Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.03.2009., 20:42   #91
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
a i ovo da je precijenjen je samo djelomicno istinito jer vecina nas ga je dobila za smijesnu cijenu ili zabadava
Problem je offline  
Staro 11.03.2009., 20:48   #92
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
gdje to za 2500 kuna ?

meni je iphone zapravo napredniji mp3 player sa funkcijom mobitela...
neznam tko uživa u gledanju filmova i surfanjem neta na 3"ipol ekranu, i tko uopće čita pdf knjige na njemu...,za povremnu upotrebu, ajd možd i prolazno, ali u krajnjoj liniji to sve mogao i na svojem bivšem se p910i koji je izašao prije 6 godina na kojem sam čak i divixove mogo pokretat, dakle ništa revolucinarno...a na internet si ovisan samo u prisutnosti wlana, ili preskupog 3gpa ...
o opcijama spajanja na comp ne želim ni pričati..

a u konačnici originalni iphone ne bi ni bio upotrebljiv za pol stvari koje si naveo bez jailbrejka...
u krajnjoj liniji iphone se svodi samo na njegov dizajn koji isto nije bio ništa novo, nego replika itoucha, sa mulitouch sučeljem i opcijom telfonije...


a da ne bude zabune, imao sam ga i isto tako riješio...
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2009., 20:53   #93
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
U oglasniku/news grupe, dobiješ nov, neotvaran iPhone 3G s garancijom kojeg otključaš na bilo koju mrežu osim Tele2 (a s malo kreativnosti možeš i Tele2) i s jednogodišnjom garancijom. Naravno govorim o 16GB modelu, a i još sam puno rekao cijenu jer sad već idu i po 2300 kn. To je ovaj model iz T-Mobilea.

Jesi probao kad gledat filmove na 3.5" ekranu? Izgledaju odlično i savršena stvar za duga putovanja vlakom. Tko uopće čita knjige?
Hmm jesi probao kad izvadit mob pod ispitom i jednu skriptu prolistat i naravno dat ispit? <- To sam radio isto na svom P910i, a iPhone ima veći ekran
Na internet se i ide preko WLANa (jedino ako si uzeo neki podatkovni paket u T-Comu/Vipu), a hotspotova ima u svakom gradu na svakom koraku. Mobilni internet nije bauk.
Čak i u zabiti od Bjelovara imaš besplatnih Metronetovih hotspotova te u par kafića isto nude WiFi.

Kronično ti nedostaje uzimanje jailbreakanog iPhonea u ruke te igranje s njim duže od 2 minute, po mogućnosti duže i od 10 minuta. Kad to obaviš onda opet napiši dojmove.
velorien je offline  
Staro 11.03.2009., 21:02   #94
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
ma kužim sugrađanine...
okej je iphone, ali činjenica je ta da su mobiteli, od mogu reći čak prošle godine, i naravno ove, drugih proizvođača sposobnostima nadišli davno iphone, i jedino što me smeta što ga i danas koriste za usporedbu samo zato što lijepo izgleda i ima brzo multitouch sučelje.
Sa svime ostalime pada u vodu, ali to je apple, i to je ono što mu dobro ide, ako nemaš njegov skupi proizvod nisi kul, a kad ga kupiš i daš veću lovu te skužiš da baš nisi niš posebno kupio, osim ulickanu, neću reći nekvalitetnu, dapače vrlo kvalitetnu igračku, nećeš biti kul ako kažeš protiv njega nešt..jer dao si novac za to....i svaka čast applu na tome...sjetimo se početaka ipoda, iovoga, Ionoga...

"igranje duže od 2 min." ..to i kažem..iphone je dobra napredna igračka..

čist sam zadovoljan sa svojom omniom sada....i mogu reći da, bolja mi je od iphona..
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 11.03.2009., 21:09   #95
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
A koji su ga to mobiteli i u cemu nadisli?
Edit: tek sam sad vidio da imas omniu
Problem je offline  
Staro 11.03.2009., 21:25   #96
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
sve se svodi na ovo,
"they can't challenge the iPhone interface, but they are finally getting closer." (rečenica iz konkretne usporedbe htc touch hd i omnie, ali iphone se morao spomenuti..te je ista rečenica nezaobilazna u većini reviwa i to me konkretno smeta..ali već sam napisao, s pravom se applu može skinut kapa što je uradio i radi svojim uređajima na tržištu..)

i tu smo stali...(da ne nabrajam u čemu su bolji, jednostavnije je napisat u čemu nisu, no ne zadugo..)
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 11.03.2009., 21:34   #97
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Evo upute za SMS.

