Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2013., 01:20   #31
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
pred dvije godine je bila takva situacija, neznam dal su nešt mijenjali u vezi s tim
domis je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 09:17   #32
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor mbusic Pregled postova
111 kn + broj uspostava poziva * 0,29 kn + koliko razgovaraš * min poziva.

znači na 111 kn dodaješ sve što potrošiš
Mislim da griješiš u računici. Plaćaš samo pozive prema mobilnim mrežama (osim VIPa), a sve ostalo je gratis tj. uključeno u pretplatu.
http://www.vipnet.hr/bez-limita-tarife
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2013., 22:22   #33
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
pred dvije godine je bila takva situacija, neznam dal su nešt mijenjali u vezi s tim
Err, nije NIKAD bila takva situacija. Otkud uopće izvlačiš te gluposti?
Prvo su išli preko VIP-a, pa pred cca dvije godine prešli na T-com, tamo gdje nemaju svoje infrastrukture.
Od prvog dana je cijena bila ista, bez obzira čiji je signal.
Trebalo je godina dvije da uopće vidim da se mobitel spaja na Tele2 baznu stanicu,
barem tu kod mene.
Uzeo sam Tele2 broj valjda par mjeseci nakon što su se pojavili.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 22:44   #34
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
a dobro, neda mi se prepirati...
samo znam da cijena podatkovnog prometa preko tele2 mreze i preko t-com mreze nije bila ista...za ostale stvari neznam
domis je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 00:01   #35
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
a dobro, neda mi se prepirati...
samo znam da cijena podatkovnog prometa preko tele2 mreze i preko t-com mreze nije bila ista...za ostale stvari neznam
Ae, internet preko Teletine nisam nikad koristio, pa neću niš tvrdit.
Ali pozivi mi praktički nikad ni nisu išli preko Tele2, nego preko VIP, odnosno T-mobile.
I nema razlike u cijeni za pozive.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 01:53   #36
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
alternative ima, bonbon koji koristi t-mobile mrežu i tomato koji koristi vipovu mrežu
na tebi je samo da vidiš gdi ti je mob lockan

a tele2, imao i nije mi se dopala pokrivenost signalom...odnosno, rizik da mi prebaci na t-com odasiljac i odere me ko ovčicu
prava alternativa ... signal gori nego na tele2 ... pogotvo 3g
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 03:08   #37
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
prava alternativa ... signal gori nego na tele2 ... pogotvo 3g
Ti si pobrkal neke, signal je isti kao i kod T-mobile, jer koristi njihovu mrežu!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 15:19   #38
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ako hocu raskinuti ugovor koji sam produzio 1.2. i uzeo telefon od 1500kn, trebam samo platiti 1500kn, a ne 23x80kn koliko bi me sve doslo da apsolutno nista ne trosim? to me tu negdje izadje, ali kontam da ak mi ostane broj da cu najmanje 100kn mjesecno platit znaci 100 eurica razlika
  Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 10:25   #39
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nazoveš SZK i oni ti izračunaju (postoje 2 modaliteta izračuna raskida). Doduše, nisam siguran da će ti dozvoliti da raskineš pretplatu koja jedva ima mjesec dana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 13:15   #40
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Mozes napravit prebacaj na bonove ili druhi mrezu u bilo kojem trenutku, jedimo je moguce da zapne ako imas neko dugovanje.
Szk izracuna opciju da platis pretplate ili da platis aparat ponude to obe a ti izaberes jeftiniju naravno.
U vipu je to mnogo lakse izvesti nego kod konkurencije.
6Finger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2013., 21:46   #41
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Jucer sam mogao normalno vidjet koliko bi mob kostao uz novu tarifu, a danas me trazi logiranje. Logiram se i opet mi nece izracunati posto sam na tomato.

Kako doznat cijenu u kombinaciji s nekom tarifom?

