Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2009., 22:47   #31
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa čuj, ako si kratak s parama onda se ne uzima najnajnovija kartica, kad se zna da su precjenjene..

Čisto da se zna, PES i Photoshop rade i na karticama od 100 maraka.
  Reply With Quote
Staro 26.11.2009., 23:07   #32
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa ako nisi neki prezahtjevan igrač-ne treba ti 5850.
A i fali ti 100€

Ili ovo ili za te pare neku GTX 260 ako ti je svejedno ATI ili Endivia...
Nisam zahtjevan, daleko od toga.

A ne bih GTX jer su moja 2 jarana imala losa iskustva sa tom karticom.


Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pa čuj, ako si kratak s parama onda se ne uzima najnajnovija kartica, kad se zna da su precjenjene..

Čisto da se zna, PES i Photoshop rade i na karticama od 100 maraka.
Znam i ja da su precjenjene. Ali sta cu jarane kad im ja ne odredjujem cijene, a para se nema.

Znam i to da rade na niskobudjetnim karticama, ali eto ipak povremeno poigram COD-a sa jaranima pa neka se nadje

Znaci, kupim ovu karticu i mogu igrati soccera narednih 5 godina?

Jos nesto... Ima li kod ove 5750 problema sa pretjeranim grijanjem?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2009., 23:11   #33
pasanac
debeli oklopni pacov
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 128
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Jos nesto... Ima li kod ove 5750 problema sa pretjeranim grijanjem?
Ne bi trebalo biti.. A sad, nitko ti to ne može obećati.

Uštekaj pajdo pa vidi.
pasanac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2009., 23:17   #34
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor pasanac Pregled postova
Ne bi trebalo biti.. A sad, nitko ti to ne može obećati.

Uštekaj pajdo pa vidi.
hvala jarane

kupim prvom prlikom pa vidim sta kartica moze

hvala za savjete....
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 11:46   #35
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Definitivno su preskupe (i bit ce jos skuplje), a za tu cijenu samo tako se uzme ovakva pila od kartice.

Tisa, hladnija i brza ...
Probao si obje pa znaš ili lupaš bezveze? Taj Palit je tih kao i Gainward GS u loadu,a hladan je isto toliko.

Mislim da najnoviji ATi-jev powerplay! po tom pitanju teško itko može nadmašiti,a pogotovo ne ove GTX260 sa dva venta,po pitanju tišine i zagrijavanja.

A brža lijepo piše koliko je i gdje je,ne bih ponavljao. FYI samo ovoliko :

Averaging the total performance change from all of the benchmarks today, the 5770 comes out 27.92% ahead of the 4850 overall, and a minuscule 1.75% slower than the GTX260+ overall. This is a good result for launch drivers, especially considering the GTX260+ has vastly superior fillrate and memory bandwidth compared to the 5770. We once again see that theoretical specifications don’t necessarily translate into reality.
The 5770 represents a clear performance upgrade over the 4850/4770, so it’s a no-brainer there.
In the case of the GTX260+ however, things get a bit trickier. The 5770 is basically equal in overall performance, but in many games it’s significantly slower. You can either choose between the two based on which games you play, or you could get the 5770 and hope that driver improvements will fix the underperforming games.


XFX Core edition je standardna GTX260 216SP kartica,core,zato što radi na 575mhz,kao i ostale standardnjače. 1099kn dakle,nova GTX260 216. Lijepo, . Još ako je shipment od 55mm kojeg imaju na lageru,di ćeš više tražiti trenutno,ali za to postoji tema na nvidiji, kao i za pitanja koju karticu kupiti,ako su mene tjerali s takvih tema na račun OT-a,molim da se toga modovi drže i dalje.

Wolverine je dao svoja testiranja 5770 vs. GTX260,koliko vidim reze ovise jako u igri. Vjerojatno u budućnosti i driverima za seriju 5xxx gdje se mogu očekivati poboljšanja jer prostora sigurno ima.

