Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2019., 21:44   #31
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378

Zadnje izmijenjeno od: Colossus. 05.02.2019. u 21:58.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 23:06   #32
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
To stvarno odlično izgleda.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2019., 23:59   #33
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Dosta mi šteka igra, morao poprilicno smanjivat graficke opcije da mogu igrat u 1440p
Sve mi se cini da necu izdrzat cekat Navi xD
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 15:56   #34
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
@MadManBD hmm meni jedino kad uletim u neki vec prostor jeli kad se ucitava mapa ali to je sta nisam instal. na SSD neg HDD .
Pokusaj moje postavke

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 06.02.2019. u 17:48.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 16:13   #35
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Dosta mi šteka igra, morao poprilicno smanjivat graficke opcije da mogu igrat u 1440p
Sve mi se cini da necu izdrzat cekat Navi xD



Ostario si njube


Evo ti pogledaj ovo, i na tamo negdje 18toj minuti imaš optimized settings za PC a da ne gubiš na vizualnoj kvaliteti.


https://youtu.be/7MvYJLU5FsQ?t=1100
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 16:26   #36
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Btw izašao je fix od Codexa za videoteka edition igre.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 16:56   #37
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
samo za Windows 8.1 & Win 10 version 1607... ko ima ver...1809 ne treba
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 20:28   #38
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Hoćeš li raditi prohod i za Claire?
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 15:30   #39
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 15:31   #40
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Hoćeš li raditi prohod i za Claire?



Maybe, maybe not
Colossus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2019., 16:47   #41
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
toliki fan na kraju samo jednom hardcore pređe
ima da složiš sve i čak 2nd runove
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 19:22   #42
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
toliki fan na kraju samo jednom hardcore pređe
ima da složiš sve i čak 2nd runove



Počeo igrati sa Claire 2nd Run, sviđa mi se jer nije identičan toliko kao Leonov prohod, pa ću složiti nešto i baciti upload, iako mi nije bilo u planu jer sam ovaj prvi stavio više radi razonode, učenja video-edita-youtubea da vidim taj cijeli proces i koliko se može srediti da liči kao početnik.



Ali ovako realno malo i izgubiš volju dok mi ne dođe optika u stan, jer je upload katastrofalan pa moraš jedan video doslovno uploadati vječno, npr. staviš video od 1h dobre kvalitete u 23h navečer tek je uploadan tamo negdje oko 14-15h sutradan, plus negdje 4-5 sati da ti youtube transkodira to u 1080p i 1440p da mozes stavit video kao public a ne da bude samo 360p, a i kad vidiš koliko truda treba za sve to kad nisi neki veliki youtuber, a ekipa doslovno škrta ili zaborave opalit jedan like na video (iako po youtube analitics gledaju neki i to duže do kraja) malo se ohladiš brzo.



Zdampat ću što sam krenuo već što imam snimljeno odprije, Hitman 2 prohod Silent Assassin Rank prohod trenutno trpam na youtube, Alien Isolation na Nightmare modu, i Claire prohod, a poslje kad dođe neka optika možda nastavim redovito stavljat neke dobre igre.


Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 20:53   #43
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
I ja završio Leona i dobrano već zagazio sa Claire, i ona mi se čak više sviđa, njen storyline. Stvarno mrak što su toliko različiti po svemu, ako ništa fora je samo gledat razlike u oružjima hehe....odlično obavljeno, a ne kao neke druge igre gdje je doslovno walktrough identičan, samo različiti skinovi likova. Koja je poanta toga jbt....možda sitne razlike u cutsceneovima.
Ovaj remake je do jaja u svakom pogledu, idam završit Claire da mogu na 2nd run sa oboje (vele nova oružja i drugačiji ending), kao priprema za hardcore.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 22:12   #44
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Evo sad igram sa Claire i sad je fora ako prvi put igraš sa Claire i Leonom onda su osim nekih dijelova igre i dijaloga praktički identični prohodi (+ različita oružja) ali ako odigraš npr sa bilo kim od njih dvoje, i onda izabereš Second Run opciju, pogotovo ako igraš sa drugačijim likom nego kad si prešao prvi put u mom slučaju sad prelazim sa Claire, onda je igra dosta drugačija (drugi weaponi, različite start pozicije, neki dijelovi stanice su već odključani, neki itemi su postavljeni na skroz drugačije pozicije, neki monsteri su postavljeni na druga mjesta, pa se misleći da si siguran

kao prije živ ukenjaš kad nešto izleti.



