Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2009., 22:51   #1
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Nokia 5800 XpressMusic

Ima li ko iskustva s Nokia 5800 XpressMusic ---
rad? brzina? opcenito? bugovi? problemi?
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2009., 22:20   #2
$čofi$
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
čitao sam malo reviewe o njoj i kažu da je funkcionalnija od iphonea i ugodnija za korištenje..al nažalost još nisam imao prilike koristiti je.
$čofi$ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.02.2009., 12:29   #3
Zakpu
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 19
Imam ja vec skoro mjesec dana, ja sam zadovoljan, iako je inicijalni software bio malo bugovit što se tiče accelerometra, jave i još nekih stvari nedavno je izašo novi v20 sofware koji je to sve ispravio plus na puno mjesta u sofwareu i menijima donio sitne tweakove koji su još više prilagođeni radu sa ts te neke nove funkcije kao geotagging, a i sama osjetljivost touch screena je dosta izmjenjena puno je bolji, preciziji i osjetljiviji iako je i prije bio dobar. Nema tolko fancy eye catching sučelje ko Iphone ali je zato u drugim stvarima funkcionalniji. Još bi naglasio da je zbog velkog 3,2" ekrana i jako dobrih i glasnih stereo zvučnika ko stvoren za GPS navigaciju, ja ga redovito tako koristim. Sve u svemu jako isplativ mobitel za te novce pogotovo sad kad su ga dobili u T-Mobileu pa se može još jeftinije kupit
Zakpu je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2009., 20:56   #4
Bran Jun
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Sisak
Postovi: 1
Smile

Citiraj:
Autor Zakpu Pregled postova
Imam ja vec skoro mjesec dana, ja sam zadovoljan, iako je inicijalni software bio malo bugovit što se tiče accelerometra, jave i još nekih stvari nedavno je izašo novi v20 sofware koji je to sve ispravio plus na puno mjesta u sofwareu i menijima donio sitne tweakove koji su još više prilagođeni radu sa ts te neke nove funkcije kao geotagging, a i sama osjetljivost touch screena je dosta izmjenjena puno je bolji, preciziji i osjetljiviji iako je i prije bio dobar. Nema tolko fancy eye catching sučelje ko Iphone ali je zato u drugim stvarima funkcionalniji. Još bi naglasio da je zbog velkog 3,2" ekrana i jako dobrih i glasnih stereo zvučnika ko stvoren za GPS navigaciju, ja ga redovito tako koristim. Sve u svemu jako isplativ mobitel za te novce pogotovo sad kad su ga dobili u T-Mobileu pa se može još jeftinije kupit
znaš li koliko košta jer na stranici nema ništa???
hvala unaprijed
Bran Jun je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 16:19   #5
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
u tmobileu
1500kn u simpa paketu, 2200kn sam mobitel
za vise odite do kojeg centra ili nazovite szk
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 16:27   #6
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
u tmobileu
1500kn u simpa paketu, 2200kn sam mobitel
za vise odite do kojeg centra ili nazovite szk

Prejeftino.

Kako je ona Jessy/Tena...zaradila, meni uvalila po 2500kn prije dva tjedna... frend kupovao ženi.

Jel turbo sim pomaže kod ovog moba? Moš nabavit koji taj turbo...pošto se baviš s time?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 16:29   #7
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
u tmobileu
1500kn u simpa paketu, 2200kn sam mobitel
za vise odite do kojeg centra ili nazovite szk
SImpa ili Simpa mix ? ja sam cuo da je u simpa mix , dakle 1500kn + 12x100kn ...
Router je online   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 16:32   #8
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Prejeftino.

Kako je ona Jessy/Tena...zaradila, meni uvalila po 2500kn prije dva tjedna... frend kupovao ženi.

Jel turbo sim pomaže kod ovog moba? Moš nabavit koji taj turbo...pošto se baviš s time?
hehehe, ne bavim se time, ni blizu, nit imam pojma jel turbo sim pomaže, nit ga mogu, nit želim nabavit za prodaju
Tena/Jessy je uredno prodavala, problem je sto je sirila neke dezinformacije o dostupnosti
Cijena moba je definitivno odlicna i trenutni je best buy uredjaj
Simpa, i ja sam cuo simpa mix (i to od SZK i na netu) ali evo ljudi (ukljucujuci kolegu koji ga je maloprije uzeo ) kazu simpa paket
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 16:36   #9
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
SImpa ili Simpa mix ? ja sam cuo da je u simpa mix , dakle 1500kn + 12x100kn ...
Mislim da nije mix, pošto je 2200kn sam uređaj.