Šteta je malo tih zakona ponuda i potražnje,ali to tako je. U mnogim trgovinama su nedostupne kako je dh napisao,u još većem broju postoji lista predbilježbi i rezervacije uz polog 100,200kn,što sam i sam vidio. Ja sam svoju dosta jeftino ugrabio ( 800kn,nova nofcata u trgovini), ali ne metodom i rabatima omogućenim za šire mase.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 27.11.2009. u 11:57.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 12:44   #36
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Probao si obje pa znaš ili lupaš bezveze? Taj Palit je tih kao i Gainward GS u loadu,a hladan je isto toliko.
Upravo se igram s njime (identican Gainwardov dual fan cooler) ... jako dobra stvarcica.

Citiraj:
Mislim da najnoviji ATi-jev powerplay! po tom pitanju teško itko može nadmašiti,a pogotovo ne ove GTX260 sa dva venta,po pitanju tišine i zagrijavanja.

A brža lijepo piše koliko je i gdje je,ne bih ponavljao. FYI samo ovoliko
Wolv nam je dao rezultate (kao sto si i sam rekao) koji su ipak nesto drukciji od navedenog ... cca 10-15%.

Citiraj:
Wolverine je dao svoja testiranja 5770 vs. GTX260,koliko vidim reze ovise jako u igri. Vjerojatno u budućnosti i driverima za seriju 5xxx gdje se mogu očekivati poboljšanja jer prostora sigurno ima.
Tako je.

O driverima se moze udarit cijela filozofija, sto bi bilo kad bi bilo, a u to mi se i ne da bas ulazit ... nisam Milan

Samo komentiram trenutno stanje stvari od najblizih izvora.

Citiraj:
Šteta je malo tih zakona ponuda i potražnje,ali to tako je. U mnogim trgovinama su nedostupne kako je dh napisao,u još većem broju postoji lista predbilježbi i rezervacije uz polog 100,200kn,što sam i sam vidio. Ja sam svoju dosta jeftino ugrabio ( 800kn,nova nofcata u trgovini), ali ne metodom i rabatima omogućenim za šire mase.
Trenutna situacija je iznimno losa, a bit ce jos i gora (nazalost), sto su potvrdili i prodavaci u nekoliko trgovina s kojima sa imao prilike popricati (porast cijene).

Da ne oftopichim previse, brisem odavdje (sa stovanjem)
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 12:55   #37
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ostani ti ali GTX260 ima svoju temu.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 01:10   #38
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Otisao ja danas u prodavnicu da kupim karticu. Bajram, skupilo se para pa ja polako prosetao...
Dodjem ja i zamolim prodavaca da mi da HD 5750 1 GB, stavlja on karticu na stol i govori mi: "Jarane, pravo ces se zajebati ako uzmes ovu karticu, a ne uzmes 5850"...
Ja zacudnjen nacinom na koji mi se je obratio, ipak nismo na ulici...
Ja sam ga pitao zasto i on mi je naveo dosta cudnih razloga (manja potrosnja, veca tisina i relativno pristupacna cijena)...
Ja nisam citao recenzije ove 2 kartice (zbog prilicno ogranicenog znanja engleskog jezika)...
Na kraju mi je taj lik dosadio sa tim svojim ubjedjivanjem da je 5850 bolja kartica od 5750 toliko da se tih 200 maraka razlike u cijeni i ne osjeti...
Ja sam otisao iz prodavnice jer mi je dosadilo raspravljati se sa debilom i slusati ga. Nazalost, nisam vise nigdje naletio na prodavnicu koja ima dostupnu 5750 jer sve radnje koje su je imale nisu radile zbog Bajrama...

Nego, da ne duzim... Je li istina sve sto mi je onaj debil iz prodavnice napricao ili mi je pokusao uvaliti nesto skuplje (mozda covjek radi na procenat )????
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 01:24   #39
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
5850 je brža ali troši više, a tišina više ovisi o hladnjaku, ali kad bi imale isti hladnjak 5750 bi bila tiša jer se manej grije.