Zadnje izmijenjeno od: BlackDwarf. 09.03.2013. u 21:57.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 12:12   #42
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Ajd molio bi da netko provjeri moze li na vip stranici normalno odabrati tarifu u pretplati i koliko bi kostao mob (bilo koji).
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 14:57   #43
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nešto su zabrljali. Ne može se odabrati ni tarifa ni opcije, a bez njih nema ni cijene mobitela.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 01:32   #44
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
mislim da nisu zabrljali nego su uveli neke nove majko božja tarife.. step swing i tango

jel to znaci da vise nema onih bez limita tarifa.. ako je tako kako cu uopce znati u koju mi novu tarifu ulazi stara sto se tice produzenja odnosno plaćanja mobitela
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 01:46   #45
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Možeš zadržati staru tarifu na kojoj si sada ili preći na neku od novih koje su stvarno preloše... Ako ostaješ na nepostojećoj tarifi cijene mobitela će ti biti ponuđene kad budeš dolazio osobno produljivati ugovor u njihovoj poslovnici.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 10:05   #46
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Svaka novija tarife je sve lošija za korisnika. Ja sam nedavno produžio pretplatu za tarifu koja ne postoji i nije bilo problema. Glavno da si je produžio u roku mjesec dana nakon isteka starog ugovora. I inzistiraju na tome da uzmeš novi mob. Bez njega nema produženja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 13:12   #47
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Koristim prastaru tarifu od 25 kuna ( ako se ne varam već nekih 4-5 godina ).Ta tarifa ne postoji već neko vrijeme, tj. novi korisnici je ne mogu koristiti ali se može produžiti. Bio sam pod ugovorom do 12. mjeseca prošle godine. Ugovor nisam produžio ali mi je koka iz SZK rekla da je i bez produljenja mogu koristiti. Dakle, već par mjeseci dobivam račune kao i prije dok sam bio pod ugovorom. Ova tarifa mi najviše odgovara zbog VIP friends broja. Koliko vidim, ove nove tarife toga nemaju i zbog toga mi se ne isplati njih uzimati. Ovo što je kokos rekao možda vrijedi za novije korisnike, tko bi ga znao. Najbolje je nazvati SZK i dobiti informaciju iz prve ruke.
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 17:11   #48
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Opet Vip i njihova "briga" za korisnike
http://www.vipnet.hr/staro-za-novo

__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 20:10   #49
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Ma katastrofa su, od tih debilnih novih tarifa, pa do ove sramotne "usluge" staro za novo, 3gs 16gb je bio 890kn, sad je 365kn, naravno da uređaj treba bit skroz ispravan LOL

Kad mi istekne pretplata, mislim da me vip vise nebu gledao...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 22:57   #50
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ja neznam zašto bi itko iša kod njih na ugovor.
Vip su najveći lihvari i derači kože ikad... prema njima T-com ispada kao Caritas
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 23:21   #51
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Ovisi o tome dali ti treba aparat, osobno sam uzeo savrsenu mob mi netreba a probao sam sve operatere i u vipu je daleko najbolji signal i opcenito kvaliteta usluge. Takodjer sam radio za partnersku firmu neko vrijeme i od oknkurencije sam se nagledao svaceg cega nema u vipu.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 10:55   #52
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ja neznam zašto bi itko iša kod njih na ugovor.
Vip su najveći lihvari i derači kože ikad... prema njima T-com ispada kao Caritas
Možda zato što u 10 godina nemam nikakvih problema sa 2 pretplate kod njih
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:25   #53
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja isto... i preko 10 godina imam isti broj, nikada komplikacije nikakve.

trenutno za nekih 250kn fixnog računa imam flat na apsolutno sve, tmobile mislim da uopće nema trenutno takvu opciju za bilo kakve pare.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:43   #54
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Prebacio sam se i Vipa u T-mobile. Nerado, priznajem. Imao sam tarifu 250 sa 50 % popusta, pazi sad "zauvijek". Ali to "zauvijek" traje dok ti traje i ugovor od 24 mjeseci. Nisu mi ni javili ni ništa, samo mi je počeo stizati račun od 250 kn. Reko' ajde, odem tamo i kažem da nije ok reklamirati "zauvijek" a traje samo 2 godine. I pitam da ako produljim ugovor što dobijem kao bonus ( popust na uređaj, nešto treće)... kaže službenica "nemamo sad nikakvih akcija". Reko, hvala i doviđenja.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:55   #55
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Prebacio sam se i Vipa u T-mobile. Nerado, priznajem. Imao sam tarifu 250 sa 50 % popusta, pazi sad "zauvijek". Ali to "zauvijek" traje dok ti traje i ugovor od 24 mjeseci. Nisu mi ni javili ni ništa, samo mi je počeo stizati račun od 250 kn. Reko' ajde, odem tamo i kažem da nije ok reklamirati "zauvijek" a traje samo 2 godine. I pitam da ako produljim ugovor što dobijem kao bonus ( popust na uređaj, nešto treće)... kaže službenica "nemamo sad nikakvih akcija". Reko, hvala i doviđenja.

