Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2014., 23:07   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One , savjet oko kupovine

Trebao bi ekipa savjet oko kupovine printera.
Nije baš da pratim te stvari jer me pisači nikada nisu zanimali no kako bolja polovica radi u prosvijeti i kako sve mora raditi kod kuće pošto škola nema novaca za tonere, papire i sl. tako tražimo ovako neko all in one riješenje.
Malim njuškanjem smo naletiti na navedeni HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One koji nam paše po svemu....obavezni wlan, povoljna boja, mogućnost kopiranja te povoljna cijena.
Zanima me ima li tko od vas ovaj model te je li zadovoljan s njime?

Napominjem da nam nije važna ne znam kakva kvaliteta ispisa već ono što sam naveo jer će se na njemu ionako većinom printati testovi i sl. stvari za klince (da, treba biti u boji i svakako tintni jer sam i ja predložio c/b laserski no ne dolazi u obzir dok sve ostalo ide van naših platežnih mogućnosti jer se i ovo kupuje ne za nas već da se olakša djeci u školi).

Ako imate još koji model na pameti, a da je bolji po ne znam čemu od ovoga, samo recite pa da vidimo o čemu se radi i da nađemo najbolje za te novce.

Još jedna stvar je važna, a to je da uređaj mora biti novi, do max 700 kn (ni kn više) te da je obavezno wlan i da ima obaveznu mogućnost kopiranja tj. skeniranja te mogućnost ispisa sa smartphonea, tableta i sl.

Hvala!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2014., 07:08   #2
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Trebao bi ekipa savjet oko kupovine printera.
Nije baš da pratim te stvari jer me pisači nikada nisu zanimali no kako bolja polovica radi u prosvijeti i kako sve mora raditi kod kuće pošto škola nema novaca za tonere, papire i sl. tako tražimo ovako neko all in one riješenje.
Malim njuškanjem smo naletiti na navedeni HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One koji nam paše po svemu....obavezni wlan, povoljna boja, mogućnost kopiranja te povoljna cijena.
Zanima me ima li tko od vas ovaj model te je li zadovoljan s njime?

Napominjem da nam nije važna ne znam kakva kvaliteta ispisa već ono što sam naveo jer će se na njemu ionako većinom printati testovi i sl. stvari za klince (da, treba biti u boji i svakako tintni jer sam i ja predložio c/b laserski no ne dolazi u obzir dok sve ostalo ide van naših platežnih mogućnosti jer se i ovo kupuje ne za nas već da se olakša djeci u školi).

Ako imate još koji model na pameti, a da je bolji po ne znam čemu od ovoga, samo recite pa da vidimo o čemu se radi i da nađemo najbolje za te novce.

Još jedna stvar je važna, a to je da uređaj mora biti novi, do max 700 kn (ni kn više) te da je obavezno wlan i da ima obaveznu mogućnost kopiranja tj. skeniranja te mogućnost ispisa sa smartphonea, tableta i sl.

Hvala!
Nešto slično sam kupio ocu. Uzeli smo model HP officejet 4500 (print-scan-fax i kopirka). Uglavnom, zamjenske boje postoje, cijena im je oko 100 kn. Iskreno, nisam zadovoljan printerom. U godinu dana je bio 2x na servisu, prvi puta se pojavila neka poruka kako nisu zatvorena vratica za boju, drugi puta je riknula matična. Sve je bilo u garantnom roku,ali...Kako sam i ja prosvjetar razmišljao sam o istom takvom multifunkcionalnom uređaju,ali nakon ovog očevom iskustva ne mislim ga nabaviti. Puno bolji su mi laserski printeri. Neki moj hp1020 radi već 10 godina bez problema, a zamjenski toner nabavljam po 86 kn i s njime isprintam oko 1500-2000 str.
Pred par dana sam vidio (čini mi se u Metro katalogu) oinudu za laserski hp printer,ali u boji,a cijena je bila oko 700 kn što je po meni jako povoljno.
Računaj kako ćeš na ink jetu isprintati sa jednim punjenjem boje oko 100-200 str.,a na laseru ti je to skoro 10x više.
sibica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2014., 16:03   #3
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Koristim nesto preko pola godine HP 3525. Nije bilo apsolutno nikakvih problema i jako sam zadovoljan printerom.

