Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.04.2011., 22:52   #1741
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Napokon tekma gdje igrači igraju a nevaljaju se po terenu i drže za glave.
__________________

pinkskin je offline  
Staro 28.04.2011., 22:57   #1742
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Nema murinja na tribini i odma dobra tekma
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 28.04.2011., 22:58   #1743
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
To se ne radi,jer te pregazi kamion
Da ih vide danashnje mazice,pocheli bi radit kolutove naprijed i natrag vec u tunelu pri izlasku
Pa se ti brani!

http://www.youtube.com/watch?v=7XS2ANV5Wjg

Sad zamisli malog mesija kako se bahati dotičnom. Mislim da bi ga zabio u travnjak i plesao po njemu,
Hamm je online  
Staro 28.04.2011., 23:05   #1744
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Inače jako cijenim Mourinha, ali ono što je pokazao jučer i u Kupu je destrukcija nogometa, i tko god se ne slaže s tim, može odmah prestati gledati nogomet. Kad se nogomet igrao s 7 obrambenih igrača? Mourinho je igrao jučer kao Otto Barić.

Kada se išao nadigravati s Barcelonom, dobio je 5 golova, a u zadnjih 3 utakmica pokazuje anti destrukciju.

Marčelo je trebao dobiti crveni, Adebayor je trebao dobiti crveni, a i Pepe. Nije dobio crveni samo zbog tog faula, nego zato što je sustavno faulirao od početka utakmice.
Di Maria je SUSTAVNO isto od početka igre simulirao da Alves dobije žuti/crveni.

A što se tiče Barcelone, trebali su i oni dobiti par žutih zbog simuliranja. Ne kažem da nisu trebali, samo kažem da je RM igrao anti nogomet, i zbog toga mi je drago što su izgubili.

A statistika 28-72 za posjed lopte je i više nego dovoljan pokazatelj kako je RM došao igrati. I to nije samo zbog žutog, jer je i Inter sličan postotak imao prošli put protiv Barcelone kad ih je Mourinho vodio. On jednostavno igra tako protiv Barcelone uvijek.
X-Plosiv je offline  
Staro 28.04.2011., 23:20   #1745
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
@Hamm

Ili nešto s malo više stila, Kun Fu stila.

http://www.youtube.com/watch?v=ovYWY4Pf9_M
doky je offline  
Staro 29.04.2011., 01:50   #1746
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
mozete vi pljuvati koliko god ocete da ovi simuliraju,ovo ono,uvijek sam rekao,

najlakse se na druge vaditi.

cime je to real pokazao da je zasluzio proci dalje,tj pobjediti utakmicu na bernabeu?
mesaranjem?

zalosno je kad neznas drugacije,onda mlatis.

mozete vi hejtati koliko god zelite, i pravit se tu pametni sa "veleumnim" postovima, cinjenica je da real ove sezone ni priblizno dobar barceloni, sto se vidi i po rezultatima
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 29.04.2011., 02:42   #1747
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
A dobro čime je Barca zaslužila prolaz??? nisu imali ni jednu akciju s tendencijom zabivanja gola do tog kartona... dodavali su se u zadnjoj linji, cekali taj crveni i sad su na temelju posjeda lopte bili bolji??
ne navijam za Real niti ga ne branim ali jučer su i jedni i drugi zaslužili da ispadnu.
__________________
Franf je offline  
Staro 29.04.2011., 11:36   #1748
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
A dobro čime je Barca zaslužila prolaz??? nisu imali ni jednu akciju s tendencijom zabivanja gola do tog kartona... dodavali su se u zadnjoj linji, cekali taj crveni i sad su na temelju posjeda lopte bili bolji??
ne navijam za Real niti ga ne branim ali jučer su i jedni i drugi zaslužili da ispadnu.
Igraju se dvije utakmice, i ako prvu igraš u gostima ideš po što bolji rezultat, a u uzvratu, doma, ideš na pobjedu.
Ovdje je Real igrao doma i trebao ići na pobjedu, i onda ju pokušat zadržat u Barceloni. To je početna logika, a tijekom utakmice se to može promijeniti. Barca je imala 0:0 što je njoj odgovaralo za uzvrat.
Booger je offline  
Staro 29.04.2011., 12:13   #1749
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Slažem se...
ali ovdje večina navijača Barce tvrde da je Barca bila bolja a ne da je taktički išla na 0:0...
da kažu ovako kao ti, to bi prihvatio i rekao Ok, taktički su odigrali bolje... čak i da netko kaže taktički su išli na iznuđivanje kartona i uspijeli u tome i to bih prihvatio i rekao Ok, možda nije lijepo ali je na kraju krajeva uspjelo....

