Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2017., 18:17   #331
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
osobno imam veliku dvojbu uzeti tog aoca za 1600kn ili dodati jos 800kn i uzeti ips viewsonic https://www.alzashop.com/31-5-viewso...?o=1#fotovideo
ipak cu u to gledati godinama i nije mi zao dati vise

ako netko u zagrebu ima aoca molim dosao bih ga vidjeti uzivo ili neka trgovina da je izlozen / da su ga voljni prikazati
  Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 18:46   #332
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
osobno imam veliku dvojbu uzeti tog aoca za 1600kn ili dodati jos 800kn i uzeti ips viewsonic https://www.alzashop.com/31-5-viewso...?o=1#fotovideo
ipak cu u to gledati godinama i nije mi zao dati vise

ako netko u zagrebu ima aoca molim dosao bih ga vidjeti uzivo ili neka trgovina da je izlozen / da su ga voljni prikazati


Da si u Splitu nikakav problem, ja kad sam uzima pita u linksa i instara jel ga mogu spojit da se provjeri kvaliteta slike međutim nisu dali. U linksa povrat moguć jedino ako je monitor neispravan nikako drukcije dok u instara povrat moguć u roku od 7 dana i šalju ga za zg, iza toga povrat love kroz 8 dana


Sent from my iPhone using Tapatalk
t3chno b0y je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2017., 21:13   #333
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ipak cu preskociti aoca, evo jos jedan video pise da je isprobao sve postavke i opet isto, bas je uocljivo...

  Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:34   #334
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Note the Aoc overdrive was set to off in this video
lol, VA panel sa ugasenim overdriveom, what could go wrong.

Ovo je poprilicno tipicno za VA monitor. Vrijeme odziva je generalno brzo ali odredjene tranzicije, najprije slicne tamne nijanse mogu preci i 40-50ms ako je overdrive ugasen. Overdrive pomaze to spustiti dolje ali ne smije biti previse agresivan jer bi dobio negativne tragove pa nesto ghostinga i dalje ostane. Ako ti smeta sto u odredjenim uvjetima ima nesto ghostinga, preskoci VA.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:28   #335
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ipak cu preskociti aoca, evo jos jedan video pise da je isprobao sve postavke i opet isto, bas je uocljivo...

Daleko mi više bode oči ona Aurora Borealis desno.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:45   #336
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Da li ga je netko probao namontirat na zid - ovako nešto?

Na ovom se koliko vidim stalak odvaja tek na podnožju pa bi nosač ispod virio? Koliko vidim i par centimetara bi bio udaljeniji od zida.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 12:50   #337
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
I meni stigao AOC s Alze, bez bed pixela koliko vidim Ghosting ne vidim, a ja se u to ne kužim baš. Kutovi gledanja su dobri, osim kad ga gledaš baš sa strane, znači kut u odnosu na ravninu monitora manji od 45.

Još par dojmova. Imam Dell u2312hm pa ću ga uspoređivati s njim makar su druga kategorija.
Kvaliteta izrade kućišta i postolja je prosječna, postolje se lagano zgrebe i čini mi se da je centar teže postolja trebao biti malo dalje nazad, jer kad monitor stoji pod 90 stupnjeva lagano ga je prekrenuti prema naprijed. Većina ljudi ga koristi malo tiltanog tako da nije problem. Samo postolje što se tiče "klimavosti" je isto prosjek, daleko ispod Dell-a, ali za normalni rad sasvim ok, ne planiram ga micati, zakretati itd.
Što se tiče boja, prikaza itd. kao nekom prosječnom korisniku mi se čini predobar, bez ikakve kalibracije boje žive, sve oštro. Kao što sam napisao gore boje se gube kad ste pod kutom manjim od 45 stupnjeva u odnosu na ravninu monitora. Po bojama mi se čini bolji od mog Della, recimo na razini novog Samsung tva kojeg imam doma (ne oled). Smeta me malo što je glassy ekran, nije strašno i zato su boje bolje, ali mat je meni zakon za rad, potražiti ću možda neku foliju za staviti na njega da bude mat. Backlight blend ima malo, ali je preko cijelog ekrana, nema "otoka" svjetlih, možda malo u lijevom donjem uglu, ali opet gotovo neprimjetno.
Od portova ima vga, dvi, display, hdmi i (što nisam vidio ranije) ulaz za sluške. U kutiji se dobije hdmi kabel, display port i kabel napajanja (standardni onaj).

