Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.01.2009., 12:09   #271
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Plus ekstra poklon teniska loptica za kuku
e nasmijah se bas

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Makar ću Vam reć,od novih auta,sviđa mi se novi ovaj Focus,cijena je dosta popularna,ne znam kakva je to oprema,jel to 1.4 motor ili šta? Ali opet će biti dosta onih koji će reći, za tih 99 000kn kupiš takav Audi A3/4,Golf 4/5 ili BMW 318,320 da je to strava.
definitivno je focus bolji, pa mogao bi reci, od svega ovog tvog navedenog.ako gledamo omjer novi focus ili izgazeni neki od navedenih.
a bolji je, sto po drzanju ceste, a sto po cijeni (novo-staro). cak mi je nevjerojatna cijena tog focusa, prema onome kaj nudi, a naspram ostale ponude automobila.da, pogotovo kaj ovi navedeni ionako nemaju takvu opremu...
jeftiniji od felicije, pola...ma svakog danasnjeg malog govna koje kosta imalo bolje opremljeno preko 100k kuna.

novi auti su naprosto precjenjeni, dok je trziste rabljenih u rasulu. svi bi ko i hardwer, htjeli relativno nov auto u bescjenje, a dileri ko dileri...uvaljuju svasta. i po svakakvim cijenama.

treba danas biti hrabar kupiti rabljeni auto. a tek hrabar za novi
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline  
Staro 09.01.2009., 12:16   #272
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
jeftiniji od felicije, pola...ma svakog danasnjeg malog govna koje kosta imalo bolje opremljeno preko 100k kuna.
Felicije već duggooo nema Mislis na Fabiu ? Ma za 100 000kn se danas dobije u Golf klasi dobije solidan autek solidno motoriziran sa solidnom opremom koja je dovoljna normalnom vozacu za komfor ( dakle klima i slicno ) i sigurnost ( zracni jastuci , abs , .... ) .
Router je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2009., 12:26   #273
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
ma da..nemam pojma otkuda mi se felicija izvukla iz glave LOL

no, naj pricat nebuloze..kupovah si auto prosli mjesec...do 100k kn NEMA NISTA KAJ JE VRIJEDNO SPOMENA!! bar meni...te fore s akcijama koje gledas po plakatima..treba otici do salona pa vidjeti uzivo kaj se nudi.

pogotovo ne u golf klasi. imas na svakoj stranici ovlastenih dilera konfiguratore. odi tam pa si iskonfiguriraj auto kakav BI TI HTIO, a ne kakav ti srot oni nude. pa vidi koliko ce te kostati. nije da solim pamet, no lako zavaraju kupce raznim sarenim reklamama i napisima po medijima...no doci u salon i ZA SVOJE NOVCE traziti da ti daju auto...to u 'rvatskoj ne postoji.

sve su to lageri za istocna trzista..bez zastitnih premaza, s losom izolacijom, bez opreme ili unaprijed odredenom opremom i bojom. kakav je to qrac od kupnje automobila ZA SVOJE NOVCE, kad dodem u salon, a lik mi veli imamo to i to. ja velim, ali, ja placam, i ja bi ovo ili ono..a dobijem odgovor: onda morate cekati isporuku 3-6 mjeseci. i naravno, popust i ova ponuda vam u tom slucaju ne vrijedi.

ne da je to kriminal. vec bi trebalo pobit te kretene koji su to osmislili, a pogotovo one koji to ne sankcioniraju. koji ce mi qrac auto s opremom koju je osmislio neko drugi...zamisli samo da se tako prodaju racunala...zapravo se i prodaju kad razmislim..ili ces jeftiniji slozen po neukusu nekog levata iz tog ducana...ili ces si lijepo skuplje sam sloziti ONO KAJ SI SAM ZELIS I ZA SVOJE NOVCE!!!

da mi ga poklanjaju, ok, shvacam..pokloni su takvi i to je to..ali kad ja SAM PLACAM SVOJIM NOVCIMA, e onda za njih zelim kaj JA HOCU!!! naravno, od onoga kaj se na popisu opreme nudi...da se ne shvati krivo da bas zelim i akvarij u gepeku

stoga...totalni out su nasi dileri, i opcenito kupnja novog automobila u 'rvatskoj.

ili ti znas auto kucu kod koje nije tako? hehe...sapni onda onima koji trebaju novi auto...
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline  
Staro 09.01.2009., 12:26   #274
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
čitam i pitam se,

pa dobro ljudi da li vi mislite da se auto ocjenjuje samo po opremi i cijeni?

treba auto probati, vidjeti kakva mu je zvučna izolacija, kakva mu je kvaliteta unutrašnjosti, kako se ponaša motor u vožnji.. itd itd..

