Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.10.2011., 23:18   #91
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Nemogu vjerovati da ni u prosirenom ni ikakvom paketu nemaju poslovne kanale kao sto su CNBC ili Bloomberg..isto tako ovaj E! ili Style koji danas gleda valjda svaka druga cura koja ima maxtv ili iskon..
ok im je cijena, malo su minute telefona skuplje od iskona , i dobro kaj nema previse programa nepotrebnih nego sam izaberes, al mogli su veci izbor staviti..I dobar je ovaj uredaj, moderniji od iceg na trzistu, snimalica je tu, USB port RADI i mozes gledat filmove s njega, pravi mali multimedija centar..fejs, youtube..kolko god kukali osobno koristim youtube na iskonu, kad mi se slusa neka pjesma , ocu nekom nesto pokazat kad dodjes , kolko god bilo nezgodno pisat s daljincem, fora je, sam ti predlozi osim toga cim napises par slova..
Dakle sve je to ok , plus veliki PLUS kaj za 5kn izaberes jos program koji hoces, napokon se netko sjetio kak veli covjek gore REVOLUCIONARNE ideje , nakon cca 5 godina ovakvih IPTV televizija da se netko sjetio .. samo zbog toga covjeku dodje da ih uzme

tko razmislja o lovi, imam iskon 3u1, ovo je jeftinije 30kn ako stavis snimalicu na iskon..dakle racunajte vjerovatno najjeftiniji 3u1 na trzistu..
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.10.2011., 15:49   #92
Rev
Premium
 
Rev's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Plaški
Postovi: 231
uvodi li H1 internet i telefonske priključke kroz svoju infrastrukturu ili preko T-Coma?

koja im je uopće razlika između BIT paketa i Surf & Call paketa?
Rev je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2011., 21:08   #93
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
BIT paket je u biti resell T-Com paketa. Gdje god da je dostupan T-Com, dostupna je i ta BIT usluga.

Surf & Call ide preko infrastrukture od H1.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 16.10.2011., 01:35   #94
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Imam jedan problem kod H1.
Prije nekih 20-ak dana sam prešao sa tcoma kod njih i uzeo 10BIT paket (10/0,5), no do sada mi nikako nisu uspjeli srediti normalan download koji je trenutno oko 0,5 do 2mb/s.
Kot tcoma je to radilo kao sat, pa me interesuje imam li mogućnost raskinuti zbog ovoga ugovor sa H1 i vratiti se na tcom bez ikakvih penala?
Svaki dan sam u kontaktu sa podrškom i mole me da se strpim, jer navodno mormci rade na otklanjanju problema, ali fakat je 20 dana prevelik period za nikakav pomak. I još će mi na kraju mjeseca ispostaviti račun.

Zanimljiva stavka, www.speeedtest.net me locira u području Zagreba dok sam ja u području Vinkovaca. To mi se preko tcoma nije događalo.
Orthodox je offline  
Staro 20.10.2011., 14:43   #95
dickjones00
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
da li netko zna kako pristupiti particijama exsternog HDD-a koji je prikljuchen na USB od routera ZXV10 H201L (H1 telekom)

evo screenshot iz postavki routera:


jel treba napraviti port forwarding ili tako neshta?

ono sto sam ja uspio dosad je pristupiti tim particijama preko ftp client-a spajajuci se na 192.168.1.1


takav ftp pristup disku sam enable-ao u postavkama routera,
ali s takvim pristupom mogu samo normalno brisati s tog diska, a snimanje na disk traje doslovno danima, sto je bilo i za ocekivati.
dickjones00 je offline  
Staro 20.10.2011., 16:48   #96
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Ima li ovdje koji AMISovac koji razmišlja o prelasku na H1?
divacic je offline  
Staro 21.10.2011., 13:46   #97
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Presao sam na H1 Telekom prije tjedan dana. Uzeo sam H1 Surf & Call ACTION paket, 8Mbit download, 512Kbit upload, Flat za 155kn mjesecno. Do sada nisam imao nikakvih problema. Veza je stabilna, nema pucanja. Ovi testovi za download pokazuju da je brzina oko 8Mbit, medjutim download obicno ide oko 860-920kB/s.
Telefon radi super, nema nekih sumova, pucketanja ili nekih smetnji.

