Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2010., 22:17   #1411
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Predivno,sad se uopče ne mogu ulogirati,odnosno "Failed to connect to EA..."
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:23   #1412
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Završila igra
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:24   #1413
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Kako je dosta aktualna tema jedno upozorenje za nvidia korisnike nemojte koristit .75 drivere jer spale grafičku......
evo da nisam vidio i dalje bi ih koristio...jebote danas gledam lagga mi nba 2k9 ...gledam koji k.
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:26   #1414
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
evo ja sam rank 10 9 sati imam igrano od jucer od 1 ujutro do 4 , pa od 12 do sad idemo do 50
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:33   #1415
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Veki, jesi uninstalirao betu. Kazu da to rjesava diskonektanje sa servera.
Odigrao sam 6-7 conquesta i izgubili smo bas svaku!!
Ekipa igra katastorfalno, opet nema spotanja ni za lijek, izadjem iz tenka da ga popravim i team-mate mi ga drpi sa 20% energije. Svi se boje poginuti i stoje i čekaju iza zgrade. Medic me je jednom samo oživio iako je bar 50% ljudi igralo medica.
Ovih prvih sat vremena igre me je totalno zbediralo, morat cemo nekakav klan organizirati inače je ovo mlaćenje prazne slame nema nikakvog gušta

Polako naucit ce ekipa, mnogo njih vidjelo da igra pobrala dobre kritike pa mislili rijesiti svoj FPS fix nakon dosadnog cod-a u Battlefieldu , tak je i u beti bilo napocetku svatko svakome krade vozila, trce kao bezglavi panjevi, ne markaju nista nakon tjedan dana kada su vidjeli da im je omjer 1:3 u ubojstvima - smrti i vidjeli da to i neide bas tako da mozes uletiti i ownati cijeli server sigurno su poceli i razmisljati "I"m doing it wrong"
Igra te jednostavno tjera da igras timski, iako ja osobno nisam bio nikada nabrijan na takve igre samo radi toga me igra obuzela (dobro i jos par stvari)...

Isto to sto se tice vozila, napocetku su svi svima krali vozila pa kad su skuzili da uz pratnju nekoga na machinki i bar jednoga inzinjerca cak niti nevide protivnicku bazu a budu razneseni da vidis kako su tenkovi pred kraj bete bili parkirani u bazi, uzima ih je ekipa koja je znala vozit ostalima se nije isplatilo se petljat uopce jer su vec dobili par puta porciju kraduci drugima i bezglavim zaletavanjem u bazu di te cekaju bar 3-4 protivnicka inzinjerca naoruzani do zuba projektilima

PS: bas sam malo pred kraj bete igrao sa Recon klasom aka Sniper, apsolutno sam protiv toga da ista mjenjaju na toj klasi, jer vidim da dosta ekipa place ah sniper neubija iz prve itd, jerbo da je tako tj da je i blizu slicno kao u codu sto se tice snipera jedan bi se mogao popeti na brdo i poskidati cijeli proticnicki tim u roku manje od pola minute, mape su preotvorene malo...

Uglavnom to mi se svida kod toga Battlefielda sto te igra doslovno tjera da se naucis igrati tj da budes koristan timu, ako ti to nekrene za rukom dvije su opcije, pavijan si i nekuzis prodat ces key ili nauciti
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:39   #1416
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
90% igrača ove igre je apsolutno retardirano!
Ne yebu oni živu silu, svi igraju sa medicom niko da te oživi, igra se Conquest oni pokraj zastava prolaze ko pokraj turskog groblja i idu se pravit glupi misleči da igraju TDM.
Užas!
Za Q da se i ne govori, za to nisu ni čuli...

Dok se igra u ekipi koja hoće slijediti onaj ekšueli cilj tog game typea sve je super, no u 90% slučajeva nije tako.

2 Gjurovski... da mi je vidjeti toga koji će preživjeti pogodak 7.62 projektila u torzo...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:40   #1417
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Predivno,sad se uopče ne mogu ulogirati,odnosno "Failed to connect to EA..."
i meni isto
sto je najgore,jos dok mi je radilo i dok sam izasao u glavni meni,pisalo mi je rank 1,nije valjda da su resetali statse.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 22:46   #1418
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Da sad ne qoutam sve,slažem se da dosta igrača igra kako ste napisali ali valjda če se i to popraviti.
Ali valjda mi je najgore kad nitko ne konta UAV i nitko ne puca na njega a UAV ko zavraga uvijek roka baš po meni kad sam u tenku,zanimljivo nešto...
@Constantine Nadam se da nisu,meni fali još 2k bodova do 9-og levela.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 23:00   #1419
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Duble post :-/
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 23:01   #1420
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
90% igrača ove igre je apsolutno retardirano!
Ne yebu oni živu silu, svi igraju sa medicom niko da te oživi, igra se Conquest oni pokraj zastava prolaze ko pokraj turskog groblja i idu se pravit glupi misleči da igraju TDM.
Užas!
Za Q da se i ne govori, za to nisu ni čuli...

Dok se igra u ekipi koja hoće slijediti onaj ekšueli cilj tog game typea sve je super, no u 90% slučajeva nije tako.

2 Gjurovski... da mi je vidjeti toga koji će preživjeti pogodak 7.62 projektila u torzo...
To su ti tvoji sa CoD-a
U pravom svijetu nece prezivjet (mozda), ali ovo je igra valjda ili sam ja nesto pobrkao
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 23:02   #1421
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Normalno da će se popraviti,samo da se mi [PcE] članovi hook up-amo na jednoj mapi svi zajedno.Bilo je stvarno kul odigranih sati kada je nas par tu sa foruma išlo *ebat mame suparnicima.Jedan vozi tenk i puca,drugi je na strojnici i roka ih,a treći trči oko tenka i štiti ga,te ubija svakoga tko mu se pokuša približiti - a sva trojica smo engineer,ono.I naravno,naletiti na nekoga sa foruma što igra igrice u igrici (upravljajući UAV) je bilo nenadjebivo jednostavno,a par puta su tu i iskočili neki screenshotovi
Ugl. ja ću sutra početi igrati MP i forsat ću ekipu na forumu da se dogovaramo kada će se igrati,u koliko sati i to,pa ćemo vidjeti.
[PcE] se vraća.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 23:07   #1422
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
To su ti tvoji sa CoD-a
Da bar jesu, oni barem plantaju bombu i zauzimaju domination pointove



Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
U pravom svijetu nece prezivjet (mozda), ali ovo je igra valjda ili sam ja nesto pobrkao
Pa čuj toliko onda o "simulaciji" i glorificiranju realnog bet'lfilda naspram ostalih smrtničkih arkada


Igra je super dok igraš u iole pametnom teamu, ili barem squadu , šteta što do dogovora - ne igraš...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 23:16   #1423
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Cuj hebiga zamisli da umiru iz prve i da je snipe kao u CoD-u 4 recimo, pa solo se popnem na brdo i pobijem cijeli tim..
Hebiga negdje su morali srezat, jos i sa ovakvim sniperima mozes vidjet po 5-6 kako se kempaju, sad zamisli, pa battlefield bi se pretvorio u MP sniperista...
Dobro je i ovako
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote