Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2019., 12:12   #42031
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Svi smo nekako izbečili oči na ovo što se radi protiv dizela, ali mislim da možemo gurat još 10 god dizel. Još jedan krug jelte.

@RAUL: Ja bi na tom autu imo 11L (zezam se), tako je vjerojatno i lega imo na focusu kojeg je furao po gradu dok je nešto obavljao, jer inače vozi mondea 2.0 TDCI (njegov privatni). Plus da u svakom slučaju kad ti voziš svoj gledaš na kazaljku i papučicu a da voziš firmin išo bi kolko želiš a ne kolko trošiš.

Ako mi zatreba drugi auto uzmem od punca C4 1.4, trošim 11L/100 ili od staraca i30 1.4 i trošim 8L/100. Relacija BEL-OS vamo tamo. Sa svojim golfom 5 1.9TDI trošim 5.5-6.5 u prosjeku.
Nema sanse da u Focusu 1.0 ide potrosnja preko 8 litara.Meni nikada nije bila preko 7.5 lit a ne pazim.Znalo je biti i 5.5- 5.7 na auto cesti ako vozis konstanto 100 km/h.Sto se tice buke nisu bucni stovise tisi su od nekih sa 4 cilindra i ne tresu nista.Inace imaju nekih drugih mana,ali to je stvar kvalitete,nemoj na Fordu ocekivati onu poznatu njemacku kvalitetu jer se stedilo na materijalima.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:12   #42032
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
@Burmuz
Da, zato se u 5oj i 6oj vozim između 2.500 i 3 hiljade okretaja i pretičem bez mijenjanja brzina.
Ajde "direktore" mani se rasprave o autima, radije odi vidi zasto su ti uvalili kineski xenon u ovlaštenom servisu lol
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:14   #42033
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
@Burmuz: Ne znam na koliko točno stare dizele misliš, jer moj je star 14 godina, a na 3000 u 5. stupnju ni ne dođem jer to je 150km/h. A sve izvan naselja obilazim u 5. Stupnju.

@RAUL: A ne mogu znati kad nemam tako da ok, ovo je bilo iskustvo prijatelja, rekao mi je jedan dan da mu je super autić, drugi dan došo i kaze kako je razočaran kad je vidio koliko troši.
Tvoje iskustvo mogu povezati sa 1.0 Konom od sestre, to bi bilo tu negdje.

Zadnje izmijenjeno od: Tomtam. 18.02.2019. u 12:49.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 13:06   #42034
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Ne znam što bih rekao za atmosferske benzince trenutno. Imaju tu neku prednost dosta jeftinog odrzavanja i to je to. Jedini kojeg sam uzimao u obzir kao dovoljno snaznog (a da sam ga probao) je bmw e90 318i (imao je lpg). I zaista mi se svidio kako za voznju tako i ukupan dojam. Kuzis, smiješno mi je što ja vozim 66kW 13 godina star auto koji ima 210NM momenta na 1800rpm, a sad uzmem 1.6 koji ima toboze 75kW-85kW i 145nM i to na 4500rpm (karikiram). Pa moram vidjet sljedeće selo da obiđem bus. Ne sviđa mi se to.

Edit: slažem se domy s konstatacijom za potrošnju. Ja tjeram ovako, ti onako... Pogotovo mi s dizelima kad uzmemo benzin, to gori krava gori štala kad stisnem.

1.6 ide na 130ak ks i 300NM sa DPF i EGR, bez ide jos vise. Puno ljudi ih vozi bez greske 200-300k KM jos od kad je dosao taj 1.6 CR. Mana su dpf, egr i vlasnici koji ih ne odrzavaju, onaj noX update voli napravit probleme s diznama..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 13:33   #42035
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
@Burmuz
Da, zato se u 5oj i 6oj vozim između 2.500 i 3 hiljade okretaja i pretičem bez mijenjanja brzina.
Ajde "direktore" mani se rasprave o autima, radije odi vidi zasto su ti uvalili kineski xenon u ovlaštenom servisu lol
Nemam što vidjeti, boli me uvo, kada mi auto dosadi ili vidim da nešto ne valja, kupim drugi a ovaj prodam. Brigu brinem za važnije probleme a ne za hrpu lima.

