Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.05.2014., 12:10   #361
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Jeste ali g2 je manji. A u njega je stao odlican ekran. Idealna tj max velicina mi je galaxy s3 i u njega ubacit 5" full hd ekran.
Jel? Pa ti onda govoriš o zamzu s4? :P
rak21 je offline  
Staro 24.05.2014., 14:23   #362
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
S4 je cak i nesto sitno manji od s3 tj uzi i tanji
L31 je offline  
Staro 24.05.2014., 19:31   #363
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Da samo mi se samsung s4 ne svidja
spawn je offline  
Staro 26.05.2014., 12:11   #364
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Evo odlične fore od strane LG za G3 - kružni oblik na flip coveru na kojem možete obaviti neke osnovne funkcije bez otvaranja covera. Čak i razne satove možete staviti da se prikazuju na toj 'rupi'.
http://www.mainguyen.vn/tren-tay-chi...ap-ra-mat.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.05.2014., 13:41   #365
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Nista novo, slicna stvar je na Samsungu S4 (neznam koje sve funkcionalnosti ima), a i na G2 (samo je na G2 po izgledu manji i kvadratnog oblika).

Na G2 imas nekoliko satova, music player, sat sa weatherom, mozes se javiti/odbiti poziv, a mozes i kameru pokrenuti sa zatvorenim flipom i onda ti se samo u njemu prikazuje i mozes tako slikati...

zanimljivije mi je ono sto lici da je tamo wireless charging coil (ocito jos nije po defaultu ugradena?), ali se ne sjecam da sam na slikama straznje strane od G3 vidio ikakve kontakt padove
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline  
Staro 27.05.2014., 15:51   #366
inzinjer
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
Bok!
Jel ima netko s LG G2 kome je kvaliteta zvuka kod poziva dost loša? Ima neko rješenje za to? Dost "metalan" zvuk, ko kad se gubi kvaliteta signala. Nije vezano za lokaciju, svuda mi je tako.
Tnx
inzinjer je offline  
Staro 27.05.2014., 15:54   #367
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Da probas flashat neki drugi baseband?


Ja nemam tih problema. Jedino sto me zivcira je noise supression koji je na snimanju zvuka/videa po defaultu ukljucen a neda se iskljucit :/
Cuky je offline  
Staro 27.05.2014., 19:17   #368
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline  
Staro 27.05.2014., 20:09   #369
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Lijepo izgleda ali..."metallic skin"? Kao da se trude da mob sto jeftinije izgleda otraga.
Rista je offline  
Staro 27.05.2014., 20:17   #370
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 28.05.2014., 06:23   #371
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Očigledno je 5,5" postao novi standard za flagshipove, ali meni je to preveliko. A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.05.2014., 08:57   #372
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Na techradaru su razočarani kako je jedva zamjetna razlika u oštrini slike, iako g3 ima puno veću rezoluciju od g2. Ne znam šta su očekivali na toj dijagonali.
listerstorm je offline  
Staro 28.05.2014., 09:05   #373
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
...jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
S ovom izjavom se apsolutno ne slažem. Neću u detalje, ali imao sam prilike koristiti i HTC One, Samsung S4, Xperiu Z, i sad G2, te mogu reći da ova izjava nema veze s realnošću.
alengrosevic je offline  
Staro 28.05.2014., 09:06   #374
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Očigledno je 5,5" postao novi standard za flagshipove, ali meni je to preveliko. A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
Izgleda da se nisi susretao sa LG uređajima više klase zato nemoj izjavljivat takve gluposti.
Juice je offline  
Staro 28.05.2014., 09:28   #375
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Očigledno je 5,5" postao novi standard za flagshipove, ali meni je to preveliko. A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
Slazem se sa dvije stvari, da je 5,5" preveliko i koma podrska.
Al da je kvaliteta izrade ispod prosjeka to nije istina, OG je kvalitetniji mob od s3, hox-a i ostalih te klase, kuciste je doslovno predobro i cvrsto, nema mane, zbilja kvaliteti izrade i opcenito kucistu mogu dati 10/10.
A kamera nit smrdi nit mirisi...vidio sam i gorih
danc00 je offline  
Staro 28.05.2014., 10:47   #376
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Očigledno je 5,5" postao novi standard za flagshipove, ali meni je to preveliko. A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
Što znaš lupit i ostat živ
Ajde uzmi u ruke s3/s4/s5 i jednog godinu i pol starog LGOG, pa mi reci nešto o toj 'ispodprosječnoj kvaliteti izrade'....
Kamera uopće nije ispodprosječna, nego dapače, sasvim u prosjeku klase.
Jedina stvar koja kaska i stoji kod tvoje izjave je službeni support, ali hvala Bogu, pričamo o androidu, jel
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 28.05.2014., 11:25   #377
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ljudi su se baš ovdje žalili na LG mobitele, prvenstveno na N4 i N5 kako je kamera koma i sl. Uglavnom, i dalje ostajem pri tome da je kamera ispodprosječna za tu klasu (i cijenu) mobitela.

