Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.04.2016., 11:53   #211
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Mene zabrinjava koliko se svi danas lože na tu kameru. Svi bi htjeli DSLR koji može ići na internet... Ne mogu ne primjetiti i koliko mediji (yt kanali i "recenzenti") iskrivljuju sliku o mobitelima i pretjeran fokus bacaju na kameru, a premali na, šta ja znam, nešto bitnije kao, hmm, bateriju? I sad ćemo mjesecima čitati o lošoj ili dobroj kameri na HTC 10, usporedbama sa ajfonom, samsungom i krompirom
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 12:05   #212
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Mislim da tu nije problem kamera, neg sam naziv imena HTC, ljudima jednostavno ne sjeda HTC, valda iz prijasnjih modela koji nisu bili uspjesni kao samsung.

Sad se HTCu trazi svaka sitnica unatoc znatnijim poboljsanjima spram prijasnjim modelima, a za kojeg trenutno mozemo rec da ravnopravno stoji uz bok S7 a po pitanju nekih stvari je i bolji od S7..

Ove godine je 10 napravio odlican posao, ne samo iz aspekta s tehnoloske strane nego i pozitivne reakcije od strane recenzenata i ostatka ljudi..

Sad htc treba vratit povjerenje ljudi a to je malo teze neg napravit hajend fon..
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2016., 12:38   #213
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da je zericu lošija kamera od S7 ili 6S, ne bi mu prigovorio. Dapače, zamijenio bi 6S sa njime. Ali po ovome ispada da nije nešto bolja od one kakvu imaju midrange mobiteli. Ne očekujem da je DSLR, ali očekujem da nije toliko lošija od drugih flagshipova. Ovo je dosta lošije.

Kad ti prigovaraju x godina za redom da ti je kamera shit... Zakaj ju ne mozes popravit? Why, HTC?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 12:57   #214
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Meni ovo ne izgleda uopće tako loše, čak dapače.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 13:10   #215
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Recenzije samo preletim, bas radi te kamere. Istoj se posvete 50% recenzije (karikiram of kors), a meni ista ne znaci puno. Onome kome znaci to naravno igra ulogu. Ali opcenito, recezenti se premalo posvecuju softwareu na samom mobitelu. Od skina, pa sve do bloatwarea. Svake godine za Samsung procitam kako je TW napokon olaksan, a mobiteli im naglo prodisali.

I sta se dogodi kad sam isprobam taj mobitel? Ostanem poprilicno razocaran 'brzinom' samsungove zvjerke. Posebice pod zvjerka mislim na hardware, jer kod njih flagshipovi i jesu zvjerke kad je hardware u pitanju. Po pitanju softwarea su u rangu mid range kineza, ako ne i gori. IMHO naravno, da ne bi netko pokrenuo sveti rat.

Zasto rijetko, ali bas rijetko koji recezent ne kaze otvoreno kako njihov software izgleda u usporedbi sa konkurencijom? Ne, pisat cemo o kameri, jer eto tu samsung stvarno briljira
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 15:24   #216
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene zabrinjava koliko se svi danas lože na tu kameru. Svi bi htjeli DSLR koji može ići na internet... Ne mogu ne primjetiti i koliko mediji (yt kanali i "recenzenti") iskrivljuju sliku o mobitelima i pretjeran fokus bacaju na kameru, a premali na, šta ja znam, nešto bitnije kao, hmm, bateriju? I sad ćemo mjesecima čitati o lošoj ili dobroj kameri na HTC 10, usporedbama sa ajfonom, samsungom i krompirom
Lože se jer ih se loži, a to većini i odgovara, no to je za neku drugu, psihološko/sociološku temu.

Problem HTC-a je i prije stalno bila samo kamera, i sada su velika očekivanja na njoj, jer sve ostalo je ionako već dobro i rame uz rame sa ostalim flagshipovima.
Zato je fokus na njoj.



Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Meni ovo ne izgleda uopće tako loše, čak dapače.

Izgledaju dobro ovako na prvu (još su ktome i resizane), ali tek vidiš razliku kad se ista scena usporedi sa S7.



Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Recenzije samo preletim, bas radi te kamere. Istoj se posvete 50% recenzije (karikiram of kors), a meni ista ne znaci puno. Onome kome znaci to naravno igra ulogu. Ali opcenito, recezenti se premalo posvecuju softwareu na samom mobitelu. Od skina, pa sve do bloatwarea. Svake godine za Samsung procitam kako je TW napokon olaksan, a mobiteli im naglo prodisali.

I sta se dogodi kad sam isprobam taj mobitel? Ostanem poprilicno razocaran 'brzinom' samsungove zvjerke. Posebice pod zvjerka mislim na hardware, jer kod njih flagshipovi i jesu zvjerke kad je hardware u pitanju. Po pitanju softwarea su u rangu mid range kineza, ako ne i gori. IMHO naravno, da ne bi netko pokrenuo sveti rat.

Zasto rijetko, ali bas rijetko koji recezent ne kaze otvoreno kako njihov software izgleda u usporedbi sa konkurencijom? Ne, pisat cemo o kameri, jer eto tu samsung stvarno briljira

Samsungov softver je oduvijek bio sranje koje lag-a. To je komično. Iz godine u godinu top hardver, skoro pa jači od kućnih kompjutera, puste jezgre, ramovi, a ne može bez trzanja pokretat nekakav linux koji je po prirodi nezahtjevan sustav napravljen da radi na Pentiumima, Celeronima sa minimalno rama, itd.

Normalno da pumpaju javnost kako je potreban jači hardver u mobitelima, jer kako bi ga onda prodavali...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2016., 21:11   #217
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 11:06   #218
Tomy9
Ja
Moj komp
 
Tomy9's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 169
HTC Sensation custom rom - oglas

Pozdrav!

Može li mi netko staviti neki fini custom rom na Sensation 4G. Mobitel trenutno ima Cyanogen 4.0.4 Ice Cream Sandwich.
Želio bih neki najnoviji, stabilan rom na kojem bi radio playstore, lokacija te uz što manje nebitnih pozadinskih aplikacija... Trenutno nemam niti jedno od toga.

Plaćam po dogovoru, nadam se da ima neka dobra duša koja je uhodana s ovime. Ja sam probao ali mi je zadalo par dana muka i pretraživanja interneta za nikakve rezultate i stvarno nemam volje više.

Tomy9 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 12:05   #219
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Uff kad bi napravili mini verziju
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 12:34   #220
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2016., 22:12   #221
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Uff kad bi napravili mini verziju
I ja bi rado da naprave mini verziju.. Nadam se da je ona prvo aprilska šala da ce bit mini verzija pokazat zainteresiranost za manjim top modelima. Sit sam ovih velikih telefona. Čak sam razmišljao da bih prešao na iphone 6s jer odlicno lezi u ruci... Z5 compact mi nekako ne odgovara iz nekih razloga.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 23:23   #222
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imam Z5c. I ne, ne lezi mi u ruci. Ali iP6s sam imao, 100x gori u ruci od Z5c. Naravno, cisto jedan subjektivan dojam (tu uostalom ni nema objektivnog dojma). Takodjer se nadam da ce htc pustiti manji mobitel, za sad ostajem na z5c, a ako htc u narednih 6 mjeseci ne pusti mini sa jacim iznutricama, vjerojatno cu nabaviti iphone se.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 00:36   #223
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Šteta da ne mogu napravit pravu kameru. Bojim se da u ovom slučaju ni prvo leća ni software nisu nešto posebno. Zapravo... Optika je katastrofa.

HTC10 vs S7E

HTC10 vs S7E
Smijem pitat ko je Mathew Miller? Jel to onaj šta je bio zarobljen u Sjevernoj Koreji?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 11:49   #224
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631

Battle Vid: HTC 10 vs Samsung Galaxy S7


Samsung Galaxy S7 edge vs HTC 10: Side-by-side performance comparison test



Video Shootout - Galaxy s7 vs HTC 10 vs LG G5 vs Nexus 6p

Gledam malo okolo fotke koje radi, ovaj S7 nabrije oštrinu na fotkama da je to katastrofa...
Ne sviđa mi se ni malo a i NR je agresivan, ne velim ni da je 10 savršen, al oba nisu bez mana..