Ali lijepo da brineš za moj xenon, dođe mi toplo oko srca.
@Tomtam ako je dizel jači sigurno da ide, no ovi novi ispod 100 konja su fakat tromi u odnosu na benzince. Sad jedan 3.0 tdi uparen sa automatikom, nema tu rasprave, ide ko alva.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 13:52   #42036
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Moj je 66kW oliti 91 konj
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 14:44   #42037
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Moj je 66kW oliti 91 konj
Bit će ipak 89,76ks, a ne 91. Možemo zaokružiti na 90.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 14:50   #42038
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako je uračunao i sebe, onda je 91
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 14:51   #42039
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Moj je 66kW oliti 91 konj
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Bit će ipak 89,76ks, a ne 91. Možemo zaokružiti na 90.
Pa uračunao je i sebe .
Netko mora voziti.

Tako i moj ima 106ks.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 15:09   #42040
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Sebe računao naravno
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 15:20   #42041
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
1.6 ide na 130ak ks i 300NM sa DPF i EGR, bez ide jos vise. Puno ljudi ih vozi bez greske 200-300k KM jos od kad je dosao taj 1.6 CR. Mana su dpf, egr i vlasnici koji ih ne odrzavaju, onaj noX update voli napravit probleme s diznama..
Ta mašina je u ovom mom polu, jel (2011)?
Mislio sam se da li da ga dam na remap (Sedox), ali mi zvuči nekako previše sa 90 na 130ks, ali kolko sam skužio, auto ide bolje a manje troši...a turbina, pumpa i dizne?
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 15:31   #42042
Kuzo
Premium
Moj komp
 
Kuzo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg,sk
Postovi: 126
na tehničkom se sad spajaju na OBD pa ne preporučam mijenjanje mapa
Kuzo je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 15:50   #42043
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Citiraj:
Autor Kuzo Pregled postova
na tehničkom se sad spajaju na OBD pa ne preporučam mijenjanje mapa
Opa, znači još samo moraju počet kontrolirat i govno od DPF-a.
Čuo sam da oni ''čipovi'' što se kače dodatno na ovaj postojeći ECU ne valjaju.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:05   #42044
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ta mašina je u ovom mom polu, jel (2011)?
Mislio sam se da li da ga dam na remap (Sedox), ali mi zvuči nekako previše sa 90 na 130ks, ali kolko sam skužio, auto ide bolje a manje troši...a turbina, pumpa i dizne?
Nije previše, tih 130ks je ok sa eko glupostima gore, turbina dura 145ks efikasno bez njih tako da je ovo dobro u safe zoneu, pumpa i dizne ne preuzimaju nikakav stres. Manje trosi jer vise ubrzas u krace vremena, ako imas isti rezim voznje, ali iz iskustva cu rec da se rezim promjeni kad guzica osjeti NM

EGR I DPF se ne vide ne OBD na tehničkim stanicama, one čitaju samo greške, a greški za egr i dpf nema ako ih se makne iz mape. Remap pogotovo ne vide.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:23   #42045
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Nije previše, tih 130ks je ok sa eko glupostima gore, turbina dura 145ks efikasno bez njih tako da je ovo dobro u safe zoneu, pumpa i dizne ne preuzimaju nikakav stres. Manje trosi jer vise ubrzas u krace vremena, ako imas isti rezim voznje, ali iz iskustva cu rec da se rezim promjeni kad guzica osjeti NM

EGR I DPF se ne vide ne OBD na tehničkim stanicama, one čitaju samo greške, a greški za egr i dpf nema ako ih se makne iz mape. Remap pogotovo ne vide.
Dakle, oni samo gledaju da li je auto ispravan, a ne da li je čačkano po mapama.
OK, budem još razmislio, ali primamljiva opcija mi je to da ga pretvorim u malu raketu za ne previše soldi.
Za NM sam čuo da su jako pogubni za zamašnjak općenito, ali i da ovaj 1.6 do 300 podnosi bez problema.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:31   #42046
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Dakle, oni samo gledaju da li je auto ispravan, a ne da li je čačkano po mapama.
OK, budem još razmislio, ali primamljiva opcija mi je to da ga pretvorim u malu raketu za ne previše soldi.
Za NM sam čuo da su jako pogubni za zamašnjak općenito, ali i da ovaj 1.6 do 300 podnosi bez problema.

Gledaju da nije egr blindiran plocicom, a dpf samo riješen fleksom i cekicem, pa imas bozicno drvce na tabli i greske na OBDu. Kada se napravi kako spada nema "dokaza".
NM ubiju ako bas obozavas na 1200 okretaja u visem stupnju prenosa nabit gas, a u mapi nije regulirano gorivo na tim okretajima. Ako je ispravno mapiran sa nekim "torque limitom" i zamasnjak u dobrom stanju, nemas brige..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:34   #42047
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Gledaj što ti piše u uputama. Meni za Mazdu da pazim prvih 1000 km jer bi moglo a ne mora poboljšati ekonomiju. Nisam imao ograničenja o/min. Bratu u Škodi da pazi prvih 3000 km uz okretaje do 4000. Nakon 1500 km mu se spustila potrošnja i vidio je promjenu.

Glupost je ravnati se po svojem a ne po onome što piše u priručniku.

Sent from my OP6
Jel nova Škoda? Meni na Octaviji 1.5 TSI pisalo prvih 1000km do 1/3 obrtaja. Naci cca do 2500rpm sam vozio 98% vremena.
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 16:42   #42048
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
ako je dizel jači sigurno da ide, no ovi novi ispod 100 konja su fakat tromi u odnosu na benzince.
Vozio dizela 1.5 95ks i kolko sam primjetio lijepo poteže, mada ovak na papiru djeluje nikak al u praksi je to druga priča..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 17:54   #42049
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Dizeli imaju moment
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 19:44   #42050
648RE
Banned
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: pingvinara
Postovi: 11
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ja sam tamo bio pred jedno 10 godina, tako da su se neke stvari sigurno promjenile. Ono što sam vidio na svoje oči je da BMW-ova tvornica u Regensburgu ima testnu stazu (vrlo jasno se vidi na google mapama) po kojoj testiraju i voze aute kada izađu sa proizvodne trake. Testira se sve i svašta, od kojekakve neželjene buke u kokpitu do namjernog prelaska preko graba. U pravilu je zatvorena za javnost i većinu gosti. S obzirom da ima dosta od kako sam tamo bio, nisam se sjetio pitati vezano uz razrađivanje motora.
Ako mislis da oni sve i jedan auto koji izadje sa trake voze na tu stazu, onda si u krivu.

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
ovo sa razradom motora mi je u rangu sa onim da nama na balkan salju losije sklepane aute

Upale auto na kraju trake i odvezu ga do parkinga od kuda ide na transport
Tako je.
Treba samo razmisliti koliko bi vremena trebalo da na stotine tisuca motora oni razradjuju ili testiraju prije ugradnje. To jedino mogu male manufakture.



Sent from my HTC U11 using Tapatalk
648RE je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 20:21   #42051
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Koji plinski sustav?
Lovato Easy Fast iz 2008.godine.

Citiraj:
Autor Kuzo Pregled postova
na tehničkom se sad spajaju na OBD pa ne preporučam mijenjanje mapa
Koliko je meni čovjek objasnio prije 2 tjedna, to je više radi čitanja parametara o ispušnim plinovima, nego dal' imaš ili ne EGR, dpf i slično, mislim da to ne vide uopće, bar ne s trenutnim uređajima, jer je meni auto imao memoriranu grešku lambda sonde koju sam ja očitao sa dijagnostikom, ali nije radi nje palio lampicu na tabli-to recimo nije s tim vidio na tehničkom
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 21:11   #42052
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Veoma lako je znati je li na dizelu izvadjen DPF, dovoljno je pogledati cadjavu cijev auspuha.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 22:23   #42053
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
1.6 ide na 130ak ks i 300NM sa DPF i EGR, bez ide jos vise. Puno ljudi ih vozi bez greske 200-300k KM jos od kad je dosao taj 1.6 CR. Mana su dpf, egr i vlasnici koji ih ne odrzavaju, onaj noX update voli napravit probleme s diznama..
Hvala na info. Hoćeš reći da je ok 1.6TDI, taj na 88kW? U biti isti je to stroj kao u b7 passatu, samo drugačije malo programiran? Trebo sam i trenutni auto remapat, ali kad nisam od prvog dana, nisam ni kasnije. iako mi je to preporučio i majstor u Zubaku svojevremeno. Sad kad ide na bubanj, nije ni bitno.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 22:37   #42054
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Veoma lako je znati je li na dizelu izvadjen DPF, dovoljno je pogledati cadjavu cijev auspuha.
Ne pouzdaj se u to, cadjav auspuh mozes vidjeti i na novom EURO6 autu.
Inovator je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 23:12   #42055
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
U mene euro 4, bio cadjav, mislio da nema dpf pa eto nedavno saznao da ima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 00:11   #42056
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Nego, jel ima neko ovdje nesto od novijih KIA vozila, tipa Picanto, Rio, Ceed ?? Kakve su te njihove "garancije" od 7 godina, sto je sa malim slovima tj. sta ulazi/neulazi u garanciju i jel ima neko kakvih iskustava sa njihovim 1.6 CRDI motorima , jel to cemu/kolko trosi itd. itd...?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 09:44   #42057
Kuzo
Premium
Moj komp
 