ali kad netko tvrdi da je Barca pokazala više jer je imala nadmoč u posjedu lopte to je BS, jer od igre za pobjedu nije pokazala ništa kao ni Real... pricam naravno o periodu do kartona.
__________________
Franf je offline  
Staro 29.04.2011., 12:14   #1750
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
govorimo o istom pepeu?

nemam pojma kako su tom liku dozvolili da više igra nogomet?
flyer, daj mi reci igraš li ti nogomet? Barem u dvorani rekreativno?
Ako igraš, onda ja cijenim što vi igrate tako baletanski jer je to za rekreaciju i važno je istrčati se, no ako igraš natjecateljski onda takvih "đonova" ima brate svaku tekmu.
Sad evo ja pitam ekipu koja igra nogoš da nikad niste nikome đon uvalili, dajte molim vas...Jbg idete na loptu, čovjek bude prije; ili nogom prema glavi; lopta poluvisoko između vas dvojice, obojica idete đonom...
Pepe je trebao dobiti žuti, nema tu priče. Ali to za izravni crveni nije, da j.. rak raka.
Ali ako me što životno iskustvo naučilo, to je ne raspravljati se s navijačima barcelone. Evo toliko od mene, neću više spamati, da je bilo i u nekoj drugoj tekmi isto bih komentirao jer faul Pepe-a nije za izravni crveni. No, što je tu je, očito navijači barcelone vole pobjeđivati uz pomoć sudaca, ovo nije prvi put, a ni drugi, a brate ni treći, svi to znaju.
Živjeli
burmuz je offline  
Staro 29.04.2011., 12:17   #1751
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
burmuz gdje igras? u nekoj od kaubojskih liga, 1.hnl, ili ligi prvaka?
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline  
Staro 29.04.2011., 12:18   #1752
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
kako si pametno to srocio.... not

da je takav start napravio ispred svog gola,rekli bi borba za loptu, ovo je 70metara od njegovog jebenog gola, samo kreten moze tvrditi da je to start na loptu...

a sto se tice toga da barcelona nije htjela, i pokraj 11 igraca u bunkeru koji ih mesare su imali 2 poprilicno opasna Villina udarca na gol, dok je real imao cijelih nula,neznam da li su opce imali dva dodavanja na barcinoj polovici...


nogomet se igra da se zabije gol, a ne da se izmesari protivnicku momcad...

dobro je jedan kolumnist napisao, u realu se osjeti murinjizam,ili ti ga ubij nogomet. cemu ga onda igrat?

jos jednom kazem,zao mi je navijaca reala jer su osudeni gledati real kakav nikad u zivotu nisu vidjeli, jedan toliko trofejni,kraljevski klub, koji je gajio lijep nogomet i atraktivnost, se zatvorio u momcad bez napadaca pod utjecajem murinja...

nemas,sta..
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 29.04.2011., 12:29   #1753
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
barca is simply the best,ovo je njihova najbolja momčad,real je imao svoje vrijeme sa zidaneom
neznam kako će ih zaustavit starci u manu,barca ne dozvoljava napucavanja,prebrzi su za manu
prt scr je offline  
Staro 29.04.2011., 12:47   #1754
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
@Hamm

Ili nešto s malo više stila, Kun Fu stila.

http://www.youtube.com/watch?v=ovYWY4Pf9_M
Citiraj:
I hate violent footballers, but when Cantona kicks you in the face, YOU DESERVE IT !!


a što se utakmice tiče izgubili su zasluženo, real nije pristupio igri kao što je barca a to je inuđivanje kartona i prekršaja, kao ovo

http://www.youtube.com/watch?v=QRO626ImQek

nadam se u uzvratu boljem nogometu
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline  
Staro 29.04.2011., 12:57   #1755
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
@burmuz: ma sve 5 frende, imamo različito viđenje nog. igre, navijam za barcu odavno, (puno prije ronaldinjo ere!) i pamtim i dosta turobna izdanja, kad je npr real pobjeđivao s nekoliko golova razlike, ali s jednom bitnom razlikom u odnosu na stil igre portugalskog laprdala, kad je real pobjeđivao igrom, izrađenim akcijama, jednostavno bi bio bolji, bez puno filozofije. nije mu bio potreban klaun koji zaziva sve od uefe, ujedinjenih naroda do bilderberške skupine proglašavajući ih krivima za neuspjeh svoje ekipe...a imao je i sam itekako mrlja na pohodima u kojima je uzimao lp, što naravno ne spominje, al ajd, znamo kakav je pa eto...no najviše od svega besmislena mi je stvorena 'klima' da je sportskije ić đonom u koljeno nego se uhvatit za lice nakon šta te protivnik udari po ramenu/vratu, dok se svirepi startovi keanea i sličnih mesara proglašavaju junačkim djelima...mislim ono, zbilja....
u krajnjoj liniji je*eš real, barcu a i sve ostale...nećemo se sad spuštat na 'moj tata jači od tvog tate' nivo, uostalom slažem se da nije to životno vitalno pitanje pa da prolijevamo žuč oko njega, a i radije bi ja popio pivo/sok s tobom nego s ijednim od tih preplaćenih likova i sam ću o&o šta se tiče lp ove sezone

p.s. ne, ne igram nogomet, barem ne 'organizirano', bacim tu i tamo nekad prijateljsku i nikad ne udaram po nogama i slažem se s postom jednog člana na prethodnoj stranici, da meni onako neko krene đonom, uzvratio bi mu makar verbalno
flyer1 je offline  
Staro 29.04.2011., 14:10   #1756
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
@burmuz: ma sve 5 frende, imamo različito viđenje nog. igre, navijam za barcu odavno, (puno prije ronaldinjo ere!) i pamtim i dosta turobna izdanja, kad je npr real pobjeđivao s nekoliko golova razlike, ali s jednom bitnom razlikom u odnosu na stil igre portugalskog laprdala, kad je real pobjeđivao igrom, izrađenim akcijama, jednostavno bi bio bolji, bez puno filozofije. nije mu bio potreban klaun koji zaziva sve od uefe, ujedinjenih naroda do bilderberške skupine proglašavajući ih krivima za neuspjeh svoje ekipe...a imao je i sam itekako mrlja na pohodima u kojima je uzimao lp, što naravno ne spominje, al ajd, znamo kakav je pa eto...no najviše od svega besmislena mi je stvorena 'klima' da je sportskije ić đonom u koljeno nego se uhvatit za lice nakon šta te protivnik udari po ramenu/vratu, dok se svirepi startovi keanea i sličnih mesara proglašavaju junačkim djelima...mislim ono, zbilja....
u krajnjoj liniji je*eš real, barcu a i sve ostale...nećemo se sad spuštat na 'moj tata jači od tvog tate' nivo, uostalom slažem se da nije to životno vitalno pitanje pa da prolijevamo žuč oko njega, a i radije bi ja popio pivo/sok s tobom nego s ijednim od tih preplaćenih likova i sam ću o&o šta se tiče lp ove sezone

p.s. ne, ne igram nogomet, barem ne 'organizirano', bacim tu i tamo nekad prijateljsku i nikad ne udaram po nogama i slažem se s postom jednog člana na prethodnoj stranici, da meni onako neko krene đonom, uzvratio bi mu makar verbalno
Daleko od prepirke, samo vidim svoje viđenje situacije. Nemam 15 godina pa da prodajem te spike "ovaj je bolji , onaj". Meni je ipak nogomet najdraži od svega, i slažem se radije igram isti nego gledam bilo koji klub u lp... Istina je da su igrači preplaćeni, i to astronomski.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, moje je da je nogomet ipak muška igra s time da znam o čemu pričam ( potrgani ligamenti na desnom zglobu, vađenje komada meniskusa iz desnog koljena i operacija patellae), ali ipak volim muški nogomet nakon svega. Evo trenutno imam laganu rupturu prepone i ne mogu igrati nogomet pa piz... pred tvom
@Campeonato: igrao sam drugu županijsku, pa malo malog nogometa... Skoro ko 1 HNL, malo lošije od lige šampiona
burmuz je offline  
Staro 30.04.2011., 19:22   #1757
Sultan
Six Blade Knife
Moj komp
 
Sultan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 292
Chelsea - Tottenham 1-1 na poluvremenu. Gomes po običaju čudesne obrane i smiješan gol uz malu pomoć od linijskog suca.
Sultan je offline  
Staro 30.04.2011., 19:25   #1758
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Sultan Pregled postova
...smiješan gol uz malu pomoć od linijskog suca.
Gledam snimku sa linijske kamere, lopta presla liniju. Cisti gol.

Btw, Real gubi 1:2 od Zaragoze trenutno.

Cesena - Inter 1:0 (I. Budan)
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 30.04.2011., 19:30   #1759
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
ne pricaj gluposti, nije presla cijela lopta.
i sta je najgore, mozda ih to bude kostalo plasmana u ligu prvaka
 
Staro 30.04.2011., 19:47   #1760
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 30.04.2011., 20:19   #1761
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
znaci ovo je cijela lopta presla? http://youtu.be/eWX1E4Zovhc

oko sokolovo
 
Staro 30.04.2011., 20:23   #1762
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Uzmi šestar i mjeri. Govorim ti da se u tom trenutku "vidi" da je presla liniju.

Ako ti utvrdjujes sa svojim okom mozes rec da je presla sa 76% obujma, a treba 100% onda nemam rijeci.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 30.04.2011., 20:25   #1763
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
pa to sto je presla vecinom obujma ne znaci nista jer po pravilima mora proc CIJELIM, dakle 100%. nisam ja izmislio
 
Staro 30.04.2011., 20:27   #1764
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
That's it! A very very controversial win - Chelsea don't care though, they are three points behind leaders Manchester United.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 30.04.2011., 20:30   #1765
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Na terenu bi vecina sudaca svirala gol. To sto uzivo na udaljenosti od ~25-30m u desetinki sekunde moras odlucit dali je ili nije gol je druga stvar.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 30.04.2011., 20:36   #1766
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
je, ali stvar je u tome sto suci imaju naputak da moraju bit 100% sigurni da je gol.
glavni sudac nije mogao vidjeti pa je poslusao pomocnika koji nikako nije mogao bit siguran da je presla jer nije bio u dobroj poziciji. dakle velika greska.
 
Staro 30.04.2011., 20:41   #1767
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Dok nema tehnike kao u tenisu, ljudsko oko u realnom vremenu nece moc utvrdit te sitnice.

Od kad postoji nogomet ima dvojbenih situacija i nepriznatih realnih golova (prosli mundijal je bila lopta pol metra unutra pa nije priznat) kao i priznatih a u snimci se vidi da nije bio gol.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 30.04.2011., 20:47   #1768
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
malo tko se od navijaca ne bi s tim slozio, ali nazalost uefa-u i fifa-u pogone interesi i kapital, ne ljubav prema nogometu...
 
Staro 30.04.2011., 21:20   #1769
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Gledam snimku sa linijske kamere, lopta presla liniju. Cisti gol.
Slažem se s CyCl0p$om jer se jako dobro vidi da znatan dio lopte nije u golu, a da je linijski dobro stajao, vidio bi to jer bi mu stativa zaklanjala dio koji nije u golu.
generic je offline  
Staro 30.04.2011., 21:27   #1770
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
haha real opet pljusnuo,opet dobili crveni
prt scr je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na