Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2024., 09:12   #1
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Backup slika iz whatsapp razgovora

Pozz, imam problem sa prebacivanjem slika iz whatsapp razgovora koje nisu spremljene na uređaj (oneplus).

Dakle, iz 3 razgovora bi trebao prebaciti oko 500 slika koje nisu spremljene u galeriju. Ima opcija unutar razgovora (izvezi razgovor), skupa sa fotografijama na google disk, ali on tu random prebaci mozda 50-tak fotografija.

Jedina opcija koju za ja sad vidim da je da svaku sliku otvorim i u njoj kliknem "spremi" što bi bila ludnica.

Da li netko ima neku bolju ideju? tnx
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 10:41   #2
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Ukljuci u Settings - chats - media visibility...pise za newly ali mozda ti se pojave i stare slike

Druga opcija kroz file manager uci u whatsapp folder i naci slike pa kopirati
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2024., 11:45   #3
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Da, samo za newly

Nisam sad ni kroz file manager uspio jer te slike nisu skinute, pa su "nevidljive"

Mislim da će mi jedina opcija biti screenshotat ih ili spremat jednu po jednu da bi ih negdje imao spremljene.
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 11:48   #4
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Sony1 Pregled postova
Da, samo za newly

Nisam sad ni kroz file manager uspio jer te slike nisu skinute, pa su "nevidljive"

Mislim da će mi jedina opcija biti screenshotat ih ili spremat jednu po jednu da bi ih negdje imao spremljene.
unutar whatsappa imas opciju da ti radi backup svega (settings- chats - chat backup). Tu napravi backup i slika koje nisu spremljene na mobitel.
Nakon sto napravis backup kod instalacije WA na novi mobitel odaberes opciju restore i vrati ti sve.

Barem tako radi na iPhonu vec godinama bez greske
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 12:08   #5
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Da, samo je meni sada problem što ću preći sa androida na iPhone, a čitao sam da to ne funkcionira baš kako treba, pa zbog "straha" da će se nešto što mi treba zagubit, htio bi taj backup imati na pc-u...
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 13:29   #6
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor Sony1 Pregled postova
Nisam sad ni kroz file manager uspio jer te slike nisu skinute, pa su "nevidljive"
moraju biti jer whatsapp u cloudu drzi nekih mjesec dana, ako ih nema na mobu onda ti u chatu stoji opcija za skinuti, ako je prosao rok onda baci gresku da nije dostupno

dakle, dokle god slika nije mutna i nema download ikone preko nje ona se negdje na mobu nalazi
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na