Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2004., 21:18   #1
Mrx
Banned
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: ST
Postovi: 95
Problem s instalacijom XP-a

Imam maticnu P4B533-E sa raidom na kojeg su spojeni 2 maxtora od 40 GB , polje je uredno konfigurirano na stripe mode i sve je radilo odlicno dok nisam jednog dana upalio racunalo, digne se BIOS i u dizanju samo crni ekran (nije otisla graficka ako to mislite) i podjem ja da cu probat podignut safe mode i digne par dll-ova i stane na system32/config i zablokira, pa dobro uzmem CD windoza xp i zapocnem bootanje da si stavim nanovo XP e tek onda pocnu problemi; Nakon procesa instalacije drivera za RAID s diskete dodje do pojavljivanja ekrana kada se treba pojaviti prozor s particijama medjutim tu ne mogu nista, na ekranu se ispise searchin for preavious Win instalation i zablokira a i kada bi u par pokusaja i uspio dobiti prozor s particijama pojavio bi se plavi ekran "smrti" i ne preostaje nista nego restart i tako non stop, skidao sam najnovije drivere za raid sa asusove stranice i pokusava se preko recovery console logirati na C:Windows direktorij pa ga nekako pokusati izbrisati ali i tu zablokira, neznam sta da radim da li da probam Win 2k ili se bavim mislju a to mi je zadnji potez da fleshiram BIOS, ima te li vi kakav savjet molim vas jer ova tortura traje vec 2 dana i P.S. probao sam diskove spojiti na IDE channel na svoj drugi komp ali diskovi su onda necitljivi, jel trebam napomenuti da ni u kojem slucaju ne zelim formatirati diskove i izgubiti 40 GB muzike svojih slika i dokumenata koji zivot znace. eto nadam se da vas nisam previse izgnjavio sa ovolikim tekstom jer sam stvarno ocajan i ne znam sta da radim
Mrx je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 03:21   #2
Mrx
Banned
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: ST
Postovi: 95
Red face

Rijeseno, bilo je do napajanja
Mrx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na