Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2018., 21:26   #39031
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Jedan pogled preko bare...

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 21:31   #39032
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
A gle, beba je dolazila, trebalo je nešto sa konkretnim prtljažnikom, kolica i stvari ne stanu u ništa kad pogledaš. Žena je samo rekla da hoće veliki prtljažnik . Nisam nikakav VAG fan, uvijek bi prije izabrao istočni proizvod, ali oni nemaju aute za poremećene umove lol. Kad sam smislio šta sve mora imati novi auto ( puno ks, dsg, awd ) seat je jedini imao u ponudi auto a da ne košta arm and a leg. Poor man RS4 eto ... Stavio čip, pravi sleeper.
Stanu kolica i stvari u svašta, samo komotnije je kad imaš mjesta za još štogod osim kolica i torbe za dijete Ja sam prije quattra imao clia, gdje je gepek smiješnih 260L, pa su unutra taman stala kolica i na njih torba od malog. Ostatak stvari naprijed na suvozački sic Sad sa 440L i stvarno dubokim gepekom je milina. Plinska boca je u rupi rezervnog, a u gepek stane doslovno sve bez ikakvih problema, i biciklić ili kolica, ovisi o potrebi, i kofer i velika sportska torba i torba od malca. I još se naguraju i 2 vrećice špeceraja .

Imaju kosooki takve aute u ponudi, al su uglavnom japan market only, tipa levorg spec b. Baš jedan obiteljski auto

Ja sam sad btw ganjao jednog allroada 2.7T u tip top stanju al moram kuću završit na proljeće pa mi je žena izbila tu ideju iz glave odmah, da odustanem na vrijeme od natezanja novaca za bespotreban auto, kaže zeleno svjetlo za još jedan auto može tek kad produžetak kuće bude pod krovom i unutra sve gotovo .
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 21:39   #39033
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ono što je pomalo freaky je automatska nivelacija čak i kad je auto ugašen.
Jel mozes dumpat zrak skroz za VIP stajl ?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 22:55   #39034
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
[QUOTE=Tumor;3234389]Kad ste vec oko detailinga, zna li netko nesto cime se mogu namazati felge da se na njih manje hvata prasina od kocnica?
Ali ono da fakat radi, a ne nekakvo prodavanje magle.

Možda nešta ovako:
Soft99
Gtechniq
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 23:05   #39035
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
To si probao ili?

Vosak sigurno neće spriječiti hvatanje kocione prašine.

Eventualno keramički premaz.

I mene zanima jer zadnji set pločica i diskova je užas. Nakon tjedan dana crne felge.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 23:53   #39036
orke
Premium
Moj komp
 
orke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 94
Svaki tjedan ispiranje felgi na posluznoj
orke je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 23:56   #39037
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Riješiš problematiku kao moj punac: tamnosive felge koje s vremenom postaju crne...dok ih ne opereš.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 23:58   #39038
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Ja korisitm IronX (ima i od sonaxa duplo jeftinije sredstvo, nije tako djelotvorno ali ako nisu bas jako prlljave dovoljno dobro), naspricam, ostavim 2-3 minute da djeluje i isperem, i tako svakih 10ak dana, za sad su jos uvijek su ko nove.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 01:01   #39039
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Super, sad znamo kako ih oprati.
A i nije mi nikad palo na pamet ih na praonica šaptati i pri tom zaspricat čist auto.

No nas zanima kako spriječiti nakupljanje
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 01:29   #39040
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
A gle, beba je dolazila, trebalo je nešto sa konkretnim prtljažnikom, kolica i stvari ne stanu u ništa kad pogledaš. Žena je samo rekla da hoće veliki prtljažnik . Nisam nikakav VAG fan, uvijek bi prije izabrao istočni proizvod, ali oni nemaju aute za poremećene umove lol. Kad sam smislio šta sve mora imati novi auto ( puno ks, dsg, awd ) seat je jedini imao u ponudi auto a da ne košta arm and a leg. Poor man RS4 eto ... Stavio čip, pravi sleeper.

Kakve su ovo gluposti? Ljudi dobiju jedno dijete, odmah se gleda karavan/SUv/ma-daj-mi-šleper-jebo-majku-svoju


Rekao sam ženi, ako misliš stvarno početi voziti non stop i kada me nema doma, dobiti ćeš Edge ST pa ako već hoćeš nešto povišeno, evo ti nešto što me neće biti sram sjesti kada treba negdje voziti.


Inače, daj koju sliku, ne budi cicija.


Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
No nas zanima kako spriječiti nakupljanje


Keramičke pakne?

I ja sam razbijao glavu sa time, imam sive felge, pa se opet full dosta vidi prljavština. Mislim da mi je prijatelj baš stavljao taj Gtechniq, pitam ga, jer mislim da mi se hvata manje prljavštine sada...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 02:22   #39041
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Imam već keramičke pakne ili polu keramicke.. Imam osjećaj da još više praše


malo zanimljivija tema, svjezi uvid u kompaniju



https://youtu.be/xKIDiQmJ9Wo



https://youtu.be/EfTj0Ie1kjY



https://youtu.be/BOz3xExWKRQ

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 01.10.2018. u 02:52.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 07:16   #39042
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor orke Pregled postova
Svaki tjedan ispiranje felgi na posluznoj
Operem ja njega svaki tjedan na samoposluznoj (cijeli auto), svaki 2-3 tjedna operem temeljito i sam kod kuce miniwashem i rucnim pranjem. I jos obavezno kod svakog pranja (i onog u samousluznoj) naspricam felge onim Sonaxom da razgradi svu nahvatanu prasinu od kocnica.
Svejedno, nakon 2-3 dana na prednjim felgama se nahvata prasine od kocnica.

Kao sto je kolega Gabre rekao - znamo mi oprat, samo bi htjeli sprijeciti da se nakon pranja tako brzo nahvata na felge.

Ovaj Soft99 sto je spaceman predlozio mi se cini zanimljiv barem ono sto sam po internetu (YouTube) vidio.
Kako za cca. mjesec dana felge idu dolje (dolaze zimski kotaci) mogao bi im onda kada ih skinem priustiti takav tretman. Ionako uvijek prije nego sto ih pospremim na sezonski san kotace koje skinem temeljito operem.

Keramicke pakne otpadaju jer je auto jos 3 godine pod garancijom ( nisam siguran kako bi ovlasteni reagirao na neoriginalne pakne i onda me jos zaje... ako pod garancijom bude nekakvih problema sa kocionim sustavom).
A i ima 16k km, pa treba jos dosta vremena proci prije nego pakne budu zrele za zamjenu.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information

Zadnje izmijenjeno od: Tumor. 01.10.2018. u 07:22.
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 07:43   #39043
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
[QUOTE=spaceman;3234422]
Citiraj:
Autor Tumor Pregled postova
Kad ste vec oko detailinga, zna li netko nesto cime se mogu namazati felge da se na njih manje hvata prasina od kocnica?

Ali ono da fakat radi, a ne nekakvo prodavanje magle.



Možda nešta ovako:

Soft99

Gtechniq


Kupi keramicke disk plocice i rijesio si problem.
Jedina mana je kaj nisu bas jeftine
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 10:34   #39044
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
I ne koče baš najbolje, bar ne kada pričamo o "regularnim" autima.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 11:11   #39045
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Kakve su ovo gluposti? Ljudi dobiju jedno dijete, odmah se gleda karavan/SUv/ma-daj-mi-šleper-jebo-majku-svoju

Rekao sam ženi, ako misliš stvarno početi voziti non stop i kada me nema doma, dobiti ćeš Edge ST pa ako već hoćeš nešto povišeno, evo ti nešto što me neće biti sram sjesti kada treba negdje voziti.
SQ7 problem riješen. Stane i punica i peseki i zavjese i tepisi kad se ide na Plitvice
Ja si mislim uzeti Q5 2.0 TFSI ili SQ5, tako da, kad se i ako oženim, nemam problema s prostorom. A i da, nedaj bože, bude nesreća, da sam dobro zaštićen. U ovim malim ficlekima si kao maltene na motoru.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 11:30   #39046
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
SQ7 problem riješen. Stane i punica i peseki i zavjese i tepisi kad se ide na Plitvice
Ja si mislim uzeti Q5 2.0 TFSI ili SQ5, tako da, kad se i ako oženim, nemam problema s prostorom. A i da, nedaj bože, bude nesreća, da sam dobro zaštićen. U ovim malim ficlekima si kao maltene na motoru.
Vidio u ulici parkiran SQ7, taj auto je monstrum po gabaritima. Super izgleda, strah me i upitati koliko košta.
Ne znam kako to stane na parking mjesta u recimo trgovačkim centrima.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 11:37   #39047
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Vidio u ulici parkiran SQ7, taj auto je monstrum po gabaritima. Super izgleda, strah me i upitati koliko košta.
Ne znam kako to stane na parking mjesta u recimo trgovačkim centrima.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Susjed je svoj Q7 platio ravno 100k eura u njemačkoj. Novi, tako mi je rekao.
Slažem se, tenk od auta.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:04   #39048
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
U subotu je frendica zaključala ova ključa u bunkeru BMW 318d GT. Ključeve su stavili u bunker, ona je pritisnula dugme za zaključavanje na kvaki i oba ključa su ostala u bunkeru. Otključavanje: 800 kn.
Mojem japanskom Nissan "smeću" se to ne može dogoditi jer auto ne dozvoljava zaključavanje dok je ključ u auto i daje poseban zvučni signal. U BMW-u je to vjerojatno neka opcija koja se extra naplaćuje kao dodatna oprema.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:13   #39049
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Bas me zanima kako riješe to da auto zna jel kljuc negdje u gepeku ili na krovu auta npr.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:13   #39050
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Stricu mi se to dogodilo prije dva mjeseca u Mazdi 6...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:15   #39051
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
I ja to imam u insigniji (zaštitu da se ne može zaključati dok je ključ u autu).

Ali majke ti... zvuči mi kao nešto na što su morali misliti, pogotovo u BMW-u.
Možda je jednostavno bio bug? No u tom slučaju ne bi smjeli naplatiti otključavanje.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:16   #39052
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Dali netko moze preporuciti mehanicara koji rijesava probleme sa DPF filterima(skida, cisti, vraca) i odvojeno od toga ako netko zna pouzdanog mehanicara za Fordove ili ima Forda i zadovoljan je odradjenim poslom kod doticnog, bio bi zahvalan ako mi se moze javiti na PM sa infom ili ovdje

Radi se o C-Maxu 1.6 TDCi koji je zacepljen ko dimnjak, radi u safe modu i mora hitno na servis..
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:23   #39053
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
U subotu je frendica zaključala ova ključa u bunkeru BMW 318d GT. Ključeve su stavili u bunker, ona je pritisnula dugme za zaključavanje na kvaki i oba ključa su ostala u bunkeru. Otključavanje: 800 kn.

Mislim da se meni nije htio zaključati preko comfort accessa (tipke na kvaki) dok je ključ bio u kabini, a ja pokušao zaključati izvana.
F30, 318d također. Mogu probati opet pa javim
Jel probala otvoriti gepek preko virtualne pedale? Po toj logici, ako je sistem očitao ključ unutra i dopustio zaključavanje, dopustio bi i otvaranje gepeka izvana preko senzora.
https://youtu.be/4bvYfNBD7Rg?t=93



Mene više zanima kako ide postupak otključavanja, jel elektronički ili mehanički ili kako.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:34   #39054
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova


Mene više zanima kako ide postupak otključavanja, jel elektronički ili mehanički ili kako.
I mene zanima
Moze i na PM
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 12:39   #39055
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Njezin GT nema virtualnu pedalu za otvaranje bunkera. Koliko sam skužio, postupak je bio čisto mehanički. Navodno ima toliko elektronske zaštite od otključavanja da je 'otključavači' nisu mogli probiti. Zvali su oni i BMW servis za otključavanje, ali su ih laganini odhebali i rekli neka zovu nekog drugog.

