Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.08.2010., 01:11   #451
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Dali su riješili onaj bug na ATi karticama da se pri izlasku iz igre zatamni ekran kao što je bilo u demo verziji?
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 01:22   #452
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Nisu to rijesili.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 01:39   #453
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,405
nisu riješili to ali možeš sa ctrl+alt+delete riješiti sam to,tako ja radim barem svaki put nakon izlaska iz igre...
nego šta reći jednostavno uživam u igri,upravo prešao šesti chapter,predobar chapter,neću spoilati da ne upropastim igru onima koji nisu došli do toga još...već se dugo nisam ovako uživio u neku igru
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 13:31   #454
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
Trebaju se ovi iz Rockstara malo ugledati na tvorce Mafie. Optimiziranost i detalji iz Mafie + GTA prica, ispala bi predobra igra
Da zbilja!?
Kako onda tumacis cinjenicu da se npr. GTA IV (sve low) vrti normalno na mojoj konfi, a demo Mafie 2 (isto sve low) se vuce/trza ko krepana lisica "sprzena" s LR 22 mm.? Da nisu mozda ceski cudotvorci optimizirali Mafiu 2 cca100-200% u odnosu na demo?! Evo FYI GTA IV je na listi The way its mean to be gayed (pa dobro pusi "neVidi-je" a ne "srATI-ce"). Dakle da rezimiram ko mi je kriv sta Mafia 2 nije u ovom nVidijnom programu pa da je mogu normalno igrat, odnosno tebi sta GTA IV ocito bas i ne lezi starijim ATI-jevkama (uz pretpostavku da si je zaigra na toj 2600XT a ne novijoj/jacoj). Optimizacija i nase oronule graficke ne idu u isti post kuzis. Vi ostali s novijim hardverom uzivajte (do moje iduce place kad zamjenim grafu - vjerojatno s ATI HD4XXX serijom), tad se vracam natrag s postovima/spamarom u vezi Mafije 2.
BTW nije flejm
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 14:51   #455
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Nešto nije u redu. Ovo je prva igra koja je ozbiljno uspuhala moju grafu iako klizi.
(Sve do daske od normalnih detalja, apex obavezno off jer mi ubije volju za igranjem koliko performanse padnu. Možda maknem cloth ko na demo verziji ali mi se neda uopće)

Uglavnom gledam ja odjednom grafa na 98 stupnjeva !!!!!!!!!?
U drugim igrama nikad nije došla do tih temperatura iako nisam puno ni gledao.
Moro sam stavit brzinu vrtnje na 50% samo da je smirim.

Igra mi je sjela ono pravo. Odličan posao svaka čast. Ima mi ugođaj filma a ne
igre. Jedino me brine zašto mi je ovako grafu uznemirila. Istina clockana je
ali nedavno ispuhana i očišćena od prašine.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 15:38   #456
knez|boy
Premium
Moj komp
 
knez|boy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Ovo je prva igra koja je ozbiljno uspuhala moju grafu iako klizi.
(Sve do daske od normalnih detalja, apex obavezno off jer mi ubije volju za igranjem koliko performanse padnu. Možda maknem cloth ko na demo verziji ali mi se neda uopće)
Mogu ti rec da je i kod mene tak bilo i da mi se je jednom slika jednostavno zamrznula zbog temperature i moro sam komp restartat
knez|boy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 15:48   #457
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
I meni se također smrzla par puta, ali sam vratio clockove na stock i od onda nikad problema.
Temperatura grafe kroz cijelu igru 60 stupnjeva.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 16:04   #458
DJ Distinctive
Feelin Distinctive Shit
 
DJ Distinctive's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Orahovica
Postovi: 308
malo da ja kažem svoje dojmove
nisam igrao puno, nekih 2 sata sveukupno, i nije ispunila očekivanja, bar ne moja, jer sam računao da će bit bolja od gta 4, a nije, i nekak mi je prvi dio bolje lego nego ovaj, da ima dobrih fora - ima, al nemože se mjerit sa gta, bar ne po nekim detaljima i mogućnostima, koji se ne čine da su tolko bitni, ali ipak nedostaju. svaka im čast na optimizaciji, što je je, stvarno je dobro optimizirana, dok mi je gta na sve low šteko, ova na medium leti. da ću ju preć - oću, al nije mi ni približno gušt kao kod gta.
__________________
Technology stole my vinyl
DJ Distinctive je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 16:34   #459
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Dali su riješili onaj bug na ATi karticama da se pri izlasku iz igre zatamni ekran kao što je bilo u demo verziji?
Na shortcut ili direktno na mafia2.exe pod properties na Compatibility stavi kvacicu na Disable desktop composition i pri izlasku iz igre ekran se nece zatamniti.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 16:46   #460
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,405
Citiraj:
Autor DJ Distinctive Pregled postova
malo da ja kažem svoje dojmove
nisam igrao puno, nekih 2 sata sveukupno, i nije ispunila očekivanja, bar ne moja, jer sam računao da će bit bolja od gta 4, a nije, i nekak mi je prvi dio bolje lego nego ovaj, da ima dobrih fora - ima, al nemože se mjerit sa gta, bar ne po nekim detaljima i mogućnostima, koji se ne čine da su tolko bitni, ali ipak nedostaju. svaka im čast na optimizaciji, što je je, stvarno je dobro optimizirana, dok mi je gta na sve low šteko, ova na medium leti. da ću ju preć - oću, al nije mi ni približno gušt kao kod gta.
mafia i gta nisu uopće igre koje se mogu uspoređivati,mafia je sasvim drugačije osmišljena od gta,mafia je rađena u filmskoj atmosferi,orijentirana posebno na priču zato i je linearnija od gta,dok je u gta veća sloboda kretanja u prvom planu i otvoreni svijet...uglavnom obje igre su odlične ali ih se nikako ne može staviti u isti koš i uspoređivati.

uglavnom ja sam zadovoljan igrom,ima sitnih detalja koji me malo malo razvesele,kao npr. kad se zabijem u tuđi auto pred murijom i lik me izbaci iz auta da me oće mlatit i onda na kraju on najebe od strane murije
misije su predobro napravljene,baš se lagano uživiti u igru i u priču,atmosfera predobra itd.,uglavnom ovo što sam za sada vidio mi se sviđa,trenutno sam na chapteru 8,predobra fora s prodajom cigara
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 17:03   #461
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Očekivao sam puno više od igre.
Zasad ništa posebno.

Glavni lik je ogavan, priča točno onakva kakvu svaki film prenesen u to vrijeme ispričava.
Vožnja je horor, a nije ni predobro optimizirana.
1920x1080 i sve na high te Physx na medium i dvije GTX275 ne mogu zakucati 60 FPS-a
50 je prosjek.

Odigrat ću ju jer sam Mafiu 1 obožavao.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote