Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2008., 09:54   #1
AskThePro
Running With Scizzors
Moj komp
 
AskThePro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Mraclin/VG
Postovi: 84
NiBiTor nudi 1.3v?

Znaci zujim malo po NiBiTor u bezveze i sad nadjem gore advanced voltage table i sprchkam nesto i dole di se za BIOS podesavaju taktovi vidim da nudi 1.3V. Sad ako tako flasham hoce li stvarno radit na tom naponu nezz, vi mi recite. Nisam radio nikakve modove.
__________________
AskThePro je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 11:11   #2
Compaq6720
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 9
Pretpostavljam da se radi o grafi iz siga... Uglavnom tih 1,3v neces moci koristiti... Koliko sam upoznat voltazu mozes dici za samo 0.05v,nisam potpuno siguran jer se nisam dugo zezao s biosima... Mozes povecati u nibitoru na 1.3v,ali se voltaza samog cipa nece povecati vise od 0.05v
Compaq6720 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2008., 14:06   #3
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor AskThePro Pregled postova
Znaci zujim malo po NiBiTor u bezveze i sad nadjem gore advanced voltage table i sprchkam nesto i dole di se za BIOS podesavaju taktovi vidim da nudi 1.3V. Sad ako tako flasham hoce li stvarno radit na tom naponu nezz, vi mi recite. Nisam radio nikakve modove.

neznam jel išta sad promjenjeno ali dok su bile aktualne 8800 gts320 nije se moglo ništa postići mjenjanem voltaže u biosu grafićke,jednostavno nije prihvaćalo promjene.mislim da je tako i danas,jer inaće nitko nebi više radio volt modove već bi svi preko biosa mjenjali.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 23:44   #4
AskThePro
Running With Scizzors
Moj komp
 
AskThePro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Mraclin/VG
Postovi: 84
A ja sam uspio dic za 0.5V pa sam dobio OC potencijala. Inace znam da se mora VModati, al kad je ponudilo bas sam se ponado hehe, nvm, moze lock
__________________
AskThePro je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 23:55   #5
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor AskThePro Pregled postova
A ja sam uspio dic za 0.5V pa sam dobio OC potencijala. Inace znam da se mora VModati, al kad je ponudilo bas sam se ponado hehe, nvm, moze lock

kako znaš da si uspio dići za 0.5,misli jesi siguran,i to je odlićno ako je moguće,dali ti grafa ide više nego što je mogla prije ići ako da koliko?mene interesira,zato pitam'

pozz
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 00:44   #6
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Mislim da se je zabunio, vjerovatno je mislio na 0.05, vjerovatno bi skurio bi grafu da joj da +0.5v
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 19:24   #7
AskThePro
Running With Scizzors
Moj komp
 
AskThePro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Mraclin/VG
Postovi: 84
Ma gle ovako, meni je jasno da mi je grafa tvornicki overclockana znaci da je tvornicki i prchkano po biosu, te su smanjili originalnu voltazu (1.1V koju vecina grafa ima, [Gigabyteova je moddana pa se preko programa moze dic i na 1.2], na 1.05V jer mi tako ocitava NiBiTor. Iako nisam opicen da sad idem OCati grafu jer se za usrani Crysis ne brinem, i grafa SVE vrti na max osim navedene igre (necu ju spominjat, brrrr). Inace lako potegne do 680/1650/2000 c/s/m a kad joj stavim napon na "normalno" onda vuce ko i sve druge, 750/1720/2000 c/s/m memoriju sam dizao ali se blesira, tako da vjerujem da bi joj jedino VMod pomogo. Kad krenu igre sljedece generacije, kao igra-gore-navedena, onda cu napravit Vmod, pa ce bit ko Ultra a to mi je dosta. Za god-dvije cu vjerojatno uzet 9800GX2 odnosno GTX280, zavisi jel bi ova zadnja isla na moju maticnu, Abitovu AN52, cisto sumnjam, a GX2ojka znam da ide, vec sam ju probao. Zato, ova sad trenutacno radi sa originalnim BIOSom, tvornickim taktovima tj tvornicki povisenim 650/1620/1900 c/s/m i ja sam cisto zadovoljan. Mozda ak bas nekad negdje stisne sa AA opcijom onda dignem propusnost odnosno takt memorije sa 60 na 64GB/s odnosno na 2000MHz i sve radi.
__________________
AskThePro je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 19:25   #8
AskThePro
Running With Scizzors
Moj komp
 
AskThePro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Mraclin/VG
Postovi: 84
P.S. neda mi se editirati profajl
__________________
AskThePro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na