Mr.X te ganja od trenutka čim uđeš u stanicu, sad ili sam ja sam lud ili mi se čini brži i agresivniji nego prvi put, onaj tempo zvuka cipela iza mene mi je totalno brži nego prije, evo sat vremena igram non-stop mi je za petama, dok sam ga Leonom izbjegavao bez beda, sa Claire se pojavljuje taman kad ti najmanje treba, a oba puta igram na Hardcore.



Ista igra, ali skroz drugačije iskustvo, do te mjere da sam malo ostao zatečen koliko neki tweakovi i sve te sitnice ustvari mijenaju iskustvo prijelaza kroz igru, bez obzira što znaš lokacije više manje odprije.



Claire ima IMHO jača oružja i više zabavna.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 23:01   #45
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Sranje za stavit lajk je autoplay za idući video, idu sami, pa tko to više stigne.
A to da uploada 12+ sati je stvarno jebeno.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 00:53   #46
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Sranje za stavit lajk je autoplay za idući video, idu sami, pa tko to više stigne.
A to da uploada 12+ sati je stvarno jebeno.

Zahvalio bi vas nekoliko na podršci, ekipa je bila super i na bug forumu, i pogledalo je više ljudi i subalo se nego što sam očekivao za prvi put da nešto uploadam da je dobro sklepano.



Stvar je u tome da danas prosječni youtube konzument ima attention span zlatne ribice, ima razlog zašto većina tubera popularnih stavi video tops 10-15 minuta, zavisi od tematike kanala, ja znam da sam mogao gledati neke dobre kanale sa tematikom koja me tada trenutno zanima puno duže nego prosječni klinci danas.



Ovo da netko pogleda video koji traje cca sat vremena mi daje nadu da nije sve otišlo u bananu a iskreno i nevolim baš ovaj format koji većina stavlja kad snima gameplay, ono brate šablona :welcome back folks to my walkthrough part 55 (doslovno to prolazi jedino ako je 50-60 sati igra tipa Witcher 3 itd) svaki video mu traje cca 25 minuta, i tako štancaju i uploadaju svakih par sati svaki dan samo da ostane na vrhu youtube algoritma ili da slučajno nebi prošlo 24 sata a da on ne stavi neki content.



Ja sam se trudio da to ima neku koheziju i smisao gdje ćeš počet a gdje završiti taj dio igre i priču, a ne nepromišljeni cut napravit di mi pukne i kad mi se da ili kako je lakše montirati poslje.



Iako ovo sa Claire će biti lakše rendat i uploadati, brže to sve ide jer si uigran više i znaš neke stvari iako je teže na second run
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 01:34   #47
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne razumijem svrhu gledanja prohoda, osim ako se zapne. Evo mene konkretno zanima igra i pogledao sam malo, no koji je smisao ako i sam mislim igrati jednog dana...


Jednostavno je to previše truda s tvoje strane, zamarajućeg uploada i sl. jednostavno ne možeš očekivati veliku gledanost od takvog sadržaja.



Inače skinio sam RE HD Remaster, kreće se od rimejka jedinice
Al neću to još započet, imam previše igara u tijeku, kad barem dvije završim onda ću kulju
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 04:50   #48
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne razumijem svrhu gledanja prohoda, osim ako se zapne. Evo mene konkretno zanima igra i pogledao sam malo, no koji je smisao ako i sam mislim igrati jednog dana...


Jednostavno je to previše truda s tvoje strane, zamarajućeg uploada i sl. jednostavno ne možeš očekivati veliku gledanost od takvog sadržaja.



Inače skinio sam RE HD Remaster, kreće se od rimejka jedinice
Al neću to još započet, imam previše igara u tijeku, kad barem dvije završim onda ću kulju

Meni uopće nije žao truda, jer sam naučio hrpu toga oko video-editinga, youtuba itd, i još poneku stvar. Ovo je bila jedna od onih stvari, ajmo probat da vidiš da li možeš sa nula predhodnog znanja i iskustva oko toga.


