PRO + DAC + vanjski mikrofon. Probao sam ovo i mogu reci da je daleko najbolja kombinacija ako netko želi dobar setup. Svi ovi gaming modeli se mogu sakriti ispod stola. Problem jest što je ova kombinacija malo skuplja, rekao bih oko 2000 kn za sve i dodatno što je mikrofon na stolu, ili vanjski mic priključen na slušalice što meni nije odgovaralo.

e sad pošto je to dosta skupa opcija odlučio sam se za sljedeće:

Sennheiser GameOne slušalice + Asus DGX PCI zvučna i pokazalo se poprično dobro. Tako da svaka preporuka za ovaj kombo koji košta nekih 1200kn sve skupa.

Ono što mi još ostaje jest kupiti bolju zvučnu, to valjda budem kroz koji mjesec.

Prije kupnje sam probao nekoliko Logitech modela, Artics 7, ARtics PRO, Asus Strix i ništa od navedenog mi nije odgovaralo.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 17:56   #1178
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Uzeo sam ovo na Aliju https://www.aliexpress.com/item/3286...18ab4c4d2xGGRv

Frikovi za slusalice kazu da je zvuk predobar (imaju ih privatno), a najbolje sto mogu biti i wireless i zicne. Vidjeti cemo kad dodu
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 18:36   #1179
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Prika to je bluetooth, nije ti to gaming headset. Okej neki gejmaju na bluetooth misu pa in moze i ovo bit gaming headset, ali opet...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 18:50   #1180
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Tko gejma na BT misu kupuje i BT headset - kad vec mis kasni, neka i zvuk bude "u syncu"
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 22:35   #1181
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Pozdrav!

Na slicnom tragu, trebao bih preporuku kvalitetnog, a ne preskupog (znam, sokantno!) mikrofona kojeg bi koristio sa slusalicama.
Sluske vec imam (Senn HD598SR) i savrseno mi odgovaraju sto se tice komfora/udobnosti/zvuka/cime cu ih driveati.

Namjena bi bila dijelom za gameing, ali jednakom mjerom i za hrpu poziva/konferencija preko Skype/Teams/Zoom.

Razmisljao sam o nekom od Antilion modmic, ali na svakom reviewu o njima citam da je must eksterna zvucna kartica, a za ovaj poslovni dio mi je setup spojen samo na laptop i bojim se da necu biti zadovoljan glasnocom, odnosno da cu se morati "derati" da me dobro cuju.

Volio bi pronaci nesto za nekoliko stotina kn za ove potrebe, da mi je krucijalno uzeo bih odma Blue Yeti, ali posto nije i necu ga nakon korone koristiti svakodnevno, ne zelim dati 1000+ kn... osim ako stvarno nista ne uspijem naci jeftinije, a barem priblizno kvalitetom

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 08:03   #1182
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Prika to je bluetooth, nije ti to gaming headset. Okej neki gejmaju na bluetooth misu pa in moze i ovo bit gaming headset, ali opet...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesi pogledao specifikacije? Iskljucis ih, spojis kabel i rade kao obicne zicane
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 22:25   #1183
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
Što uzeti za gaming, bez mikrofona, sad se i ja dvoumim, zicno ili bezicno? Do nekih 300 kn, sto je best buy?
Pogledaj Roccat modele. Ja sam bio jako zadovoljam s njihovim Cross modelom. Na eKupi je 299kn, ne znam dal imaju kakvog nasljednika.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 13:46   #1184
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Ja uzeo MH751 u Linksu, čekam da dođu pa javim dojmove. I jel se to meni čini ili su poskupile nedavno, gledao sam shopove po EU i uglavnom je svuda cijena ista ko u Linksu, eventualno koja kn manje ali s dostavom dođe opet na isto ili više. Ima hrpa postova po internetima o cijenama od 60ak eur prije par mjeseci/godinu dana, a sad su 80+, ja ih platio s dostavom 600kn.
Od wireless opcije sam odustao što zbog kratkog trajanja baterije, što zbog težine, a na ovima mi se najviše sviđa neutralan dizajn i detachable mikrofon. Također, s njima bi trebao doći i TRRS to TRS splitter/adapter (3.5mm 4-pole na 2x3.5mm 3-pole konektor) da se mogu koristit na PC-u s odvojenim mic/headphones konektorima.

Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 09.04.2020. u 15:23.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 14:03   #1185
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Pozdrav!

Na slicnom tragu, trebao bih preporuku kvalitetnog, a ne preskupog (znam, sokantno!) mikrofona kojeg bi koristio sa slusalicama.
Sluske vec imam (Senn HD598SR) i savrseno mi odgovaraju sto se tice komfora/udobnosti/zvuka/cime cu ih driveati.

Namjena bi bila dijelom za gameing, ali jednakom mjerom i za hrpu poziva/konferencija preko Skype/Teams/Zoom.

Razmisljao sam o nekom od Antilion modmic, ali na svakom reviewu o njima citam da je must eksterna zvucna kartica, a za ovaj poslovni dio mi je setup spojen samo na laptop i bojim se da necu biti zadovoljan glasnocom, odnosno da cu se morati "derati" da me dobro cuju.

Volio bi pronaci nesto za nekoliko stotina kn za ove potrebe, da mi je krucijalno uzeo bih odma Blue Yeti, ali posto nije i necu ga nakon korone koristiti svakodnevno, ne zelim dati 1000+ kn... osim ako stvarno nista ne uspijem naci jeftinije, a barem priblizno kvalitetom


Pogledaj FIFINE mikrofon. Navodno best buy u svojoj klasi.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 21:05   #1186
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Evo malo ontopic:

__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 21:20   #1187
roxbro
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Ja mogu preporučiti logitech g533 wireless headset...imaju surround sound, super udobne, nemam problema sa baterijom (traje nekoliko dana), brzo se puni..tko god je dosao kod mene i probao sluske je ostao impresioniran i postao novi kupac istih
roxbro je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 22:53   #1188
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Stigao mi cloud flight jucer, evo par dojmova onako na prvu.
Side note: imam doma cloud stinger i superlux hd681 za usporedbu.

Generalno okejish/osrednji zvuk, onako kako san i ocekiva od gaming headseta, dosta slican ali ipak mozda malo bolji od cloud stingera sta san prije koristia. Basovi su kao i kod svih gaming headseta (meni) prenaglaseni. Superlux hd681 od 200 kn su bolje od svih gaming headseta koje san proba, tako i od ovih. Odlicno izoliraju zvuk vanka/unutra i meni su udobne, kao i stingerice. Softver in je govno, 280 megabajta koji sluze tome da podesis glasnocu, mjutas mikrofon (sta oboje mozes eksterno preko botuna na headsetu) i jedino korisno sta vidis postotak baterije. Treba bi imat 2 megabajta a ne 280 ebenih megabajta.

Realno - onako kako san i ocekiva, ali s obzirom da su headset i wireless bia san spreman na taj kompromis. Veliki spas mi je equalizer apo i peace GUI jer se poigran malo sa equalizeron i smanjin prenaglaseni bas onda mi je super profil za cs, a drugi iman za ostalo.

Jos mi se vrti po glavi da ih vratim i uzmen arctis 7 makar sam lijen za to, cisto jer imaju bolji (normalan) softver sa ekvalajzerom i svim ostalim, + onaj nekakav produzetak recivera koji ima line in/out i onda kad su zvucnici ukljuceni u out radi, a kad upalis headset mjutaji se zvucnici. Arctis ima nesto losije trajanje baterije.

Ocjena 8/10 cisto jer su wirless
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 10:25   #1189
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Cloud flight je nenadjebiv po pitanju ugodnosti nošenja na glavi , odlicno izoliraju zvuk i trajanju baterije, pa biraj što ti je važnije ...



Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Kingston HyperX Cloud Flight:

Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Sto se same udobnosti tice slusalice su vrh, jako su lagane sa obzirom da se radi o Wireless modelu, iako ce nekima mozda ljeti smetati eko koza od koje su napravljeni ear padovi, meni osobno to ne smeta.
Takoder ne stvaraju veliki pritisak na glavu, ali imaju dosta jaku izolaciju zvuka iz vana.



Složio bih se sa ovom izjavom da su veoma udobne.

Domet 15-20 m ili 3 zida.

Koliko puta odem s njima u kucu ili drugu prostoriju da ih zabravim skinut sa sebe jer stvarno zaboravim (skoro i ne osjetim) da ih imam na sebi.

Koliko puta zaspim s njima na glavi kad gledam film, a kad se probudim ne boli me uho ili glava od njih cak ni tada (što nije bio sucaj sa predhodnim slušalicama).

Mikrofon se može odvojiti i onda su perolake.

Cloud flight updejtao sam jucer na firmware 3115 i zvuk se znacajno poglasnio.

Ono što mi je prije bilo na 70-80% sada stavljam na 50% volumena.

HyperX_Cloud_Flight_Firmware_Update_Guide.pdf

Umjesto originalnog mikrofona na sluškama (koji je relativno loš) koristim mali žicni koji mi stoji na stolu (nije taj mic ništa specijalno (china-shit) ali je daleko bolji flight-ovog).

I ta konbinacija mi dobro ferca, sluške su lakše bez njega i netrebam se brinut dal cu slucajno puhnut / disat u mic ili ako nesto jedem da cu "uronit" mic u jelo.

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 12.04.2020. u 11:20.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 10:43   #1190
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ma kazem vjerojatno cu ih zadrzat, bia san spreman na neke kompromise.

Meni su dovoljno glasne, na 50% na njima a onda youtube manje od maks, na maks mi je glasno previse. Ingame u csu je glasnoca stavljena na 60%.

Imam i sam takav mic u ladici ali ovaj headset sam izmedu ostalog i kupia da mogu maknit zice, a i mic na headsetu puno bolje odvaja zvuk mehanicke tipkovnice i ostalu buku, sta je s ovim na stolu prije bilo nemoguce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 11:03   #1191
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
imam žicni mic u ladici, ali mic na headsetu puno bolje odvaja zvuk mehanicke tipkovnice i ostalu buku
Naravno.

Samo što te i opcenito wireless sluške nemaju dovoljno bandwidth-a/ propusnosti pa degradiraju zvuk koji mic očita, pa ljudima s kojima igraš bolje ce cut tvoj zvuk -govor sa nekim žicnim micom.

Žicni mic je stacionaran, cuješ što ekipa kaže a nemožeš im odgovorit ako si udaljen više od 2-3 metra od njega što nije slučaj sa micom na wireless headsetu.

Opet na kraju biraš kako tebi paše, samo navodim pozitivne i negativne strane jednog i drugog mica.

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
sta je s ovim na stolu prije bilo nemoguce
Moguce je, samo treba odvojit 2-3 minute više vremena da se fino podesi jacina mikrofona u Sound ( Control panel - Sound - Manage audio devices) te dodatno u Voice programima: TS3 / Discord i dobro poziconirati mic na stolu.



TeamSpeak 3 ( Tools -Options)





Discord ( User Settings - kotacic dolje lijevo pored nicka )