Focus sa 1.4 80ks motorom je krepana krava, taj motor je valjda za ljude od 65g+.. auto koji ima 1300kg+.. za taj auto je motor od 100ks malo, a kamoli ovo...
Focus je dobar auto, i dobra cijena, no opet, treba doplatit za jači motor, za bolji paket opreme, i onda ta cijena ide ohoho gore... jer da idem kupit novi auto a da mi ima ručnu klimu... yeah right..
Gabre je offline  
Staro 09.01.2009., 12:35   #275
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Primjeri:

1. zelim ovu boju (iz kataloga od desetak boja)
*nemamo auto s takvom, imamo SAMO ovu i ovu
2. ali zelim da ima i ovo i ovo, a ovo mi ne treba u opremi..tj, ako ima ovo onda trebam i ovo jer jedno podrazumijeva i drugo
*imamo SAMO ovakve razine opreme, za sve ostalo ceka se nekoliko mjeseci i ne ulazi u ove popuste
3. zelim ovu jacinu motora uz ovu opremu
*imamo SAMO ovu jacinu (jednu) motora uz tu opremu

bla bla...uglavnom, idiotarija je beskonacno...i na kraju, kaj ti preostaje?

kupiti novi auto onakakv kakav ti osobno ne zelis ili ga nemozes prilagoditi prema svojim potrebama i ukusu..ili naprosto kupiti u pola cijene rabljeni, kod kojeg ionak nemozes nikaj birati...osim hoces li ga kupiti ili ne.

zalosno da nemoze biti zalosnije...neznam, no dali si/ste kupovali aute vani u salonima..ma i nove tapete i zavjese za doma ti da samo da kupis kod njega auto..di ti nece onda srediti opremu ili boju kakvu si pozelis..mislim, 'rvatsko nasa...od balkana nikad odvojena biti neces
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline  
Staro 09.01.2009., 12:38   #276
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Građ,ajde nemoj da ti linkam sad za 15900 eura petardu BMW-a šta jedna firma prodaje,radili su sa mojim starim,2005g,samo jasno..auto je u Njemačkoj, tamo su cijene čisto radi ponude i potražnje takve,auto ima M opremu i valjda 60 000km.

Ako je bolje 1.4 focus za tih 100-120 000kn,ma da je i 1.6,ja ću se povuć. Onda je.

Inače to šta Gabre kaže,1.4 80tka je pušiona,znam to po ponašanju auta moje stare,1.6 100ks marea koji je narodni preporod prema susjedovoj 1.4 80ks bravi.

Na tu težinu auta,nije to to. Fali 20ks,min. A i uvriježeno je mišljenje nekakvo da je 1.6 100ks najbolje pogođen motor.

A mišljenje da li je bolje kupit novi Focus za 100k kuna,ili 3,4g star BMW ili Audi..ma to neću uopće braniti..moje mišljenje se zna,a valjda i svakoga tko je vozio takav auto. Pa da sad A6 220ks S oprema od mog starog 2003 ne valja, a za tu paru kupiš 80ks 1.4 focus sa ručnom klimom..ma mislim.

Ok..to je glupa rasprava,neću ulazit uopće u to. Tu sam jako zadrt i opet ću zaradit ban.

Ne moram opet pričati bajke da imam frenda sa audijem 80 koji je prešao 650 000km..alive and kicking..auto ide ko zmaj,1.8S 90 konja. Kad toliko prođe focus,ja kupujem focus. Tko je vozio Audi ne ide na Forda,sorry. Glup sam i zatucan,ali za razliku od valjda 90% piskarala ovdje,imao sam privilegiju odraditi 2,3mj. u jednom uvaženijem autosalonu i probati mnoge modele. Ne mogu preporučiti Focusa naspram Audija A3,čak i iz 2001/2. Žalim..
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 12:46   #277
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Pričamo o delti šefe..,ne o Mitu,da je velik/mal/ovakav/onakav.

Mito je malen,čak je manji od 207dmice koliko sam ih imao prilike vidjeti, više prostora imaš u peugeotu.

Sorry vidim da se priča o oba auta pa sam pomislio da nije ubacio MiTo u tu klasu
btw MiTo i 207 su gotovo identičnih dimenzija no za razliku od 207-ice MiTo nisam vozio pa ne znam kakav je tj koliko je zaista velik unutra


Delta je OK, ima je jedan lik u kvartu i auto fakat dobro izgleda no mislim da će završit ko i Kappa u svoje vrijeme, kupit će je samo zaljubljenici u Lanciu



Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
čitam i pitam se,



Focus sa 1.4 80ks motorom je krepana krava, taj motor je valjda za ljude od 65g+.. auto koji ima 1300kg+.. za taj auto je motor od 100ks malo, a kamoli ovo...
Focus je dobar auto, i dobra cijena, no opet, treba doplatit za jači motor, za bolji paket opreme, i onda ta cijena ide ohoho gore... jer da idem kupit novi auto a da mi ima ručnu klimu... yeah right..
Upravo to, 1,4 u Focusu nema kaj tražit, a ako uzeš bolju opremu i 1,6 auto te izađe minimalno 125k kn što opet nije puno no osjetno je više od početnih 100k


Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Građ,ajde nemoj da ti linkam sad za 15900 eura petardu BMW-a šta jedna firma prodaje,radili su sa mojim starim,2005g,samo jasno..auto je u Njemačkoj, tamo su cijene čisto radi ponude i potražnje takve,auto ima M opremu i valjda 60 000km.

Ako je bolje 1.4 focus za tih 100-120 000kn,ma da je i 1.6,ja ću se povuć. Onda je.