SMS je u /System/Library/Audio/UISounds

Najprije treba zeljeni "sound" pretvorit u *.aiff, pa preimenovat u *.caf i prebacit u gore napisan folder. Zamijenit neki od postojecih sms-recieved tonova.

Znaci taj file koji ste pretvorili u .caf nazovete recimo sms-received6 i njime zamijenite postojeci u onom folderu. Naravno, sms-received file-ove prije toga backupirate.

Treba WinSCP i openssh, no to su vec osnove. Nadam se da ovo gore jos radi.


Ja sam isto mijenjao iPhone. Bas su me smetale stvari spomenute u raspravi. Poput nikakve organizacije foldera na uredaju, slab preglednik office dokumanata i slicno. No ni po cemu ne tvrdim da je to los uredaj. Jednostavno symbian ili WM meni vise odgovaraju. Sto se tice surfanja, ugodno sam iznenadjen xperiom. Na symbianu bez touch screena je to bila muka, sad na operi mobile i TS na xperi-i ide jednako brzo kao i na iphone-u. Multitouch nije neophodna stvar.
Rain Man je offline  
Staro 11.03.2009., 21:51   #98
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo nešto što mi se toalnoo sviđa na iPhonu i po čemu odskače od ostalih!
Zvuk kod razgovora je kristalno čist, te nema nekih šumova ili jeka te je dosta glasan, isto tako i zvučnik! Finger touch screen je puno bolji izbor od bilo kojih tipki ili olovčica, recimo na HTC-u, surfanje netom je savršeno...veliki ekran,kvaliteta ekrana! Onda, mp3 player je odličan te slušalice i isto tako kvaliteta zvuka je odlična!
Jedni je mana to što je iz APPLE-a, a oni su uvijek posebni i zato smeta nekim ljudima koji su strogo podređeni nečemu što je recimo standardno!

Al istina je i to da iPhone bez đejlbrejka nije isti, nit je pola funkcionalan ko kad se đejlbrejka , i normalno jedna od večih mana je bluetoth(nemogučnost povezivanja)

I još da spomenem uređaj izvana, kod kojeg se nemože naći zamjerka! Ajd spomenite još neki uređaj koji je tolko čvrst i kompaktan ko iPhone, imaš osječaj da kad bi ga bacil u zid da bi slomio zid a ne mobitel! Neznam, ja sam se naviknul na iPhone, malo sam se i prilagodil njemu i sad mi je ok...
danc00 je offline  
Staro 11.03.2009., 21:57   #99
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Al istina je i to da iPhone bez đejlbrejka nije isti, nit je pola funkcionalan ko kad se đejlbrejka , i normalno jedna od večih mana je bluetoth(nemogučnost povezivanja)
upravo to
Problem je offline  
Staro 11.03.2009., 22:03   #100
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Ček, CoreDownloader i ti si iz Bjelovara? :)))

Ma ono, iPhone je IMHO za te pare odličan (ovi drugi koštaju), a šminker nisam niti bi uzimao nešto samo da se šminkam s tim. Malo me i pecka što će svaka baba na placu imat iPhone, al eto :)
Slažem se da su WM (Symbian mi ne leži baš) uređaji bolji, ali svaki vrijedni spomena su i dosta skuplji od iPhonea. Omnii zamjeram čudan dizajn i manjak 3d acceleratora, to su featurei koje jedan smartphone od >2000 kn cijene mora imat. Napomena: nije 3d accelerator zbog igara koliko zbog sučelja & stuff.