Modem koji sam dobio je ZTE ZXV10 H201L.

Dakle, za sada sve radi kako treba, bez prekidanja veze ili usporavanja u nekim djelovima dana.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 21.10.2011., 17:45   #98
dickjones00
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Presao sam na H1 Telekom prije tjedan dana. Uzeo sam H1 Surf & Call ACTION paket, 8Mbit download, 512Kbit upload, Flat za 155kn mjesecno. Do sada nisam imao nikakvih problema. Veza je stabilna, nema pucanja. Ovi testovi za download pokazuju da je brzina oko 8Mbit, medjutim download obicno ide oko 860-920kB/s.
Telefon radi super, nema nekih sumova, pucketanja ili nekih smetnji.

Modem koji sam dobio je ZTE ZXV10 H201L.

Dakle, za sada sve radi kako treba, bez prekidanja veze ili usporavanja u nekim djelovima dana.
sve ovo je isto kao i kod mene. za sada sve ok.

no jel ima koji expert koji imi moze pomoci oko problema sa USB diskom? (post #95)
dickjones00 je offline  
Staro 21.10.2011., 23:37   #99
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Ajde prošlo je dosta vremena recite kako Vam šljaka TRIO paket, znači tel, net i TV zajedno za područje Zagreba može i općenito.

thx !

Zanima me jer se moram prebaciti na drugog operatera pošto imam ovog kaj cucla pare tzv. T-com !

I da jel imate na računu onaj tzv. PAUŠAL kak kod T-coma ?
DANCI je offline  
Staro 22.10.2011., 15:51   #100
dickjones00
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Ajde prošlo je dosta vremena recite kako Vam šljaka TRIO paket, znači tel, net i TV zajedno za područje Zagreba može i općenito.

thx !

Zanima me jer se moram prebaciti na drugog operatera pošto imam ovog kaj cucla pare tzv. T-com !

I da jel imate na računu onaj tzv. PAUŠAL kak kod T-coma ?
nisam jos dobio prvi racun, ali ja vjerujem da ne, jer nakon vise od nekoliko upita upucenih i T-SCUM-u i H1, u vezi bilo kakvih PAUŠAL placanja, dobio sam svaki puta odgovor da nista ne placam vise t-scum-u

e sad koliko je tome vjerovati, vidjet cemo.
dickjones00 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2011., 19:19   #101
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Evo moji dojmovi, koje sam već napisao na jednom forumu:

Istina je što su ljudi već pisali, korisnička podrška im je vrlo loša i čini mi se da sama kompanija pati od nekoordinacije među odjelima. Nakon potpisivanja ugovora, zvao sam svaki tjedan kako bih se raspitao o stanju prijave. Kada sam vidio da nakon 2 tjedna još nisu ni zaprimili prijavu u sustavu(!!!), a kamoli da su počeli predaktivacijske procese odlučio sam se na malo radikalnije korake budući da ovim tempom uslugu bi dobio možda nakon 2 mjeseca (koliko je npr. čekao poznanik na duo uslugu).
Nakon što sam napisao pismeni prigovor i detaljno opisao cjelokupni proces i pozvao se na poštivanje članaka ugovora i hrvatskih zakona, odjednom je proces krenuo vrlo brzo i usluga mi je isporučena cca 10 dana nakon toga, ukupno u manje od 30 dana od potpisivanja ugovora.

Što se tehničkih aspekata tiče, tu stvarno imam same pohvale. STB koji daju je uvjerljivo najbolji na našem tržištu i zapravo je pravi mali media centar. Sve je radilo od prve, vrlo je user friendly i brz. Po meni najbolji dio svega toga je što se kompjutor može spojiti sa njim preko routera i npr. mogu gledati filmove, serije i sl. koje imam na kompu bez ikakvih problema (koristio sam Tversity za povezivanje). Ako vam je to prekomplicirano, uvijek se može spojiti eksterni hard ili usb stick za istu stvar.

Zasada je sve stabilno, internet, telefon i tv i nadam se da neće biti problema u budućnosti makar sam na njih uvijek spreman . Jedino što sam primjetio da očekivano brzina pada kad je tv uključen, ako imate početnih 4 mbps i gledate tv u isto vrijeme, moguć je pad za čak 2.5 mbps. Zato ako želite normalne brzine dok gledate tv potrebno je uzeti 8 mbps za dodatnih 20 kn.

Sve u svemu, trebali bi poraditi na odnosu sa klijentima i poštovati rokove bez ovakvih intervencija, očito je da im fali ljudstva, pogotovo sad kad su svi navalili na taj IPTV.
Savjet svima, bez obzira s kojim telekomom imate posla, ne dopuštajte im da vas zavlače raznim izgovorima i odgodama i na sve moguće načine tražite da poštuju ugovorne odredbe koje ste potpisali!
n@meless_ je offline  
Staro 26.10.2011., 03:11   #102
bedevija
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: hrvatska
Postovi: 21
evo taman sam neki dan podnjeo zahtjev za prijenos broja iz Optima telekoma, tamo sam koristio OptiCarnet uslugu, no brzina mi je stvarno premala, jer nas u kući trenutno ima 4 koji koristimo net a 3Mbit/s kad se dijeli je preprepresporo :S ugl, kako imam mogućnost potpunog prelaska na H1 uzeo sam onaj Surf&Call Action, 155 kn 8Mbit/s i flat, pa ćemo vidjeti što i kako, samo još uvijek mi nije stigla dokumentacija za potpis, izgleda da ću ih ponovo morati zvati da vidim što je sa tim zahtjevom.
bedevija je offline  
Staro 29.10.2011., 03:50   #103
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
Citiraj:
Autor dickjones00 Pregled postova

no jel ima koji expert koji imi moze pomoci oko problema sa USB diskom? (post #95)
pa ja nevidim problem, ili nisi dobro postavio pitanje. kao prvo napisao si gore da mu mozes pristupiti ftpom, znaci mozes pristupiti sto se tice ostaloga pravo pitanje je kako si uopce dobio pristup da omogucis ftp jer je to admin pristup, a h1 ne daje takav pristup modemu, no ako imas admin pristup onda probaj se igrati sa samba serverom, ja ga nisam uspio nikako upogoniti da folder sa diska ili sa usb-a vidim u mrezi. tj uspijem ga vidjeti u mrezi kad trazim imenom, samba share name, ali kad ga nadjem nemogu uci u njega. sto se tice brzine uploada na disk sa ftpom ista takva brzina bi ti bila da ga uspije vidjeti kao i samba share u exploreru kad bi dropao neki file na taj svoj hard. sve u svemu taj samba mi je misterija probao sam forwardati portove i svasta, jer samba ima svoj posebni port, ali za sada nisam uspio nista. nema nikakvog manula za taj modem ni nista drugo.

da i ja napisem nesto o h1...

korisnicka sluzba u vecini slucajeva nezna puno o problemima, i to ona tehnicka koja bi trebala razvaljivati. posto sam ih zvao dosta puta u vezi raznih problema. problemi sa kojima sam se susretao na par mjesta (posao gdje su prešli na h1 sa tcoma i sad placu i kukaju)
problemi sa primanjem faxeva (fax se nemoze primiti ali ni poslati)
problemi sa uploadom na odredjene adrese (ako se uploda file veci od 50megi na odredjene adrese, jednostavno se prekine dok na drugima radi sve ok)
problemi sa caller id funkcijom, ako je broj vezan za modem
veliki problemi sa modemom ZTE ZXV10 H201L pri spajanju vise od 3 wifi uredjaja, taj modem ima ozbiljan bug
vasi wifi uredjaji vide modem, sifra je ispravna a modem jednostavno odbija pristup uredjaju. (problem sa wifi pristupom iskusio sam i na davolink modemu)
nedostatak detaljnog manuala za gore navedeni modem, jer poslovni korsniki nije isto kao i zena od 22 godine koje
ne zanimaju napredne funkcije (bez uvrede mladim ljepoticama sa 22 koje citaju moj post)
problemi sa tel linijom... neko vas zove, vas broj nije dostupan, dignete slusalicu i telefon radi, opet zovete broj nije dostupan
opet dignete slucalicu kad ono signal normalan.. predopostavljam da je problem sa reganjem sipa itd.
blokada naprednih funkcija modema... dobijete user sifru s kojom pola toga nemozete vidjeti ni podesiti itd.

da me osobno netko pita nebi mu preporucio prelazak na h1, jer istina platis manje, ali nitko te ne pita koliko ces zivaca izgubiti
i otici doktorima koji ce ti uzeti vise novaca na kraju nego neki telekom kod kojeg sve radi ok.

Zadnje izmijenjeno od: spacer. 29.10.2011. u 04:17.
spacer je offline  
Staro 30.10.2011., 01:52   #104
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
hm neznam što bih rekao za H1 ne zbog ovog zadnjeg posta od forumaša kojem je to prvi post nakon registracije. Već zato kaj je TV tek u 9mj. stigla u opciju ponude, a imam namjeru uzeti baš 3u1 !
DANCI je offline  
Staro 30.10.2011., 04:07   #105
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
pa javio sam se kao prvo da odgovorim covjeku, kao drugo ovo sam ostalo napisao isprovociran problemima koje moram rijesavati na svakodnevnoj bazi a nije mi lako jer nemam nikakve pomoci od njihove korisnicke sluzbe. sto se tice samog foruma bio sam clan mislim isto kao ti ili godinu poslje, ali sam zaboravio lozinku i username tako da sam otvorio novi acc. na forum sam ponovo naletio surfajuci i upravo trazeci dodatne informacije za navedeni modem koje se rijetko mogu naci. ne radim za ni jedan telekom niti pricam gluposti i nemam 14 godina

+ to sto mi je recimo veceras ponovo riknuo wifi na jednom zx-u, ovog puta sam rijesio lakse problem nego inace, resetirao sam modem
spacer je offline  
Staro 31.10.2011., 12:09   #106
p4ran01d
Registered User
Moj komp
 
p4ran01d's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
neznam, ovisi sve jesi se rodio pod sretnom zvijezdom spacer. čitao sam po drugim forumima gdje je ekipa prešla na H1 i nije imala potrebe zvati uopće tehničku podršku.
neki od tih problema koje si naveo javljaju se standardno i kod T-coma i usluga poput njihovog interneta i MaxTV-a. Koliko puta mi se znao isključiti i Wifi, restartat modem solo ili MaxTV koji je smrznut i ne prihvaća uopće signal daljinskog upravljača narednih 10 minuta?
Ne pokušavam ja stati na stranu H1 ili bilo kojeg drugog nositelja takvih usluga, vjerujem da su to negativna iskustva koja svi proživljavaju sa tehnikalijama krenuvši od T-coma, preko Iskona, H1, Amisa itd. H1 je novi u ovom i treba im dati malo više vremena da ih proučimo u globalu
p4ran01d je offline  
Staro 01.11.2011., 04:54   #107
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
posto imam malo vise godina i u internetu sam duze nego sto je h1 star kao firma, shvacam ja sto ti meni zelis reci, ali te price ne prolaze kod mene. posebno ako je na istim brojevima bio tcom i sve je radilo, a nakon toga drugi telecom i odjednom hrpa problema. ako je problem caller id, moze biti modem ili konfiguracija. ali ako je problem wifi i kad prosurfas malo onda vidis koliko ljudi ima problema s time, onda je u pitanju bug. trazi se od firme od koje su kupili kutijicu da se bug ispravi. isto tako primjetio si da su problemi razni, kao i to da su prisutni na vise brojeva. znaci nije rijec o privatnom korisniku sa jednim modemom koji ima problema. ocito sam onda u kontaktu sa firmom koja opcenito nije rodjena pod sretnom zvijezdom ovo da se na tcom modemu zblesira modem sa wifijem se i meni dogadja jednom u 3 mjeseca na zyxelu ali ne na nacin koji je priustan kod gore navedenog modema jer je opcenito da ti wifi radi na njemu namjestiti pain in the ass. pricam o vise uredjaja spojenih minimalno 3 dana, nakon toga ce se dogadjati cudne stvari

zaboravio sam onaj problem sa uploadom,za koji nisam cuo da se dogadja stvarno ni na jednom isp-u do sada. kad sam prosurfao webom uspio sam naci da je problem u ispjevima koji dobro ne podese nesto kod sebe (neznam dali neki firewall ili sta - modem s time nema veze) uglavnom filtriraju krivo neki protokol ili ga blokiraju i onda se kod nekih adresa pri uploadu dogadja upravo gore navedeni problem. nevezano dali se upload vrsi na webu ili putem ftp-a ili je u pitanju hr adresa ili neka strana. na istim adresama sa tcom upload radi afc besprijekorno. format datoteke nema veze s time. moze biti mp3, moze biti zip , rar itd.

