Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2009., 11:34   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Vodeno u Hrvatskoj

Dali ima bilo gdje u Hrvatskoj kupiti djelovi za komplet vodeno, a da nije neko cupano iz nekih kucista (TT Armor i sl.) ili od kuda da ga narucim i da sve lijepo stigne na moju adresu!?
Ako netko slucajno narucuje djelove iz vana i ti isti imaju djelove za vodu, neka mi se javi na PM pa da zajedno narucimo i podjelimo troskove slanje ili nesto.

LP
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 15:57   #2
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Ako se ne varam links je to imao,ali malo sam odsutan u IT svijetu u zadnje vrijeme pa me nemoj držati za riječ
Angelus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2009., 18:00   #3
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Ja sam isto zainteresiran za vodeno. Ne znam da li ima pojedinačnih komponenti za kupiti, ima nešto gotovih rješenja.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 18:05   #4
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Ili otić do Slovenije ili skupljat dijelove na tržnici ako si strpljiv.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 20:40   #5
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ma imam Corsair H50 sa kojim sam ultrazadovoljan i recimo da je taj Hydro bio test da vidim hoce mi voda "sjesti" ili ne. No sada kada sam vidio kako to sve radi i kako mi se sve totalno svida, stavio bih kompletno vodu na grafu i na CPU.
Toga rijesenja nema izgleda kod nas...jedino da konaktiram "harveraj" no to mi je "egzotika" jer ne zelim ostati bez love kao neki.
Pa ako netko narucuje nesto iz vana neka mi posalje PM pa da ja ubacim samo i svoje djelove za vodeno........a onda bih uzimao sve tj. i za CPU i za GPU.
Links ima samo Hydro no to imam, ali sada bih ipak i grafu sa vodom ohladio.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 21:01   #6
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Možeš malo pitati kolegu Fleksa kakvo je stanje u Zloveniji, on često tamo ide pa ti možda može dofurati dijelove.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 21:12   #7
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Znam da je reklama, ali samo treba googlat

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=169139

Inace, mene je taj dio nazivcirao kad sam si htio killer uzet, nikako nisam uspio naci kod nas... , okolo naravno ima, ali postarina, pfff

edit: tek sam sad procitao prvi post kak spada, vjerojatno te moj oglas na to i nagnao win32...teži LOL. Sta moje vodeno sad smrdi ili, nekuzim, pa ovo moje vodeno mozes kupit (mogao) odvojeno, a inace je to isto dolazilo sa TT armorom. Dobro...nebitno.

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 06.12.2009. u 21:44.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 23:04   #8
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Znam da je reklama, ali samo treba googlat

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=169139

Inace, mene je taj dio nazivcirao kad sam si htio killer uzet, nikako nisam uspio naci kod nas... , okolo naravno ima, ali postarina, pfff

edit: tek sam sad procitao prvi post kak spada, vjerojatno te moj oglas na to i nagnao win32...teži LOL. Sta moje vodeno sad smrdi ili, nekuzim, pa ovo moje vodeno mozes kupit (mogao) odvojeno, a inace je to isto dolazilo sa TT armorom. Dobro...nebitno.
Da, i takav kit je kostao svojedobno preko 800kn... ok je to vodeno.

@win - Ako bas zelis zasebno komponente kupovati onda ti je najbolje narucivati iz ek-a. Vec je bila jedna tema za grupnu narudzbu od njih, da se podijeli postarina i troskovi i tak to. Ako ima dovoljno zainteresiranih isplatilo bi se.

Nedavno su napravili i update stranice, sad imas konfigurator koji ti automatski predlaze koje stvari mozes uzeti u ovisnosti sto si izabarao i za koji hardver kupujes blokove itd. Super stvarcica.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 03:16   #9
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Uh, sad ste me zaintrigirali za to vodeno hladjenje...

Kakva je opcenito situacija sa vodenim. Prije 5-6 godina kad sam zadnji put promatrao tu "tehnologiju", bilo je puno nedostataka koji su me odbili? Curenje, redovito odrzavanja/mijenjanje vode, rikavanje pumpi i povecavanje buke zbog istih (jer ako me pamcenje dobro sluzi, pumpe su se kupovale u petshop-ovima; one za akvarij...?)... Uglavnom cita egzotika koja je usto bila i jako skupa. Ako je suditi prema ek-u, za 1500kn se moze nabaviti fini komplet (blok za CPU i GPU + "radijator" + tank sa pumpom + cijevi)?

Ako je netko kupovao u ek-a, moze i preporuka pumpi/tanka i blokova?

bas gledam malo susjede i imaju fine proizvode. Kakva je situacija sa carinom ako se ide osobnim automobilom? Samo da nije neka fora tipa: Kiler zaljepi ispod haube na kiler od motora pumpu gurni u rezervar, tank spojio sa posudicom za brisace...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 16:51   #10
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Znam da je reklama, ali samo treba googlat

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=169139

Inace, mene je taj dio nazivcirao kad sam si htio killer uzet, nikako nisam uspio naci kod nas... , okolo naravno ima, ali postarina, pfff

edit: tek sam sad procitao prvi post kak spada, vjerojatno te moj oglas na to i nagnao win32...teži LOL. Sta moje vodeno sad smrdi ili, nekuzim, pa ovo moje vodeno mozes kupit (mogao) odvojeno, a inace je to isto dolazilo sa TT armorom. Dobro...nebitno.
Frendos stvarno mi tvoj oglas nije pao na pamet, vec sam mislio opcenito da ne bih ta kompletna rijesenja iz kompova uzimao vec bih iskljucivo sve u djelovima posebno kupio i slozio.

Naravno treba mi za am2 cpu + trebam obavezno vodu za grafu posto ima na trznici taman blok za moju grafu. Grafa mi je definitivno prioritet jer treba to ohladiti kako treba pa ne bih bas stedio, a taj blok ako nije prodan bio bi dobra investicija. Ne bih uzimao vodu samo za CPU posto to vec imam.....

http://www.xs-pc.co.uk/razor4870x2.php

Accelero mi je skup.....500 kn za njega je ipak malo previse. Danas sam u Linksu kupovao brdo nekih sitnica i gledam taj Accelero i skoro sam ga uzeo, ali ono....500 kn za vent mi se cini malo previse (zato trazim na trznici rabljeni ako netko ima).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2009., 19:31   #11
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Thumbs up

Ekipa, ako netko slucajno narucuje djelove iz vana ili ide sam po njih, molim vas da mi posaljete PM jer 100% uzimam novu vodu za grafu i za cpu. Blok za grafu mi je moze se reci osiguran, ali trebam sve ostalo. Placam postarinu, dio troskova slanja ili kako se vec dogovorimo i placam gotovinom naravno. Accelero cu si ostaviti, a ako uspijem kupiti ovako kompletno vodeno ond bi Hydro isao na trznicu posto ce mi biti visak. Inace Hydro mi je odlican, ali sa Accelerom bas nisam zadovoljan pa cu staviti komplet vodu i na cpu i na gpu jer citam na netu da voda fino hladi i vrm na grafi. Pa ako netko ide preko grane ili narucuje neka mi samo sibne pm.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 18:02   #12
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ovo je i dalje "aktualno".....pa ako netko narucuje djelove neka mi se javi na PM.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 19:39   #13
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
I ja se priključujem, ak netko ide i ja bi uzeo nesto.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na