Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2008., 12:46   #1
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Zatvaranje PCI rupa

Imam novi komp, ali ostavio sam si staro kućište na kojem su maknuti svi limići s mjesta PCI i AGP utora. Budući da sad imam samo 1 karticu, kroz ove ostale rupe (njih 5) ulazi mi dosta prašine pa bih htio to zatvoriti. Mislio sam zalijepiti neki karton ili nešto slično, ali to bi izgledalo bezveze i nakon nekog vremena selotejp bi pustio ljepilo pa bi mi kućište bilo ljepljivo. Najbolje bi bilo kad bi se mogli nabaviti limići poput onih na krajevima kartica, s rupom za šeraf, pa da ih zašerafim kao normalne kartice. Postoji li takvo što gdje za kupiti? Ne poznam nikakvog limara ili nekoga tko bi mi to napravio tako da ta opcija otpada...
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2008., 13:06   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Obići xy pc servisa i zamolit da ti daju, postoje limići baš za to. Jest da ih danas ima sve manje otkad je praksa na kučištima da se "rupe" otvara tako da se odlomi perforirani komad lima. Ako naletiš na prastaru kutiju naći ćeš ih bar 3.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2008., 06:36   #3
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Daš jedan probni nekom limaru da ti nareže od čeličnog lima, meni je stari izrezao još davno davno od rosfraja 20 komada, dan danas ih još imam doma...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2008., 21:25   #4
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Probaj ovo sta sam ja kod frenda napravio:
-Uzmes par stapica od sladoleda (bez sladoleda naravno ), i prelakiras ih sprejom.
-zaljepis ih i izgleda mrak (super ili uhu ljepilo), a i izgleda stvara!
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 19:24   #5
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
možeš probati ono što je jedan frend napravio komad tvrđeg kartona izrezao na mjeru obojao u boju kučišta i pričvrstio ga limičima koje je skinuo sa starih grafičkih/zvučnih kartica koje su odslužile svoje. iznutra ne izgleda boš nešto ali barem ne ulazi prašina a izvana i nije tako loše
bamuja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na