Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2003., 01:34   #1
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
LAN testing software

Skinuo sam program Chariot 4.3 (nekih 12ak mb) i trazi mi activation key, a ja sam taj software davno kupio za nekih 995$ i izgubio activation key kakva tragedija....

sada me zanima dali mi neko moze posuditi activation key dok ponovo nekupim taj software, ili znate neki pametniji program...

recimo www.solarwinds.net imaju sjajne toolsetove za mrezu, softwareske naravno, ali nije da mi je bas pitanje zivota da skidam kojih 75mb.... zato prvo pitam... nadam se da neko nesto pametno radi na ovom forumu, nije valjda da se svi samo zaje*avate

hvala unaprijed

samo da probam software, kupicu ga sigurno, samo zelim probam....
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2003., 03:50   #2
metalac
Premium
 
metalac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Seattle, USA
Postovi: 215
znaci to bi ti opet da platish tih $1000 dolara

nego sta ti taj program radi, mora nesto biti sto radi isto to za djaba.
__________________
Vozdra Hamo, Pipa i ostala ekipa.
metalac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2003., 08:15   #3
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Re: LAN testing software

Citiraj:
Originally posted by MasterX
Skinuo sam program Chariot 4.3 (nekih 12ak mb) i trazi mi activation key, a ja sam taj software davno kupio za nekih 995$ i izgubio activation key kakva tragedija....

sada me zanima dali mi neko moze posuditi activation key dok ponovo nekupim taj software, ili znate neki pametniji program...

recimo www.solarwinds.net imaju sjajne toolsetove za mrezu, softwareske naravno, ali nije da mi je bas pitanje zivota da skidam kojih 75mb.... zato prvo pitam... nadam se da neko nesto pametno radi na ovom forumu, nije valjda da se svi samo zaje*avate

hvala unaprijed

samo da probam software, kupicu ga sigurno, samo zelim probam....
Ako si se bio registrirao, nazovi podršku, ak imaš neki broj i oni će ti dati key.:burn:
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2003., 11:32   #4
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
molim ozbiljnost

ma zvao sam ja support ali je ona zena sta se javi tako neljubazna, i plava (da nekažem glupa, ups rekao sam glupa ) i ona kaže NEDAM TI NOVI ACTIVATION KEY, trebao si mi se javiti, izvesti me vani, na večeru, da me povališ i tako... ovako ti nedam...

i eto ti sad, a ja nemogu u Ameriku, nemam vremena, zato molim OZBILJNE POSLOVNE LJUDE sa ovog foruma da mi izađu u susret, znate kako je, nije problem 1000$ za kartu za avion još 1000$ za hotel i nekih 500$ večera, ali bilo bi mi žao da mi se ponovo dogodi isto, da izgubim activation key... zato molim da mi ga neko posudi, ja ću ga spremiti na sigurno (u neki txt file)

HELLOUU potreban activation key za program Chariot 4.3

hvala svim poslovnim ljudima, žurim na sastanak, radi se o budućnosti firme AOL pa moram se malo uozbiljiti, uglavnom nadam se da Vas gust raspored u Vašim direktoriskim životima neće omesti u tome da nađete nekoga ko ima activation key za navedeni program...

Doviđenja...Chariot 4.3
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na