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 12.04.2020. u 17:12.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 12:52   #1192
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Sve ja to znam samo u praksi se meni pokazalo puno losije nego mic na headsetu. A kvaliteta tog mikrofona je li-la, govno i govnu brat. Manje bitno, posto jedino sluzi za teamspeak.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 14:12   #1193
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sennheiser 559 + fiio e10k + dedicated mic su winwin. Imam g935 i to je neusporedivo lošije od ove kombinacije. Treba nabaviti audio-technica bhps1 , to je krema headseta, eventualno sennheiser gsp 500/670
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 15:15   #1194
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Sennheiser 559 trenutno idu po 650 kn, i sigurno su vrhunske. Bilo bi fora usporediti ih sa superluxicama za 250 kn...Jel probao netko?
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 21:35   #1195
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ja sam sebe pocastio sa razer kraken ultimate. Taman su na akciji u linksu, a veliki sam sucker za razer. Nazalost ili na srecu, svejedno. Gledao sam najprije wireless sluske no odustao zbog potencijalnih problema u buducnosti sa trajanjem baterije.
Kako koristim i ostatak periferije od razera ovo ce mi se taman uklopiti u ekosuatav.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 21:48   #1196
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
I kakve su?
Inace, neznam zasto se bojite toliko baterije, pa cak ako i nekim cudom zaboravite napuniti uvijek se mogu uštekati u usb i nastaviti koristiti sa kabelom dok se pune....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 22:33   #1197
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Trebam pomoć oko odabira gaming headseta. Trenutno imam Logitech G533.
Dugo sam kopao i pregledao recenzije i suzio izbor na sljedeće :

SteelSeries Arctis 7 Wireless
SteelSeries Arctis Pro Wired
Razer Nari Ultimate


Arctis 7, bežične, jako hvaljene, baterija 20+h, nemaju svemirski rgb look što je plus
Arctis Pro, žičane, isti look kao i 7ce, ali ipak što se tiče zvuka su level up
Nari Ultimate, bežične, baterija 20+h kad se pogasi rgb i hypersense, mic malo lošiji nego kod steelseriesa, ali imaju taj hypersense koji je za neke totalni promašaj a za većinu next big thing (dobra stvar je to što se može ugasiti)

Ima još i opcija Arctis Pro + GameDAC, koje pružaju hi-res zvuk....

Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...

Ubacujem se malo kasnije, ali ako već imaš budžet za takve sluške, zašto ne uzeti BT 770 Pro + V-Moda mic. Ili 990 Pro ako zelis open back sluske.
Dobijes bolesno dobre sluške same po sebi i mikrofon koji posrami sve ove od navedenih headseta.
Trenutno bi te oboje izašlo oko 150€.
Možeš i iskombinirati slušalice + ModMic. Ja imam Sennhieser 558 u kombinaciji sa ModMicom 4 već sada 3 godine i nikad više se ne vraćam na gejmerski headset.

Jedini minus toga je što nisu wireless.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 12.04.2020. u 22:40.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 22:53   #1198
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
I kakve su?
Inace, neznam zasto se bojite toliko baterije, pa cak ako i nekim cudom zaboravite napuniti uvijek se mogu uštekati u usb i nastaviti koristiti sa kabelom dok se pune....
Stižu kroz desetak dana pa ću napisati dojmove. Trenutno imam kraken pro i prezadovoljan sam, najprije sa udobnošću sluški. Zvuk mi ionako nije neka jača strana tako da sam uglavnom sa svime zadovoljan. Ugl, napišem dojmove kada stignu.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2020., 12:59   #1199
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Stavil sam oglas i na trznicu ali da pitam i ovdje...
Jel ima neko adapter 3,5 mm TRRS(ž) na 2x3,5 mm TRS(m) slusalice+mikrofon viska, da prodaje. Ne ceka mi se 5dana i ne placa 70ak kuna za najjeftiniji trenutno dostupan
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2020., 13:29   #1200
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Imam ja ali mogu samo posudit i dal ima smisla gubit vrijeme 2 puta na primopredaju dok ti ne stignu tvoje


Imaš u chipoteci za 20 kn https://www.chipoteka.hr/artikl/1305...bag-8080520034


U instaru za 25 kn https://www.instar-informatika.hr/ka...X35M/product/?


Tebi treba za ovako nešto pretpostavljam ...

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 14.04.2020. u 14:25.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na