Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2014., 08:46   #421
Kreseks
Premium
Moj komp
 
Kreseks's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 101
Steelseries Sensei
ili
Razer DeathAdder
Kreseks je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 11:17   #422
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
G400 ne bi uzimao, iskreno isao bi opet na laser, a ne na opticke miseve.

Isto tako pre malo ima DPS-a da bi mi se uopce isplatilo s G5 rev2 preci na njega, radi malo DPS-a vise mi se ne isplati mjenjati.

Mozda G400s no ni to mi nije bas neki izbor.

Onda bi bolje uzimao G700s ili pokusao naci ok G500S jer nisu sigirno svi defektni, a opet G500S je daleko bolji mis od starog G400.

U biti, na kraju sam suzio neku potragu na ovo:

Logitech G502 Proteus Core

Corsair Vengeance® M65

- tu je problem jer ne znam kakave Corsair radi miseve te kakva im je plastika i grip

Logitech G700S

Razer Taipan

Onaj Sharkoon Fireglider mi izgleda uzasno, bez uvrede...mis stvarno izgleda lose i ne odaje neki dojam kvalitete te ga svakako zaobilazim (mozda nisam u pravu, ali meni se osobno ne svida nikako no hvala na preporuci).

Sto se tice cijene, pomaknio sam granicu jer za 500 kn se ocito nista ok ne moze uzeti (naravno) pa sam zato i naveo ova tri misa.

Ne znam jedino koji Razer bi bio ok? Nisam bas njihov fan, ali ok ako imaju neki dobar i pristupacan laserski mis koji ujedno dobro lezi u kombinaciji s vecim sapama.

Hvala svima na preporuci, ali eto suzio sam malo izbor pa sta kazete na tu trojku?
Kazem, nejidealniji mi je bio G500S no naletio sam na seriju s greskom pa jedino da njega nadem no onoga koji je ok posto je mis odlican, a opet poprilicno je povoljan.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 30.04.2014. u 11:39.
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2014., 12:09   #423
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ništa od navedenoga ne bi kupio naslijepo. Pogledaj kako čudno izgledaju oblikom naspram tvog miša, a skupi su ko svetog Petra kajgana.

DPI slobodno ignoriraj, on nema nikakve veze sa preciznošću miša. Preko 4000 je skoro neiskoristivo na single monitor setupima, na 30" monitoru preko 2500 DPI ja ne mogu kontrolirati ni u windowsima a kamoli u igri.
Novi Logitechovi laseri nisu defektni, sve na njima radi onako kako bi trebalo. Nepreciznost na većini podloga, off-center pozicija senzora, akceleracija i loš kabel su im projektirane karakteristike. Ako ti smetaju odustani od njih, jer možeš ih 100 puta slati na reklamaciju i uvijek će ti isti doći.
G400S je najsličniji oblikom, i kvalitetom, staroj G i MX seriji. To je jedini miš kojeg se trenutno može ovako, na slijepo, preporučiti nekome tko je volio MX518 i njegove blizance.

Vidim da si stavio G5 na prodaju kao potpuno ispravan. Pa zašto ga onda mijenjaš? Ako ideš u promjenu odličnog miša samo da dobiješ veći DPI, gadno ćeš se zeznuti.
  Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 21:06   #424
Norco
Registered User
Moj komp
 
Norco's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 60
Ebay miševi

Googlao i googlao, no ništa konkretno nisam pronašao vezano za ebay gaming miševe, eventualno i ako bi negdje nešto pročitao, bio bi dobar komentar, ali i dalje nedovoljno da te natjera na potez kupovine

Uglavnom, vidim da mnoštvo ljudi i po njuškalu prodaje miševe sa ebaya za masne pare, odnosno puno iznad stvarne cijene sa ebaya, čak sam vidio i da neki naši computer shopovi drže one miševe (i tipkovnice) Aula, koje sam viđao samo na ebayu za fine novce, a u njima ih prodaju za daleko više također kao i ovi sa oglasnika. Eto moje pitanje je, je li ih itko uživo vidio, koristio ili čuo išta o njima, ali bez onih tipičnih skeptičnih nagađanja tipa: "ma joj obični kinez, što će ti on kad imaš kod nas ovaj i onaj za 200-1000 kuna, a odličan je", jer nećemo se lagati, većina ovoga što koristimo, a dobrano plaćamo, stiže, bilo kako bilo, iz Kine.