Što se tiče gledanosti, nije mi to bio cilj, jer naša regija je premalena za da bi imao neku veliku gledanost tj, da imaš neke incentive financijske za to, naši klinci ti gledaju likove poput Amira Hadžića, Juke, HCL kanal i slično, gdje se ekipa preserava na live streamu, ili radi neki kvazi-review dok pokušava biti duhovit i cool. Stranci su pak druga priča, vidim ekipu sa po preko 500 000 subscribera, i to dosta kanala samo game walkthroughs i u prosjeku 150-300 tisuća pregleda po svakom videu po igri. Uglavnom su to razni retardi svih vrsta (stoga i zanimljivi klincima) užasnog skilla sa video uradcima većinom ispod prosječne kvalitete, ali bili su među prvima koji su krenuli sa time, i redovito su izbacivali video klipove, i sad imaju hordu koja ih prati ili jednostavno hrpu pregleda dobiju samo na osnovu toga kada ukucaš ime igre jer te zanima kako igra izgleda, prvo što ti izleti u search je njegov kanal. U ovom slučaju zaista ide ona izreka *Bitno je biti prvi*
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 10:07   #49
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Meni uopće nije žao truda, jer sam naučio hrpu toga oko video-editinga, youtuba itd, i još poneku stvar.

Jedino to da. Najkorisnije u čitavoj priči


Što se tiče youtubera/streamera - nije tu čak bitna ni kvaliteta sadržaja, niti skill - evo npr. najgledaniji youtuber - pewdiepie - gledan jer je retardiran i jer je počeo među prvima, nije gamerski kanal neko vrijeme

najgledaniji streamer - dr. disrespect - najgledaniji jer je najveći showman (ima alter ego, glumi lika), skilla ima, no nije top player
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 10:15   #50
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,162
Igra je fenomenalna, i totalno mi bude žao što nemam vremena zbog obiteljskih obaveza. Ali nema veze, idemo pomalo naprijed. Tek sam sad susreo ruku od Mr. X-a...
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 13:33   #51
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jedino to da. Najkorisnije u čitavoj priči


Što se tiče youtubera/streamera - nije tu čak bitna ni kvaliteta sadržaja, niti skill - evo npr. najgledaniji youtuber - pewdiepie - gledan jer je retardiran i jer je počeo među prvima, nije gamerski kanal neko vrijeme

najgledaniji streamer - dr. disrespect - najgledaniji jer je najveći showman (ima alter ego, glumi lika), skilla ima, no nije top player



Upravo tako, znaju oni jako dobro da bi uspio sa milenijalsima kao core publikom moraš raditi žešćeg klauna od sebe.


Doktor je lik u svojoj kategoriji, orginalan i zabavan, ponekad pogledam neki njegov video, jedina zamjerka kod njega mi je što iako ima gigantski kanal na tubu i twitchu kvaliteta videa mu je mogla biti puno bolja, a to je liku poput njega doslovno jedan klik u settings kad exportira video za upload, samo stavi veći bitrate, ako on nemože sebi priuštiti bolju upload brzinu neznam tko može.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 13:45   #52
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
meni je smiješno koliko ekipe sad po apexu recimo se zove tiwtch_neštonešto.

Svi su treameri i profesionalci sa 0 viewa lol.
ovo za prohod je fora, ako je dečko to složio i zadovoljan je time zašto ne, ali d od toga kruha ima, baš i ne.

Prelazim 1st run s claire, fora su neke izmjene priče i dijaloga, i čak nije ni dosadno.
2nd ću kasnije, moram se za tog prasca x-a pripremit.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 13:47   #53
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne razumijem svrhu gledanja prohoda, osim ako se zapne. Evo mene konkretno zanima igra i pogledao sam malo, no koji je smisao ako i sam mislim igrati jednog dana...


Jednostavno je to previše truda s tvoje strane, zamarajućeg uploada i sl. jednostavno ne možeš očekivati veliku gledanost od takvog sadržaja.



Inače skinio sam RE HD Remaster, kreće se od rimejka jedinice
Al neću to još započet, imam previše igara u tijeku, kad barem dvije završim onda ću kulju
Baš to. Gledat to na you tubu, ili igrati?
Pitanje je sad!
Ni ja ne kužim poantu!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 14:01   #54
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Po meni je prohod u redu, inače to ne gledam, osim ako nije baš jako zanimljiva neka kombinacija, a u slučaju ove igre baš da me zanima igranje i ne zanima ali bilo mi je u redu vdijeti kako su to napravili. Naravno da nisam to gledao kao film 8 sati. Multitasking je majka.

Što se tiče trajanja videa, stoji da danas to ljudi slabije konzumiraju čim je dulje. Ali to ne treba čuditi, živimo u svijetu notifikacija, pogledavanja na mobitel, face, mail i šta ja znam. Sve to jako negativno utječe na sposobnost koncentracije. I jako jako negativno utječe na sposobnost učenja.