Inače to šta Gabre kaže,1.4 80tka je pušiona,znam to po ponašanju auta moje stare,1.6 100ks marea koji je narodni preporod prema susjedovoj 1.4 80ks bravi.

Na tu težinu auta,nije to to. Fali 20ks,min. A i uvriježeno je mišljenje nekakvo da je 1.6 100ks najbolje pogođen motor.

A mišljenje da li je bolje kupit novi Focus za 100k kuna,ili 3,4g star BMW ili Audi..ma to neću uopće braniti..moje mišljenje se zna,a valjda i svakoga tko je vozio takav auto. Pa da sad A6 220ks S oprema od mog starog 2003 ne valja, a za tu paru kupiš 80ks 1.4 focus sa ručnom klimom..ma mislim.

Ok..to je glupa rasprava,neću ulazit uopće u to. Tu sam jako zadrt i opet ću zaradit ban.

Ne moram opet pričati bajke da imam frenda sa audijem 80 koji je prešao 650 000km..alive and kicking..auto ide ko zmaj,1.8S 90 konja. Kad toliko prođe focus,ja kupujem focus. Tko je vozio Audi ne ide na Forda,sorry. Glup sam i zatucan,ali za razliku od valjda 90% piskarala ovdje,imao sam privilegiju odraditi 2,3mj. u jednom uvaženijem autosalonu i probati mnoge modele. Ne mogu preporučiti Focusa naspram Audija A3,čak i iz 2001/2. Žalim..
Rabljen auto je rabljen auto a nov je nov
Kod novog znam da ga vozim samo ja i znam kako ga vozm
kad nešto ode znam da sam ja kriv za to a ne manijak koji ga je vozio prije mene

Što se tiče koliko će auto preč kilometara... to samo ovisi o vozaču
curin stari je fićekom prešao 250k km, frend od starog Kijom Pride preko 300, Frend ima Civic oz 90 koji je imao gotovo 400k prije nego ga je prodao nakon to ga je zabio u zid

Vezano za Audia 80, kolega iz srednje je iz Švicarske doveo 80-icu kojoj se nakon 120k raspo (u doslovnom smislu) automatski mjenjač

sve ovisi kao ga voziš
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1



Zadnje izmijenjeno od: Wolverine. 09.01.2009. u 12:59.
Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 12:49   #278
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ma drito..kappa solidan auto,veoma povoljna kupnja..ima odlične JTD motore..i šta? nitko neće kupit..teški pushing.

Van Italije kako sam i napisao,MiTo i Delta..upitan uspjeh. Čak mi i nije lijep auto,za razliku kako je Brunner napisao,159tke.

Delta je veća fora Integrale ona crnocrvena,KR-omanjonac mod. Kad to vidiš iza sebe,briši u prvi jarak.
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 12:58   #279
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
čitam i pitam se,

pa dobro ljudi da li vi mislite da se auto ocjenjuje samo po opremi i cijeni?

treba auto probati, vidjeti kakva mu je zvučna izolacija, kakva mu je kvaliteta unutrašnjosti, kako se ponaša motor u vožnji.. itd itd..

Focus sa 1.4 80ks motorom je krepana krava, taj motor je valjda za ljude od 65g+.. auto koji ima 1300kg+.. za taj auto je motor od 100ks malo, a kamoli ovo...
Focus je dobar auto, i dobra cijena, no opet, treba doplatit za jači motor, za bolji paket opreme, i onda ta cijena ide ohoho gore... jer da idem kupit novi auto a da mi ima ručnu klimu... yeah right..
neznam koliko si ti kupio automobila u zivotu..no oprema je jedna od glavnih stavki pri odabiru automobila. pogotovo u danasnje vrijeme kada ti oprema em pomaze sto u sigurnosti sto u koristenju automobila, em ti oprema daje konfor da lakse gutas kilometre i kilometre cesata kojima ces se voziti.

ko drugo..kakve ti to aute vozis da smijes reci da je 80ks MALO za focusa?? ti si vozac formule? ili se samo tako ponasas na cesti pa bezglavo juris sa svojim autom koji ima koliko konja??

za svaku NORMALNU voznju, gradsku, te povremene izlete te godisnji na moru je tih tvojih slabasnih 80ks sasvim dovoljno. no, tvoje rijeci upotrebljavaju oni, nhf, koji ionako nemaju pojma o voznji, i koji u praksi, zapravo ni neznaju izvuci tih 80ks iz automobila. a kad izvuku, onda njih izvlace iz provalije ili ih odmotavaju od bandere.

nemoj se ljutiti no stvarno zvucis kao da nemas pojma o voznji automobila. jer ako je tebi mjerilo kolicina konjskih snaga...fakat nemamo kaj raspravljati.

ko drugo. tu su i financije. od osiguranja, popravaka..ma svega..manje konja, manje love. a u danasnje vrijeme ljudi najvise gledaju na to.

istina je da je vise konja danas hir, iako su propisi sve strozi i strozi..ono smanjuju se dozvoljene brzine, a svaka serija je desetke konja jaca i brza...LOL ponovo marketing uzima svoje.