EDIT: objavljene cijene G3 - 550/600€ za 16Gb i 650€ za 32Gb verziju
https://www.sttinfo.fi/release?releaseId=14617007
http://www.amazon.de/gp/product/B00K...f_rd_i=lg%20g3
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 28.05.2014. u 12:00.
coconut je offline  
Staro 28.05.2014., 12:02   #378
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Ma kokos nema pojma, nego uređaj je vrh, svaka čast LG

Ima:

+micro sd
+zamjenjivu bateriju
+ogromnu površinu koju zauzima ekran
+poklopac od baterije je od plastike i može se mijenjati
+1W zvučnik
+bežićno punjenje

I da su slike malo slabije od ostalih flagshipova, bio bih zadovoljan
gin.tonic je offline  
Staro 28.05.2014., 12:28   #379
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ljudi su se baš ovdje žalili na LG mobitele, prvenstveno na N4 i N5 kako je kamera koma i sl. Uglavnom, i dalje ostajem pri tome da je kamera ispodprosječna za tu klasu (i cijenu) mobitela.
Dakle, da rezimiramo - NEMAŠ LG mobitel, NISI imao LG mobitel više klase, NISI fotkao LG mobitelom više klase, ali trollaš temu neprovjerenim stavom čitanja nečeg s neta/foruma? Excellent

Da ti konstruktivno odgovorim - Xperia Z, S4 i LGOG dijele ISTI kamera hw, razlika je u sw dijelu. N4 je izišao u vrijeme S3ke, OneX-a, itd., te uspoređivati njega sa nečim novijim i nema baš nekog smisla, a u to doba je kamera bila također u prosjeku klase, ništa previše gora od ostatka ekipe. Ne zaboravi cijenu N4 koja je bila fest niža nego flagshipova ostalih proizvođača u isto vrijeme.
N5 nisam probao/imao, ali G vs G2 vs Z1 vs S4 vs One, također uopće ne stoji izjava da je koma, niti je razlika u kvaliteti takva da bi se lg-eva kamera nazvala ispodprosječnom, dapače, bolja je u dnevnim uvjetima od kamere na One-u, i u mračnijim uvjetima od kamere na Z1 koja je preprešumovita u bilo kojem modu fotkanja, znači, nikakve neutemeljene izjave o ispodprosječnoj kameri ne stoje, na kraju krajeva, imaš testova koliko te volja, ako već želiš vjerovati nečem s neta a ne sam isprobati kako stvari stoje.
Vidjet ćemo kako će stvari stajati sa G3 (nadam se da ću se i njega dočepati čim prije), ali za sada, od android mobitela, S5 se ističe kamerom (uz Note3, al to je cigla), koja je stvarno jedino vidno poboljšanje kamere unazad 2 godine što se, jasno, tiče mobitela na android os-u, a sve ovo do sad, od s3ke na dalje, razlike su mizerne, pogotovo nekome ko neće ko mulac stavit u automod i opalit fotku, nego se pozabavit pol minute, minutu i podesit mob za tip scene koji fotka, znači, bilo koji flagship mob unazad godinu-dvije će zadovoljiti avgJoea za fotkanje usputnih scena mobitelom.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 29.05.2014., 23:19   #380
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
E ovo je totalna neistina i neupućenost. Ni ja nisam bio ljubitelj LG-a do pojave optimus g modela. Sjećao sam se onih prošlih modela katastrofalne izrade i optimiziranosti rada, sporosti... Sad bez fige u džepu mogu reći da je LG u vrhu. Kao prvo, G, kao i G2 su "made in korea", a ne kao samsung china. Druga stvar su vjerojatno najbolji ekrani trenutno dostupni na tržištu, treće je kvaliteta izrade, koja je sa pojavom G modela preskočila samsung, a G2 potvrdila isto, te rad i brzina sučelja, odnosno LG-ova UI-a je jako jako dobra. Za kameru ne znam, imal sam prije note2 i s4 i sony z, sve mi je to tu negdje, za ono kaj trebam, tak da... Ono u čemu kaskaju su nadogradnje, iako na G2 za sada sve dolazi brzo, no na G nije bio slučaj, ali, iskreno, tamo i onaj 4.1.2 radi toliko dobro i brzo da nema potrebe za poboljšanjem.
Stvar ukusa i osobne preferencije.