Meni osobno duljina videa ne igra neku ulogu u ovom slučaju s obzirom da, ako je neka playlista u pitanju, pustim da ide dok imam vremena, kasnije pauziram pa nastavim drugom prilikom. Nije toliki problem trajanje video koliko razvučenost sadržaja. U zadnje vrijeme i tako imam naviku gledati na 150-200% brzine.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 16:09   #55
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
mkey upravo to, snimaju ponavljanje kad zginu ili trostruki backtrack na nekim lokacijama jer ovakva igra je dizajnirana sa backtrackom ali dobro riješenim, kod mene je to u Leon prohodu bilo minimalno, i to većinom na par mjesta jer mi je inventorij bio krcat nesmiješ ništa baciti pa se moraš vratiti poslije. sa Claire ima još manje, što mi je sa Leonom trebalo cca 2 sata sa claire to sad ide za cca 50tak minuta, jer sad već znaš otprilike šta i kako dok prvi put učiš i otkrivaš lokacije.



Ono kad snimaju vrti se petsto puta nezna di ide, to mi je skroz zamorno.



Neku noć ekipa gleda Angry Joa kako rješava onaj puzzle u labu kad trebaš smiksati onaj potion za biljku cca 40 minuta. Ma fak dat son.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 16:12   #56
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
meni je smiješno koliko ekipe sad po apexu recimo se zove tiwtch_neštonešto.

Svi su treameri i profesionalci sa 0 viewa lol.
ovo za prohod je fora, ako je dečko to složio i zadovoljan je time zašto ne, ali d od toga kruha ima, baš i ne.

Prelazim 1st run s claire, fora su neke izmjene priče i dijaloga, i čak nije ni dosadno.
2nd ću kasnije, moram se za tog prasca x-a pripremit.



Nema leba bez motike, osim ako nisi krenuo rano sa tim pa ti upala sjekira u med što se kaže


Second Run odaberi obavezno kad budeš igrao sa Leonom, jer bude dosta drugačije od početka i teže, više monstera, i Mr.X je odmah tu i brži je nego kroz prvi prohod, osim ako ja nisam ishlapio pa mi se čini tako.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 16:22   #57
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
meni je smiješno koliko ekipe sad po apexu recimo se zove tiwtch_neštonešto.

Svi su treameri i profesionalci sa 0 viewa lol.
ovo za prohod je fora, ako je dečko to složio i zadovoljan je time zašto ne, ali d od toga kruha ima, baš i ne.

Prelazim 1st run s claire, fora su neke izmjene priče i dijaloga, i čak nije ni dosadno.
2nd ću kasnije, moram se za tog prasca x-a pripremit.



Neznam koje je tko godište, ali po priči ili barem nekom načinu razmišljanja ovdje smo dosta nas slični, ali stvarno evo ja ove klince ne kužim, ja se tome nemogu načuditi, sjedi satima i gleda live stream nekog lika koji je npr. daleko od jednog Dr.Disrespecta jer lik je ono Duke Nukem uživo- uglavnom pišurija pozitiva, a i solidan je igrač, pa ajde to mi nekako prolazi, ali kad vidim sjedi lik igra, streama, nešto sitno priča snima sam sebe, u chatu spamaju ni ne stigneš ni pisati ni pročitati išta koherentno, lik se svakih 20 sekundi zahvaljuje za donacije (koje su klinci maznuli staroj da bi platili tipu preko paypala ili kako već) ono kapa im lova samo tako. E to ja ne razumijem.



Da ne tko krivo shvatio da hejtam, frende samo daj ako možeš GG svaka čast, i ja bi volio da sam u tim godinama to mogao ja tako da igram i da mi plaćaju za to što volim ,sa ekipom koliko smo aktivno gejmali sve i svašta pogotovo multiplayer igre, i koje su to priče bile preko teamspika, to je bila komedija žešća imao si sta slušat a bome i gledati kad se roka high skill ekipa po serverima i lanovima.



Ali jednostavno koliko god sam i odrastao kao gamer i stvarno sam volio igre SP i MP na raznim platormama i igrao klanski i po LANovima i igraonicama ubrao i neke pare za prva mjesta u nekim igrama kao tinejdžer, ovaj Twitch mi je iskreno Science Fiction, jer 90% nema zanimljiv sadržaj niti formu, takvi su rijetki. Gledam neki dan snimku i to ovi naši domaći neki balkanci, igraju PUBG-a i pras uleti liku donacija od 700 eura, pa poslje 1000 eura, reko wtf, kakve su ovo budale po internetu što dijele pare.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 19:08   #58
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Oni beru pare, mi beremo govna. (neka nikoga ne uvrijedi ovo "mi" ) Meni osobno je nevjerojatno koliko love neki ljudi mogu utući u razne online igre na "premium" pizdarije. Nekome je par hiljada eura za bacit svako malo na neku budalaštinu ništa, pa se mi plebejci čudimo.