no u svakom slucaju nisi u pravu. tvoj komentar mozes procitati u svakom glupavom zutom listu za automobilizam koji ionako zivi od reklame, i kojem nista do ferarija sa 500ks nije dovoljno jako...a autori tekstova od reda furaju aute s manje od sto konja...i drkaju na ono o cemu pisu.znam kaj ti govorim


i da. recimo da si u pravu. pa nam onda svima lijepo objasni, a gdje ti tocno koristis veliki broj konja u gradskoj voznji i kako ti oni pomazu u voznji, naravno gradskoj...osim kaj uveseljavas vlasnike INE svojim cestim posjetima? i naravno osiguravajuca drustva pri registraciji...


edit:zaboravih u svezi opreme. vazna je i pri daljnoj prodaji jednog dana...ili nekome nije, pa se nada da ce prodati neopremljen auto koji ima puno konja. LOOOL
__________________
°Citius Altius Fortius°

Zadnje izmijenjeno od: Gradjanin. 09.01.2009. u 13:08.
Gradjanin je offline  
Staro 09.01.2009., 13:05   #280
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
ma i ja sry, eto povuci cu se iz rasprave gdje likovi usporeduju, pazi sad, A6 sa 220ks od SVOG TATE sa fokusom..mislim djeco draga...dajte kupite svoj auto pa se javite. i dajte prvo natucite pol milion km i vise pa onda dodite pricat kaj je slabo a kaj nije.
kaj je A6 klasa focusa? kaj je to u bilo kojem pogledu auto za komparirati sa focusom?

1.4 je slab za focusa. ok, relativno tvrdnja stoji. ali zasto? zbog cega to? jer nema 8sec do 100? jer nejde 250? jer ne trosi 22lit/100km/h?jer mu rega nije tisucu €?

ono, dobije se za 90tak tisucica super opremljen NOVI auto, koji je prema testovima superioran ostaloj ponudi..ali 'rvatima je to preslabo...LOLOL

da nebude zabune..ne, ne vozim focus

no da trabunjate poneki, to stoji. takve sam price imao u srednjoj kada nismo imali pojma kaj znaci 55ks a kamoli 100ks..pa kako se uopce izvlaci maksimalnih 55ks iz stojke ili yugicha..no sada odjednom ekipi nije dosta 80ks za furanje po gradu ili godisnjih 'rvatskih 15k kilometara.

dajte molim vas lijepo...
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2009., 13:08   #281
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Joj ne govori mi ništa platio sam prošli tjedan kaznu,horvaćanska,cap... Uslikalo me bilo. Valjda 70-80 vozio a 50 znak..pas mtr. A đukele ni ispred ni iza mene,malo se opustio.

Nije stvar uopće konja,grada,šta ti treba i šta ti ne treba. Poanta zahtjevne kupovine kakva je automobila,stanova,brodova,pa čak evo,i računalne opreme je stavljanje stvari u relacije,i u kontekst vremenske vrijednosti. Koliko će za 2,3g vrijediti Focus od 100k kuna.Niti 70.

Koliko vrijedi moj audi a3 koji sam platio 10k eura prije 2g? Opet 10,jer me u nedjelju zvala jedna cura da oće za prvi auto,ako prodajem da se dogovorimo za cijenu,da oće baš taj,baš ovo,baš 5vr,baš srebrni,baš baš baš.

Ja ne bi kupio Focusa za 100k kuna.

Bitni su konji,glupo je reći presudni.Ali sigurno neću dati za 80ks 15k eura,da dobijem i tri kurve unutra u trajno vlasništvo.

Trebaš voziti različite aute,različitih klasa,a ne moj susjed(vozi opele cijeli život) koji kaže šta će vam taj BMW,a moj stari vozi Audi. Taj je bio car.

Svoj auto sam kupio i zaradio sam,točim ga sam,servisiram sam i regam sam malograđanine,tata,pa to nije nimalo posprdno,u stilu tata tatica,nego ti govorim kako razmišlja čovjek koji ima 19g svoju firmu,i u mogućnosti je birati za 15k eura. Ne tata tatica kako si ti zamislio,i predrasudio.

Ne budi malo-građanin,dosta je da provaljuješ umjetnu inteligenciju i braniš aute koji su precjenjeni. Nikako ti prihvatiti da su ljudi od 23,24,25,26g ljudi,a ne balavci i djeca. Marin Čolak je po tebi valjda idiot..nisam ja nikakav wannabe ili drkaroš na hi-octane,ali sam vozio preko 20 automobila i među njima Focus nije ni u 15 od 20.
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 13:12   #282
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Gradjanine sa postom o auto salonima se slažem od A do Ž
prije koju godinu stari je kupovao auto do cca 150-160k kn i di god dođeš nema biranja kaj bi ti htio nego veli imam ova dva/tri modela na lageru, ak hoćete nekaj drugo čekate min 6mj

Vezano za Focus i 80KS se pak ne slažem
naime auto ima gotovo 1300kg i sa 80KS vjeruj mi ne želiš se nać iza šlepera s prikolicom dok su u autu 4 osobe i pun prtljažnik

Vozio sam auto koji je imao 900kg i 75KS pa je krcat jedva pretekao šleper

Vozim auto koji ima oko 1100kg i 100KS i za grad je super, no za put na more kad je pun moraš se suzdržavat i tražit jako dug pravac za prelaženje šlepera

S druge strane stari vozi Carens 2,0CRDi 140KS i razlika je nebo i zemlja, daš žmigavac, gas i to je to, pa-pa šleer i to sa 4 osobe + hrpa prtljage
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 13:19   #283
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Nije stvar uopće konja,grada,šta ti treba i šta ti ne treba. Poanta zahtjevne kupovine kakva je automobila,stanova,brodova,pa čak evo,i računalne opreme je stavljanje stvari u relacije,i u kontekst vremenske vrijednosti. Koliko će za 2,3g vrijediti Focus od 100k kuna.Niti 70.