I ovo u vezi jeftinog printanja na laserskom, provjeri prvo koliko ispada po stranici na jednom, a koliko na drugom. Imam i laserskog Samsunga i printanje na njemu je skuplje. A i vise se osjeti odjednom dati vise stotina kuna za toner, nego pet puta po 100kn.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2014., 17:52   #4
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Koristim nesto preko pola godine HP 3525. Nije bilo apsolutno nikakvih problema i jako sam zadovoljan printerom.

I ovo u vezi jeftinog printanja na laserskom, provjeri prvo koliko ispada po stranici na jednom, a koliko na drugom. Imam i laserskog Samsunga i printanje na njemu je skuplje. A i vise se osjeti odjednom dati vise stotina kuna za toner, nego pet puta po 100kn.
Slažem se..Puno ovisi i o tome koliko koštaju zamjenski toneri..Najbolje staviti sve na papir, zbrojiti sve pluseve i minuseve i odlučiti..
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 11:45   #5
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Koristim nesto preko pola godine HP 3525. Nije bilo apsolutno nikakvih problema i jako sam zadovoljan printerom.

I ovo u vezi jeftinog printanja na laserskom, provjeri prvo koliko ispada po stranici na jednom, a koliko na drugom. Imam i laserskog Samsunga i printanje na njemu je skuplje. A i vise se osjeti odjednom dati vise stotina kuna za toner, nego pet puta po 100kn.
Uzeti cu onda danas ovaj HP 3525 jer nalazim samo na pozitivna misljenja po netu.

Uz to ide u njega crna i jedna boja pa ispadne dosta povoljno s obzirom da je tu sve zajedno u pitanju cca 120-130 kn i za boju i za crnu.
To mi financijski svakako odgovara.

Uz to je wlan, a to mi je jako vazno kao i to da mogu brzo isprintati neki pdf s moba ili tableta.

Javim dojmove kada ga uzmem (nadam se da bude dosao do cetvrtka najkasnije).

TNX ekipa!

__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 11.11.2014. u 11:56.
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 13:05   #6
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Uz to ide u njega crna i jedna boja pa ispadne dosta povoljno s obzirom da je tu sve zajedno u pitanju cca 120-130 kn i za boju i za crnu.
To mi financijski svakako odgovara.
Nije jedna boja, tri su boje (Y + C + M), gdje si procitao da ide jedna boja?
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 14:21   #7
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Nije jedna boja, tri su boje (Y + C + M), gdje si procitao da ide jedna boja?
Ne, jedna boja i crna:

http://m.hp.com/in/en/products/print...do?oid=5285995

Evo i copy/paste (provjereno i u trgovini tj. otvoreno ispred mene):

Number of print cartridges: 2 total (1- black, 1 tri-color cyan, magenta, yellow)
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 14:36   #8
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Aha, za 3545. Napisao si 3525, valjda tipfeler.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 14:43   #9
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Aha, za 3545. Napisao si 3525, valjda tipfeler.
Da, moja je greska.

Citao sam sta si ti napisao pa sam zato sigurno nesto zabrijao,a li mislim na 3545.

Dobro je, vec sam se uplasio da sam tko zna sta hja gledao u trgovini i da sam nesto krivo zapamtio.
Imaju kod mene 3545, ali cijena mu je 700 kn i dobije se jedna crna i foto papir.
Kako mi foto papir mi ne treba, tako mi se bas ne isplati uzimati taj bundle za caca 700 kn te cu naruciti samo printer bez papira i bez dodatne crne (oko 130 kn manje, ok usteda).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na