Kuzo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg,sk
Postovi: 126
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova



Koliko je meni čovjek objasnio prije 2 tjedna, to je više radi čitanja parametara o ispušnim plinovima, nego dal' imaš ili ne EGR, dpf i slično, mislim da to ne vide uopće, bar ne s trenutnim uređajima, jer je meni auto imao memoriranu grešku lambda sonde koju sam ja očitao sa dijagnostikom, ali nije radi nje palio lampicu na tabli-to recimo nije s tim vidio na tehničkom

pisalo se i ovdje prije da custom mape neće prolazit, ali sad mi je par ljudi reklo isto ovo. pa je onda vjerojatno tako kako kažeš.
posipam se pepelom.
jel ima tko da je išao sa drugom mapom na tehnički sad nedavno?
Kuzo je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 10:13   #42058
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Bio sam prije nekih 10 dana na tehničkom. Pitao sam čovjeka koji mi je pregledavao auto kakva je sad procedura. Osim što je brže, oni u ovom trenutku ne rade apsolutno ništa po pitanju sankcioniranja. Na uređaju koji mi je pokazao vidi se samo LED-ica koja svijetli zeleno ako je sve kako treba, odnosno crveno, ako nešto nije. Oni na temelju toga ne mogu znati iz kojeg točno razloga uređaj signalizira da nešto nije u redu. Čak i ako uređaj pokaže crveno auto je tehnički ispravan (naravno, ako je sve ostalo u redu). Rekao je da će na taj način raditi do 1.4., a za dalje će vidjeti kakva će uputa doći od vladajućih.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 10:24   #42059
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Veoma lako je znati je li na dizelu izvadjen DPF, dovoljno je pogledati cadjavu cijev auspuha.
Netocno.
Moguce da je DPF bio skidan ili ciscen pa se nakupilo cadji na auspuhu ali to ne znaci ako auto ima crni ispuh da automatski u tom trenutku nema ispravan DPF instaliran.
Slovacka policija ima borescope kojim vrlo brzo i efikasno utvrdjuje na cesti ima li vozilo DPF ili nema.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2019., 10:36   #42060
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Što se tiče focusa 1.0, kolega iz forda kaže da je masni potrošač goriva. Znam da to nije bilo pitanje pa isprika ako sa se ubacio bez veze. Ne znam koja bi bila realna cijena.
Focus 1.0 ecobust 125 ks uopce nije veliki potrosac. Vozi zena po gradu na posao sa posla i potrosnja po OBC je 5.6
Sjeo sam u auto i pokazao zeni kako se vozi taj auto i neka osnovna pravila ekonomicne voznje kad smo ga kupili i to je to.
Auto se vozi kao dizel s obzirom na snagu kojom raspolaze na nizim okretajima.
Tako da ove price da taj motor nema snage vjerujem da pircaju samo ljudi koji nisu vozili taj auto.

Sto se tice jamstva Ford daje 4 godine na Focusa,barem tu u Slovackoj.
U jamstvu su otklonili dosta kvarova i bili su vrlo susretljivi u Fordu. Jedinu stvar koju nam nisu htjeli priznati je ljepljenje brtve na vratima. To kao nije pokriveno. Ali sve ostalo, a bilo je toga dosta, su pokrili u rekordno brzom roku uz isprike za neugodnosti te cak dali Fiestu kao zamjensko vozilo u jednom trenutku kad se upalila lampica da alternator ne puni pa je vozilo odma odvezeno i pustenu u servisu.
Tako da customer servisce Ford palac gore.

Sve u svemu nije auto bez mana, vec smo tu pisali ne tako davno, ali se jako fino vozi i odlicno snalazi u gradu. Potrosnja i snaga motora sigurno nisu mane tog auta,ja bih rekao prije da su aduti.
Romul je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na