EDIT: Komentar sa YT linka..

"HTC 10 just received a camera update today."
lower ISO in night scenes, and more accurate exposure in HDR mode. the whole photo will become sharper and more details can be preserved.

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 21.04.2016. u 11:59.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 14:54   #225
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
To ti je klasika za samsung mobitele, hrpa procesinga, sharpness, kontrast boostan, i na kraju dobijes kao "bolju" sliku koja izgleda umjetno.
Ja se jos nadam da ce htc uspjet slozit software, posto je sensor ko nexus6p, jedino da nisu stvarno sjebali lecu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 15:22   #226
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
3:43 pa nadalje, lag lag stutter, lag lag stutter,...

Samsungovi uređaji se u početku čine brzima, ali nakon par mjeseci kad ih opteretite aplikacijama i generalnom upotrebom, vidit ćete da se taj lag nije promijenio još od prvog Galaxy S-a...
Jel to do Touchwiza ili nečeg drugog, iskreno, za te pare i za flagship uređaj, me uopće ne zanima jer to ne bi trebao ni očekivat.

HTC je po tom pitanju svjetlosnim godinama ispred Samsunga.
Još da kameru riješe...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 15:48   #227
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene zabrinjava koliko se svi danas lože na tu kameru. Svi bi htjeli DSLR koji može ići na internet... Ne mogu ne primjetiti i koliko mediji (yt kanali i "recenzenti") iskrivljuju sliku o mobitelima i pretjeran fokus bacaju na kameru, a premali na, šta ja znam, nešto bitnije kao, hmm, bateriju? I sad ćemo mjesecima čitati o lošoj ili dobroj kameri na HTC 10, usporedbama sa ajfonom, samsungom i krompirom
Sve veliki fotografi kojima trebaju profi slike
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:07   #228
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Sve veliki fotografi kojima trebaju profi slike
Flejmate bezveze i ti i xlr s tim idiotiziranjem i generaliziranjem oko fotića na mobitelu. S ostatkom onog što je xlr napisao se slažem, naravno da treba dati pažnju bateriji i performansama, ali kako je netko na jednom tech forumu rekao prije 2-3 godine još, s trenutnom tehnologijom baterija to je to, nema nekih značajnijih pomaka s baterijama, a za performanse, to je opet problematika samog androida i fragmentacije...

Što se fotića tiče, shvatite da niti svi ljudi imaju iste prioritete, niti se nekom baca 6000kn za kvazi flagship pa dobijete pis of šit fotke ko na m7 svojedobno. Sasvim logično je da mobitel imaš u svakom momentu sa sobom, ili si frik s ruksakom koji nosi dslr od 20.000kn sa 3-4 objektiva još po tolikim ili većim ciframa da bi radio pro fotke, ili, meni logično, očekuješ ako daš u 2016oj godini pozamašnu svotu za, ponavljam ovima što sporo hvataju, FLAGHSIP, da on radi dovoljno KVALITETNE fotografije za razviti iste za KUĆNU upotrebu. To je poanta.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:35   #229
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
očekuješ ako daš u 2016oj godini pozamašnu svotu za, ponavljam ovima što sporo hvataju, FLAGHSIP, da on radi dovoljno KVALITETNE fotografije za razviti iste za KUĆNU upotrebu. To je poanta.


za te stvari je svaki, čak i midrange uređaj, više nego dovoljan
karlanal je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:39   #230
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
za te stvari je svaki, čak i midrange uređaj, više nego dovoljan
Definitivno se ne slazem s tobom. Jedno je gledat fotku na ekranu mobitela, a sasvim deseta stvar je razviti istu, pogotovo sto si fotke koje razvijam radim u vecim formatima od socijala 9x13 ili 10x15.
A druga stvar, ne znam jel imas malo dijete, probaj klinca fotkat u akciji sa bilo kojim midrange mobitelom pa vidit na sta to lici. Na sve samo ne na fotku za album...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:49   #231
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
pogotovo sto si fotke koje razvijam radim u vecim formatima od socijala 9x13 ili 10x15.

koliki je to onda tvoj porodični album
karlanal je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:52   #232
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
koliki je to onda tvoj porodični album
Samo da ti odg. pa nećemo dalje, da ne spamamo temu o htc-u bzvz.
Pa ono, radim fotke za police po zidovima kod nas, kod mojih i kod ženinog starog, ipak je mali prvi unuk u obje familije.

