Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.03.2016., 12:24   #31
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Evo par slajsova:

http://imgur.com/a/JneU2



/cut/
Puhoh od smijeha na ono "di je bio '91.?"...
Sinac je offline  
Staro 29.03.2016., 12:34   #32
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Samo dokaz kakav je Index.hr mulj i talog novinarstva u HR. Svaka im čast na nekim iskopinama i na mudima, ali ovo je stvarno autogol u dupe.
C/P novinarstvo koje kad napravi svoj članak...obično bude HUGE....kao npr ovaj sa Valichem
trouble je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2016., 13:27   #33
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Nastranu sad pljuvanje po Teu,covjek je u pravu sto se tice svega u tekstu,barem dijela o administraciji i poreznoj. Zao mi je samo sto se uhvatio tog Rimca u svakom postu i samo sto mu ne liže dupe.

Bila je neka tema i to sam mu rekao javno da ne podrzavam lopuže ni njihove sinove,(U smislu njegovog čaleta i kako mu sin pere paparutku laganini),a on odma lupio kontru u smislu "bolje i biti lopov,nego pošten,pa da ti porezna nece vratiti pare".WTF?!

I onda odjednom u indexu njegova prica o postenju,hrvatskoj,biznisu. Podrzavas lopove koji su opljackali hrvatsku,a onda pljujes po istima,ali ne Cvetojevica ni Rimca,a oni su glavni kapitalci. I jos imaju svoju emisiju "dobro jutro idioti" gdje raspravljaju o "uobicajnim temema hrvatskog gospodarstva".

Znaci nije bitno sto je ovaj zapoceo posao sa ukradenim novcima,sto iskoristava radnike,sto je pronevjerio 300 miliona kuna,sto ne placa poreze,sto je bio u zatvoru zbog utaje poreza.Bitna je samo promocija "hrvatske auto industrije" i kako je mali Mate,čačin sin, genijalac. I jos biznis.hr izbaci intervju s tim likom kako je on posudio novce od oca da zapocne biznis i da mu to "krvavo" vraća s kamatom od 10%. Smiješna izjava i jos su smjesnije novine koji su to djubre objavili.

Studirao je na Vernu ovo,ono,sve samo da dokaze kako je on pametan,sve je stekao iz garaže,pravi pačenik hrvatskog naroda koji bori bitke protiv hrvatske zle administracije i poreznog represivnog aparata.Nemoj više matere ti. I gdje je vise taj USKOK da ispita porijeklo imovine.

Zao mi je Teo, ali si malo kontradiktoran u svojim izjavama.

Zadnje izmijenjeno od: Romano.Cule. 29.03.2016. u 13:54.
Romano.Cule je offline  
Staro 29.03.2016., 13:36   #34
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Da se odmah ogradim: nemam namjeru stajati ni na ciju stranu, nekoga braniti, niti osobno poznajem bilo koga od aktera ove priče. Za Matu Rimca znam vec dugo godina, ali totalno nevezano za ovaj njegov projekat. Poznajem ga sa BMW foruma gdje je i prije ovoga elektricnog automobila vozio skupe M6-tice i slično, tako da definitivno nije istina da je počeo od starog e30 ili slično kako se to prezentira po medijima. I onda je plivao u novcu i vidjelo se iz aviona da ga otac "gura" da postane nesto u zivotu. Ono na čemu mu skidam kapu je to što je on to i iskoristio a nije ostao tatin sin koji spava do 3 popodne, troši brdo love na koku i kurve i slično. Dakle, čovjek je uspio svojom voljom, iako je imao sve preduvjete da sada bude na nekoj klinici za odvikavanje.
I pitanje za kolegu Romano.Cule: Da ti sad netko ponudi da se opet rodiš i da imaš sve što i sada, ali da imaš i sve ono što ima Mate Rimac i da živiš kao on, ti bi odbio?
WraGG je offline  
Staro 29.03.2016., 13:45   #35
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Samo dokaz kakav je Index.hr mulj i talog novinarstva u HR. Svaka im čast na nekim iskopinama i na mudima, ali ovo je stvarno autogol u dupe.
Iskopali severinu, no muda su luciceva. Index je pak dno dna. Uvijek bio i ostao. Skupa sa onom amebom Babicem.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 29.03.2016., 13:46   #36
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ne bih odbio,ali sigurno ne bih iskakao iz paštete i pričao price o postenju,kako sam ja pametan,hrvatski vunderkind koji je jeo svaki dan suhi kruh. A onda nakon toga pljuvanje po hrvatskoj,po administraciji. Umjesto da se pokrije ušima i suti,da nije bilo te iste hrvatske koju su popalili, bio bi negdje na bausteli kopao kanal.Lik je ljiga i licemjer. Nek se zavuce ispod kamena ispod kojeg je ispuzao i prestane se prezentirati kao neki genijalac,a pogotovo neka prestane prezentirati hrvatsku i hrvate po svijetu s tim sranjem od auta na kojem je ofarbano velikim slovima "OPERI ME JOS 200 MILIONA"
Romano.Cule je offline  
Staro 29.03.2016., 13:58   #37
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Braća Grimm su bebe naspram njegovog veličanstva.
Braća Dalton i Braća Grimm,
za tebe su, Teo, 3.14čkin dim.
Brko je offline  
Staro 29.03.2016., 13:59   #38
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
a nije ostao tatin sin koji spava do 3 popodne, troši brdo love na koku i kurve i slično.
Jebo ja takav život onda ako nije (p)ostao to

Ja krvavo zarađujem i plaćam 700kn za svoj komad belog i znam to cijentiti više od ikoga...jer ono šta mi je čača davao nije bilo dosta za pola čvona u pretprodaju ispred Besta krajem 90'
trouble je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na