Imho, stari iPhone vrijednosti cca 1500 kn bi bio super stvar da ima neki oblik garancije, ovako su već dugo na tržištu i sat otkucava kad će krepat. Naravno, slažem se da je iPhone bez jailbreaka gnojivo jer sve korisne aplikacije dolaze s jailbreakom (kad ih skineš afkors), a ne iz glupog AppStorea.
velorien je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2009., 22:03   #101
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
ma svako moze rec kaj oce jer svakom uredjaj sluzi za drugo..
Shockre je offline  
Staro 11.03.2009., 22:10   #102
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Nije bas da je finger touch screen puno bolji od olovcice. Kod pregledavanja tema na ovom forumu za iducu stranu gotovo je neophodno "povecat" screen. Cesto mi se desilo da je finger-swipe bio registriran kao klik na neki link, a ne "povecanje" slike. A pritisnut ove sitne brojeve za iducu stranicu je lakse olovcicom nego prstom. No to su sitnice.

Sad se ne sjecam, ima iphone double-tap za zoom ili zoom radi samo manualnim povecanjem s 2 prsta? Double-tap je zgodna stvar, brza nego zoom s 2 prsta.

Zvuk iz uredaja (3.5mm) je OK. Zvuk iz "slusalice" je dobar, bolji nego ja sad imam na xperi-i. Sa izradom se slazem, kad se recimo usporedi sa Nokiom to je nebo i zemlja. Imao sam N96 na kratko kod sebe i imate osjecaj da je to plasticna kineska igracka, a ne Nokijin top model.

Ja sam se susreo s dosta ljudi koji su nabavili iPhone. Ni jedan od njih nije imao ili nije znao jailbreakat. Bez jailbreaka je to malo bolji mp3 player sa SIM karticom.
Rain Man je offline  
Staro 11.03.2009., 22:44   #103
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
pa da i to je jedna stavar...uskoro će svaki klinac imat iphone..(jedna od činjenica kod appleovih proizvoda, ali na to imaju uglavnom riješenje što ponude u paleti boja nakon..)
u početk je bilo vau gle ima iphone,danas...gle i ovaj ga ima
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 11.03.2009., 22:55   #104
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
dupli...
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 11.03.2009., 23:21   #105
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
A koji su ga to mobiteli i u cemu nadisli?
Edit: tek sam sad vidio da imas omniu
Omnia je teži šit od mobitela... Kao i svaki ostali Windows mobitel kojeg sam imao prilike probati.
Od olovčica, koje su totalno nepraktične i loše do lošeg ekrana, slabe osjetljivosti, SPOROSTI... I sučelja.
IcyTexx je offline  
Staro 11.03.2009., 23:32   #106
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
IcyTexx nije generaliziranje dobro kad ne znas o cemu pricas. Ako ne znas reci sto konkretno bolje da sutis.
Rain Man je offline  
Staro 11.03.2009., 23:45   #107
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
IcyTexx nije generaliziranje dobro kad ne znas o cemu pricas. Ako ne znas reci sto konkretno bolje da sutis.
I HTC Touch HD i Omnia su spori... Evo držim Omniu u ruci sad.
Ekran je loš. Jednostavno ovo pikanje olovčicom po polusavitljivom ekranu ne odgovara.
IcyTexx je offline  
Staro 12.03.2009., 00:07   #108
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Tipkalo se po ekranu na razne nacine daleko prije iPhona i to ce se radit daleko poslije njega. Za tih par opcija koje mozes podesit na iphone-u lako su slozili velike izbornike. Meni je iPhone bio recimo isto spor kao i dobro napunjen symbian. Ni u kom pogledu iphone nije brzi od bilo kojeg rivala. Pogotovo kad ga jailbreakas i dobro "napunis" programima. Defaultno prazan, leti.

I cinjenica da je Omnia "los" uredaj ne znaci da su WM i Symbian lose platforme.
Rain Man je offline  
Staro 12.03.2009., 00:11   #109
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Nisam vidio da je netko objavio vijest pa evo:

BLUETOOTH

+

http://www.mackorisnik.com/2009/03/1...i-ostalo-radi/

Zadnje izmijenjeno od: flajpan. 12.03.2009. u 00:47. Razlog: dodan link na nackorisnik
flajpan je offline  
Staro 12.03.2009., 00:55   #110
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
iPhone se doima brz kad nema praktički nikakvog multitaskinga. Omnia je nepraktična jer nema nigdje za strpat stylus (na uređaju, ne kužim logiku zašto).
S stylusom možes puno lijepih stvari radit i nije nepraktičan, ustvari je i fora. Možeš i pisat s handwriting recognitionom, a možeš i crtat svašta.
Ekran je savitljiv jer je resistive, a to sa sobom nosi i neke prednosti nad iPhoneom.
Probaj pisat po iPhoneu u rukavicama, nema ništa bolje kad je vani -10, netko te zove, a ti moraš prvo skinut rukavice da bi se javio.

