Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2012., 19:53   #4171
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ne moraš prihvatiti. Traži povrat sredstava.

Edit:

Ovisi o tumačenju.

Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.
(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.
(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.

Po ovome, novi stick ima staro jamstvo - ispočetka.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 01.02.2012. u 20:00.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 17:46   #4172
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924





-->
Na WD-u 500GB (WDC WD5000AAKS) kupljenom prije malo manje od 2 godine su se valjda pojavili bad sectori, dolje su SS-ovi od HDtune-a i WD-ovog alata, dali ja mogu disk odnest u ADM i trazit novi? Kolko otprilike bude cekanje? Da im nosim isprintane SS-ove ili im ih posaljem mailom... Nisam nikad nosio nista osim laptopa na servis pod garancijom (a njega sam ovlastenom servisu odnio koji je zamjenio neispravne dijelove)...
Hvala






Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 10.02.2012. u 17:53.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 17:56   #4173
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586





Ako je unutar garancije fino isprintaj sve, disk u kutiju u kojoj je došao, ponesi i šarafe od diska te kopiraj račun da im ga predaš sa diskom i čekaj da te pozovu i daju novi...
Stvar je veoma jednostavna i nema vrdanja. Disk je pokvaren i traži novi. Slobodno im napomeni da si zapisao serijski broj diska pa neka ne pokušavaju vratiti isti natrag...
-->
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Na WD-u 500GB (WDC WD5000AAKS) kupljenom prije malo manje od 2 godine su se valjda pojavili bad sectori, dolje su SS-ovi od HDtune-a i WD-ovog alata, dali ja mogu disk odnest u ADM i trazit novi? Kolko otprilike bude cekanje? Da im nosim isprintane SS-ove ili im ih posaljem mailom... Nisam nikad nosio nista osim laptopa na servis pod garancijom (a njega sam ovlastenom servisu odnio koji je zamjenio neispravne dijelove)...
Hvala





Ako je unutar garancije fino isprintaj sve, disk u kutiju u kojoj je došao, ponesi i šarafe od diska te kopiraj račun da im ga predaš sa diskom i čekaj da te pozovu i daju novi...
Stvar je veoma jednostavna i nema vrdanja. Disk je pokvaren i traži novi. Slobodno im napomeni da si zapisao serijski broj diska pa neka ne pokušavaju vratiti isti natrag...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 19:04   #4174
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pokušat će mu vratiti lovu jer su cijene strašno narasle i ne isplati im se davati nove hardove.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 19:45   #4175
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ako probaju nek ih natjera da stave to na papir (upit dopisom) - da je povrat novaca sasvim normalna stvar i da oni to tako rade ako nema identičnog komada hardvera... onda bi mi svi to mogli iskoristiti za lakše dobivanje novaca... Pogotovo kod grafičkih.


Ali bi nakon dopisa dobio novi hd dok kažeš keks... bez obzira na cijenu istog.


Joj, šta meni ništa ne rikava pod garancijom.. baš mi dosadno..
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 19:54   #4176
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Ma nabijem ih ako mi probaju vratit novce, al vec vidim da cu se natezat s njima a dotle nek komp bude bez harda ili s nekim malim starim hardom(cura ce me ubit za to vrijeme, komp joj treba za radit)... A lijepo im na dnu papira sa duljinama i uvjetima jamstava pise "Ako popravak traje dulje od 45 dana od zaprimanja proizvoda na servis, a proizvod nije poslan na popravak dobavljacu, ADM d.o.o. se obvezuje da ce isti zamjeniti drugim ili ce kupcu biti vracen iznos u visini trenutne trzisne vrijednosti takovog ili slicnog/boljeg proizvoda."
Al ajde, nadam se da ce proc ok sve i da me nece dugo zavlacit, ipak bi proizvodac trebo biti taj koji preuzima troskove reklamacija, tak da bi admu trebalo bit svejedno dal mi daju drugi hard ili vrate novce...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 20:32   #4177
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ako ti to piše na jamstvenim - Onda nemaju na šta se vaditi.
Budi uporan i izbori novi hd istih ili boljih karakteristika ili povrat novaca koliko isti košta.


Kupac ima pravo tražiti raskid ugovora (puni povrat) ukoliko se ne drže jamstvenih ili zakona, a ne oni ukoliko im se neisplati držati se jamstvenih.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 20:35   #4178
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Ma nabijem ih ako mi probaju vratit novce, al vec vidim da cu se natezat s njima a dotle nek komp bude bez harda ili s nekim malim starim hardom(cura ce me ubit za to vrijeme, komp joj treba za radit)... A lijepo im na dnu papira sa duljinama i uvjetima jamstava pise "Ako popravak traje dulje od 45 dana od zaprimanja proizvoda na servis, a proizvod nije poslan na popravak dobavljacu, ADM d.o.o. se obvezuje da ce isti zamjeniti drugim ili ce kupcu biti vracen iznos u visini trenutne trzisne vrijednosti takovog ili slicnog/boljeg proizvoda."
Al ajde, nadam se da ce proc ok sve i da me nece dugo zavlacit, ipak bi proizvodac trebo biti taj koji preuzima troskove reklamacija, tak da bi admu trebalo bit svejedno dal mi daju drugi hard ili vrate novce...
Daj za svaki slučaj kopiraj i jamstveni list.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 20:43   #4179
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Nadam se da ce oni odma napravit ono sto moraju... Znam da cu kad tad istjerat pravdu, ali bi ja rado da to ne traje dulje od tjedan dana... Ali mi se nekako cini (Murphy, sta ces) da ce oni odugovlacit barem tih 45 dana koliko "smiju" cekajuci da padnu cijene hardova, a ja nek se dotle ***** ...
U nekom idealnom svemiru sam si ja to ovak zamislio: ADM testira hard, vide da ima bad sectore, ok, pod jamstvom je. Salju dopis WD-u sa attachanim rezultaitma testova i svime potrebnim, ovi kazu dal imaju na lageru identicnih diskova, ako imaju posalju drugi, ako ne, odobre zamjenu za neki slicnih/boljih karakteristika kojeg ADM ima na lageru (recimo 5000AAKX), ja ga dobijem a oni sa WD-om riješe troškove i ostalo...
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Daj za svaki slučaj kopiraj i jamstveni list.
Ma kaj je najgore, moram potrazit jamstveni list (valjda je na kutiji zakeljen, a neznam bas di je kutija, valjdu ju cura nije bacila)... Trenutno imam samo racun i "jamstvenu izjavu" na A4 papirima... Nadam se da me nece zaebavat ako to ne uspijem nac :S

Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 10.02.2012. u 20:57.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 21:26   #4180
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888