Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.08.2008., 01:28   #121
d3n1s
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Virje
Postovi: 7
Dođi u ducan pa vidi!!
d3n1s je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 02:12   #122
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova


ovak neš imam i ja 300-500kn iz metroa i ista zamjerka na guzni dio na kojem fali spužve,ali mi se ergonomski sviđa leđni dio i ja ju mislim dati pretapicirat jednom liku koji to radi pa nek stavi 10cm spužve unutra ili tak neš

e a sad najluđa ideja koju sam ćuo od jednog frenda-jedan od razloga zašto mu je i brak propao
znači kupnja rabljenog zubraskog stolca i umjesto one lampe se postavlja monitor gore....luksuz totalni
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.08.2008., 03:08   #123
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
..nitko tu ne spominje "nosivost" stolica.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 04:34   #124
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
mislim da ova s slike nece lako puknuti

ja nisam uspio slomiti ni onu iz lesnine z 300 kn , a clan sam demolition squada
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 11:03   #125
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova
znači kupnja rabljenog zubraskog stolca i umjesto one lampe se postavlja monitor gore....luksuz totalni

Em sto i polovna kosta kao sam vrag nema sanse da bi ona ruka koja drzi tu lampu mogla drzati tezinu monitora. Bolje je ovako nesto.
http://www.nethrone.com/ ima vise vrsta
raf je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 14:45   #126
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
sam da javim danas sam bio u metrou(Sesvete) i vidio sam da ima onih stolica po 524 kn (nema izloženih samo kutije) samo nemojte sve pokupovat ostavite meni jednu za ponedjeljak
evo kak izgleda i meni se cini OK za te novce

NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2008., 19:14   #127
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Evo meni "proškripila"
Stavio sam malo masti na osovinu kotačića, sad je prestala, nadam se da više ni neće.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 19:30   #128
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Evo meni "proškripila"
Stavio sam malo masti na osovinu kotačića, sad je prestala, nadam se da više ni neće.
Ko zna šta ti radiš na toj stolici.

Malo šale da unesemo u temu....Ma to je sasvim normalno za jednu stolicu da malo "proškripi" na početku dok se ne razradi.

Evo frend bio uzeo OVAKVU stolicu u drugoj trgovini i platio sa popustom nekih 990kn.Stvarno mi se sviđa dizajn,kvaliteta izrade te sama udobnost stolice.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 22:32   #129
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor NIGHT RID3R Pregled postova
sam da javim danas sam bio u metrou(Sesvete) i vidio sam da ima onih stolica po 524 kn (nema izloženih samo kutije) samo nemojte sve pokupovat ostavite meni jednu za ponedjeljak
evo kak izgleda i meni se cini OK za te novce

Jedna manje Uzeo baš jučer...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2008., 23:28   #130
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Damn ostavite i meni jednu...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2008., 23:58   #131
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ajmo svi koji imate stolicu izjasnite se kakva vam je. Mislim ja sam zadovoljan za te novce bolju nisam mogao naći, ali moja visina je "malo" van gabarita stolice. Konkretno malo me smeta naslon dolje pri dnu gdje se spaja na sjedište, osjetim "dasku" u rupi, niš strašno, ali malo nervira.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 00:01   #132
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Mozel meni netko preporuciti stolicu?

190 cm, 150 kg..

Max... 900 kn moze i 1 000 kn...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 00:22   #133
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Jedna manje Uzeo baš jučer...
i kakva je

ja cu sutra ujutro uzet jednu
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 00:25   #134
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor NIGHT RID3R Pregled postova
http://forum.pcekspert.com/showpost....58&postcount=6
evo ova ti je na akciji u metrou ista cijena koja piše u post, znači 524 kn
ovu sam i ja gledao, nije loša...ali dali ih ima još?

BTW...ja sam si kičmu razvalio totalno, pola godine sam sjedio u fotelji prilikom surfanja i prckanja po kompu, i cak me kicma ukocila da tjedan dana nisam u skolu isao...sad definitivno uzimam nesto za duge pruge...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2008., 13:14   #135
Builder
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
Evo ljudi da ne otvaram novu temu pa da tu pitam...

Tražim (ne bi vjerovali) stolicu al neku onak ok stolicu cijena nije neki kriterij ali ipak kolko god dobra ne želim dat za nju soma eura. Bio već po lesnini phoenixu, primi itd al neznam sve me nekako stavlja na sto muka... sve su te stolice opet po 2k kuna tak da bi molio malo savjet šta bi bilo pametno uzet, po mogućnosti nešto ergonomsko ortopedsko ili zadravo seljački nešto što mi neće rasturit leđa...
A i iskreno zanima me razlika između onih od 6000k i onih od 2000 (recimo tapo wire i neka izgledom ista iz lesnine), naravno osim tih 4000k.
I sad oprostite na zadnjem redu ali...

HEEEEEEEEEElp!

E da p.s ako ima netko neku lokaciju u rijeci bio bi zahvalan!