Zadnje izmijenjeno od: Bezecinho. 29.05.2014. u 23:26.
Bezecinho je offline  
Staro 29.05.2014., 23:25   #381
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Očigledno je 5,5" postao novi standard za flagshipove, ali meni je to preveliko. A nisam baš ni ljubitelj LG jer su ispodprosječne kvalitete izrade, ispodprosječne kamere i koma podrške u usporedbi sa flagshipovima ostalih marki.
Ne znam onda kaj bi čovjek trebal reći za Samsung ili još puno gore, za kineze

Uglavnom G3 mi se jako sviđa, dobro izgleda, super iskorištenog prednje strane (mislim da je LG rekao da ekran zauzima 76,7% površine sprijeda) samo mi je malo čudno kaj je baterija slabija nego na G2.

Malo mi je glup onaj kružni glance ekran, tko zna jel će raditi na Google Play Edition verziji, ako će biti takve.

A mora biti jer LG UI, koliko god redizajniran, i dalje izgleda ogavno.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je online  
Staro 29.05.2014., 23:28   #382
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Da, Samsungova squeaky plastika je baš pravi pokazatelj kvalitete izrade.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 31.05.2014., 15:50   #383
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Vidi se koliko si ti isto imao samsung mobitela u rukama, jerbo meni niti jedan nije skripao u rukama barem ovi sto su prosli kod mene s1, 3 x s2, s3, pa cak niti s3mini...

A kad smo vec kod plastike, neznam sto je gore, plastika ili plastika koja je izbrusena i ispolirana da izgleda kao aluminij??

Overkill sa rezom definitivno, mislim ono tipa pustis 720p filmic na tom ekranu i izgleda kao da gledas dvd rip isto tako sofverska podrska je veeeeeeeeeeeliki upitnik kao i do svih dosadasnjih lg mobova, jerbo predpostavljam predvidam da ce sve fino raditi sa verzijom androida sa kojom dode a nekako mi smrdi da bi moglo biti u buducim updateovima jaaaaako puno problema sa battery drainom, cisto gledajuci koliko samo neki neoptimizirani appovi znaju progutat struje na nizim rezama a bome na ovoj moglo bi tu svega biti, ne nuzno sa LG-eve strane, dosta je stvar i developera i koliko ce oni mariti za ovu inacicu...