Koliko vrijedi moj audi a3 koji sam platio 10k eura prije 2g? Opet 10,jer me u nedjelju zvala jedna cura da oće za prvi auto,ako prodajem da se dogovorimo za cijenu,da oće baš taj,baš ovo,baš 5vr,baš srebrni,baš baš baš.

To nije problem kvalitete auta nego HR mentliteta
To kaj smo ljubitelji das auta je sasvim druga stvar

Honde/Mazde/Toyote idu u bescjenje a Golf III nakon 200k košta ko par godina stara Mazda

To kaj si našo plavušu koja hoće baš taj auto je tvoja sreća

i BTW mislim da je tema novi auto a ne rabljeni auto
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 13:20   #284
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova

no, naj pricat nebuloze..kupovah si auto prosli mjesec...do 100k kn NEMA NISTA KAJ JE VRIJEDNO SPOMENA!! bar meni...te fore s akcijama koje gledas po plakatima..treba otici do salona pa vidjeti uzivo kaj se nudi.

pogotovo ne u golf klasi. imas na svakoj stranici ovlastenih dilera konfiguratore. odi tam pa si iskonfiguriraj auto kakav BI TI HTIO, a ne kakav ti srot oni nude. pa vidi koliko ce te kostati. nije da solim pamet, no lako zavaraju kupce raznim sarenim reklamama i napisima po medijima...no doci u salon i ZA SVOJE NOVCE traziti da ti daju auto...to u 'rvatskoj ne postoji.

Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
1.4 je slab za focusa. ok, relativno tvrdnja stoji. ali zasto? zbog cega to? jer nema 8sec do 100? jer nejde 250? jer ne trosi 22lit/100km/h?jer mu rega nije tisucu €?

ono, dobije se za 90tak tisucica super opremljen NOVI auto, koji je prema testovima superioran ostaloj ponudi..ali 'rvatima je to preslabo...LOLOL
Ajd budi bar malo konzistentniji u odgovorima ... Uopce ne vidim nebulozu u tome sto sam rekao , pa koliko je osnova pro ceed ? meni bi recimo bila dovoljna , gledao sam u salonu , osnovna ima sve kaj mi treba jer kupujem auto da se vozim , a ne da ima neki bling bling efekt . Ili toliko spominjani Focus , ja ga recimo ne bi uzeo nego bi išao na Fiestu , ali sigurno puno ljudi ga je uzelo i imaju vrlo solidno vozilo.
Router je offline  
Staro 09.01.2009., 13:24   #285
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
To nije problem kvalitete auta nego HR mentliteta
To kaj smo ljubitelji das auta je sasvim druga stvar

Honde/Mazde/Toyote idu u bescjenje a Golf III nakon 200k košta ko par godina stara Mazda

To kaj si našo plavušu koja hoće baš taj auto je tvoja sreća

i BTW mislim da je tema novi auto a ne rabljeni auto

A ne ne,protestiram! Gledao sam ja Civica,uf. Jako jako skupe su Honde...u rangu VW i nove i polovne..

Crnku,inače. koja me 2g vozila dok nisam imao auto,to šta ja vozim audija kojeg opere njen živahni 90ks vvti yaris,to je druga stvar .
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 13:26   #286
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Građ,ajde nemoj da ti linkam sad za 15900 eura petardu BMW-a šta jedna firma prodaje,radili su sa mojim starim,2005g,samo jasno..auto je u Njemačkoj, tamo su cijene čisto radi ponude i potražnje takve,auto ima M opremu i valjda 60 000km.

Ako je bolje 1.4 focus za tih 100-120 000kn,ma da je i 1.6,ja ću se povuć. Onda je.

Inače to šta Gabre kaže,1.4 80tka je pušiona,znam to po ponašanju auta moje stare,1.6 100ks marea koji je narodni preporod prema susjedovoj 1.4 80ks bravi.

Na tu težinu auta,nije to to. Fali 20ks,min. A i uvriježeno je mišljenje nekakvo da je 1.6 100ks najbolje pogođen motor.

A mišljenje da li je bolje kupit novi Focus za 100k kuna,ili 3,4g star BMW ili Audi..ma to neću uopće braniti..moje mišljenje se zna,a valjda i svakoga tko je vozio takav auto. Pa da sad A6 220ks S oprema od mog starog 2003 ne valja, a za tu paru kupiš 80ks 1.4 focus sa ručnom klimom..ma mislim.

Ok..to je glupa rasprava,neću ulazit uopće u to. Tu sam jako zadrt i opet ću zaradit ban.