Znači miševi poput ovih:
http://www.ebay.com/itm/3200-DPI-7-B...item258d2a9e3b
http://www.ebay.com/itm/3200-DPI-7-B...item1e88ef9f57
http://www.ebay.com/itm/VP-X7-6D-But...item27dc2ff3a9
http://www.ebay.com/itm/Aula-Befire-...item43c35c529d
http://www.ebay.com/itm/HOT-2000DPI-...item51b171c18e

Nabacah par prvih koji mi se vizualno svide, čisto za primjer.
__________________
“The world is a book and those who do not travel read only one page.”
Norco je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 03:29   #425
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Za te pare ne bi uopce gledao ni recenzije ni komentare.
Uzmes jedan, probas i vidis sam.

Imao sam miseve od 500 kuna koji su bili takvo razocaranje da sam skoro plakao za novcima a i neke za ispod 200 kuna koji su me odusevili.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 16:20   #426
Norco
Registered User
Moj komp
 
Norco's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 60
To sam i ja mislio, probati pa viditi, neću previše izgubiti, jer iovako naši najeftiniji obični miševi po trgovinama koštaju otprilike ovoliko. Eto čisto sam mislio možda ima nekoga tko zna iz prve ruke koji je dobar. A ovako po opisu miševa, ne znam ni koji bi mogao biti dobar, pošto nikad osim najeftinijih do 100injak kuna nisam ni koristio.
__________________
“The world is a book and those who do not travel read only one page.”
Norco je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 16:37   #427
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Imaš i kod nas Kineza u svim oblicima i bojama.
Npr. MS Wave (45kn) i MS X3ME (85kn), imaju čak i važeća jamstva. Groovy.
  Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 16:39   #428
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Ja osobno bi uzeo jedan od ova prva dva. Imao sam mis sa slicnim desnim gripom za i bio je jako udoban.

Ovaj zadnji je neka kopija rat misa i ako nije kvalitetno napravljen mogao bi biti skripavo sranje.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 18:41   #429
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
G400 ne bi uzimao, iskreno isao bi opet na laser, a ne na opticke miseve.

Isto tako pre malo ima DPS-a da bi mi se uopce isplatilo s G5 rev2 preci na njega, radi malo DPS-a vise mi se ne isplati mjenjati.

Mozda G400s no ni to mi nije bas neki izbor.

Onda bi bolje uzimao G700s ili pokusao naci ok G500S jer nisu sigirno svi defektni, a opet G500S je daleko bolji mis od starog G400.

U biti, na kraju sam suzio neku potragu na ovo:

Logitech G502 Proteus Core

Corsair Vengeance® M65

- tu je problem jer ne znam kakave Corsair radi miseve te kakva im je plastika i grip

Logitech G700S

Razer Taipan

Onaj Sharkoon Fireglider mi izgleda uzasno, bez uvrede...mis stvarno izgleda lose i ne odaje neki dojam kvalitete te ga svakako zaobilazim (mozda nisam u pravu, ali meni se osobno ne svida nikako no hvala na preporuci).

Sto se tice cijene, pomaknio sam granicu jer za 500 kn se ocito nista ok ne moze uzeti (naravno) pa sam zato i naveo ova tri misa.

Ne znam jedino koji Razer bi bio ok? Nisam bas njihov fan, ali ok ako imaju neki dobar i pristupacan laserski mis koji ujedno dobro lezi u kombinaciji s vecim sapama.

Hvala svima na preporuci, ali eto suzio sam malo izbor pa sta kazete na tu trojku?
Kazem, nejidealniji mi je bio G500S no naletio sam na seriju s greskom pa jedino da njega nadem no onoga koji je ok posto je mis odlican, a opet poprilicno je povoljan.
u ovo dal ti se svidja ili ne neulazim ali moj nakon vise od 2 god koristenja kad ga ocistim i da ga zapakiram u kutiju nikad nebi rekao da nije nov a prosao je i padova i mojih naleta bjesa tako da o kvaliteti nemamo o cem raspravljat a ako biras mis po ljepoti naravno da ima ljepsih al ja ga nebi mjenjao ni za g700
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 01:09   #430
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ništa od navedenoga ne bi kupio naslijepo. Pogledaj kako čudno izgledaju oblikom naspram tvog miša, a skupi su ko svetog Petra kajgana.

DPI slobodno ignoriraj, on nema nikakve veze sa preciznošću miša. Preko 4000 je skoro neiskoristivo na single monitor setupima, na 30" monitoru preko 2500 DPI ja ne mogu kontrolirati ni u windowsima a kamoli u igri.
Novi Logitechovi laseri nisu defektni, sve na njima radi onako kako bi trebalo. Nepreciznost na većini podloga, off-center pozicija senzora, akceleracija i loš kabel su im projektirane karakteristike. Ako ti smetaju odustani od njih, jer možeš ih 100 puta slati na reklamaciju i uvijek će ti isti doći.
G400S je najsličniji oblikom, i kvalitetom, staroj G i MX seriji. To je jedini miš kojeg se trenutno može ovako, na slijepo, preporučiti nekome tko je volio MX518 i njegove blizance.

Vidim da si stavio G5 na prodaju kao potpuno ispravan. Pa zašto ga onda mijenjaš? Ako ideš u promjenu odličnog miša samo da dobiješ veći DPI, gadno ćeš se zeznuti.
Ma novi mis je poklon za rodendan, a i vrijeme je da zamjenim ovaj G5....stvarno bi novi mis jer sam sve ostalo zamjenio tokom vremena, samo mis stalno vucem za sobom jer ne nalazim ok zamjenu i sad je doslo vrijeme da napokon ode.

Koliko sam skuzio, G500S bi najvise oblikom odgovarao ovome G5 rev2?

Sto se tice podloga, koristim Razer Control, odlicna podloga za moje potrebe.

Hmmm...sta ne valja s kablom na G500S? Sada gledam i vidim da je opleten kao moj na G5 i na izgled se cini ok.

G500S je jeftin mis, cca 450 kn u ADM-u pa bi isao bolje na njega nego na G400S (ako vec uzimam tu seriju).

Ili bi mozda bilo najbolje cekati G502 Proteus Core?

Gadno je ovako na slijepo kupovati glodavca, ali sta je tu je....nemam drugog izbora, a opet ne pada mi na pamet putovati pun kufer km samo da isprobam mis (to mi je cca 200 kn+ trosak i ne dolazi u obzir).

Zao mi je sto nitko na temi nema Corsair Vengeance® M65, cini mi se odlican mis, cijenom stvarno pristupacan, ali nisam nikada imao Corsair periferiju pa ne znam kakva im je plastika, grip itd.

Sto se tice Razera, tu sam veliki skeptipk radi losih iskustva s njihovim tipkovnicama, ali za miseve ne mogu nista reci posto ih nisam koristio.

@ sinke.ZG

Nemoj me krivo shvatit, to je samo moje misljenje za taj Sharkoon i onda bi radije ostao na G5 rev2 koji je meni osobno daleko bolji mis od Sharkoona.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 08.05.2014. u 01:26.
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.05.2014., 01:52   #431
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Imao sam Vengeance M65 bijele boje neko vrijeme. Mislim oko 4-5 mjeseci. Ne treba te zabrinjavati kvaliteta jer je od svih ovih skupljih miševa ovi alu corsairovi su stvarno robusni i kvalitetni. Isprobao sam hrpu miševa logi, roccat, razer itd pa mogu direkno usporediti i meni je ovaj corsair među boljima.
E sad da ti napišem što mi nije odgovaralo. Imam dosta veliku šaku pa mi je trebalo malo navike na miš i dao sam mu neko vrijeme ali ova strana gdje ti dođe mali prst mi je bila nekako preniska. Bijeli ima glossy plastiku pa se vrlo brzo zaprlja posebno ako ti se znoje ruke imalo (meni to nije igralo ulogu ali dok mi netko drugi koristi miša s takvim problemom morao sam ga malo očistiti). Glossy plastika je samo gornji dio sa strane je hrapavija plastika i imaš odličan grip.
Ova sniper tipka mi je malo neprirodno postavljena za neko brzo klikanje na nju ali nisam je skoro ni koristio pa ti ne mogu reć kako bi tebi pasala.
Softvare nije nešto posebno ali radi odlično dok naštimaš sve kako ti paše. Za sada mi ipak roccatov software ostaje najbolji po tom pitanju.
Na kraju sam ga zamjenuo za Vengeance M95 i tu je završila moja potraga za mišem na jedno duže vrijeme osim ako iziđe nešto predobro da bi bilo istinito Za M95 nemam ni jedne riječi mane.
Da još da napomenem od svih miševa koje sam do sad isprobao ovi corsairi imaju najugodniji kotačić za korištenje.
Ako te bude još što interesiralo za dotični ili neke druge modele samo pitaj
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 10:21   #432
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
@win32
Krivo smo se razumjeli. Ako je tebi 500kn jeftino onda ga naruči naslijepo.
  Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 11:02   #433
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Norco Pregled postova
Googlao i googlao, no ništa konkretno nisam pronašao vezano za ebay gaming miševe, eventualno i ako bi negdje nešto pročitao, bio bi dobar komentar, ali i dalje nedovoljno da te natjera na potez kupovine

Uglavnom, vidim da mnoštvo ljudi i po njuškalu prodaje miševe sa ebaya za masne pare, odnosno puno iznad stvarne cijene sa ebaya, čak sam vidio i da neki naši computer shopovi drže one miševe (i tipkovnice) Aula, koje sam viđao samo na ebayu za fine novce, a u njima ih prodaju za daleko više također kao i ovi sa oglasnika. Eto moje pitanje je, je li ih itko uživo vidio, koristio ili čuo išta o njima, ali bez onih tipičnih skeptičnih nagađanja tipa: "ma joj obični kinez, što će ti on kad imaš kod nas ovaj i onaj za 200-1000 kuna, a odličan je", jer nećemo se lagati, većina ovoga što koristimo, a dobrano plaćamo, stiže, bilo kako bilo, iz Kine.

Znači miševi poput ovih:
http://www.ebay.com/itm/3200-DPI-7-B...item258d2a9e3b
http://www.ebay.com/itm/3200-DPI-7-B...item1e88ef9f57
http://www.ebay.com/itm/VP-X7-6D-But...item27dc2ff3a9
http://www.ebay.com/itm/Aula-Befire-...item43c35c529d
http://www.ebay.com/itm/HOT-2000DPI-...item51b171c18e

Nabacah par prvih koji mi se vizualno svide, čisto za primjer.
Isprobao ja par njih pa prosljedio dalje, ovaj zadnji je dosta fora izgledom, a radi cist ok.

Variraju dosta u kvaliteti, neki su stvarno epic i dobro građeni
i.e. dark Magic scorpion 3.2k dpi
i čak laserski Rhorse sa promjenjivim DPI i softwareom za makroe (na kineskom)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 12:21   #434
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Dosao mi je jucer G500S i naravno da je dosao model koji pisti ko' sam vrag.

Vratio sam ga odmah nazad u ADM i sada cekam drugi.

Inace mis mi savrseno odgovara pod rukom i nema sanse da idem na neki drugi model....ako treba mjenjat cu ga sve dok ne naleti neki ok. LOL
Znam da ce mnogi reci kako se to pisanje lako rijesi silikonom, ali nema sanse da 500 kn novi mis odmah rastavljam i da sibam silikon po kondenzatorima ili po cemu vec.

Mis je gotovo isti kao G5 rev2, ali po meni jos bolje lezi ispod ruke.
Scroll je bolji na G5, kao i polozaj DPI tipki.
Tehnikalije su na stranu G500S, laga nema (o cemu se pricalo), plastika je odlicna...

Sada samo cekam onaj koji ne pisti.

Ako mi dode opet "pistac", da se obratim Logitech supportu posto to nije normalno (do sada mi niti jedan njihov mis nije "pistao") i stvarno ubija u mozak (posebno mene jer stvarno cujem svaku glupost)?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 11:53   #435
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Dosao zamjenski mis i on pisti. OMG

Sta, da nadoplatim za G700S tj. je li to moguce uopce u ADM-u?

Sada sam vec malo lud, pogotovo jer mi mis super odgovara ruci.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:18   #436
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
nazoves ih i pitas
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:42   #437
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ma pitam tek da znam na sta da se pripremim.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:59   #438
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
I G700(S) zuji. Neki primjerci zuje manje, neki više. Ali svi proizvode lagani buzz/pištanje, pogotovo dok pomičeš miša. Ja to ne čujem sve dok ne naslonim uho na njega, ali ako si ti čuo G500S dok je bio na stolu onda mislim da nema smisla da više kupuješ i vraćaš Logitech G miševe, svi imaju iste/slične komponente unutra. Ili to preboli ili kupi rabljenoga pa ga "modiraj".
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:34   #439
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zujanje? Nemojte me plasiti, prije tjedan dana sam uzeo g700s i za sad sam prezadovoljan. Nisam iskreno skuzio nikakvo zujanje, a poznajuci sebe sad cu kao budala osluskivati da li isto kod mene uopce postoji
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:39   #440
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
Ja također posjedujem G700s od lani i nikakvo zujanje ne izlazi iz njega, na svu sreću
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:43   #441
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Možda imate sreće pa vam uho nije osjetljivo. Za svaki slučaj nemojte ga naslanjati na miša.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:45   #442
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Ja naslonio i nista
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:46   #443
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ponudili su mi iz Logitech supporta na biranje dva misa:

G602

http://gaming.logitech.com/en-us/gam...s-gaming-mouse

G600

http://gaming.logitech.com/en-us/gam...o-gaming-mouse

Je li G602 ok?