Zadnje izmijenjeno od: velorien. 12.03.2009. u 01:06.
velorien je offline  
Staro 12.03.2009., 01:33   #111
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
iPhone se doima brz kad nema praktički nikakvog multitaskinga. Omnia je nepraktična jer nema nigdje za strpat stylus (na uređaju, ne kužim logiku zašto).
S stylusom možes puno lijepih stvari radit i nije nepraktičan, ustvari je i fora. Možeš i pisat s handwriting recognitionom, a možeš i crtat svašta.
Ekran je savitljiv jer je resistive, a to sa sobom nosi i neke prednosti nad iPhoneom.
Probaj pisat po iPhoneu u rukavicama, nema ništa bolje kad je vani -10, netko te zove, a ti moraš prvo skinut rukavice da bi se javio.
uvijek možeš nosom povuć
Gabre je offline  
Staro 12.03.2009., 02:29   #112
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
E da imaš pravo :))))
Inače ima neka aplikacija da protreseš iPhone i javi se, samo je treba isprobat.
velorien je offline  
Staro 12.03.2009., 07:10   #113
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
iPhone se doima brz kad nema praktički nikakvog multitaskinga. Omnia je nepraktična jer nema nigdje za strpat stylus (na uređaju, ne kužim logiku zašto).
S stylusom možes puno lijepih stvari radit i nije nepraktičan, ustvari je i fora. Možeš i pisat s handwriting recognitionom, a možeš i crtat svašta.
Ekran je savitljiv jer je resistive, a to sa sobom nosi i neke prednosti nad iPhoneom.
Probaj pisat po iPhoneu u rukavicama, nema ništa bolje kad je vani -10, netko te zove, a ti moraš prvo skinut rukavice da bi se javio.
Znam kakav je ekran, trebas ga zaklat da reagira. Ne znam. Na ulici se ne mogu zamisliti kako stylusom tapkam po njemu a da je prakticno.
IcyTexx je offline  
Staro 12.03.2009., 08:48   #114
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
uvijek možeš nosom povuć
Legendo

EDIT: kolko vidim riješili su nam i bluetooth. Sad samo da nam srede navigaciju bez da moras na net da ti skreira rutu i dovrse onaj office editor i nema nam ravnog
Problem je offline  
Staro 12.03.2009., 10:14   #115
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Legendo

EDIT: kolko vidim riješili su nam i bluetooth. Sad samo da nam srede navigaciju bez da moras na net da ti skreira rutu i dovrse onaj office editor i nema nam ravnog
još recimo kameri dignut koji megapixel, i mislim da ćeš tad bit u pravu...
(sam što se to nemože softverskim putem)
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline  
Staro 12.03.2009., 10:22   #116
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor CoreDownloader Pregled postova
još recimo kameri dignut koji megapixel, i mislim da ćeš tad bit u pravu...
(sam što se to nemože softverskim putem)
ti ocito neznas da nije sve u pixelima, prije mu fali autofocus i blic
Ali za prosjecnog usera, slika pod dnevnim svijetlom je sasvim solidna
Problem je offline  
Staro 12.03.2009., 10:50   #117
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
ti ocito neznas da nije sve u pixelima, prije mu fali autofocus i blic
Ali za prosjecnog usera, slika pod dnevnim svijetlom je sasvim solidna
Potpisujem, i vise nego solidna u nekim slucajevima, jos kada uzmemo u obzir da kamera nema niti jedne postavke niti zoom ni autofocus...

Po pitanju stylusa, hvala svim bogovima da ga nema jer je stylus nesto najneprakticnije sto sam u zivotu iskusio... Jedno vrijeme sam koristio neki HTC tj MDA Touch sta je tmobile davao, to smece ima stylus. Bio sam toliko zgrozen nad uredajem da sam zamrzio stylus iz dna duse... Nemogucnost pisanja u pokretu (sto je opet malo teze kod iphonea jer nema tipke, pogotovo u autu, ali probajte pisati sa shitlusom u autu dok vozite i po mogucnosti mijenjajte brzinu . Totalno spor odaziv ekrana, nepreciznost, opcenito sporost samog uredaja za sto je zasluzan allmighty windows mobile, em sto je ruznog izgleda em sto je nepotrebno zakompliciran i SPOR i zbugiran tako da ce se dogoditi da mozda morate resetirat uredaj, ma katastrofa... Inace sam zamrzio windozere na desktopima, a mobile ne zelim ni najgorem neprijatelju...
Iphone definitivno ima najbolji display po pitanju brzine, ima i lijep brightness i cistocu display, ali postoje i vece rezolucije ako cemo bit malo kriticni... Jos nesto, nisam probao surfat na drugim smartphoneovima osim na tom HTCu i shvatio sam da je to nemoguce, em sto ima internet explorer, em sto ne prikazuje internet stranice ni priblizno kako treba, i jos se srusi kod ocitavanja vecih stranica... Onda slanje pjesma prek bluetootha, wow to stvarno treba svakom poslovnom korisniku, uvijek kada dodem na sastanak pustam ljudima nove pjesme sto sam si razmijenio sa ostalima , yeah right, ne kazem da to nije potrebno na iphoneu, to je ipak jedna osnovna stvar u danasnje doba... Sto se tice video snimanja, to fali, ali mobitel nije raden uopce kako bi bio nesto za fotografiranje tip K serija SE-a... Mana mu je i plasticno kuciste (samo 3G) da nebi ispalo da glorificiram iphone... No kada pogledamo da je ovo appleu drugi mobitel koji je izdao a samsungu/SE-u/xyz jedno milijunti onda treba stvari drugacije gledat.. Mogli su oni napravit i mob sa 5 mpx i bt sharingom i 32 cak i vise gb, sa boljom rezolucijom dugotrajnijom baterijom aluminijskim kucistem brzim procesorom i vise memorije i razne druge dide nametat gore ali nisu... Zasto bi to sve stavili odma kad mogu izdavat jedan po jedan model koji ce donositi nove stvari i kada mogu na par preinaka opet zaradivati milijune... Isprike na iskaljivanju bijesa ... Ljubomora je grozna stvar/iphone nije skup
marko_1 je offline  
Staro 12.03.2009., 11:10   #118
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
upravo isprobavam iBluetooth i slanje sa ajfona na ostale mobitele radi (rade i slike i pjesme i video), ali nisam skuzio kako primiti file
I bio bi zahvalan ako netko zna gdje je lokacija na ajfonu gdje je iBluetooth spremljen (imam jedan zanimljivi file koji bi trebao ubaciti nutra radi poboljsanja efikasnosti , nadam se da ce radit)
EDIT2: nasao i rijesio

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 12.03.2009. u 11:38.
Problem je offline  
Staro 12.03.2009., 12:47   #119
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dečki, ok, sad je dosta offtopica i prepucavanja, tema je vezana uz iphone a ne windows mobile i slično, ok?

imam pitanje: Koji program ili editor služi za izradu iphone tema? odnosno, kako da ja samostalno promijenim ikone na iphone-u, znači pojedinačno?

Imam hrpu ikona na kompu, jako lijepih, i sad imam ideju da ih napravim poluprozirnim i stavim u iphone... te me još zanima kako staviti onaj veliki sat na background...
googlanjem sam našao samo neke online theme editore, no nekako mi to nije to...
Gabre je offline  
Staro 12.03.2009., 12:48   #120
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor CoreDownloader Pregled postova
neznam tko uživa u gledanju filmova i surfanjem neta na 3"ipol ekranu, i tko uopće čita pdf knjige na njemu...,za povremnu upotrebu, ajd možd i prolazno
Nisam IPhone nego IPod Touch korisnik, ali gledanje filmova je savršeno. Sada mogu lijepo na miru pogledati omiljene serije/filmove u busu dok se vozim na posao. Istina ne reproducira .avi format, ali konverzija serije od cca 45min u mp4 format meni traje <20min (a komp mi je ovaj iz siga), tako da ono... nije nikakav bed.

Surfanje safarijem preko wifija je više nego lagodno.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na