Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2020., 17:52   #1141
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Bitno da se riješilo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2020., 18:15   #1142
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Preporuka Wireless slusalice za ps4?
Klinjo ima 10 godina stoga nista pretjerano skupo....
axo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2020., 00:08   #1143
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Evo da se i ja nakon dosta vremena malo ubacim.

Ako tko slucajno trazi IEM za gaming preporucio bi "Quadbeat 3". Sluske su za jedan IEM odlicne, i dosta jeftine. Daju se kupiti za manje od 10e, ali ima kopija tako da si pro-google-ajte malo prije nego sto narucite.



Ja sam za jedan IEM odusevljen, a imam ih 15 komada.
boris1408 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2020., 09:37   #1144
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Preporuka Wireless slusalice za ps4?
Klinjo ima 10 godina stoga nista pretjerano skupo....
Rabljene PS4 wireless gamepad? Ja sam ih našao za 250kn, sasvim solidne bile.

Citiraj:
Autor boris1408 Pregled postova
Evo da se i ja nakon dosta vremena malo ubacim.

Ako tko slucajno trazi IEM za gaming preporucio bi "Quadbeat 3". Sluske su za jedan IEM odlicne, i dosta jeftine. Daju se kupiti za manje od 10e, ali ima kopija tako da si pro-google-ajte malo prije nego sto narucite.



Ja sam za jedan IEM odusevljen, a imam ih 15 komada.
IEM za gaming?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2020., 09:54   #1145
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
A neznam .

Ne volim te velike slusalice nikako. Ok kad igras pola sata recimo, ali par sati s njima na glavi mi je mucenje.
Sa IEM dobijes znaci totalnu izolaciju buke i mogucnost da cujes apsolutno svaki zvuk koliko god mali bio. Nedostatak je taj da je direkcionalni zvuk puno bolji na otvorenim slusalicama, iako mislim da bi ga mogao usporediti sa zatvorenim slusalicama koje sam ja probao (Cloud 2, corsair VOID i slicni modeli) .
Imaju pluseva i minusa, ali ako netko voli neka proba.
Quadbeat 3 ima dosta nedostataka isto. Prvo, mikrofonija od zice je strasna tako da treba pricvrstiti kabal sa kvacicom na odjecu. Drugo, nosnica koja ulazi u uho je strasno velika i debela tako da je tesko naci nekakav dobar fit i posljednje je da je potrebno promijeniti silikonske tipove jel su ovi koji dodu s njima sranje. Ako imas kolekciju onda se mozes igrati, ali neznam koje bi preporucio za kupiti.
No za nekakvih 70-ak kn dobijes IEM koji je relativno flat zvukom, odvajanje zvukova je top kao i direkcionalni audio koji je za jedan IEM strasno dobar.
Vjeruj mi da nijedan CHI-FI, bilo koji IEM u cjenovnoj klasi ili nepuhani modeli (BOSE i slicno) koji streameri i gameri koriste nisu ni blizu ovome po zvuku.
boris1408 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 10:50   #1146
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Vjerujem da pitanje nije bas za ovaj topic, ali da probam...
Da li znate za neke slušalice sa mikrofonom, zicne, koje se mogu koristiti na mobitelu...
Znaci da se spajaju preko 3.5 mm ali da mikrofon znaci nije samo ona rupica na slusalicama nego da ima onaj dodatni mikrofon kao na gaming headsetu, koji dolazi ispred usta...? Znam da nije pitanje bas za gaming, vise je za puno razgovora na mobu i da posluzi, dok se ne prica, za gledanje medija na mobu...zvuci jednostavno, ali pitao po vise ducana i odgovori su onako, meh, nitko siguran...e da, ako je moguce da prodjem za nekih max 400-500 kn...
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 11:00   #1147
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Pa klasicni (gaming) headset koji je na 1 3.5mm konektor, npr cloud stinger. Ili ako ti zelis inear slusalice u kombinaciji sa boom mikorofonom pred ustima onda sumnjam da tako nesto postoji.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 11:35   #1148
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Hvala @prileee evo jos samo pitanje, da li ima problem ako se to koristi na mobu za telefoniranje, jer u jednom ducanu mi je covjek za takav headset rekao da je to dobro ako koristim na kompu, ali da na mobu ne bi funkcioniralo jer kao mob nema dovoljno snage, ili tako nesto, da tjera te slusalice...? Da je bar netko probao pa da budem siguran...
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 11:50   #1149
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Evo probao upravo sa cloud stinger sa iphone SE na lk k10 2017 i obratno i radi poziv uredno, sve se cuje.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 11:58   #1150
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Hvala Ti, stvarno si mi puno pomogao, to je onda to, to sam trazio...
Hvala Ti jos jednom...
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 12:01   #1151
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Radi to normalno na mobu.