http://www.overclockersclub.com/revi...0_vaporx/8.htm

tu si vidi koja je razlika između njih
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 02:00   #40
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
evo HR-03 pase na 5770 kaze cak da se ni negrije tako puno, no pretrazih cijeli google a nigdje link ili pikčr da neko prikaze jer se grije ili ne

http://www.overclock.net/ati-cooling...0-cooling.html (9 post)
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2009., 17:53   #41
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Otisao ja danas u prodavnicu da kupim karticu. Bajram, skupilo se para pa ja polako prosetao...
Dodjem ja i zamolim prodavaca da mi da HD 5750 1 GB, stavlja on karticu na stol i govori mi: "Jarane, pravo ces se zajebati ako uzmes ovu karticu, a ne uzmes 5850"...
Ja zacudnjen nacinom na koji mi se je obratio, ipak nismo na ulici...
Ja sam ga pitao zasto i on mi je naveo dosta cudnih razloga (manja potrosnja, veca tisina i relativno pristupacna cijena)...
Ja nisam citao recenzije ove 2 kartice (zbog prilicno ogranicenog znanja engleskog jezika)...
Na kraju mi je taj lik dosadio sa tim svojim ubjedjivanjem da je 5850 bolja kartica od 5750 toliko da se tih 200 maraka razlike u cijeni i ne osjeti...
Ja sam otisao iz prodavnice jer mi je dosadilo raspravljati se sa debilom i slusati ga. Nazalost, nisam vise nigdje naletio na prodavnicu koja ima dostupnu 5750 jer sve radnje koje su je imale nisu radile zbog Bajrama...

Nego, da ne duzim... Je li istina sve sto mi je onaj debil iz prodavnice napricao ili mi je pokusao uvaliti nesto skuplje (mozda covjek radi na procenat )????
Razlika od 200 marona da se ne osjeti ...

Naravno da se 5850 grije vise od 5770 (80W razlike u TDP-u), a na jacoj kartici bi malo jace trebao zavrtiti vent da budu iste temperature (bez obzira na manji kuler kod 5750).

BTW za taj 20" monitor je sasvim dovoljna 5750/5770 serija, a ovaj ti ga je htio uvaliti samo tako.

Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
evo HR-03 pase na 5770 kaze cak da se ni negrije tako puno, no pretrazih cijeli google a nigdje link ili pikčr da neko prikaze jer se grije ili ne

http://www.overclock.net/ati-cooling...0-cooling.html (9 post)
Odlicno ... sada smo i ziher da su iste rupe.

Za temp na toj 5770 se uopce ne trebas brinuti s tim HR-03 vjeruj mi ... on je ipak posten cooler (Furmark) a imaju isti TDP, 4850/5770.

Nego ovo znaci jos nesto ... da pase i na jace modele npr. 58x0, zbog rasporeda rupa jel
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 11:56   #42
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ne kužim zašto uopće skidati stock hladnjak kad nit je glasan,nit se kartica grije. Ako je 38c idle i 67,68 load puno,ja onda stvarno ne znam. Šta bi trebali reći useri 4870 kartica koji su kao po traci flešali BIOS-e jer su im se plastičnjaci sa driver postavkama kurili na 90+ c loada.

Osim neke DIY satisfakcije i otkrivenja kako to paše,pa vrijedi napisati na PCE,da HR03 ide,ne vidim neki razlog za stavljanjem dotičnog.

Ako je smisao kupovine HW-a ovog tipa 1000+ kn,u vrtnji Furmarka i pižđenju kako je load 75 umjesto 68,69 c,onda stvarno kvragu sve.
Powerplay! radi odlično,i kartica je praktički za 5sec po izlasku iz igre na puno nižim temperaturama,i drastično opadaju.

Prema tome ako je 65-70C puno za load, uz tih cooler,ja ne znam mislim. Možda ne kužim neke stvari. Ali tko voli nek izvoli,osobno mi ne pada napamet za 2,3 stupnja,nek je i 5 u krajnjoj liniji,prčkati po kartici. Not my thing.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 16:47   #43
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ukratko tko nije probao nesto slicno (HR-03, AC S1, Scythe Musashi ...) ne zna kaj propusta.