Edit:
Ovako nešto

https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 21.04.2016. u 17:13.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 16:56   #233
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Samo da ti odg. pa nećemo dalje, da ne spamamo temu o htc-u bzvz.
Pa ono, radim fotke za police po zidovima kod nas, kod mojih i kod ženinog starog, ipak je mali prvi unuk u obje familije.



sad da se vratimo na temu, misliš da za takve stvari novi htc 1o neće bit i više nego dovoljan
karlanal je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 17:01   #234
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Htc je podignuo prasinu a vidim na xda forumu, vodi se dilema s7 ili 10..
Nema sammy vjernu publiku vidim

Fotic na desetki bu bil odlican, par apdejta i da vidis, bog bogova...

Sve ostalo ce bit rasprava oko estetetike i pitanje ko favorizira koji brend i to je to..

A trazenje dlake u jajetu je besmisleno, kako desetki tako i sedmici.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 17:03   #235
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova


sad da se vratimo na temu, misliš da za takve stvari novi htc 1o neće bit i više nego dovoljan
Nadam se da hoće, a po viđenom je već sad sasvim ok, vidjet ćemo prodajne primjerke kakve će fotke pravit za razliku od ovih testnih.
Rekao bih, konačno, ra razliku od ovih nekoliko M* prethodnika...
Sense je već par godina savršeno ispoliran, riješili su se laggy image-a (korisnici htc-a prije one serije će znati o čemu ja (sense je bio nekad ono što je touchwizz kod samsunga sada, pojam za lagg i 'teški' launcher)), mob izgleda neloše (imho niš posebno, al ni vrit ni tam, sasvim ok), build quality su valjda poučeni onim ispadanjima zvučnika i sličnim eskapadama naučili lekciju i popravili ga, tako da se iskreno nadam da će mi i mimo sve ove pompe, kad dođe kod nas biti top pick za kupnju. No, živi bili pa vidli kroz koji tjedan.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 17:37   #236
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Flejmate bezveze
Da flejmam, sad bi gorio i ti i ja i cijela ova tema Prošao sam neki dan sve ovo što pričam kad sam trebao kupiti novi mob - i sad isto to čitam ovdje. Od 20 yt recenzija, 1 je obuhvatila djelomično ono što me zanimalo da ću čuti od nekog iz prve ruke. Samo jedna jedina pisana recenzija, ona na anandtechu, mi je bila mjerilo. 20 recenzija poznatih jutuberista može se pokriti isprintanim i uokvirenim fotkama današnjih flagship uređaja, ako nakon mjesec-dva ili 8-months-later reviewima i dalje drobe o >istim< stvarima + nezaobilaznih 3 minute osvrta na specifikacije uređaja. E sad gorim

Recenzije su "pošle na ocat", nemojte se toliko hvatati za njih barem u ovim pre-release danima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 19:44   #237
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Samo da ti odg. pa nećemo dalje, da ne spamamo temu o htc-u bzvz.
Pa ono, radim fotke za police po zidovima kod nas, kod mojih i kod ženinog starog, ipak je mali prvi unuk u obje familije.

Edit:
Ovako nešto

https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng
Bubica slatka, posalji ga ovamo, imam dvije cure za njega :thumbsup:
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 10:05   #238
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 17:03   #239
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Svaki imalo bolji mob/kamera moze napravit ovakve fotke sa tripodom i duljom ekspozicijom.

Bitnije je da se fotka iz ruke.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2016., 22:24   #240
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na