A ovo sa 5.5 incha ekranom uopce necu ulazit, pogotovo sa tako tankim bezelom, meni osobno sve preko 4.3 postaje nespretno za sigurnim rukovanjem JEDNOM rukom...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.05.2014., 16:23   #384
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
meni osobno sve preko 4.3 postaje nespretno za sigurnim rukovanjem JEDNOM rukom...
Mala ruka. :coffee:


Je, oba su plasticni. No Samsung ipak prednjaci u tom podrucju sa svojom plastikom.
Posve je nepotrebno nagadjati i govoriti iz carobne kugle "mislim da ce imati battery drain".
Podrska, sluzbena nekad nije bila nesto, no i to se mijenja. A custom podrska je dobra.

Mob je odlican i nema zamjerke za sada. Vidjet cemo kad izadje i kako ce se pokazat u praksi.
Juice je offline  
Staro 31.05.2014., 16:34   #385
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Još jednom apeliram da nivo razgovora držite na pristojom nivou, bez upiranja prstom i nametanja svog mišljenja kao jedinog ispravnog.
Brko je offline  
Staro 31.05.2014., 17:39   #386
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Mala ruka. :coffee:


Je, oba su plasticni. No Samsung ipak prednjaci u tom podrucju sa svojom plastikom.
Posve je nepotrebno nagadjati i govoriti iz carobne kugle "mislim da ce imati battery drain".
Podrska, sluzbena nekad nije bila nesto, no i to se mijenja. A custom podrska je dobra.

Mob je odlican i nema zamjerke za sada. Vidjet cemo kad izadje i kako ce se pokazat u praksi.
Ma kakvi, nije bas da imam male ruke, igrao sam se sa G2 bez beda npr povucem notifikacijsku traku sa gornjeg ruba ekrana, samo na koji nacin drzim mob dok to i cinim je gimnastika, mala neopreznost, znojne ruke i sklizav kakav je i mozes se pozdravit sa lijepim ekranom
Uglavnom ja se neosjecam sigurno dok ga drzim i dok moram manevrirat jednom rukom a sa bilo kakvim caseom on postaje jos glomazniji.

Nije to nikakvo carobiranje iz kugle, to je prakticki nepisano pravilo nazalost postalo, vidio sam cuda obecavaju sa softwerom sto se tice ustede energije, vidjet cemo koliko ce toga i odrzat jerbo dosta ovisi i o developerima samih aplikacija a niti jedan mob trenutacno NEMA ovakvu rezu ekrana, sve su zbrda zdola optimizirane tako da imaju problem na dvije fronte...

Zivi bili pa vidjeli...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.05.2014., 19:37   #387
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Vidi se koliko si ti isto imao samsung mobitela u rukama, jerbo meni niti jedan nije skripao u rukama barem ovi sto su prosli kod mene s1, 3 x s2, s3, pa cak niti s3mini...
Naravno. Pričam bezveze.
Imao sam S2 i sad sam na S4. S2 je čak manje škripao. S4 mi škripi kod kamere. Prošlo mi je još nekoliko primjeraka S2 i S3 mini kroz ruke. Sve ovisi od primjerka do primjerka, ali niti jedan nije baš 100% 'fiksan'. Da se razumijemo, nisam im dušu cijedio da bi 'izvukao' škripanje, ali mali pritisak prstom/šakom, i osjetilo se škripanje plastike. Ponavljam, moj primjerak S2 je bio stvarno odličan po tom pitanju (za razliku od nekih koje sam imao u rukama). A na trenutnom S4 škripanje se čuje kad prstom lagano prstom pritisnem ispod kamere, točnije na cover od bljeskalice.
Sorry Brko na OffT.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 31.05.2014. u 20:21.
sinisa1989 je offline  
Staro 04.06.2014., 09:06   #388
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 04.06.2014., 09:53   #389
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
4.4.3 je dostupan za N5...
Kolko citam, navodna poboljsanja su po pitanju mreze tj wifija i ostale minorne promjene..
zvonac je offline  
Staro 04.06.2014., 23:31   #390
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Meni g2 skripi na sve strane, očajno.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na