Jedino pripazi da ti mikrofon bude savitljiv tj da drška bude dizajnirana tako da njegova plastika/guma trpi savijanje.

Idealno bi bilo da mikrofon bude kao neka savitljiva žica - nalik sajli.

Pazio sam na sluške kao na oko u glavi ali đabe, išao sam se počohat po glavi i refleksno - nesvijesno napravio trzaj lijevom rukom kao da pozdravljaš nekoga u vojsci (se pozdravlja desnom koja mi je bila na mišu) i strgao sam dršku mikrofona

Na kraju popizdio i uzeo bežicne sa savitljivim mikrofonom, sa kojima prezadovoljan i ni ne osjetim ih kad su na meni.

S njima nema zapinjanja, čupanja žice i pletenja kablova jedino ih punim svaka 3-4 dana.

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 22.03.2020. u 13:29.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 12:34   #1152
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
A jel ima u tom rangu nekih bezicnih, da imaju tu vrstu mikrofona...nije full nuzno da su sa 3.5 mm spojeni, mogu ih i BT spojit na mob...
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2020., 13:44   #1153
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Najjeftinije Xiaomi mi true earbuds (cca 250kn) su odlične za razgovor. Potvrđeno od buraza koji vozi kamion i obavi desetak poziva dnevno u kabini u kojoj je određena razina buke motora, vjetra,... Ja sam ih koristio u mirnom okruženju i također nemam zamjerke za kvalitetu razgovora a također dobre su mi i za slušanje muzike (nisam zahtjevan korisnik). Mana je što je desna slušalica glavna i dok se isprazni ne možeš koristiti lijevu pa da recimo koristiš jednu a druga se puni. One skuplje Xiaomi mislim da rade nezavisno jedna od druge.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 09:04   #1154
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Trebam pomoć oko odabira gaming headseta. Trenutno imam Logitech G533.
Dugo sam kopao i pregledao recenzije i suzio izbor na sljedeće :

SteelSeries Arctis 7 Wireless
SteelSeries Arctis Pro Wired
Razer Nari Ultimate


Arctis 7, bežične, jako hvaljene, baterija 20+h, nemaju svemirski rgb look što je plus
Arctis Pro, žičane, isti look kao i 7ce, ali ipak što se tiče zvuka su level up
Nari Ultimate, bežične, baterija 20+h kad se pogasi rgb i hypersense, mic malo lošiji nego kod steelseriesa, ali imaju taj hypersense koji je za neke totalni promašaj a za većinu next big thing (dobra stvar je to što se može ugasiti)

Ima još i opcija Arctis Pro + GameDAC, koje pružaju hi-res zvuk....

Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 10:06   #1155
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Trebam pomoć oko odabira gaming headseta. Trenutno imam Logitech G533.
Dugo sam kopao i pregledao recenzije i suzio izbor na sljedeće :

SteelSeries Arctis 7 Wireless
SteelSeries Arctis Pro Wired
Razer Nari Ultimate


Arctis 7, bežične, jako hvaljene, baterija 20+h, nemaju svemirski rgb look što je plus
Arctis Pro, žičane, isti look kao i 7ce, ali ipak što se tiče zvuka su level up
Nari Ultimate, bežične, baterija 20+h kad se pogasi rgb i hypersense, mic malo lošiji nego kod steelseriesa, ali imaju taj hypersense koji je za neke totalni promašaj a za većinu next big thing (dobra stvar je to što se može ugasiti)

Ima još i opcija Arctis Pro + GameDAC, koje pružaju hi-res zvuk....

Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...
Pozz. Frend je imao Arctis Pro Wired i navodno nije bas bio zadovoljan orijentacijom zvukova u shooterima i znam da ih je jako brzo zamijenio. Nakon toga je presao na Logitech g533 koje su mu bile puno bolje po tom pitanju, ali je pak baterija kratko trajala i na kraju je uzeo Hyperx Flight koje sam mu ja iz osobnog iskustva preporucio i sad je zadovoljan u svim segmentima.

Ako zelis vise detalja o ovim Steelseries mogu ga dodatno pitati na kakve je on tocno probleme osobno naletio.