Za 1.600 kn za Alzi (vrijedi gar. kod nas) ili 1.760 kod nas po meni je monitor apsolutni best buy za prosječnog korisnika, i da je 2.000 opet bi bio best buy. Za te novce svakako preporučam.

Zadnje izmijenjeno od: Zaggy111. 27.12.2017. u 15:48.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 22:25   #338
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Trenutno imam lenovo p27h IPS 2560x1440. Zadovoljan sam no razmišljam uzet 4k.

Jel ima nešto za oko 4000kn sa IPS matricom, a da je 30"+? Gledao sam na nabavi, al nisam uspio naći.
Ne igram igre.

Trenutno sam na tajlandu i našao sam ova 2 sa VA matricom za oko 4000kn. Jel to valja?
Brine me i garancija.. ak nešto rikne :/. Jel vrijedi možda garancija proizvođača u cijelom svijetu?

LG 32UD59-B
AOC U3277PWQU/67

Malo me muči i što je rub deblji dok ga na lenovu skoro pa i nema.
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 08:37   #339
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nema 4k IPS monitora većeg od 30" za 4k kuna, nikako.

Čime se baviš kad ti treba 4k tako velik? Video? Photo?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 08:55   #340
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nema 4k IPS monitora većeg od 30" za 4k kuna, nikako.

Čime se baviš kad ti treba 4k tako velik? Video? Photo?
Ima, ako čovjeku ne smeta što monitor ima ugrađen i TV tuner

Zadnje izmijenjeno od: segregator. 28.12.2017. u 09:23.
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2017., 09:03   #341
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Haha. Dobra
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:23   #342
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Haha. Dobra
Ja sam djeci uzeo 43" UHD monitor za 2500kn, sasvim lijepo radi
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:07   #343
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
S kolike udaljenosti rade na njemu ? Bilo bi možda čak idealno 40", ali mislim da se ni na 43" ne vidi pixeli.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:20   #344
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
S kolike udaljenosti rade na njemu ? Bilo bi možda čak idealno 40", ali mislim da se ni na 43" ne vidi pixeli.
Jedno metar, nisam baš mjerio

Onaj ko vidi piksele na tom TV-u pri UHD, još lakše vidi piksele na 24" FHD monitoru, a pikseli na 1280x1024 19" monitoru su mu veliki ko kuća
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:46   #345
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nema 4k IPS monitora većeg od 30" za 4k kuna, nikako.

Čime se baviš kad ti treba 4k tako velik? Video? Photo?
Misliš da mi se isplati onda kupit jedan od ona 2 na tajlandu? Ne znam kakva je ta VA matrica...
Imao sam 9 godina lenovo l220x sa SPVA i slika je bila super.

Radim u jednom programu u kojem otvaram dosta prozora, a ukoliko mijenjam veličinu prozora, font postane dosta loš (nisu najbolje isprogramirali..)
Trenutno na 1440p mogu imati 6 otvorenih prozora, a na 4k bi mogao imati 12 bez da smanjujem veličinu prozora.

Nešto sam izguglao da na 4k nisu najbolje rješeni fontovi? Nešto sa scalingom..
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:56   #346
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nije najbolje riješeno. Premala su slova, teško je pratiti bilo što u 4k.

Što se ova 2 tiče, nemam pojma. Nisam pratio, samo znam da su skupi ko vrag.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 00:47   #347
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
AOC jeftinjara

Evo mali osvrt na onaj AOC-ov hit monitor od 32"...

Danas ga dobio i spojio, još mi se sliježu dojmovi ali svejedno već sada primjećujem neke brutalne mane. Odziv piksela je vrlo loš, definitivno nisam ovakvo nešto očekivao iako sam čitao recenzije:S Problem je dosta uočljiv u windowsima prilikom scrolanja, imam osjećaj kao da smo u devedesetima kada su se tek počeli pojavljivati LCD monitori...
Mana je i osjetljivost na kut gledanja jer je uz ovoliku površinu nemoguće gledati približno okomitu u sve dijelove ekrana, a VA matrice su takve kakve jesu Problem je dosta izražen u windowsima jer ima puno jednobojnih velikih površina.
Od prednosti bih istaknuo savršenu uniformiranost cijelog panela, veličinu i naravno CIJENU
Postavke koje koristim su preporučene u recenziji na sajtu PC Monitors + f.lux.
Zaključak: monitor je definitivni best buy, a smatram da mu je realna cijena nekih 2.500kn.
trlabrla je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 07:11   #348
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor trlabrla Pregled postova
Evo mali osvrt na onaj AOC-ov hit monitor od 32"...
Mana je i osjetljivost na kut gledanja jer je uz ovoliku površinu nemoguće gledati približno okomitu u sve dijelove ekrana, a VA matrice su takve kakve jesu Problem je dosta izražen u windowsima jer ima puno jednobojnih velikih površina.
Sta bi onda rekao na neki 27" ili veci tn kakve inače danas forsiraju kao uber gammerske pile. Ja bas ovih dana malo surfao na jednom Hp-u 24" (tn 1920x1200).
Ono kada se pogled okrene sa centra prema rubovima ekrana ne samo da boje (koje su inače blijedunjave) dodatno gube na zasicenosti vec se komplet slika deformira, Cak i citljivost teksta postaje problematicna zbog toga.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 09:19   #349
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor trlabrla Pregled postova
Evo mali osvrt na onaj AOC-ov hit monitor od 32"...

