Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2017., 13:30   #2431
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
najjaci su mi komentari, pa dobro... nema premaz po ekranu, al koristit ce netko foliju, ili lako se izgrebe, pa nema veze, koristit ce casove, jebli vas caseovi, folije, bumperi i ostala sranja koja stavljate, lijepite po mobitelu, shvatite...vecini ljudi se gadi stavljat ista po mobitelu, hebo te taj huawei bez tog premaza po staklu 2017. godine, nebi ga uzeo ni da mi ga netko dzabe pokloni
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 13:40   #2432
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@locks
Kakve su to onda individue i kako koriste te mobitele kad su im neupotrebljivi nakon par mjeseci?
Svog tovarim već godinu i pol, radi ko prvog dana.

@mob
pa već sam u ovoj temi čini mi se spomenuo da sam vidio S7 Edge koji ima hrpu slika u galeriji i ne može ih otvorit,mob očajno radi,trzavo i sporo.vidio sam i S7 koji je jedva radio do te mjere da je vlasnica popizdila i kupila Honor 8...
S7 bi i sam preporučio prije P10 jer se pregrijava,a imao sam Mate 9 tako da znam o čemu se radi.Kirin 960 je promašaj...
naglasio sam samo da i P10 ima neke adute,ali da je S7 generalno bolji izbor...
locks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2017., 13:42   #2433
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam ja rekao da ti lažeš niti da ti ne vjerujem. Samo se čudim kako netko može ubit mobitel sa najjačim SoCom 2016.godine sa 4GB RAMa
Izgleda da se sve može kad se hoće

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 15:17   #2434
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
što je najgore žena odbija napravit factory reset jer se boji da ne izgubi slike iako sam joj objasnio da su slike već spremljene na Google photos
locks je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 15:30   #2435
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Neka se spoji na komp i prebaci/kopira slike na komp.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 19:07   #2436
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Jel ja to dobro čitam po netu, da i Samsung ima problema s (pre)grijavanjem uređaja?

Rugala se sova sjenici Di je trouble?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 21:10   #2437
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jel ja to dobro čitam po netu, da i Samsung ima problema s (pre)grijavanjem uređaja?

Rugala se sova sjenici Di je trouble?
A koji to samsung?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 21:20   #2438
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
žena
All elements of the equation are now known. Please do not proceed any further
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 11:13   #2439
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Molim vas preporuku mobitela do 1500kn. Mob je za curu - znaci mora imati bateriju koja bez brige izdrzi 1 dan torture na fejsu i cca 2h razgovora. Sad ima neku staru xperiu i vec si kosu cupa radi broblema s baterijom, stekanjem, ne radi gps, problemi sa signalom itd

Znaci, nesto provjereno, da to radi kak spada.

Hvala
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 11:30   #2440
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Uzeo sam Moto E4, za 1000 kn. Služi mi kao sekundarni uređaj, jer ne želim potpuno ugasiti privatni broj. Uglavnom, iznenadilo me što se može dobiti za 1000 kn. Posebno obzirom na stanje prije par godina kada nisi baš mogao dobiti solidan anrdoid za 1000 kn.
Plus:
- oštar ekran
- skoro stock android
- performanse obzirom na cijenu: napucao sam ga sa svim aplikacijama koje imam na službenom S7. I mogu reći da nije toliko lošiji kako sam očekivao. Ima povremenih trzaja i lagova, ali ima i S7, tako da to ne uzimam za zlo.
- kvaliteta razgovora je pristojna
- kvaliteta izrade sasvim solidna za cijenu

Minusi:
- svjetlina malo slaba za vanjske uvijete
- sporo prilagođavanje intenziteta svjetline prema vanjskom svijetlu
- kamera za očekivati očajna, fokusiranje katastrofa
- vanjski zvučnik loš
- prilično sklizak u ruci, treba maska
- Wifi povremeno puca, ne znam da li je do softwera ili do hardwera

Osobno, minusi vezani za kameru i zvučnik mi nisu bitni jer to ni ne koristim. Jedino što iritira je povremeno pucanje Wifi-ja i spora prilagodba intenziteta svjetline. Tako da ako netko gleda taj cjenovni rang, a puno ne slika i sluša glazbu na zvučnik mob je ok.
kad ti bude primarni uredjaj, onda mozes eventualno neke prave dojmove iznjet...ovak kad koristis povremeno, ko da ne koristis...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
-->
Citiraj:
Autor kaiwan Pregled postova
Uzeo sam Moto E4, za 1000 kn. Služi mi kao sekundarni uređaj, jer ne želim potpuno ugasiti privatni broj. Uglavnom, iznenadilo me što se može dobiti za 1000 kn. Posebno obzirom na stanje prije par godina kada nisi baš mogao dobiti solidan anrdoid za 1000 kn.
Plus:
- oštar ekran
- skoro stock android
- performanse obzirom na cijenu: napucao sam ga sa svim aplikacijama koje imam na službenom S7. I mogu reći da nije toliko lošiji kako sam očekivao. Ima povremenih trzaja i lagova, ali ima i S7, tako da to ne uzimam za zlo.
- kvaliteta razgovora je pristojna
- kvaliteta izrade sasvim solidna za cijenu

Minusi:
- svjetlina malo slaba za vanjske uvijete
- sporo prilagođavanje intenziteta svjetline prema vanjskom svijetlu
- kamera za očekivati očajna, fokusiranje katastrofa
- vanjski zvučnik loš
- prilično sklizak u ruci, treba maska
- Wifi povremeno puca, ne znam da li je do softwera ili do hardwera

Osobno, minusi vezani za kameru i zvučnik mi nisu bitni jer to ni ne koristim. Jedino što iritira je povremeno pucanje Wifi-ja i spora prilagodba intenziteta svjetline. Tako da ako netko gleda taj cjenovni rang, a puno ne slika i sluša glazbu na zvučnik mob je ok.
kad ti bude primarni uredjaj, onda mozes eventualno neke prave dojmove iznjet...ovak kad koristis povremeno, ko da ne koristis...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas