Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2007., 22:52   #91
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
naravno, ipak je to fuad

BTW, slijedeci tjedan bi agena trebala imati svoje prvo pojavljivanje u javnosti, nakon toga ce se vjerojatno pojaviti i pokoji ss na netu.
Vidiš, to nisam znao. Jedva čekam da vidim kako to čudo radi. Potajno se nadam pokolju ^^
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2007., 23:21   #92
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Vidiš, to nisam znao. Jedva čekam da vidim kako to čudo radi. Potajno se nadam pokolju ^^
ulovio sam to na nekom forumu ujutro na poslu, a upravo sad surfam i vidim da je izvor tome opet fuadzilla, tako da je moguce da je i to BS. navodno je slijedci tjedan u tunisu predstavljanje r600 koji bi se trebao vrtiti na ageni.

evo jos nesto o tome:
http://www.techreport.com/onearticle.x/12221
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 20.04.2007. u 23:32.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2007., 23:28   #93
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
navodno je slijedci tjedan u tunisu predstavljanje r600 koji bi se trebao vrtiti na ageni.
bumo vidli
Je oko 22./23. bi se trebala održati R600 NDA zakuska, ali ko bi ga znal. Makar je i čist moguće pošto se već danas more najti Radeon HD 2600XT onak s profila, pa krupni kadar, pa red sintetike i tome slično. Možda ima neka mala šansa da se Agena sljedeći tjedan druži s R600 u CrossFire izdanju.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 09:16   #94
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Mene zanima sta znaci DFP? Vidim da je nesto posprdno, al nemam pojma sta bi moglo znacit
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 10:26   #95
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
R600 NDA je potvrđen no Agena nije...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 10:55   #96
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
"uvijek, uvijek ista priča" rekao bi Štulić...

Oni koji su kupili c2d potpuno se bespotrebno pravdaju pred onima koji nisu. A ti isti bi također kupili ali tobože nemaju love (a u sigovima im konfe koje su prije godinu dana koštale više nego danas prosječna c2d konfa) ili priznaju da ipak imaju love ali neće iz inata ili zbog bilo kojeg trećeg razloga samo njima znanog. Da sad na tržnicu netko stavi npr. e6600/p5wdh kombinaciju za 2 soma kuna, vidjeli bi kako bi se puno tih okorjelih "aemdejovaca" ili "joksuperpi" ili "preskuponeisplatise" i slične štatijaznam ekipe doslovce potukla za to, iako za te novce možeš kupiti polovnu (možda čak i novu?) am2 platformu sličnih performansi i kvalitete. Zašto? Pa zato što je trenutno, sviđalo se to kome ili ne, c2d najbrži proc i tko hoće najbolje, izbor je samo jedan.
Ja osobno jedva čekam da amd izbaci dostojnu konkurenciju intelu, prije svega kvalitetan chipset, jer procevi su im već sad jako dobri i da opet sa zadovoljstvom prijeđem na amd
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 13:21   #97
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Re: Povratak AMD-a

Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
Ja osobno jedva čekam da amd izbaci dostojnu konkurenciju intelu, prije svega kvalitetan chipset, jer procevi su im već sad jako dobri i da opet sa zadovoljstvom prijeđem na amd
Po tom pitanju su se konacno trgnuli i pokrenuli. bilo je i vrijeme
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 14:05   #98
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Re: Povratak AMD-a

Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
"uvijek, uvijek ista priča" rekao bi Štulić...

Oni koji su kupili c2d potpuno se bespotrebno pravdaju pred onima koji nisu. A ti isti bi također kupili ali tobože nemaju love (a u sigovima im konfe koje su prije godinu dana koštale više nego danas prosječna c2d konfa)...............

...bla bla... NHF
sjetim se kupovine racunala prije 3, 4 godine. Dosao u konikom (zbog sindikalnog kredita) i rekao: P4, najjfetiniju maticnu, najjeftiniju graficku, najjeftiniji 17" monitor (neki na akciji bio za 800kn), obicno kuciste najjeftinije i 512 memorije Uglavnom, proc me izaso skoro ko ostatak kompa

What's the point? Nema poante
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2007., 14:41   #99
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Re: Povratak AMD-a

Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
sjetim se kupovine racunala prije 3, 4 godine. Dosao u konikom (zbog sindikalnog kredita) i rekao: P4, najjfetiniju maticnu, najjeftiniju graficku, najjeftiniji 17" monitor (neki na akciji bio za 800kn), obicno kuciste najjeftinije i 512 memorije Uglavnom, proc me izaso skoro ko ostatak kompa

What's the point? Nema poante
Poanta je baš ono sto sam vec govorio... ljudi su culi / procitali da je pentium 4 najbolji i jednostavno ga morali imati... (ovdje ukljucujuci i tebe).
Jer da si tada imalo razumio hardver sigurno nebi dosao sa izjavom "najjeftiniju maticnu, graficku itd..."

To se cesto dogada i sada sa C2D... ljudi su culi / procitali da je najbolji i jednostavno ga moraju imati iako im netreba...a naravno ostatak konfe je manje bitan (osim eventualno monitora jer ipak u njega gledaju i pozeljno je da je sto veci...)
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 13:30   #100
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nisam bas pratio vjesti u zadnje vrijeme i danas slucajno pogledam cjenik kad ono x2 6000+ vec za 1700kn. Ugodno sam se iznenadio . Kako me OC apsolutno ne zanima, proc je k'o stvoren za mene . A sad mi polako pocinje trebat i X2 proc radi par programa.

Jedini mi problem predstavljaju maticne sa premalo PCI utora . Sad imam popunjeno sve, a trebao bi mi jos jedan.

Malo OT: Vidim da je vecini vaznije imati kloknut proc, extra jaku grafu, nego neki ***en lcd monitor, tipkovnicu, mish i mozda ono najvaznije dobar stol i stolicu!
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 13:33   #101
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Koliko PCI utora ti treba ? M55Plus ima 4, i još kaj sam vidio - jedna Asrokica (al brijem da je bila AGP ) je isto imala 4.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 13:44   #102
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
4 PCI. Sad imam 3 i sve popunjeno
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 17:11   #103
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Malo OT: Vidim da je vecini vaznije imati kloknut proc, extra jaku grafu, nego neki ***en lcd monitor, tipkovnicu, mish i mozda ono najvaznije dobar stol i stolicu!
Dodao bi ja još nešto, mrcina od kompa, i onda integrirana zvučna
Kako god okreneš ako imalo slušaš mp3 Audigy SE je xx puta bolja od bilokoje intrgrirane..
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 17:32   #104
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
kod mene live-ica stara 5 god. I imat cu je jos 5, cak i kad kupim bolju zvucnu.
Integrirane valjaju samo ako se spaja digitalno preko SPDIF-a, i to je to.

No, ne skrecimo s teme.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2007., 23:53   #105
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Ja ne vidim što fali integriranin zvučnim karticama, meni je zvuk sasvim OK, čak i preko linije
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2007., 15:53   #106
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ma ne fali im nista.....vecinom
nekad su jako losi chipove gore ili ploce imaju nekih gresaka u layoutu pa neke druge stvari koje rade na ploci mogu praviti smetnje u audio izlazu (tip ono famozno zujanje kod rada integrirane mrezne, mrdanja misa i svih ostalih problema koje ljudi spominju i traze sto na ploci zuji a nikako ne kuze da im zvuk dolazi iz zvucnika a ne iz kompa )
greg SE je offline   Reply With Quote