Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2017., 20:50   #241
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Tebi je smjesno sto nakon 30 min igre, lootanja , skrivanja, suljanja po mapi , udes u kucu, sa 2 m lika sprasis sa pumpericom u lice, opalis screenshot da se uvjeris da je prsnilo po cijeloj sobi i lik te ubije , cak ni knockan nije ? Sto nemozes preskocit zid od 20 cm iz mjesta ? Sto se uaz zabije u brazdu preko koje bi sa huracanom presao ? Meni to nije smjesno, apsolutno mi to nije smjesno, cakstovise kako vam tako nesto moze bit zabavno u tom obliku ? Ako je nesto poluproizvod onda je to pubg. Proizvod koji su masno naplatili a u 4 mj nam dali Mini 14. kapa dolje na darezljivosti. Uf, sad mi je lakse
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 20:57   #242
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
A sto si ti ocekivao od igre koja je stream hype ? Pa ta igra da nije bilo twitcha i placenih igraca nebi nikad dogurala do kud je dogurala. Pa niti postene servere nemaju, vikendom uvjek problemi s connectanjem...ali eto ipak se odigra ponekad. U zadnje vrijeme slabije zbog igranja druge igre...ali odigram gejm dva dnevno


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 23:07   #243
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ocekivao sam da radi, nista drugo. Sto bih trebao ocekivati, poluproizvod ? Mene kao krajnjeg korisnika ne zanima nacin na koji se igra probila na trziste, ali ako sam nesto platio, i ne samo ja nego milijuni korisnika, valjd ocekujemo da u FPSu mos preskocit jebeni zidic od cigle, a ne da na YT gledam vec 2 mj kako sa ragdollovima testiraju vaulting. Uostalom googlaj vaulting i pogl prvi rezultat, nisam ja jedini... No da ne duljimo, ako ne poprave ove debilne gluposti, zavrsit ce kao ARK, 3 godine bete i onda noga u šule.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 00:25   #244
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pa po meni oni da probadnu danas su pobjedili na bilo koji način. Milje ljudi x 20-30 dolara.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 00:37   #245
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
I ja vidim taj scenarij, pomicanje datuma releasa i na kraju propast....


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 01:13   #246
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
A sto si ti ocekivao od igre koja je stream hype ? Pa ta igra da nije bilo twitcha i placenih igraca nebi nikad dogurala do kud je dogurala. Pa niti postene servere nemaju, vikendom uvjek problemi s connectanjem...ali eto ipak se odigra ponekad. U zadnje vrijeme slabije zbog igranja druge igre...ali odigram gejm dva dnevno


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Znači po tebi najigraniju igru na steamu ljudi igraju samo zbog streamera? Ima smisla.

Lun je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 03:52   #247
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ponoviti cu, PUBG igra ekipa koja trazi zabavu. Znaci ako ne umires od smijeha sa teamom na teamspeaku jer se auto (Dacia haha) zabila u nepostojecu prepreku i pritom napravila salto, igra nije za tebe. Ako umres od smjeha kao i cijela ekipa bez obzira sto ste sletili u more nakon salta i poginuli, onda je igra za tebe. Nema bas izmedju, PUBG je takav, a i ne znam sta se zalite, pa early access je jos uvijek. Meni se bas svidjaju ovi bugovi, umiremo od smijeha
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 04:45   #248
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Ja razmisljao kupiti ali kad sam vidio kolko cheatera banaju i kolko ih ima odlucio sam preskocitk. Ista stvar ko i s ark. Kad su otkrili duping oslo sve u k.. ovak sam kod frenda malo probao, zanimljivo nije lose.. ali moraju pod hitno krenut s vecim optimizacijama
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 05:07   #249
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Vi ekipa ocito ne znate razliku izmedju zabave i igranja. Igranje moze biti zabava, ali i ne mora. Meni je zabavno naci bugove i exploite u igri kao spomenuti duping u arku... sve je to dio zabave... a sad nekom pase, a nekom ne... ne podrzavam cheat nikako, ali ako igra by default dopusta, tko sam ja da sudim da li je to ok ili ne, a ako mi je zabavno, zasto ne...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 10:42   #250
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Tko si ti da sudiš da li je cheat ok ili ne?

Sama riječ ti govori, cheat, varanje... Nije dopušteno nigdje, samo je u nekim igrama lakše doći do njega, negdje teže, negdje gotovo nemoguće...


Pričate ovdje o bugovima kao da je sve bugovito.. Ja sam u nekih 50-60 mečeva vidio svega 10-tak bugova.. Optimizacija, animacije i ostalo, to stoji, ali to nisu bugovi već early access, nadam se.

Igra je super, meni osobno. Pogotovo ako igraš kao ja, ne skačem u veće gradove niti u školu, idem u manje selo, lootam i krećem lagano prema kraju. Uvijek u top 10, jest da imam 5-6 killova, ali zabava. Skrivanje, šuljanje itd.
A kada pričamo o ovom smijanju itd., meni to uopće nije smješno, pa mi je i dalje igra super. Iskreno, nisam još niti jednom se zaletio u nešto nevidljivo u mojih 3-4 tjedna igranja.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 22.10.2017. u 11:00.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 20:25   #251
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
jebote ovaj je komandos

ne, igra je šrot po nekim stvarima, baš komentiram danas da je bolje da poprave sranja nego novu mapu da prave . čitera ima čini mi se, tu i tam me zveknu na čudan način ali generalno ajde de , prolazi. pozdravljam maglu i kišu i fali jos sniježna mapa hehe
vex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 20:27   #252
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Baš si danas razmišljao, vedro, noć, mjesečina samo. Brutala bi bilo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 08:22   #253
Mommistake
Premium