Ne moram opet pričati bajke da imam frenda sa audijem 80 koji je prešao 650 000km..alive and kicking..auto ide ko zmaj,1.8S 90 konja. Kad toliko prođe focus,ja kupujem focus. Tko je vozio Audi ne ide na Forda,sorry. Glup sam i zatucan,ali za razliku od valjda 90% piskarala ovdje,imao sam privilegiju odraditi 2,3mj. u jednom uvaženijem autosalonu i probati mnoge modele. Ne mogu preporučiti Focusa naspram Audija A3,čak i iz 2001/2. Žalim..
Za 100 000 dobiješ taman audia (ili neki auto višeg ranga tipa bmw, merc i sl) koji je na pragu razje*avanja, neku 2001/2002 godinu (što je 7 - 8! god starosti), upitne kilometraže, (minimum minimuma nekih 150 000 - 200 000km - pusti ono kaj piše na kilometar satu, i ja noob znam i mogu korigirat stanje..) itd. Nadalje taj auto će bez problema proći još minimum toliko i za nekog tko pati i voli takve aute i ne radi prek 20 000km godišnje je to pun pogodak s kojim ce se sretno vozit jos sigurno par godina.
Ja imam i vozim audi (A3) koji ima ni sam neznam kolko km, - trnutno skoro 300 000 na satu al to je upitno i pogodi kaj - Vjerojatno ću kupit novog focusa Kupil bi vjerojatno opet audi-a i to baš za te pare koje se tu spominju ali kako radim 65 000 do 80 000 godišnje a auto iz tog višeg ranga je lutrija ista kakva je recimo i neki novi prikračeni proizvod za naš balkan kupit cu vjerojatno focus-a i imat kolko tolko jamstvo i novi auto.
Jednostvno na auto ne mislim više gledat drugačije nego kao na sredstvo prijevoza
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 09.01.2009., 13:30   #287
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
mmmda
Honda Civic 1990/91 prodaje se za cca 1500€
VW Golf tog godišta za cca 2500-2800€
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 13:47   #288
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
mmmda
Honda Civic 1990/91 prodaje se za cca 1500€
VW Golf tog godišta za cca 2500-2800€
A sad ga i ti..,ajde nađi 2003+ godinu,toyotu,pa mali yaris 05 košta 9000 eura..o čemu mi pričamo? auris neću ni spominjati..honda civic - accord /03/04/05..potpuno ravnopravno sa VW-om

Ne branim krkanluk u nas hrvata,jer znam kako stvari za početak u Austriji i Njemačkoj funkcioniraju zbog opadajućeg trenda kupovine rabljenih,i ogromnog tržišta i ponude,cijene su sjajne. Auti uopće nisu razhebani sa godinama,to je glupo reći,pa Fiat od moje stare je 60t prešao u 8g,o čemu ti?

Šta je zdrkala cajger..ma daj. Ovisi tko je vozio auto,lijepo sam napisao ima BMW točno taj i taj,ne sad bilo koji,preko firme kupljen i samo diša ga je vozio,i to kao valjda drugi auto,ako ne i treći,i 2005g sa niti 60t za 100000k je sjajna kupnja za 530d,i ti to znaš. to šta takav auto kod nas nećeš nać ispod 25-30k eura,to je naš problem,balkanski.

@FERRYs Aj ne zajebavaj A3 ti je super služio i služi..i opravdao je investiciju,nešto šta tek Focus mora uraditi..


Nije Focus loš,ali gubi drastično na vrijednosti i ja ga ne bi kupio,pogotovo 1.4 80ks. Opalim si šamar ako 1.6 105ks sa opremom košta manje od 18k eura.

Neću dozvoliti opet,po ko zna koji put..da se tema pretvori u japričam-avimepljujete stil. Ovdje smo da različito mislimo,ja nisam ničiji klon .

Neki jako ugaženi Focus sa čak 25000km..koji je u 1.5g izgubio 40% cijene.U jednoj zatucanoj Njemačkoj, mi to bolje znamo u Rvackoj postaviti..pa se klanjamo tim autima.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vfa3detqe2cf

I Audi sa čak 9800km,ugažen do boli..za 15k eura..koliko košta 1.4 80ks lila focus.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vecu3ptqwsbe

Pravi auto se kupuje u inozemstvu,i to u ovlaštenom autosalonu..slušajte dreama.
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 13:52   #289
Warcraft1980
Premium
Moj komp
 
Warcraft1980's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 845
46000km:
-podvozje ko od golfa 2-ce
-neudoban za popizditi
-potrošnja 7-9L (kombinirano me ispalo cca 7,8)
-šuška pomalo cijeli
-od prvog dana (kupljen novi) troši ulje (nije jedini, ima mi i friend istog, pa ima
istu situaciju)

To, my friend nije kvaliteta.