Zadnje izmijenjeno od: spacer. 01.11.2011. u 05:07.
spacer je offline  
Staro 05.11.2011., 03:27   #108
Super_Fly
Registered User
 
Super_Fly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
dojmovi

evo da se i ja priključim malo na temu. Dojmovi: modem i veza je super (8 mbit action paket) pegla rapide i torente oko 920-960 kb/s gotovo uvijek bez beda... attenuacija na modemu (adsl postavke) pokazuje 15.9 db valjda je centrala blizu pa i zato...

telefon u mjesec i pol je par puta bio nedostupan, tipa zovem nekog al signal javlja da je zauzeto a nije, ili neko zove mene javlja mu da se taj br. ne koristi...i onda iz drugog pokušaja proradi.. jebiga nije često al iritira.. blagodati voip-a i protokola...

TEHNIČKA PODRŠKA KATASTROFA!!!!! dakle ne samo da 1 linija obrane nema pojma nego i ona druga(čitaj tehnička podrška) na par primjera:
idem si postaviti h-1 mail i sirotica čita s uputa, ja raspalim po securitijima a ona se gubi u portovima i kao kokoš ponavlja "25 gospodine" aaaanddd on repeat...tragično da nije smiješno....

primjer 2: na glavnim web stranicama postoji link moj h-1 majka svih enigmi. mislim si ajde idem se ulogirati i vidjeti potrošnju telefona, int ionako flat. zovem 1. linija me šalje na 2. liniju obrane da bi me opet vratili na 1. jer je to njihov posao (oni kao riješavaju puno bitnije stvari(spajaju se na ruter i rebootaju ga (to im je najomiljenije....))) puno pitanja bez odgovora... tipa stranica ne radi, nije u funkciji (zašto su onda pustili link??? stavi se da je stranica u izradi), zatim logično pitanje se samo nameče A KADA ĆE BITI U FUNKCIJI? odgovor naravno očekivan: zaista neznam gospodine!!?? what the f....??? a još mi je bolja godina na dnu stranice 20011... misli da si firma sa preko 130000 korisnika ipak ne može priuštiti takve debilane na razini stranice za prodaju stočne hrane...

Zadnje izmijenjeno od: Super_Fly. 05.11.2011. u 03:55.
Super_Fly je offline  
Staro 06.11.2011., 19:10   #109
SyntaXT
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 1
Evo da se i ja nadovežem sa svojim iskustvom, sve je napisano ovdje pa da se ne ponavljam: http://www.bug.hr/forum/topic/digita...ce/123797.aspx

Posebno me zanima koliko je n@meless zadovoljan sa snimalicom?

Danas sam otkrio i da vrijeme na routeru utječe na prikaz vremena poziva na telefonu, kako vrijeme uopće nije bilo složeno dobivao sam informacije o propuštenom pozivu s datumom 1.1.2001 i nekom bezveznom vremenu. Nakon poziva SZK postavili su vrijeme ali sad je razlika sat vremena jer ne kalkulira DST.

Toliko od mene, sretnog korisnika bez snimalice...
SyntaXT je offline  
Staro 07.11.2011., 13:27   #110
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Već sam vidio tvoj post za snimalicu, slažem se da je vrlo bezobrazno da ju reklamiraju posvuda, a na kraju još nije ni dostupna (to se isto tako nije nigdje spominjalo ni kod potpisivanja ugovora).

No budući da TV niti ne gledam, već je ona ona namijenjena za druge ukućane koji vjeroatno ni ne znaju koristiti snimalicu nije mi to toliko ni bitno. Isto tako, do kraja godine računi su 1 kn tako da sam spreman prijeći preko toga.