Baš mi frend piše da je njegova žena vozila X1 6km do grada bez ključa. Tek kada ga je ugasila, više ga nije mogla upaliti bez njega. Ni to mi se ne može desiti kod mog Qashqai-ja, ali nije moglo ni prije 5-6g. na Suzukiju SX4.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 13:02   #39056
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Njezin GT nema virtualnu pedalu za otvaranje bunkera. Koliko sam skužio, postupak je bio čisto mehanički. Navodno ima toliko elektronske zaštite od otključavanja da je 'otključavači' nisu mogli probiti. Zvali su oni i BMW servis za otključavanje, ali su ih laganini odhebali i rekli neka zovu nekog drugog.

Ja sam 90 % siguran ako imaš comfort access da imaš i senzorsko otključavanje gepeka.

Što se tiče elektronske zaštite neka je, jer ja moram priznati da mi nije bilo svejedno kad sam kodirao drugi ključ od BMW-a koji mi je direktno od dealera došao.



https://youtu.be/MNDIfDUbNdo?t=62




Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Baš mi frend piše da je njegova žena vozila X1 6km do grada bez ključa. Tek kada ga je ugasila, više ga nije mogla upaliti bez njega. Ni to mi se ne može desiti kod mog Qashqai-ja, ali nije moglo ni prije 5-6g. na Suzukiju SX4.

Pretpostavljam da se radi o keyless ključu? Mislim da to je nemoguće, odmah signalizira ako je auto upaljen a ključ izvan kabine.
Kad mi je auto bio na tehničkom, ja sam upalio auto, izašao iz njega, i dao čovjeku da sjedne (ključevi u džepu), i auto se nije moglo voziti dok ključ nije vraćen u kabinu.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 13:39   #39057
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Baš mi frend piše da je njegova žena vozila X1 6km do grada bez ključa. Tek kada ga je ugasila, više ga nije mogla upaliti bez njega. Ni to mi se ne može desiti kod mog Qashqai-ja, ali nije moglo ni prije 5-6g. na Suzukiju SX4.
Nije vidjela natpis "Key not present" preko cijelog središnjeg zaslona?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 13:44   #39058
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Vidio u ulici parkiran SQ7, taj auto je monstrum po gabaritima. Super izgleda, strah me i upitati koliko košta.
Ne znam kako to stane na parking mjesta u recimo trgovačkim centrima.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk

Brutalan stroj, ljetos je na moru u apartmanu pored mene lik imao SQ7 pa sam pogledao malo auto. 4.0V8 TDI, okretni moment lokomotive 900Nm i kad ga je stisnuo s mjesta imaš dojam da će asfalt naborat. Ispod 5s mu je do 100 km/h. Cijena je oko 100000€ za "osnovnu" opremu.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 13:50   #39059
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Njezin GT nema virtualnu pedalu za otvaranje bunkera. Koliko sam skužio, postupak je bio čisto mehanički. Navodno ima toliko elektronske zaštite od otključavanja da je 'otključavači' nisu mogli probiti. Zvali su oni i BMW servis za otključavanje, ali su ih laganini odhebali i rekli neka zovu nekog drugog.

Baš mi frend piše da je njegova žena vozila X1 6km do grada bez ključa. Tek kada ga je ugasila, više ga nije mogla upaliti bez njega. Ni to mi se ne može desiti kod mog Qashqai-ja, ali nije moglo ni prije 5-6g. na Suzukiju SX4.
Ta je onda gluha i slijepa.

Moj zvoni i hlinka na sve strane da nema.kljuca u vozilu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 14:31   #39060
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Sad guglam sta je taj SQ7 pa to sam jucer vidio u gradu. Parkiran preko jednog i pol mjesta, mislio sam si da je Q7 al je prevelik za Q7... Bas onak, aj bok velik.

Nisam do sada ni znao da postoji taj model. Ispada da i nije tako rijedak po cestama.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na