Takoder si razmotri ovakav combo

https://www.youtube.com/watch?v=CLPa1ejmKXE&t

Da mi zelja nije bila wireless i rijesit se kabla osobno bi isao na tu opciju.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 10:44   #1156
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...

Ne znam koliko je pametna ali da sad kupujem bile bi

https://www.conrad.hr/studijske-slus...-over-ear-crna

Studijske slušalice HD-668 B Superlux Over Ear crna

+

i npr. ovakav mikrofon

https://www.protis.hr/products/detai...d-black/141194

Koristim samo slušalice Sony MDR XB700, jer koji sam god gaming headset probao bio mi je druga liga po zvuku. Za bežično povezivanje koristim deset metara produžnog kabela za slušalice Tak mi je najkvalitetnije, i sa najmanje nerviranja oko nepotrebnih problema.

od ti eksternih zvučnih/dacova i sl. moja preporuka za ASUS Xonar U7 MKII
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 11:23   #1157
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Pozz. Frend je imao Arctis Pro Wired i navodno nije bas bio zadovoljan orijentacijom zvukova u shooterima i znam da ih je jako brzo zamijenio. Nakon toga je presao na Logitech g533 koje su mu bile puno bolje po tom pitanju, ali je pak baterija kratko trajala i na kraju je uzeo Hyperx Flight koje sam mu ja iz osobnog iskustva preporucio i sad je zadovoljan u svim segmentima.

Ako zelis vise detalja o ovim Steelseries mogu ga dodatno pitati na kakve je on tocno probleme osobno naletio.

Takoder si razmotri ovakav combo

https://www.youtube.com/watch?v=CLPa1ejmKXE&t

Da mi zelja nije bila wireless i rijesit se kabla osobno bi isao na tu opciju.
Hmmm, sad si me bacio u razmišljanje...jer sam mislio da će te wired bit best opcija.
Daj ga baš pitaj kakve je probleme imao...zanima me sve, orijentaciju si već rekao ali to mi je dosta bitan faktor tako da 90% da ih mogu prekrižiti
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 18:24   #1158
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Hmmm, sad si me bacio u razmišljanje...jer sam mislio da će te wired bit best opcija.
Daj ga baš pitaj kakve je probleme imao...zanima me sve, orijentaciju si već rekao ali to mi je dosta bitan faktor tako da 90% da ih mogu prekrižiti
Bas ce cuo sa njim, on je zapravo imao Wireless model, ali ova zamjerka sto sam napisao je tocna. Kaze da su sluske super za muziku itd, ali posto je trazio bas slusalice za gaming kaze da mu je orijentacija bila toliko losa da ih se rijesio u par dana...

Nakon njih je imao headsete koje sam naveo u proslom postu i oni su mu po tom pitanju bili puno bolji. Kad pogledas uzorak od 3 wireless headseta u tom cjenovnom rangu za praviti usporedbe mu i nije toliko los. E sad kolike su razlike Wireless i Wired verzije Arctisa to ne znam.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 11:11   #1159
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Trebam pomoć oko odabira gaming headseta. Trenutno imam Logitech G533.
Dugo sam kopao i pregledao recenzije i suzio izbor na sljedeće :

SteelSeries Arctis 7 Wireless
SteelSeries Arctis Pro Wired
Razer Nari Ultimate


Arctis 7, bežične, jako hvaljene, baterija 20+h, nemaju svemirski rgb look što je plus
Arctis Pro, žičane, isti look kao i 7ce, ali ipak što se tiče zvuka su level up
Nari Ultimate, bežične, baterija 20+h kad se pogasi rgb i hypersense, mic malo lošiji nego kod steelseriesa, ali imaju taj hypersense koji je za neke totalni promašaj a za većinu next big thing (dobra stvar je to što se može ugasiti)

Ima još i opcija Arctis Pro + GameDAC, koje pružaju hi-res zvuk....

Volio bih čuti koju pametnu ukoliko netko ima neke od navedenih, pluseve/minuse...
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Pozz. Frend je imao Arctis Pro Wired i navodno nije bas bio zadovoljan orijentacijom zvukova u shooterima i znam da ih je jako brzo zamijenio. Nakon toga je presao na Logitech g533 koje su mu bile puno bolje po tom pitanju, ali je pak baterija kratko trajala i na kraju je uzeo Hyperx Flight koje sam mu ja iz osobnog iskustva preporucio i sad je zadovoljan u svim segmentima.

Ako zelis vise detalja o ovim Steelseries mogu ga dodatno pitati na kakve je on tocno probleme osobno naletio.

Takoder si razmotri ovakav combo

https://www.youtube.com/watch?v=CLPa1ejmKXE&t

Da mi zelja nije bila wireless i rijesit se kabla osobno bi isao na tu opciju.
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Bas ce cuo sa njim, on je zapravo imao Wireless model, ali ova zamjerka sto sam napisao je tocna. Kaze da su sluske super za muziku itd, ali posto je trazio bas slusalice za gaming kaze da mu je orijentacija bila toliko losa da ih se rijesio u par dana...

Nakon njih je imao headsete koje sam naveo u proslom postu i oni su mu po tom pitanju bili puno bolji. Kad pogledas uzorak od 3 wireless headseta u tom cjenovnom rangu za praviti usporedbe mu i nije toliko los. E sad kolike su razlike Wireless i Wired verzije Arctisa to ne znam.
Evo i ja bas u slicnoj dilemi, pa gledam arctis 7 i cloud flight usporedbu i sve vise naginjem na cloud flight jer ne volim prenaglasen bas a izgleda da steelseries ide u tom smjeru, + cloud flightu je nesto vece trajanje baterije i cloud flight su jeftinije 100-200 kn ako ne gledamo edigital. @Guerra kako si zadovoljan sa headsetom?

Uglavnom namjena je gaming i to uglavnom cs/fps. Za sad imam stolni mic i superlux hd681 i super zadovoljan sam, ali mi je dosta žica u 2020. godini.

@Snowrider zasto mijenjas g533, i za sta si se na kraju odlucia?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 11:21   #1160
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Osobno, imao sam zadnjih 2 godine ovako:
G930, G533 i sada imam G233.

Meni su sve 3 bile pretihe u igrama. Pogotovo competitive MP igrama ala COD i PUBG.

Jedne in-ear gaming slušalice, koje nisu wireless su na 30% jačine zvuka jače nego bilo koje Logitech Wireless na 100%. Zašto, ne znam. Ali nisam jedini s tim problemom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 11:26   #1161
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
@Snowrider zasto mijenjas g533, i za sta si se na kraju odlucia?
Pa nisam još odlučio, probao sam od kolege Kraken Ultimate jer recimo da mi je to približno Nariu. Nekad davno sam imo Razer Electra, bolila glava nakon sat korištenja, bass prejak nije se mogao stišati.

E sad Kraken Ultimate, udobnost vrhunska, laganije od G533, zvuk 40% jači od G533, bass jak ali se može full ugasiti. E sad puno sam istraživao i dosta problema ima Razer generalno..bile to Nari, Thresher itd. I to me malo odbija jer cijenom su u vrhu a nisu bez mana, kvaliteta izrade je na nivou.

Još ću istražiti ne žuri mi se, iako sam suzio izbor na Steelseries i Razer mislim da to neće bit konačan izbor.

G533 mjenjam čisto da pređem na bolje.....imam par zamjerki ali ništa strašno.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 13:27   #1162
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Evo i ja bas u slicnoj dilemi, pa gledam arctis 7 i cloud flight usporedbu i sve vise naginjem na cloud flight jer ne volim prenaglasen bas a izgleda da steelseries ide u tom smjeru, + cloud flightu je nesto vece trajanje baterije i cloud flight su jeftinije 100-200 kn ako ne gledamo edigital. @Guerra kako si zadovoljan sa headsetom?

Uglavnom namjena je gaming i to uglavnom cs/fps. Za sad imam stolni mic i superlux hd681 i super zadovoljan sam, ali mi je dosta žica u 2020. godini.
Vecinom igram Apex koji bas i nema najsretnije rijesen zvuk, ali cak i tu dobar headset moze napraviti itekakvu razliku. Prije sam koristio budzet opciju Hyperx Stinger i uzasno je tesko bilo orijentirati se od kuda dolazi zvuk kada bi protivnik bio blizu (prvenstveno mislim na footstepse). Sa ovim slusalicama je potpuno druga stvar pa imam jako dobro orijentaciju gdje tko prolazi. Osobno ukljucim "Windows Sonic for Headphones" i tad stvar bude jos bolja posto sve skupa dobije dodatnu dubinu tj zvukovi koji se odvijaju blize u prostoru postaju naglaseniji, a ovi u daljini su dosta tisi pa se fokus prebaci na bitno.

Sto se same udobnosti tice slusalice su vrh, jako su lagane sa obzirom da se radi o Wireless modelu, iako ce nekima mozda ljeti smetati eko koza od koje su napravljeni ear padovi, meni osobno to ne smeta. Takoder ne stvaraju veliki pritisak na glavu, ali imaju dosta jaku izolaciju zvuka iz vana.

