Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2009., 23:34   #61
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Evo, ja danas radio otkljucavanje na 3 iPhona. Proradilo je na svima ukljucujuci i s Tele2 karticom koja trazi pin. Decki dosli iz ZG-a na otkljucavanje.

@ RAK, samo pokrenes quickpwn, odaberes taj restore file kad te trazi to u quickpwn-u i za par minuta je mob spreman.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2009., 02:34   #62
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Ček već ima verzija yellowsn0wa koja podržava kartice kojima se ne može isključiti unos pina?
Ili je to bilo ono kemijanje tipa staviš prvo vip karticu pa otključaš, pa izvadiš i onda staviš tele2 pa nekim čudom radi.
velorien je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2009., 14:47   #63
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Neznam dali znate za onaj Mobile instalation patch da mozete sve aplikacije dzaba skinut/ intsalirat (neznam tocno nemam iphone ali sam radio par kom) samo ubacite taj patch u root fona u /System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework folder i desnom tipkom provjeriti dali je u Common octal 0775. Nadam se da je nekome pomoglo BTW Obavezno đejlbrejkat fon prije toga
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 00:25   #64
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
@ velorien. Nema jos nacina da radi s karticama s pinom bez stavljanja druge kartice prije unutra. No meni bez problema svaki put proradilo s stavljanjem najprije t-com kartice i onda tele2. No znam da je to lutrija, ugasi se phone, ak nemas karticu bez pina ne mozes ga prijavit na mrezu.

Ovo s Mobile instalation patch-om je dobra stvar. Ako se skidaju appsi direkt preko installousa, s update softwerom se brisu sve aplikacije koje itunes na backupira. Ovako appsi ostanu u ituesima, samo se ponovo ubaci Mobile instalation patch i poinstaliraju se sami.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 21:33   #65
Ivche
Premium
Moj komp
 
Ivche's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 57
Što se tiče jailbrakea sve ti je objašnjeno lijepo i detaljno na prvoj stranici, pa vrijedi pričekat load i na 56k modemu.
Otključavanje je objašnjeno ovdje:

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=2538

A što se tiče GPS, to ces se morat nazalost zadovoljavat sa google mapsima, jer trenutno na tržištu nema alternativne navigacije ( ne zato sto nije moguca, vec Apple namece svoju monopolisticku politiku )
Ivche je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 22:43   #66
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
samo pitanjce, da li da radim jailbreak prije registracije na itunes, ili može i poslje?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 22:59   #67
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Mislim da ti je svejedno za registraciju. No ako nije napravi prije.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2009., 02:46   #68
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jailbrakean

no niš mi nije jasno, što mi je sad cydia, što je intaller, gdje što kako.. aaa trebat ce mi vremena i vremena da pohvatam kako ga koristit kako spada... i dostić razinu jednostavnosti i upotrebljivosti kao što sam imao na Nokii....
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2009., 10:21   #69
WenDigo
Pola čovjek, pola konj :D
 
WenDigo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec, CRO
Postovi: 9
INSTALLOUS Problem

Pozdrav svima, imam jedan problem ..

Imam 2.2.1 FW, jailbrake-an, s CYDIOM i Instalerom .. S CYDIOM sam instalirao INSTALLOUS-a, i kada s njim nađem neki APP, normalno ga skinem u DONWLOADS, iz download foldera aplikaciju INSTAL-iram (bez probelma i bez ikakvih error poruka), ali aplikacije nigdje nakon instalacije .. (probao restartat mobitel al nista)

Nema ikone u springboardu .. Dal ko zna kako rješit problem?

EDIT: BossPrefs program, kada idem pod HIDDEN ICONS, prikaže (u mom primjeru iBeer i to 3 puta - tolko sam probao instalirati), i stavljeno je na ON da nije skrivena aplikacija, al svejedno je nema .. Znači instal jer uredu al ikone nema)

Jel zna ko?
__________________
Nokia N95
*****************************
memory 8GB MicroSD
navigacija Garmin XT
kamera 5Mpix Carl Zeiss

Zadnje izmijenjeno od: WenDigo. 06.02.2009. u 11:11.
WenDigo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2009., 22:25   #70
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Moras instalirat bar jednu aplikaciju skinutu sa appstore. Ista stvar je bila kod mene, napravi account i skini neku free aplikaciju.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2009., 19:49   #71
bartokomus
Registered User
 
bartokomus's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 29
ipod 1g danas jailbreak na 2.2.1 instalirao sam Installous i uopće ga ne mogu pokrenuti. Pri paljenju stoji bijeli ekran vrti ali ne učitava stranicu. Ima li još tko takvih problema? Na 2.1 znao mi je pri učitavanju nekada blokirati ali učitavao je stranicu.
bartokomus je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 20:52   #72
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Neki problem s installous-om. Mreza im pala ili sto. Meni isto nece proci prvu bijelu stranu. Pricekaj do sutra.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 21:33   #73
bartokomus
Registered User
 
bartokomus's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 29
pomislio sam da je to ali pošto sam tek jučer otkrio Installous i pronašao neki app koji mi je trebao, ali bio je rađen za 2.2 pa sam napravio upgrade bilo me strah da sam možda još nešto trebao instalirati. Hvala Kišni
bartokomus je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2009., 01:36   #74
Gabre
Lika u mom srcu