Eto, a ja već treći put produžih u 01./2013.e svoju staru tarifu sa trajnih 50% popusta, koji naravno vrijede i dalje. Moraš je produžiti mj.dana ranije ili najzad mjesec dana po isteku ugovorne obveze i taj trajni popust ostaje.
Samo treba čitati ugovor koji se potpiše, nisu oni ništa krivi, nego ti koji ne čitaš
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:57   #56
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ja imam druga iskustva, s vipa sam prešao na tmobile, total s + sa 50% popusta na mlade(dok sam jos bio mlad ) i 50 kn za flat. Sada imam flat pozive i net, za 117 kn mjesecno.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 15:27   #57
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Eto, a ja već treći put produžih u 01./2013.e svoju staru tarifu sa trajnih 50% popusta, koji naravno vrijede i dalje. Moraš je produžiti mj.dana ranije ili najzad mjesec dana po isteku ugovorne obveze i taj trajni popust ostaje.
Samo treba čitati ugovor koji se potpiše, nisu oni ništa krivi, nego ti koji ne čitaš
Ja to znam. Ali to nije "zauvijek" kako se reklamira. Znači ja se oženim s djevojkom pred oltarom "zauvijek" i svake godine moram produljivati "brak" u roku mjesec dana od isteka ugovora lol.
Nek' napišu da je to u 2 godine s mogućnošću produljenja "mj.dana ranije ili najzad mjesec dana po isteku ugovorne obveze " i to je to. Sad ispada da se pravim blesav, ali i mogu za cijenu koju mi papre.
Zato se prebacih, inače ovih 2 godine sam zadovoljan s Vipom i to je činjenica. Velim, šteta.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 00:31   #58
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ja to znam. Ali to nije "zauvijek" kako se reklamira. Znači ja se oženim s djevojkom pred oltarom "zauvijek" i svake godine moram produljivati "brak" u roku mjesec dana od isteka ugovora lol.
Nek' napišu da je to u 2 godine s mogućnošću produljenja "mj.dana ranije ili najzad mjesec dana po isteku ugovorne obveze " i to je to. Sad ispada da se pravim blesav, ali i mogu za cijenu koju mi papre.
Zato se prebacih, inače ovih 2 godine sam zadovoljan s Vipom i to je činjenica. Velim, šteta.
Pa pisalo je u uvjetima korištenja da možeš imat tu tarifu zauvijek, dokle god produžuješ ugovor.

Nas je troje isto imalo tu tarifu, sve bez zamjerki u 2 godine, signal super, ali smo se ipak odlučili svi prebacit na bonbon. Ove nove Vip-ove tarife su zaništa, a 1kn za 1000 bonbon minuta je bilo predobro da se propusti. Računi su nam se prepolovili.
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 08:16   #59
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ma te nove tarife su smeće. Gledao sam zamijeniti postojeću za Bez limita 111. Pogledaj malo bolje, a onu kažu da 50% popust važi samo prvih 6 mjeseci i nema nijedne besplatne SMS poruke uključene u pretplatu, dok viša i niža ima unlimited. Nazovem SZK da provjerim je li to stvarno bez poruka, kaže da je. Pitam je koji k**ten je izmislio tu tarifu, a ova sliježe ramenima. Ostao sam na postojećoj 'Sve za posao 250' gdje za 125kn dobijem 500min gratis prema svim mrežama, 200 poruka i 1Gb podataka.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 08:37   #60
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
Ja sam imao sve za mene 400 tj pola od toga. Neograniceno pozivi i sms te 2 gb prometa ali me uspostava poziva ubijala i racun je stizao oko 300 kn. Mjesec dana prije isteka sam se prebacio na ovu tarifu za 150 kn i sad je racun uvijek nesto malo vise od toga jedino sta imam gigu prometa sta je malo dok sam na terenu al snalazim se. Do sad jedini problem je bio kad sam putovao ipsilonom da su mi pocele stizat poruke da sam u romingu nakon cega je bilo par razgovora sa agentima i nije se vise ponovilo(dal slucajno ili namjerno uvaljuju roming neznam)
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na