Baterija traje deklariranih ~30 sati, to je recimo bio razlog sto je isti ovaj frend kojeg sam spominjao zamjenio g533 sa njima.

U tom cjenovnom rangu wireless opcija mislim da su stvarno dobar odabir, jos ako ih kao ja sa amazona na bf upiknes za ~650kn di ces bolje
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 16:35   #1163
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Kingston HyperX Cloud Flight:

Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Sto se same udobnosti tice slusalice su vrh, jako su lagane sa obzirom da se radi o Wireless modelu, iako ce nekima mozda ljeti smetati eko koza od koje su napravljeni ear padovi, meni osobno to ne smeta. Takoder ne stvaraju veliki pritisak na glavu, ali imaju dosta jaku izolaciju zvuka iz vana.
Složio bih se sa ovom izjavom da su veoma udobne.

Domet 15-20 m ili 3 zida.

Koliko puta odem s njima u kucu ili drugu prostoriju da ih zabravim skinut sa sebe jer stvarno zaboravim (skoro i ne osjetim) da ih imam na sebi.

Koliko puta zaspim s njima na glavi kad gledam film, a kad se probudim ne boli me uho ili glava od njih cak ni tada (što nije bio sucaj sa predhodnim slušalicama).

Mikrofon se može odvojiti i onda su perolake.

Osobno koristim drugi mikrofon koji mi je na stolu spojen žićno.


Novi firmware 3115 dodatno pojacava zvuk za 20 do 30%.

Ono što mi je prije bilo na 70-80% sada stavljam na 50% volumena.

HyperX_Cloud_Flight_Firmware_Update_Guide.pdf
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 12.04.2020. u 10:46.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 20:20   #1164
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Što uzeti za gaming, bez mikrofona, sad se i ja dvoumim, zicno ili bezicno? Do nekih 300 kn, sto je best buy?
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 09:38   #1165
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ja sam full odustao od wirelessa, koje god su high-end imaju neke probleme i naravno baterija užas. Razer precjenjeni također prekrižen, iako su mi jako dragi zbog dizajna.

Za sad su mi HyperX Revolver S i SteelSeries Arctis Pro + GameDAC u razmatranju....
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 09:52   #1166
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
ja san spreman na pokoji kompromis da se rijesim zica. Cloud flight cu najvjerojatnije narucit ovih dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 09:54   #1167
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Ja sam full odustao od wirelessa, koje god su high-end imaju neke probleme i naravno baterija užas. Razer precjenjeni također prekrižen, iako su mi jako dragi zbog dizajna.

Za sad su mi HyperX Revolver S i SteelSeries Arctis Pro + GameDAC u razmatranju....
Onda pogledaj i Astro A40 s pojačalom ili A50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 10:01   #1168
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Ja sam full odustao od wirelessa, koje god su high-end imaju neke probleme i naravno baterija užas.
Ja imam G933 od prvog dana kad su izasle, zvuk vrh a baterija traje danima, cak i ako zaboravim puniti mogu uštekati usb do ih koristim.
Jesu strariji model ali valjda su i noviji modeli iste ili bolje kvalitete i mogućnosti?!?

Mana im je što su škripave...
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 10:18   #1169
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
G933 su mi bile odlicne! Baterija super, domet ovisi o poziciji receivera, ali je bio dosta dobar (nisam imao dropove). Mana su mi bile samo skripavost i malo slab clamping force (ili prevelika masa) pa sam se morao kontrolirati da ne gledam u pod jer bi pocele kliziti s glave Power button, sudeci po netu, isto zna zezati i postoji ful jednostavan fix za to. Simptom je da slusalica gubi zvuk na jedno uho, a powezano je s losom vezom switcha na mbo i slidera na slusalici. Ne znam koliko je to cest problem.

Ali proizvod kao takav je stvarno dobar, za cijenu na Amazonu, jasno (oko 100 eura na akcijama). Prodao ih samo zato jer ih jako slabo koristim i od onda mi fali neki pc headset.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 10:19   #1170
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ma kakvi, sve je to isti rang od logitecha.
Škripave, zvuk pretih, prilikom pokretanja igre/joinanja na discord i slično pucketa zvuk dok se ne stabilizira (gugl kaže do G Huba koji nikako da riješe), baterija traje danima ukoliko ih dnevno koristiš 45min.
Jedini, al jedini plus je support i reklamiranje proizvoda. Tu su stvarno vrhunski!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na