Zadnje izmijenjeno od: Builder. 29.08.2008. u 14:13.
Builder je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2008., 21:49   #136
filipac
Premium
Moj komp
 
filipac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Builder Pregled postova
Evo ljudi da ne otvaram novu temu pa da tu pitam...

Tražim (ne bi vjerovali) stolicu al neku onak ok stolicu cijena nije neki kriterij ali ipak kolko god dobra ne želim dat za nju soma eura. Bio već po lesnini phoenixu, primi itd al neznam sve me nekako stavlja na sto muka... sve su te stolice opet po 2k kuna tak da bi molio malo savjet šta bi bilo pametno uzet, po mogućnosti nešto ergonomsko ortopedsko ili zadravo seljački nešto što mi neće rasturit leđa...
A i iskreno zanima me razlika između onih od 6000k i onih od 2000 (recimo tapo wire i neka izgledom ista iz lesnine), naravno osim tih 4000k.
I sad oprostite na zadnjem redu ali...

HEEEEEEEEEElp!

E da p.s ako ima netko neku lokaciju u rijeci bio bi zahvalan!
Gledaj ja sam kupovao stolicu i vrlo se jednostavno odlučio.
Ako hočeš malo kvalitetniju stolicu obavezno kupi TAPO stolice no one su ti oko 5kn.http://www.tapo.hr/
Ako je zdravlje najvažnije onda kupi spinalis stolice,sam se treba naučiti kako sijediti(kao na lopti, na pola stolice a ne se zlegnuti ko u naslonjaču) cijena od 3kn do 12kn http://www.spinalis.hr/default.asp

Ja sam našao jednu žutu stolicu kod Velinca(stolice nisu skupe tak al su dobre) koja ima malo izbočeno kod doljnjega dijela kralježnice i čis je dobra. OVA-http://www.velinac.hr/stolac.php?id=158

Sam da znaš ako kupiš neku bolju stolicu morati češ je tapecirati ako ima kožnate dijelove za 3godine a ak kupiš neku jeftiniju onda je za 3 godine baciš i kupiš novu. Jednostavno
Pa ti odluči
filipac je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 00:55   #137
Builder
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
tak si nekak i ja razmišljam... ako ništa drugo uzet ću neku jeftinjavu stolicu i loptu pa ću se odlučit

Jel se ovo tapeciranje odnosi na one standardne probleme sa kožom tipa pucanje ljuštenje itd ili?

Anyway thanx na savjetu...
Builder je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 02:04   #138
filipac
Premium
Moj komp
 
filipac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 70
Gledaj Builder danas više nepostoje stolice koje če tajati 10godina to je prošlost. Svaka stolica se uništi nakon 3godine ili se koža uništi,spužva otiđe, podere se,,,,,.....
Nijedna stolica nije dugoviječna, nekažem ja da stolica nemre izdržati 3godine, može sam mora biti kvalitetnija, puno kvalitetnija a takva je jako skupa.
Zato nađi neku do 1kn i za 3godine kupi novu.
filipac je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 02:09   #139
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Builder Pregled postova
Jel se ovo tapeciranje odnosi na one standardne probleme sa kožom tipa pucanje ljuštenje itd ili?
Ove jeftine stolice nisu koža, nego jeftina imitacija. Inače se koža održava sa sredstvom za održavanjem kože, losionom za tjelo, kremama itd. Uglavnom, ako održavaš kožu na stolici, onda ti se neće ljuštiti ili pucati.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2008., 15:39   #140
Builder
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
Evo baš bacnuo oko na jednu takvu u lesnini... Kolko mi tipica objašnjavala izgleda da je stolica gumena presvučena skajem... znači i kad skaj otpadne ostaje mi guma . samo se moram uvjerit da se neću skijat po njemu ko po kožnim stolicama na poslu

Thanx ljudi...
Builder je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2008., 19:10   #141
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
Citiraj:
Autor filipac Pregled postova
Gledaj ja sam kupovao stolicu i vrlo se jednostavno odlučio.
Ako hočeš malo kvalitetniju stolicu obavezno kupi TAPO stolice no one su ti oko 5kn.http://www.tapo.hr/
Ako je zdravlje najvažnije onda kupi spinalis stolice,sam se treba naučiti kako sijediti(kao na lopti, na pola stolice a ne se zlegnuti ko u naslonjaču) cijena od 3kn do 12kn http://www.spinalis.hr/default.asp

Ja sam našao jednu žutu stolicu kod Velinca(stolice nisu skupe tak al su dobre) koja ima malo izbočeno kod doljnjega dijela kralježnice i čis je dobra. OVA-http://www.velinac.hr/stolac.php?id=158

Sam da znaš ako kupiš neku bolju stolicu morati češ je tapecirati ako ima kožnate dijelove za 3godine a ak kupiš neku jeftiniju onda je za 3 godine baciš i kupiš novu. Jednostavno
Pa ti odluči
I ja osobno tražim dobru stolicu, sljedeća stvar na popisu za riješavanje pitanja ergonomije... nisam ni znao za http://www.spinalis.hr/default.asp te mi Pilot model izgleda hebeno dobro i funkcionalno, samo je bed kad prelazim kg limit .
p3tar je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 00:02   #142
igla
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zg
Postovi: 4
isao gledat na jankomir (Metro, Solidum, Kika) i lucko (emezeta i centar stolica).
Prvo da napomenem, trazio sam stolicu za oko 1000 kn i nisam obracao paznju na nosivost jerbo imam manje od 70 kg.