A kad jednom proba vise se ne vraca (svojom voljom) na stock coolere

Situacija kod npr HR-03 sa 4850 karticom (isti TDP kao 5770) je slijedeca (usporedba sa stock AC-om koji je medju boljim ATI stock hladnjacima):

- temperature u loadu padaju za 20-30°C (ovisno o ventu na njemu)
- cak i u 3D-u je dovoljan 12cm vent na 400 okretaja za temp ispod 50°C (slikica), a moze komotno i pod pasivu ... IMHO tise ne moze (barem sto se aktivnog hladjenja tice)
- OC je barem 15-20% poboljsan (premda mi osobno to nije primaran cilj)
- npr. taj HR pase na svim ATI grafama od ATI 2x00 serije kartica na dalje (samo se kartice mijenjaju), premda sam poprilicno uvjeren da ide i na starije kartulje

Osobno mi je ovo dovoljan razlog za njegovo koristenje, sto vjerojatno nije i ne mora biti opce prihvaceno (isto kao i npr. TRUE za proceve - rasprava koja UVIJEK zavrsi svadjom LOL)

Eto ... ukratko
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 19:55   #44
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A dobro.. Morao bi probati kroz neko vrijeme da se uvjerim.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 00:58   #45
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Hmm, čitam tamo da musashi ne ide na 5770 jer je procesor preblizu backplate-u grafičke, pa se pitam dali je onda takva situacija i sa S1??
Koliki je uopće raspon rupa na 5770, dali će S1 uopće odgovarati po rasporedu rupa na nju, ak neće da ga idem prodati jer brijem da ću oko nove godne negdje ići na tu karticu (čekam eventualne popuste).
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 10:16   #46
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Ukratko tko nije probao nesto slicno (HR-03, AC S1, Scythe Musashi ...) ne zna kaj propusta.

A kad jednom proba vise se ne vraca (svojom voljom) na stock coolere

Situacija kod npr HR-03 sa 4850 karticom (isti TDP kao 5770) je slijedeca (usporedba sa stock AC-om koji je medju boljim ATI stock hladnjacima):

- temperature u loadu padaju za 20-30°C (ovisno o ventu na njemu)
- cak i u 3D-u je dovoljan 12cm vent na 400 okretaja za temp ispod 50°C (slikica), a moze komotno i pod pasivu ... IMHO tise ne moze (barem sto se aktivnog hladjenja tice)
- OC je barem 15-20% poboljsan (premda mi osobno to nije primaran cilj)
- npr. taj HR pase na svim ATI grafama od ATI 2x00 serije kartica na dalje (samo se kartice mijenjaju), premda sam poprilicno uvjeren da ide i na starije kartulje

Osobno mi je ovo dovoljan razlog za njegovo koristenje, sto vjerojatno nije i ne mora biti opce prihvaceno (isto kao i npr. TRUE za proceve - rasprava koja UVIJEK zavrsi svadjom LOL)

Eto ... ukratko
s ovime se potpunno slazem imo sam stock kuler HD4850 u igrama na 120C* pod full opterecenjem vet je vrtio na 90-100%, dok nisam u igraman a 40% temp 60C* boga mi dragog to nije bilo podnosljivo odem kupiti accelero turbo twin preko zime u IDLE 28C* dok se soba neugrije onda je bilo 35-40C* fantasticno, u igrama neprelazi 65C* i sve to na 30-40% okretaja, sad malo gledam taj HR-03 dosta je skup no svakako se isplati kupiti vjerovatno kad budem uzimao novu grafu da ce to biti moj odabir, moze biti bez ventilatora bez beda temp ce biti mozda iste ko i s stock kulerom ali tisina
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 12:00   #47
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ne možete da uspoređujete 4850 i 5770. 5770 ima debelo manje zagrijavanje, što zbog proizvodnog procesa, što zbog Powerplaya i stock cooler odlično radi svoj posao. Sasvim mi je logično da netko na 4850 stavi bolji coler, ali za 5770 stvarno nema potrebe za tim.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 12:19   #48
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Treba ih pustiti,nek svatko radi šta hoće sa svojim HW.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 01.12.2009. u 12:36.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 12:38   #49
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Slažem ja s time da svatko radi šta hoće sa svojom lovom, ali moj mali inženjerski mozak ne može shvatiti takvu logiku. Radi kako treba? Da? Onda NE DIRAJ.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 12:57   #50
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nebrojano sam puta i sam sebi pokušao objasniti zašto se skida hladnjak ako sve radi odlično,tiho i hladno. A odgovora su na ovom forumu dva, prvi je da će to povući nepotreban OT i raspravu,koja završi mojim banom pa svi misle da sam luđak, a drugi odgovor je - da je ovo OC i u sve većoj mjeri HW-Fors forum,gdje se ekipa logira samo da bi se pohvalila simultanim vrćenjem 3 stress testa svojih komponenata,i da bi srušila poneki temp rekord,ili 3d mark rekord.