Danas ga dobio i spojio, još mi se sliježu dojmovi ali svejedno već sada primjećujem neke brutalne mane. Odziv piksela je vrlo loš, definitivno nisam ovakvo nešto očekivao iako sam čitao recenzije:S Problem je dosta uočljiv u windowsima prilikom scrolanja, imam osjećaj kao da smo u devedesetima kada su se tek počeli pojavljivati LCD monitori...
Mana je i osjetljivost na kut gledanja jer je uz ovoliku površinu nemoguće gledati približno okomitu u sve dijelove ekrana, a VA matrice su takve kakve jesu Problem je dosta izražen u windowsima jer ima puno jednobojnih velikih površina.
Od prednosti bih istaknuo savršenu uniformiranost cijelog panela, veličinu i naravno CIJENU
Postavke koje koristim su preporučene u recenziji na sajtu PC Monitors + f.lux.
Zaključak: monitor je definitivni best buy, a smatram da mu je realna cijena nekih 2.500kn.
Po ovome što si naveo, nikako ne vrijedi 2500kn. Po tome što si naveo, to mu je realna cijena. Ako je loša VA matrica i 32", gledati s jednog mjesta i okretati glavu prema različitim kutevima monitora, i vidjeti razliku je već dosta loše. Jedno je kada ti odeš od monitora pa gledaš pod većim kutem, ali jedno je kada ti sjediš pred monitorom i vidiš već "grey zone" itd. Po meni je to nešto zbog čega ja ne bi mogao koristiti taj monitor.

Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Sta bi onda rekao na neki 27" ili veci tn kakve inače danas forsiraju kao uber gammerske pile. Ja bas ovih dana malo surfao na jednom Hp-u 24" (tn 1920x1200).
Ono kada se pogled okrene sa centra prema rubovima ekrana ne samo da boje (koje su inače blijedunjave) dodatno gube na zasicenosti vec se komplet slika deformira, Cak i citljivost teksta postaje problematicna zbog toga.
Ja imam 27" TN monitor, nikakvih problema. Preporodio se nakon 24".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 09:50   #350
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kaže čovjek s TN-om da VA ne valja.

To je kao da lupaš cijeli život debele i kažeš da mršave ne valjaju, bez da si probao.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 10:05   #351
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Meni je došao jučer taj AOC i još se nećkam, ali mislim da ću ga zadržati.

Prednosti:
VA naspram IPS-a u igrama izgleda masu bolje... doduše ja imam i VA tv umjesto IPS-a, jer ta crna mi je jednostavno mrak (pun intended)
Cijena naravno

Mane
Da, s iskljucenim overdriveom je scrollanje muka, a cak i s ukljucenim je primjetno, naviknuo sam se, ali moram priznati da me malo oci bole... tako da tko puno scrolla textove, mozda da izbjegne ovaj monitor, ovak za povremeno procitat vijesti i forum je sasvim dobar.

Kut gledanja, ja ga gledam sa nekih 80cm, i nema govora da su mi boje puno drugacije na rubovima u odnosu na centar, drugacije jesu, ali iskreno dok nisam sad krenuo obracati paznju, nisam to ni primjetio... a da ga udaljim jos 20ak cm vjerojatno ne bi ni bile drugacije.

Da rezimiram, monitor me natjerao razmisljati dal da uzmem skupi 32" 1440p, koji nema problema sa scrollanjem, ili da za 2000kn razlike se naviknem na ovaj monitor.. jer na 24" se ne vracam
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 10:28   #352
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Po ovome što si naveo, nikako ne vrijedi 2500kn. Po tome što si naveo, to mu je realna cijena. Ako je loša VA matrica i 32", gledati s jednog mjesta i okretati glavu prema različitim kutevima monitora, i vidjeti razliku je već dosta loše. Jedno je kada ti odeš od monitora pa gledaš pod većim kutem, ali jedno je kada ti sjediš pred monitorom i vidiš već "grey zone" itd. Po meni je to nešto zbog čega ja ne bi mogao koristiti taj monitor.