Metro - nasao stolicu o kojoj svi pricate ali za 610 kn, jedino je ostao izlozbeni model koji je potrgan. Sjedio sam u njoj, nije losa.
Solidum - mislim da sam vidio 3 trgovine sa uredskim stolicama, Prima je na katu, dosta povoljno, malo skuplje ali kvalitetne (par somica) su u prizemlju.
Kika - 10tak modela, do 1300 kn, 14.12.2008 - popust 20%
Centar stolica - kad im vidis zgradu mislis da ima 1000 stolica unutra, no ima 15tak modela i cini se skuplje nego drugdje.
emezetta - manje od 10 modela, nasao jednu mrezastu za oko 1000 kn, ima naslon za glavu i ruke podesiv po visini, nije losa. evo slika :

Zadnje izmijenjeno od: igla. 08.12.2008. u 00:20.
igla je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 00:17   #143
igla
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zg
Postovi: 4
o crni Petre, radije cu kicmu operirat jednom godisnje nego dat 10.654 kn bez PDV-a za stolac.
igla je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 00:47   #144
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Moja Tapo Wire me jos uvijek odlicno drzi.

Predobra je stolica. http://tapo.hr/proizvodi/read/73/14/
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 02:57   #145
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Moja Tapo Wire me jos uvijek odlicno drzi.

Predobra je stolica. http://tapo.hr/proizvodi/read/73/14/
No shit kolko kosta i mora drzat tvojih 60ak kila.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 03:04   #146
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
No shit kolko kosta i mora drzat tvojih 60ak kila.
Nisam mislio na raspadanje stolca.
Ergonomija je vazna.

Dok god imao stolac koji ce ti drzat leđa na pravi način, da te ne bole i nakon 8 sati sjedenja te da neće napravit ugrbljenog kripla iz tebe nakon par godina je bitno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 03:33   #147
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
1. Ak sjedis 8h za stolcem nece ti pomoc ni NASA-in
2. Stolac nemoze i nesmije biti preskup
3. Bolji stolac daje vece FPSe u GTA IV

Zadnje izmijenjeno od: Tomo. 08.12.2008. u 11:26.
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 04:14   #148
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nisam mislio na raspadanje stolca.
Ergonomija je vazna.

Dok god imao stolac koji ce ti drzat leđa na pravi način, da te ne bole i nakon 8 sati sjedenja te da neće napravit ugrbljenog kripla iz tebe nakon par godina je bitno.
E ajde prestani raditi to sto radis.

Kolko taj stolac kosta?

Daj nemoj mi te fore iz prospekta piskarati znam o anatomiji i fiziologiji (shodno tome i ergonomiji) covjeka vise nego sto ti znas bojama PCBa tak da necemo ici tamo di si krenuo jer nema svrhe da tebi idem dokazivati da 8h sjedenja u bilo cemu ti NECE biti zdravo, pa makar ti netko kupio najbolji stolac u svemiru i sire.

I u drzanju ti nemoze pomoc nikakav stolac nego SAMO i JEDINO tvoji misici, a to je nesto podpuno drugacije. Stolac je tu da ti bude udoban.

Zadnje izmijenjeno od: Fleks. 08.12.2008. u 04:25.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 04:42   #149
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
Citiraj:
Autor igla Pregled postova
o crni Petre, radije cu kicmu operirat jednom godisnje nego dat 10.654 kn bez PDV-a za stolac.
El'da? Pitao bih te nakon prve operacije...

Sve Spinalis stolice imaju skoro isti sistem... na Pilotu ne vrijedi izgled i "oprema" dodatnih 5-6k kuna. Planiram si prije nove, naći neku, bitno mi je da je kvalitetna(130kg+ ), udobna i najbitnije full podesiva. Cijena mi nije bitna, no isto tako nevolim bacati pare... No moram uskoro po neku jer ću i ja na svoju prvu operaciju uskoro. Bacim neki review...
p3tar je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 18:02   #150
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
I u drzanju ti nemoze pomoc nikakav stolac nego SAMO i JEDINO tvoji misici, a to je nesto podpuno drugacije. Stolac je tu da ti bude udoban.
Ajde da i ti jednom nekaj pametno veliš.

Samo i jedino pravilno drži kičmu i ne opušta mišiće je PILATES LOPTA koja košta 50 kn.
Na njoj nemožeš sjediti nepravilno jer padneš, a mišići stalno rade i drže tijelo u pravilnom položaju.

Stolac služi da čovjeku bude udobno u njemu, a ne da mu ravna 8 sati kičmu. Tko god me pokuša uvjeriti u suprotno reći ću mu da priča GLUPOSTI. Pa makar to bio i stolac za 20.000 kn ili masažna fotelja.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na