Po meni poanta tog gledanja je u tome što ljudi vole vidjeti kako netko nešto "radi", makar i to bilo nešto što sami neće nikada raditi. Nije da uče, nego čini mi se da su odgojene nepregledne generacije promatrača.

Ima neki lik na jobito, kanal JerryRigsEverything (ne zove se Jerry, nego Zack mislim) koji koješta radi na tom svom kanalu. Kao npr. teardown i meltdown mobitela (ali doslovno tip ekstremno testira mobitele, pali ih, buši, lomi, savija i sl.) a nedavno sam vidio da je testirao neprobojno staklo npr.

Ima mnogo pogleda pa mu valjda ljudi/kompanije vole svašta donirati za testiranje, iako je rekao da je puno, veliku većinu tih mobitela kupio sam. Kaže da mu se to u konačnici isplati, jer iz jednog mobitela izvuče 5-6-7 videa, zadnji od kojih je uništenje uređaja. Doduše nije da svaki uspije slomiti, neki se dobro drže, drugi samo budu osakaćeni.

Kako bilo, da skratim, imao je Q&A i pitali ga ljudi da kako to pokazuje ljudima kako se može na tim mobovima zamijenit displej, staklo, baterija i sl. i kaže tip da se pokazalo kako ljudi u biti vole gledati te videe, ali u pravilo rađe će platiti nekome da im to odradi. A kakvi su moderni mobiteli, nije ni čudo da to malo tko ide raditi sam.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 19:48   #59
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Hrvoje dobra slika haha, čekaj kad te krene smarati da do puzzle uopće nemožeš prići da je riješiš jer mileni patrolira oko baze
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 19:53   #60
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Oni beru pare, mi beremo govna. (neka nikoga ne uvrijedi ovo "mi" ) Meni osobno je nevjerojatno koliko love neki ljudi mogu utući u razne online igre na "premium" pizdarije. Nekome je par hiljada eura za bacit svako malo na neku budalaštinu ništa, pa se mi plebejci čudimo.

Po meni poanta tog gledanja je u tome što ljudi vole vidjeti kako netko nešto "radi", makar i to bilo nešto što sami neće nikada raditi. Nije da uče, nego čini mi se da su odgojene nepregledne generacije promatrača.

Ima neki lik na jobito, kanal JerryRigsEverything (ne zove se Jerry, nego Zack mislim) koji koješta radi na tom svom kanalu. Kao npr. teardown i meltdown mobitela (ali doslovno tip ekstremno testira mobitele, pali ih, buši, lomi, savija i sl.) a nedavno sam vidio da je testirao neprobojno staklo npr.

Ima mnogo pogleda pa mu valjda ljudi/kompanije vole svašta donirati za testiranje, iako je rekao da je puno, veliku većinu tih mobitela kupio sam. Kaže da mu se to u konačnici isplati, jer iz jednog mobitela izvuče 5-6-7 videa, zadnji od kojih je uništenje uređaja. Doduše nije da svaki uspije slomiti, neki se dobro drže, drugi samo budu osakaćeni.

Kako bilo, da skratim, imao je Q&A i pitali ga ljudi da kako to pokazuje ljudima kako se može na tim mobovima zamijenit displej, staklo, baterija i sl. i kaže tip da se pokazalo kako ljudi u biti vole gledati te videe, ali u pravilo rađe će platiti nekome da im to odradi. A kakvi su moderni mobiteli, nije ni čudo da to malo tko ide raditi sam.



Volim ja svašta pogledati, ali daj quality content neka bude, nebitna je tematika svatko se pali na nešto. Mnogi su nažalost što se kaže *nit oro nit kopo* na Twitchu barem ,a sve pršti od donacija nekih i sponzora.



Upalio je kameru jedva miš zna držati on sad kao tu nešto gejma ekipa gleda a di je takav recimo od jednog ovakvog lika i materijala, koliko ovdje truda i skilla treba meni je to neusporedivo:


https://www.youtube.com/watch?v=vKyT19o-Nl8






Ako voliš takve JerryRig everything možda ti se svidi ova ekipa, ludi su skroz https://www.youtube.com/channel/UClU...Ytrmr0-azaD8pw
Colossus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na