Ja imam 27" TN monitor, nikakvih problema. Preporodio se nakon 24".
lol, tvoj 27" TN ima daleko vise shifta nego bilo kakav VA. TN apsolutno nije u stanju prikazati uniformnu sliku zbog ekstremne osjetljivosti na vertikalni kut zbog kojeg ista nijansa na gornjem i donjem dijelu ekrana izgleda potpuno drukcije. Pogledaj ovo na TNu i reci "nikakvih problema": http://www.lagom.nl/lcd-test/viewing....php#angleGrey
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 10:55   #353
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Po ovome što si naveo, nikako ne vrijedi 2500kn. Po tome što si naveo, to mu je realna cijena.
trlabrla je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 11:32   #354
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
lol, tvoj 27" TN ima daleko vise shifta nego bilo kakav VA. TN apsolutno nije u stanju prikazati uniformnu sliku zbog ekstremne osjetljivosti na vertikalni kut zbog kojeg ista nijansa na gornjem i donjem dijelu ekrana izgleda potpuno drukcije. Pogledaj ovo na TNu i reci "nikakvih problema": http://www.lagom.nl/lcd-test/viewing....php#angleGrey
Problem je što on i trlabrla očito nemaju iste kriterije
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 13:26   #355
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kaže čovjek s TN-om da VA ne valja.

To je kao da lupaš cijeli život debele i kažeš da mršave ne valjaju, bez da si probao.
A čitam što je on napisao, nemam pojma previše o tome, ali kazati da je realna cijena 1000kn veća od cijene po kojoj je on kupio monitor je suludo čak i za mene koji nemam pojma.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
lol, tvoj 27" TN ima daleko vise shifta nego bilo kakav VA. TN apsolutno nije u stanju prikazati uniformnu sliku zbog ekstremne osjetljivosti na vertikalni kut zbog kojeg ista nijansa na gornjem i donjem dijelu ekrana izgleda potpuno drukcije. Pogledaj ovo na TNu i reci "nikakvih problema": http://www.lagom.nl/lcd-test/viewing....php#angleGrey
Hvala na tom linku, tek sada vidim da ovo što pričate drži vodu

Novi monitor it is
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 14:39   #356
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Pogledaj ovo na TNu i reci "nikakvih problema": http://www.lagom.nl/lcd-test/viewing....php#angleGrey
lol morao sam prebaciti na ips da se uvjerim da su pravokutnici jednobojni..

zasto ips nema crnu ko va

nista, cekamo oled monitore, prvi je vec navodno napravljen, sa cijenom od 30,000kn....
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 14:59   #357
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Daleko je i oled od svetog grala za sada.

Moj 32" Philips BDM3270 VA je cisto pristojan po pitanju gamma shifta, jedan od boljih VA koje sam vidio uopce. Sa 80cm udaljenosti rubovi su nesto zahvaceni ali se primjeti samo u odredjenim uvjetima. Ocito AOC koristi nesto losiji panel ali i dalje ta cijena je fenomenalna kad uzmes u obzir kako izgleda bilo koji veci TN.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 16:38   #358
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
nista, cekamo oled monitore, prvi je vec navodno napravljen, sa cijenom od 30,000kn....
Hehe ja slobodno mogu opusteno cekat oled naredne godine bez da sam za to vrijeme uskracen za crnu,vidljivi kut,ostru bezbluranu pokretnu sliku i slicne pikanterije

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 30.12.2017. u 17:18.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 17:30   #359
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
A nekome niti glossy u odnosu na antiglare ekrane ne odgovaraju, to isto čini razliku u subjektivnom mišljenju o monitoru.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 21:12   #360
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
A nekome niti glossy u odnosu na antiglare ekrane ne odgovaraju, to isto čini razliku u subjektivnom mišljenju o monitoru.
Subjektivno da ali glossy nije objektivna mana nekog ekrana,vec samo vrsta izvedbe. Glossy meni osobno ponekad dobro izgleda. Boje izgledaju zasicenije i slika kontrastnija i "prozracnija" kao u vodi da pliva. Dakako refleksije pri ambi svetlosti tj u situaciji kada lcd najbolje moze prikazati svoje prednosti su ono sto se tesko moze prihvatiti,pogotovo na laptopima to grdo izgleda
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na