Dok, s druge strane (pazi sad):
Fiat Croma/2006--->cca 120000km:
-Udobna za popizditi
-kvaliteta izrade odlična
-potrošnja (ajd, malo više nego passat, al je ljući auto za vozit, ista kubikaža)
-do sad promjenjeno skoro pa ništa
-ulje kako uliješ tako izliješ

Ja sam se razočarao u Passata,
dosta putujem i auto mi treba biti pouzdano, udobno,
a Croma me očarala doslovice ( je fijat al jebeš ga, vozi).
-->
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
nebi se složio da je vw precjenjen čisto zbog novog passata cc-a,mislim da apsolutno nema konkurenciju za tu lovu

inače vw je viša klasa i u toj klasi zajedno s ostalima (bmw,mercedes...) definitivno ne ispada precjenjen

kvaliteta je na mjestu,ako ćete je platit

uvijek se dobije onoliko koliko se plati
nemoj se šaliti


passat/ 2006---> 46000km:
-podvozje ko od golfa 2-ce
-neudoban za popizditi
-potrošnja 7-9L (kombinirano me ispalo cca 7,8)
-šuška pomalo cijeli
-od prvog dana (kupljen novi) troši ulje (nije jedini, ima mi i friend istog, pa ima
istu situaciju)

To, my friend nije kvaliteta.


Dok, s druge strane (pazi sad):
Fiat Croma/2006--->cca 120000km:
-Udobna za popizditi
-kvaliteta izrade odlična
-potrošnja (ajd, malo više nego passat, al je ljući auto za vozit, ista kubikaža)
-do sad promjenjeno skoro pa ništa
-ulje kako uliješ tako izliješ

Ja sam se razočarao u Passata,
dosta putujem i auto mi treba biti pouzdano, udobno,
a Croma me očarala doslovice ( je fijat al jebeš ga, vozi).
__________________
Feky the boxer

Wii entertainment

KLIKNI
Warcraft1980 je offline  
Staro 09.01.2009., 13:56   #290
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Opalim si šamar ako 1.6 105ks sa opremom košta manje od 18k eura.
izvoli pa si opali
http://www.ford.hr/upload/tbl_cjenic...JENIK_2011.pdf


I opet ovdje govorimo o novim jeftinim autima
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 13:57   #291
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova

Imaš link gore..gledaj malo aute,ti ljubimče Kia.

Na ovom sam čak i malo fulao..


Titanium
1.6 16V
benzin
74kW / 100KS
17.286 €


Ghia
1.6 16V
benzin
74kW / 100KS
17.628 €



www.autoscout24.de

..and nothing else matters..kijo carens
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 13:59   #292
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Yep, audi je opravdao svaku lipu, a da ne napominjem da sam za njega pred 2 god dao 7k eur a sad dobivam 5000 bez pardona s tim da sam natukal dodatnih 150 000km.
To su samo neke od stvari koje nemože niti jedan drugi auto...

ps, prošeći do avenue mall-a i pogledaj onog bijelog focusa tamo izloženog, sam mi javi kad ces ic da znam doc te gledat i smijat se.
onaj tamo je 1.6 100ks, dvozonska automatska klima, daljinsko, alarm, sony audio s 8 zvučnika + komande na volanu itd i košta 104 000kn
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 09.01.2009., 14:01   #293
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Juce sam sjedil u Nissan Note-u. Vrlo prostran auto (zadnja klupa ima hd 20cm) i dobije se klima i elektrifikacija za 92k kn
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline  
Staro 09.01.2009., 14:08   #294
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
I kaj sad kaj vozim Kiu a ne Audi ili Das Auto
Ziher si neki od onih koji te aute gledaju sa raznim predrasudama, no tu ti ne mogu pomoći

Reko si da ćeš se pljusnut ako košta manje od 18k i ispalo je da košta manje


Uporno guraš rabljene aute a ne kužiš da neki ipak žele kupit novo vozilo i da ovdje govorimo o novim vozilima zato daj se više u ovoj temi okani rabljenih BMW-a, Audia itd.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 14:09   #295
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
Yep, audi je opravdao svaku lipu, a da ne napominjem da sam za njega pred 2 god dao 7k eur a sad dobivam 5000 bez pardona s tim da sam natukal dodatnih 150 000km.
To su samo neke od stvari koje nemože niti jedan drugi auto...

ps, prošeći do avenue mall-a i pogledaj onog bijelog focusa tamo izloženog, sam mi javi kad ces ic da znam doc te gledat i smijat se.
onaj tamo je 1.6 100ks, dvozonska automatska klima, daljinsko, alarm, sony audio s 8 zvučnika + komande na volanu itd i košta 104 000kn
Prvi dio teksta,potpis do slova..to ni meni nije jasno kako.

Drugi dio teksta..kad budem šetao,smijem li ti potrubiti u ovome,da završimo romansu..a ti igraj forward/pause/play na volanu od focusa i divi se sony sistemu od 8 zvučnika i uberklimom,kao i bijelom bojom.

Daljinsko skakavac i alarm je 500-1000kn,i to sam previše rekao.


http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bpbepa3wr3dl

Odvratno ružan i razvaljen auto.....a tek cijena..ne valja to jel da? Mi znamo.

@ Wolv,aha..opet isto..makni se sa HiFi-ja..nisi audiofil ni wannabe audiofil..makni se sa ATi-ja..ruše ti se driveri,nemaš pojma instalirati,a ja volim ATi je tema..makni se sa Auto teme..jer nećeš Focusa ili Nissan notea za 100k kuna.

Mislio sam da si zreliji..