Tako da me ništa više ne čudi,a ne bi ni tebe trebalo. Znaš kako je to izgledalo 2005,2006,znaš kako izgleda sada i u kojoj mjeri.

DIY užitak je jedno,kao i u svakom pogledu pad temperatura,kako je sugerirao dh, ali na grafu koja je ionako objektivno preskupa 200,300kn , ići još tih 200,300kn uložiti,povrh stock coolera koji dolazi u par varijanti, i u svima je vrlo dobar,dapače meni odličan je - čisti idiotizam.

Ali što drugi rade nas se ne bi smjelo ticati,i ne bi dalje u OT. Na svakoj HW komponenti,bar onoj OC-abilnoj ili modabilnoj se povlači ovo pitanje.

GTX275 sa odličnim stock coolerom na tržnici košta 1350,pa tko hoće ovu platiti 1000+kn i ulupati još 200,300 za aftermarket,go for it.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 13:19   #51
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
pa prvo bi sigurno kupio grafu pa vidio dal mi treba ili ne, trenutno sam dosta odustao od igrica vise radovi tako da mislim da mi nebi trebao mozda neki drugi cooler meni nesmeta i ak ce biti 60C* samo da sljaka dobro, no buraz je imo HD3850 a sam stavio njemu zalmana ja uzeo HD4850 i tu su mi hladnjaci bucili jako, i kad sam vidio ovog "batmana" reko sad ce opet biti nesto glasno, no kad dodje vrijeme za kupnju bumo videli
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 14:42   #52
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Samo da napomenem ovaj HR-03 R600 je kupljen za potrebe daleko jace grafe (citaj HD2900 serije) koja je imala lagani TDP od 215W (i ne bas pametan power management).

Recimo samo da se stock jedva nosio sa cudom od te grafe (pregrijavanja, gasenja i to pogotovo ako se pipnu taktovi na njoj), a uz TR je ona prodisala kako treba.

Ostao mi je taj cooler i ide na novije grafe sasvim - jednostavno, a ako je vec tu ici ce i na novije serije.

To je sva logika
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 17:34   #53
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Izasla je silent verzija 5750 pd Club3D-a : http://www.techpowerup.com/img/09-12-07/2a.jpg i VaporX verzija 5770 : http://www.techpowerup.com/img/09-12-07/6b.jpg
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 21:59   #54
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Izasla je silent verzija 5750 pd Club3D-a : http://www.techpowerup.com/img/09-12-07/2a.jpg i VaporX verzija 5770 : http://www.techpowerup.com/img/09-12-07/6b.jpg
Ne rade foutke, tj. linkovi.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 22:13   #55
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 23:43   #56
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ne rade foutke, tj. linkovi.
Stranica ima hotlinking protekciju, samo moras refresat.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 23:49   #57
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Stranica ima hotlinking protekciju, samo moras refresat.
Ne radi ni tak, naravno da sam probao

Do browsera je moguće, opera on me.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 09:11   #58
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
samo copy link i paste u browser i onda bu delalo
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 08.12.2009. u 09:32.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 09:59   #59
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
samo copy link i paste u browser i onda bu delalo
Works, thanks.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 21:17   #60
cindreta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: rešetari
Postovi: 26
radeon hd 5700 + windows 7 crashanje

pozdrav nedavno sam kupio novi komp intelov quad core i5 na 2,66 i ati radeon hd 5770 i imam velikih problema, kad god upalim bilo koji flash video u fulscreen tipa youtube sve ode u kurac, tj eran pocrni pa kao nešto prikazuje pa nešto blica itd...isto tako samo odjednom mi se kursor miša poveća na ne normalnu veličinu : (
zanima me da li je to do grafičke, do windowsa do čega? jer me već polako živcira, ne mogu ništa. hvala
cindreta je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na