Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.08.2007., 01:13   #1
rootxd
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Novi Pazar
Postovi: 25
Foxconn P35A - E6750 ----> ZVIJER!!!

Pre nego shto pochnem da falim, moram da ukazhem na jedno. )
Slabo po foruma vidim na ovim "balkanskim" da neshto prichaju o Foxconn plochama, tako da chu ja neshto rech' o njoj.
Prvo Plocha Foxconn P35A je zvijet koja dozvoljava sve... OVERCLOCK max. Prvo sam imao cpu Core2Duo E6420 koji sam maximalno razvlachio nekih 3.78 ghz sa box coolerom i puno nije bilo stabilno te sam vratio na 3.4 ghz i radilo je ko lud'o.
Posle par dana sam prodao taj proc jer ja drzhim servis u Novom Pazaru i radim sa hardverom i web dizajnom, tako da mi je bilo lako nabavit za iste te pare Core2Duo E6750 shto vam mogu rech da je ovo kombinacija nr.1!
Sa Core2Duo 6750 sam ishao do chak 3.81 ghz. stabilno je na 3.6 sa box coolerom. u Chieftecu imam dve osmice koje biju u grafichku i u CPU, nikakvig coolera vishe nisam stavljo da izvlache...
I da ne zaboravim E6750 na 3.6 ghz je skoro mrtav ladan jezgra u idle su oko 30 C, CPU 37 max load 57 C.
Hvala.
rootxd je offline  
Staro 28.08.2007., 02:49   #2
nexus-6
Pero_Snajper
 
nexus-6's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 647
Citiraj:
Slabo po foruma vidim na ovim "balkanskim" da neshto prichaju o Foxconn plochama, tako da chu ja neshto rech' o njoj.
Ajd...

Citiraj:
Prvo Plocha Foxconn P35A je zvijet koja dozvoljava sve... OVERCLOCK max.


Citiraj:
Prvo sam imao cpu Core2Duo E6420 koji sam maximalno razvlachio nekih 3.78 ghz sa box coolerom i puno nije bilo stabilno te sam vratio na 3.4 ghz i radilo je ko lud'o.
Posle par dana sam prodao taj proc jer ja drzhim servis u Novom Pazaru i radim sa hardverom i web dizajnom, tako da mi je bilo lako nabavit za iste te pare Core2Duo E6750 shto vam mogu rech da je ovo kombinacija nr.1!
Sa Core2Duo 6750 sam ishao do chak 3.81 ghz. stabilno je na 3.6 sa box coolerom. u Chieftecu imam dve osmice koje biju u grafichku i u CPU, nikakvig coolera vishe nisam stavljo da izvlache...
I da ne zaboravim E6750 na 3.6 ghz je skoro mrtav ladan jezgra u idle su oko 30 C, CPU 37 max load 57 C.
I di je nestala prica o famoznoj ploci? Recimo da smo stali negdje na cca 475 fsb-a...
Mislim kuzis, otvorio si 2 threada, a nitko nije nista saznao o zweri koja dozvoljava sve...
nexus-6 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2007., 03:31   #3
rootxd
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Novi Pazar
Postovi: 25
Nexus: Govorim o overclocku sa BOX coolerom ne sa Zalmanom, thermaltake-om...
Morash napravit razliku izmedju box varijanti koji koshtaju 2-3 eura, od coolera koji se krechu 20-100 Eura. Tek sam pocheo posechivat ovaj forum i svidja mi se ima znalaca ne kazhem nishta... fina raja i tako to... Ne morash odma ti... tako strogo nije fino jel' da?
Al' nechu ti zamerit. )
rootxd je offline  
Staro 28.08.2007., 05:56   #4
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
Asus p5b obicna Vanilla, E6400, 4000MHz, box cooler, neko s*anje od value memorije, pred 10-ak mjeseci, nimalo stabilno, al bootalo se jel, 3,7 100% stabilno, a ploca je inace malo zesce s*anje, (nemam SS>>http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=70121)) tako da, ne vidim po cemu je ta Foxonica "zwijer", mozda i je, al jos nisi dao niti jedan posteni argument za to, jer to sza si naveo vjerojatno moze svaka Gigabyte p35 ploca, a ne vidim kakve veze ima grijanje proca i cooler sa plocom, dobro mozda i ima nes malo, al ne tolko da je samo ploca zasluzna za tu rezu, i jos, mogao si nabacit kakav link da vidimo zwer i malo bolje opisat to sve skupa
__________________

bobe je offline  
Staro 28.08.2007., 07:19   #5
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Moze neki screenshot, reze, .......

bez toga kao da i nemas score
__________________
daytripper je offline  
Staro 28.08.2007., 07:40   #6
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Kakve veze sa životom ima ona anketa dolje
Gle,nije nexus strog.Nego razmišlja kao i većina članova.Da ti prikažem ovako:ti si gušter,on je džomba.Pošto je on džomba niti nemaš mu šta zamjerit,jer je čovjek u pravu,puno si pisao,a ništa nisi rekao.Savjetujem ti da malo staneš na loptu,pročitaš par tema bez aktivnog sudjelovanja da vidiš kako forum diše,kako su OCali ostali članovi,jer vidim da je taj tvoj rezultat čist prosječan,ništa spektakularno itd.A ne odma da nas ideš poučavat kako je foxconn jedna od žešćih ploča,možda i je,nemam baš iskustava s intelom
NHF,ali prenapadno si uletio s par postova i počeo naučavat ovdje..
žile je offline  
Staro 28.08.2007., 07:50   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Koliko tema, anketa i postova je potrebno da bi ti istaknuo svoje osjećaje prema toj ploči?
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na