Pisati ću o novim dealovima,nema apsolutno jedan posto problema. I o našem tržištu.
Ono za Carens je sprd,u smislu fora. Nikakav burn. To je dobar auto.
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 14:17   #296
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Činenica je da je tema nov auto koji mogu kupit u HR a ne Rabljeni auto iz Švabije na koji još moraš platit o-ho-ho da ga uvezeš, homologiraš i na kraju registriraš
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 09.01.2009., 14:20   #297
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
lijeepi bmw thed, šteta što mu je kataloška vrijednost kod nas nekih 210 000kn i na to moraš platit 22% pdv-a + trošarinu. Sve je to super al taj auto bi kod nas na cestu došal cca 200 000kn. Jednog dana kad uđemo u uniju bit će to prava milina za nas balkance...
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 09.01.2009., 14:23   #298
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Činenica je da je tema nov auto koji mogu kupit u HR a ne Rabljeni auto iz Švabije na koji još moraš platit o-ho-ho da ga uvezeš, homologiraš i na kraju registriraš
Ma nema frke..potrebno je samo nekad i poviriti u tuđe dvorište,suprotno narodnoj,trava je zaista i zelenija često tamo.

Od sad,samo novi auti od mene..nek ostane šta sam pisao,ima ionako više od pola OT-a i od drugih usera.Sve pet.

Na iznos od 15k? To si mislio..+3500 eura..i tvoj je..na cestu s njim. Dođe na isto..ili ne? Mislim da ipak nema trojke audija sa 9000km za 120t kn,da je godinu dana star.Možda i ima..ne znam,nije tema.Rekao sam da neću više.

Idem u Avenue mall..,kad odradim prekovremene popodne.

Znaš da se od mene nema smisla vrijeđati..jer je sve takva šala..da nema veze to objašnjavati..

@ Fer,i tebi stari isprike..i Građ-u..ako sam šta izvalio..nije mi na kraju pameti burnati Focusa za 94k kuna koji je super deal auto,sama njegova nedostupnost govori da je omiljen i razgraban u nas. Nisam nikakav bauštelac..ali često gledam sve orijentir njem/aut od HW,auta,nekretnina. Neću u totalni OT dalje..

@ Wolv..nova honda jazz..ako ovo cijenom nije kao VW,ja ne znam šta je..osnovni je 120t kn,1.2 motor..

http://www.autonet.hr/default.aspx?id=5460

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 09.01.2009. u 14:43.
thedream je offline  
Staro 09.01.2009., 14:39   #299
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Za Kiu pro ceed cujem da je jako nepregledna otraga tj da se u rikverc vozis vise-manje napamet i da dosta trosi. Nemogu to potvrdit jer nisam bio unutra nego mi je reko lik s posla koji je nedavno kupovao auto pa je malo njuskao po salonima. Takoder si ukalkuliraj i potrosnju jer je kia vjerojatno najveci potrosac zbog najvece snage. Ako ti se da odi i sjedni u Daciu Sandero pa vidi jel ti se to svida jer je debelo najjeftiniji a ekipa kaze da je ok.
BTW Sretno s dobivanjem kredita jer navodno maximalno seru pri odobravanju
EDIT sad sam skuzio da je tema stara mjesec dana pa ak si u meduvremenu kupio auto nadam se da je zvijer sto god da si odabrao

Zadnje izmijenjeno od: Chuby. 09.01.2009. u 14:53.
Chuby je offline  
Staro 09.01.2009., 14:41   #300
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ma nema frke..potrebno je samo nekad i poviriti u tuđe dvorište,suprotno narodnoj,trava je zaista i zelenija često tamo.

Od sad,samo novi auti od mene..nek ostane šta sam pisao,ima ionako više od pola OT-a i od drugih usera.Sve pet.

Na iznos od 15k? To si mislio..+3500 eura..i tvoj je..na cestu s njim. Dođe na isto..ili ne? Mislim da ipak nema trojke audija sa 9000km za 120t kn,da je godinu dana star.Možda i ima..ne znam,nije tema.Rekao sam da neću više.

Idem u Avenue mall..,kad odradim prekovremene popodne.

Znaš da se od mene nema smisla vrijeđati..jer je sve takva šala..da nema veze to objašnjavati..

@ Fer,i tebi stari isprike..i Građ-u..ako sam šta izvalio..nije mi na kraju pameti burnati Focusa za 94k kuna koji je super deal auto,sama njegova nedostupnost govori da je omiljen i razgraban u nas. Nisam nikakav bauštelac..ali često gledam sve orijentir njem/aut od HW,auta,nekretnina. Neću u totalni OT dalje..
nema šanse da ti se taj auto prizna pod 15k eur (bilo bi bajno kad bi moglo). Ide ti po katalogu u poreznaoj. makar ga ti tamo platio i 1 eur ili ga čak dobio besplatno svejedno morat češ platit pdv i trošarinu po katalogu ( nekej kao procjena vrijednosti). Za taj auto to bi bilo preko 200 000kn. sad na to dodaj 22% pdv + trošarinu itd. to ne da ce te ispast 3.5k neg 10 k eur ili više....


Ok dost ot-a, kaj se mene tiče
__________________
none
FERRYS je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na