http://img14.imageshack.us/my.php?im...2009019nm9.jpg
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 17:01   #10
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Evo javlja mi kolega da ova koju je uzeo u simpi nije ni brandirana ni zakljucana (naravno nemojte sada uzeti da sve moraju biti takve)
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2009., 17:01   #11
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Na webu jos nema nista sluzbeno . Ak je stvarno 1500kn simpa paket sa 100kn na racunu onda se slazem da je to best buy kao sto je napisano vec
Router je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 00:26   #12
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
A di pise kolko dode u simpi.. jel mozes poslat link da vidim..
ako je tako uzimam odma...
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 02:16   #13
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
1500kn je u simpi, danas sam gledao mob
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:01   #14
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Evo jedan Photo dokaz :



dakle , SIMPA MIX paket 1498kn . Probao sam ga kupiti prije dva sata , u t-mobile centru u Dubravi i ne moze za 1498kn u simpa paketu kao sto je ovdje vec napisano vec samo u simpa mix paketu , zato sam i slikao cijenu da stavim . Izlozbeni uredjaj nema nikakav brand , pa vjerojatno nije ni lockan , ali isto tako i NIJE 1498kn u simpa paketu nego u simpa mix paketu gdje na taj iznos se jos dodaje 12 x 100kn .

EDIT : sad vidim da je i na webu njihovom , dakle 1498kn u simpa mixu i tamo pise , ocito je ona moja prva informacija za tu cijenu bila tocna , a ako ga je netko i uhvatio za 1498kn samo u simpa paketu - mogu reci samo Dobro ste prosli ...

http://www.t-mobile.hr/1/10-30-02-10...ifra=NO5800XPM
Router je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:07   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Kaj si to sa kinezom sliko?

Neki su se po njuzima špinčili da su kupili za soma i pol čista simpa, možda su se zeznuli u nekom t-monile centru...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:11   #16
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
E hebiga, pomrsio si mi računicu s ovim.

Predobro je bilo da bi bilo istinito.

Fora je sada kaj su i šverceri smanjili cijene pošto se je pisalo da je 1500kn u paketu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:12   #17
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Kaj si to sa kinezom sliko?

Neki su se po njuzima špinčili da su kupili za soma i pol čista simpa, možda su se zeznuli u nekom t-monile centru...
ma sa d900 je slikano ali nisam stigao podesiti da ispadne bolje , i jos mi je zastitar dosao prigovarati da nema slikanja kod njih ...

To sam i ja procitao , i zato i jesam otisao pogledati i stvarno sam ga mislio uzeti ali informacija je netocna za danas , mozda je jucer vrijedila ili je netko pogrijesio , zato sam i slikao za dokaz .
Router je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:18   #18
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Gledam po oglasniku ide i za 1.800kn.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:23   #19
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
isle su za 1500kn simpa i to je u najmanju ruku bio onda poveci zaheb na razini dosta centara
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:25   #20
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Da , sad tek vidim i racune cak ljudi stavljaju na newse , steta sto ja nisam naletio na takve trgovce , koliko god sam uvjeravao nije islo , ljudi ocito znaju svoj posao - ako pise simpa mix onda vam moramo izbiti jos 1200kn iz djepa unaprijed i to je to , ne moze nikako obicno simpa .
Router je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 15:26   #21
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
A pa i to je ok SIMPA MIX pa tak i tak cu ili cete potrosit mjesecno 100kn pa sad iso kupit bon bas ili mi skinu s kartice tak svejedno... mislim da je to odlicna ponuda za 1500kn....
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 20:41   #22
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da, no ako imaš već postojeći broj, onda ne možeš na stari broj dobit te novce.. a da mi se baš ide mijenjati broj koji imam već 9 godina, ne hvala.

žišku?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 21:14   #23
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
E, upravo sam se čuo sa službom za korisnike i kazu mi da bez beda možes zadrzat stari broj i da se te nadoplate mogu na stari broj izvrsavat...

Ja isto imam dugo svoj broj i nemislim ga mjenjat tako da sam zvao službu i kazu mi bez problema da se to da napraviti..



Ja bi reko full dobra ponuda, ako ti pase pretplata..
Al ja osobno nebi koristio sam pretplatu 1g i neznam se bas suzdrzat, imo sam racune po 400-500kn..
Lakse mi je s bonovima baratat..

To je moje osobno misljenje...