Slažem se sa Super_Fly-om, definitivno imaju najgoru "tehničku" podršku s kojom sam ikad imao čast razgovarati . Doslovno mi nisu mogli dati username i password (???) za korisničke stranice, vjeroatno najjednostavniji zahtjev koje korisnik može postaviti. Radio sam u tehničkoj jednog našeg telekoma i stvarno ne mogu vjerovati koliko loši kadar imaju, prema njima mi smo bili najbolji tehničari na svijetu.
n@meless_ je offline  
Staro 13.11.2011., 21:34   #111
dickjones00
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: SB
Postovi: 7
@spacer
poslao sam ti jedan zanimljiv PM u vezi H1
dickjones00 je offline  
Staro 14.11.2011., 02:25   #112
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
i ja tebi odgovor
spacer je offline  
Staro 14.11.2011., 20:17   #113
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Ovako potpisan je zahtjev za uslugu predodabira za operatora(H1 telekom) i to uglavnom na prijevaru kod kuće.
ADSL internet je kod T-coma,a telefon kod Optime.Očito valjda ugovor ističe za mjesec dva kod Optime i sada uskaču ovi iz H1.
Tarifa je odabrana bez pitanja korisnika(H1 crveno). Radi se o Promo 60 posebnoj ponudi gdje nude bežični telefon ali je on odbijen i odlučeno je da se omogući 60minuta besplatnih minuta(umjesto bežičnog telefona)
http://www.h1telekom.hr/

Kako je zahtjev sklopljen kod kuće piše u uvjetima da ga je moguće raskinut u roku od 14 dana i to valjda bez ikakovih kazni i plaćanja penala.

Pitanje je da li raskinuti ugovor i taj zahtjev,ostati kod Optime ili možda prebacit telefon na T-com. Koje su mogućnosti?
Inače H1 se služi T-com pristupom i dolazio bi samo 1 račun.

Dakle šta bi bilo najpovoljnije šta se tiče telefoniranja? S obzirom na iskustva koja sam pročitao ne pada mi na pamet uzimat njihov FLAT makar je jeftiniji od T-coma koji radi super.

Slike zahtjeva
http://www.pohrani.com/f/2K/lA/V09ifLu/dsc00718.jpg
http://www.pohrani.com/f/38/Oe/1hUqMHzn/dsc00720.jpg
http://www.pohrani.com/f/b/c9/4hfkU35n/2/dsc00724.jpg

Zadnje izmijenjeno od: sapunko_HR. 14.11.2011. u 20:51.
sapunko_HR je offline  
Staro 15.11.2011., 10:54   #114
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
H1 Crveno

Usporedi cijene drugih i odaberi šta misliš da je najpovoljnije.
Vendetta je offline  
Staro 15.11.2011., 12:19   #115
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
H1 Crveno

Usporedi cijene drugih i odaberi šta misliš da je najpovoljnije.
A kako se poništava predodabir,samo pozivom SZK?
A cijene su im svima tu negdje,neznam ni sam,ovaj H1 nudi prvih 12 mjeseci 60 besplatnih minuta
sapunko_HR je offline  
Staro 15.11.2011., 20:25   #116
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor sapunko_HR Pregled postova
A kako se poništava predodabir,samo pozivom SZK?
Poziv i objasnit će ti da pošalješ zahtjev za storno ugovora.
Vendetta je offline  
Staro 16.12.2011., 11:34   #117
zayzo
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 41
H1 iskustva surf&call

Kakva su Vam iskustva sa surf&call paketom? KOji modem se dobiva. Dali se mogu normalno VOIP postavke unijeti unutra pa da mi reda voip telefonija (ez da moram crackati modem)
zayzo je offline  
Staro 16.12.2011., 13:29   #118
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Procitaj malo temu, na vecinu pitanja ti je vec odgovoreno.
Telefon se inace spaja na modem.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 16.12.2011., 13:53   #119
zayzo
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 41
ok, ali nigdje nisam vidio za jeli mogu koristiti svoji voip account
zayzo je offline  
Staro 16.12.2011., 18:30   #120
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
mene zanima da li prelaskom na h1 surf and call start up plaćam samo tih 99kn(+potrošeno) ili moram još nešto 'što nisu naveli'.
ludza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na