Najvise me zanima lag?

Baterija se na G602 ne puni, zar ne tj. moram imati svoju?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:02   #444
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Čudi me da nitko ne spominje CoolerMaster Havoc, miš je 150kn jeftiniji od G500S, imaju iste laserske Avago 9800 senzore i ništa ne škripi/zuji/pišti...koristim se s njim pola godine po 10 sati dnevno i radi bez ikakvih problema, nema na njemu nikakvih znakova korištenja, izgleda kao kada je kupljen...
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:06   #445
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor dadosbcro Pregled postova
Čudi me da nitko ne spominje CoolerMaster Havoc, miš je 150kn jeftiniji od G500S, imaju iste laserske Avago 9800 senzore i ništa ne škripi/zuji/pišti...koristim se s njim pola godine po 10 sati dnevno i radi bez ikakvih problema, nema na njemu nikakvih znakova korištenja, izgleda kao kada je kupljen...
Kakv je scroll kotacic, ne svidja mi se bas to je potpuno gladak.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:13   #446
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Koristi li tko od vas G602 i kakav je u igrama?

Gledam ovo ua baterije i nikako mi ne smeta taj dio sto se ne mogu puniti posto imam nove punjive baterije kod kuce, a i uvijek mogu staviti jedne rezervne u ladicu (za svaki slucaj).

Uz to, koliko citam na netu, baterije duraju dosta dugo na G602.

Steta jedino sto se tezina ne moze namjestiti, ali predurat cu to.

Eto, Logitech suport se opet pokazao kao jedan od najboljih.

Inace i G600 mi je ok, ali samo za igre, za rad mi ne pase raspored tipki, ali bas nikako te je G602 po meni puno bolji odabir.

P.S.

Sto se toce zujanja, prvi koji sam kupio je ultralgasno zujao i doslovno je ubijao s tom frekvencijom (ali samo kada mis stoji, kada se pomakne tako zujanje prestane) dok je ovaj drugi koji su poslali malo bolji, ali i dalje se cuje zujanje.

Kako god, vidjeti cemo kakav ce biti G602.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:17   #447
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Ima netko informaciju kad će više Logitech G502 na naše tržište?
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:22   #448
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@Vedran
Scroll je gladak ali presvučen je gumom pa se ne kliže, tako da te ne treba zabrinjavati...tih je i ne čuje se kada scrollaš...lijeva i desna tipka se čuju kada klikaš, ali ne glasno, puno manje nego kod Razer AbYssusa, Razer Salmose koje sam imao, i miša iz logitech MK320 comba...miš je precizan, softwerski je podešen na 4000dpi jer mi tako najviše odgovara, igram uglavnom FPS igre
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:31   #449
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Koristi li tko od vas G602 i kakav je u igrama?
Već sam ti rekao na Bug forumu, boljeg miša nisam imao.
Igram se poprilično puno još od Uskrsa (kad sam ga uzeo), kombinacija performance/endurance modova (veći/manji Report rate) , i baterije i dalje drže. Zujanja nema
Oblik je neobičan, i to me je u biti umalo odbilo od kupnje, no sad sam vrlo sretan što sam riskirao - iznenađujuće brzo sam se navikao (nakon g9).
Također, težinu donekle možeš podesiti jer radi i s jednom baterijom.

Problema po pitanju bežičnosti nema, osim jedne stvari - ako je nekakav USB 3.0 uređaj uštekan blizu utora u kojem je receiver za miša, poludi zbog interferencije.
To se lako riješi prebacivanjem receivera u neki dalji utor, pa ne smatram nedostatkom .. osim ako imaš 2 USB utora jednog do drugoga.

Ako te još štogod zanima, pitaj.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 11:37   #450
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Da, rekao sam im da cu uzeti G602.

Samo jedno pitanje, radi li ok ako je prijamnik ustekan iza u MBO ili mora biti wireless receiver na stolu tj. ustekan u onaj produzni?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na