Zadnje izmijenjeno od: Router. 22.02.2009. u 12:36.
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2009., 15:37   #24
Daci
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 141
evo i ja ću potvrdit da je bilo u simpa paketima. ja sam kupio 2 , išo sam tražit i isto mi reki samo simpa mix a vidio da je ekipa kupovala pos simpa paket. i odem navečer s namjerom da kupim sam uređaj i slučajno pitam lika jel imaju u simpa paketu i on ode u skladište i kaže predzadnji evo ga , ja reko daj ti i zadnji. uglavnom lik kaže da je to greška od strane t-mobilea al svejedno su prodavali , bila je ista cijena za simpa mix i simpa paket
__________________
AMD athlon64 3200+
FOXCONN WinFast NF4UK8AA
Super Talent PC3200 DDR400 512MB
PH DDR400 256MB
GALAXY 6600GT PCI-E 128MB (GPU 590, MEM. 1200)
Daci je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2009., 17:33   #25
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Kupil danas ovaj mob u simpa paketu za 1500kn...otkljucan, radi mi na sad na vipu, ali bum prebacil taj vip broj u tele 2 mrezu sljedeci tjedan...

More se kupiti simpa paket, ali treba imati srece...meni u prvom centru lik stel dati, al mu ovaj pokraj njega rekel da ide samo simpa mix paket, pa sam onda imal vise srece u drugom centru...i dokopal se moba
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 02:17   #26
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A kakav je mob opčenito...? Jel ste zadovoljni ili ima više mana nego vrlina? Vidim da cijenom jeste !
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 03:02   #27
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Kupil danas ovaj mob u simpa paketu za 1500kn...otkljucan, radi mi na sad na vipu, ali bum prebacil taj vip broj u tele 2 mrezu sljedeci tjedan...

More se kupiti simpa paket, ali treba imati srece...meni u prvom centru lik stel dati, al mu ovaj pokraj njega rekel da ide samo simpa mix paket, pa sam onda imal vise srece u drugom centru...i dokopal se moba
Hebeno, daj reci u kojoj poslovnici si uzeo u Varaždinu?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 10:29   #28
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Eo ja ga jucer uzo u t-centru, nije iso paket nego SIMPA MIX.

Mogliste mi rec da je MADE IN HUNGARY, ovo mi je prva nokia a da nije finska!

Software odlican sve sljaka sve pet.

imam samo jednu manu desni kut gornji sastrane mi se cini da je maska malo odvojena da bas i nije fixna.
tako da cu danas u tmobile opet da mi zamjene mob(bas me zanima dali budu) posto su mi rekli da u roku 3 dana samo dodem po novi uredaj odma ako nesta nevalja s ovim..

E to zasad toliko od mene.. Kad bat napunim i obnovim software javim jel sta bolje..(trebalo bi bit)

zzz
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 10:36   #29
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Hebeno, daj reci u kojoj poslovnici si uzeo u Varaždinu?
U onoj tam kod korza, di je varteksova robna kuca...ali pitanje dal imaju vise...sprobavaj svaki dan ili rezerviraj.

Ma mob, pogotovo ak nabavis tak jeftino je stvarno zakon, makar vrijedi on i vise od 2500kn s obzirom kaj nudi...isto ko da imas neki najbolji mob N serije, ali tu bar imas veliki ekran...jos dok stavis dodatne aplikacije i prilagodis te neke stvari sebi...prezakon...

Jedina mana je kaj neke prijasnje symbian aplikacije ne rade s njim onak kak spada, ali to je i razumljivo kad je ovo jedan od najnovijih modela, i kroz sljedecih par tjedni i mjeseci ce se pojaviti hrpa stvari za ovaj mob...

P.S. I meni je taj desni kut malo klimavi...neznam dal sad vracati jer izgleda da je to kod skoro svih...a posto je nemam takav odvijač da stegnem taj šraf...sam bi se sjebo...makar ionak bi zelio nabaviti onaj full prozirnu futrolu za mob, pa mi ovo nebi predstavljalo neki problem...sad jos imam gore cak onu foliju na ekranu, jer me nervira dok bi se taj ekran zapackal...


@thenayk ajd javi kak proslo to za zamjenu...pozz

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 20.02.2009. u 10:53.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 14:24   #30
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Nista od zamjene, kazu da je to normalno usporedili smo tamo s testnim i isti k... je..

Tak da eto moram se naviknut, nisam naviko na nokie slabije zavrsne obrade..

imos sam dojam da ce mob biti puno čvršći, al solidno je..
thenayk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na