Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2012., 21:26   #1711
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Stavi karticu u čitač,stavi si nazad originalni soft,onaj dload folder,na zgašenom mobu drži sve tri tipke vol+,vol- i power,i dignut če ti taj soft
I onda se ostavi tog rootanja,customiranja i svega što se tiče huaweia!
da al to nije orginala softver od tele 2... tak da kad spustim onaj prozorcic tam nemam kontrolu nad WI-Fi,GPS itd... kako da stavim tele2 nazad??(na tvornicko)
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 21:34   #1712
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
da al to nije orginala softver od tele 2... tak da kad spustim onaj prozorcic tam nemam kontrolu nad WI-Fi,GPS itd... kako da stavim tele2 nazad??(na tvornicko)
Nikak jel ga nema,stavi taj i trpi prazni prozor.
Pitaj tu na forumu,možda sad ima neki sa tim notificationima,ja stvarno ne znam,jel ne koristim baš te originalne romove.

Zadnje izmijenjeno od: dulesbj. 17.02.2012. u 21:47.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 21:56   #1713
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Nikak jel ga nema,stavi taj i trpi prazni prozor.
Pitaj tu na forumu,možda sad ima neki sa tim notificationima,ja stvarno ne znam,jel ne koristim baš te originalne romove.
daj jedno te molim... posto sam ovo radio na laptopu i ne prepoznaje mi uredjaj "Android" nakon onog koraka "VOL-" + "ON"

jel bi mi mogao dati drugi link od drajvera za Win7 32bit-a da probam sam kompa dalje uradit.. jer cu se ubit sa ovim romom!!
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 22:08   #1714
pnnk
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: na zemlji
Postovi: 14
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
daj jedno te molim... posto sam ovo radio na laptopu i ne prepoznaje mi uredjaj "Android" nakon onog koraka "VOL-" + "ON"

jel bi mi mogao dati drugi link od drajvera za Win7 32bit-a da probam sam kompa dalje uradit.. jer cu se ubit sa ovim romom!!
Jesi instalirao DriverTools imas ih na prvoj stranici dvije verzije ako se ne varam za razlicite Windowse
Upali skype pa da to riješimo vec sam te dodao
pnnk je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 00:07   #1715
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Na nekim verzijama win7 ne rade ti prvi driveri (driver tools) nego treba skinuti one druge drivere, raspakirati ih i onda ih preko device managera rucno instalirati kada se mob stavi u fastboot mod i spoji na komp...

Ako neznas kako rucno instalirati drivere preko device managera, potrazi negdje po forumu, siguran sam da je stoput opisano...

Nakon toga, ako zelis imat te switchere u notifikacijama, stavi od a.wara modificiranog kineza bez oc-a, na duze staze radi bolje nego rom sa oc kernelom...
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 00:52   #1716
M3rl1n
Premium
Moj komp
 
M3rl1n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Odkad imam Supercharger skriptu primjetio sam da mi se jedno par puta sama od sebe ugasila opera mobile i opera mini. 100% sam siguran da se to prije nije desavalo. Jedina razlika je da sam sad postavio GO Launcher EX koji je nesto usporio mob. A i povremeno moram ponovno ucitati skriptu jer opet počinje gasiti tabova kad je opera minimalizirana ili ugašena. A to mi je čudno jer skripta bi trebala raditi raditi cijelo vrijeme dok se ne gasi mob. Kad me pita koju opciju od 1 do 30 ja uzmem 3 i normalno widget je postavljen. Jel moguce da sam nesto zajebao kod skripte?
M3rl1n je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 08:24   #1717
mirko hrelic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
molim pomoć
imam mobitel huawei u 8650
napravljen root, CWM Recovery 5.0.2.6 , napravio data format i factory reset, wipe cache, i wipte dalvik cache
stavio rom od Sonic CyanogenMod
problem je u tome što više ne mogu na wireless (skeniranjem ne mogu naci ništa ) na laptopu sve radi i ima u dometu dosta
wirelessa.
-poruka za moju mrežu je da nije u rasponu a sve je normalno radilo
mirko hrelic je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 12:51   #1718
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor mirko hrelic Pregled postova
molim pomoć
imam mobitel huawei u 8650
napravljen root, CWM Recovery 5.0.2.6 , napravio data format i factory reset, wipe cache, i wipte dalvik cache
stavio rom od Sonic CyanogenMod
problem je u tome što više ne mogu na wireless (skeniranjem ne mogu naci ništa ) na laptopu sve radi i ima u dometu dosta
wirelessa.
-poruka za moju mrežu je da nije u rasponu a sve je normalno radilo
Probaj neki drugi rom, a svakako kada budes stavljao neki drugi rom, pod mounts and storage u cwm-u napravi i format boot i format system
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 18:02   #1719
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
Stavim original rom na sd karticu i kad stisnem sve 3 tipke samo stoji huawei logo dok ne izvadim bateriju, why?

rijeseno, zaboravite

Zadnje izmijenjeno od: Laxarus. 18.02.2012. u 18:16.
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 18:10   #1720
mirko hrelic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
hvala na pomoći

probati cu pa javim dali je sve ok

nevjerovatno ali istinito pogledao sam mobitel i probao ponovo skenirati wifi mrežu i uspio sam dobti više mreža i spojio sam se na svoju. nemam pojama gdje je bila greška

hvala KeiOffice - u na brzom odgovoru
mirko hrelic je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 18:21   #1721
mirko hrelic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
Laxarus


krivo radiš pogledaj prvi post boldao sam ti što trebaš samo volume + i ON

skinete fajl root
stavite ga na sd karticu
iskljucite telefon
izvadite bateriju na 3 sekunde
stisnete "VOL+" + "ON" (bez vol-)
kad vam se otvori "bios like" meni sa tipkama volume up down odete na update from sd izaberete root
nakon sto prodje procedura odete na reboot i to je to imate rootan telefon
mirko hrelic je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 19:02   #1722
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
evo skinem sluzbeni rom, stavim ga u root folder sd kartice (E:/dload.zip), ugasim mob, izvadim bateriju na 5sec, stisnem sve 3 tipke i izbaci mi "Firmware update step 1/2, unpacking, update failed"

a ako pokusam root sa stock tele2 rom-om kaze mi
finding update package..
opening update package..
verifying update package..
E:failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
Instalation aborted


edit
Probao skinuti opet file, isti error

Zadnje izmijenjeno od: Laxarus. 18.02.2012. u 19:19.
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 19:15   #1723
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Laxarus Pregled postova
evo skinem sluzbeni rom, stavim ga u root folder sd kartice (E:/dload.zip), ugasim mob, izvadim bateriju na 5sec, stisnem sve 3 tipke i izbaci mi "Firmware update step 1/2, unpacking, update failed"

a ako pokusam root sa stock tele2 rom-om kaze mi
finding update package..
opening update package..
verifying update package..
E:failed to verify whole-file signature
E: signature verification failed
Instalation aborted
Sluzbeni rom moras raspakirat i onda to sto dobijes stavis na karticu, tako da ti putanja bude u tvome slucaju E:\dload\update.app ; ovo update.app je stock rom, njega ne ostavljas u zip fajlu...

Tele2 rom se ne moze rootati sa onim root fajlom iz prvoga posta, no moguce ga je rootati sa superoneclickom, prati ove upute, rade 100%, ja sam na taj nacin rootao mob od cure sa tele2 romom:

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Evo probao ja Španjolski Yoigo rootat preko ovoga:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1420728

1) Dial: *#*#2846579#*#*
2) Go to projectmenu > background settings > log settings > log switch > set Log on
3) Reboot Phone
4) Switch USB Debugging ON
5) Download SuperOneClick v2.3.1
6) Plug your U8800 into your computer but DO NOT mount SD Card.
7) Run SuperOneClick and press the ROOT Button, and let it do its thing (say yes to install drivers if asked).
8) Your phone should now be Rooted.
9) You can now go back and turn logging off if you want.

I uspio. Španjolski se također prije nije mogao preko ničega rootat, sad sve šljaka. Tako da vjerujem da se može i TELE2 isto tako
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 19:27   #1724
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
Ok hvala puno KeiOffice.

Nego jel ima nacina da instalacijom drugog roma ne izgubim sve aplikacije, pogotovo postavke istih?

Update
Obrisao sam sve, ko ga hebe, nemam nista sto ne mogu opet skinut
Jedan ogroman hvala autoru teme i svima koji su mi pomogli

Zadnje izmijenjeno od: Laxarus. 18.02.2012. u 20:05.
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 20:32   #1725
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Evo nove upute za nove korisnike, tu su i stvari za koje se je kasnije pokazalo da su moguće, a ne spominju se na početnoj stranici (npr. rootanje stock tele2 roma...)

Bilo bi dobro da ih Codiac ili netko od modova/admina stavi i na prvu stranicu pa da ih gosti/novi članovi lakše pronađu...


ROOT i original ROM

Originalni Tele2 rom se može rootati koristeći SuperOneClick, njega možete skinuti ovdje:

SuperOneClick

Također biti će vam potrebni i driveri za mobitel, isti ovi driveri služe i za prepoznavanje mobitela u fastboot modu, što će vam biti potrebno ukoliko želite na mobitel staviti custom recovery te instalirati custom rom-ove!

Drivere možete skinuti ovdje:

Win7
Dakle to su drajveri koje morate instalirati i pokrenuti imat cete screen sa dvije opcije stisnite install drivers

Ukoliko imate problema sa gornjim driverima, skinite ove, njih je potrebno ručno instalirati preko device managera DriveriWinXP&Win7


01. Preko dialpada utipkajte: *#*#2846579#*#*
02. Idete u: projectmenu > background settings > log settings > log switch > označite Log on
03. Idete na Settings > Applications > Development > označite USB Debugging tj. Postavke > Aplikacije > Razvoj > označite Uklanjane programske…
04. Restartajte / rebootajte / ponovno pokrenite mob
05. Skinite SuperOneClick v2.3.1 ako već niste
06. Spojite mobitel na računalo, NE PALITE USB STORAGE
07. Instalirajte drivere za mobitel na računalo
08. Pokrenite SuperOneClick i pritisnite ROOT tipku, pustite ga da odradi svoj posao (prihvatite ako vas zatraži instalaciju drivera).
09. Vaš mobitel bi sada trebao biti rootan!
10. Možete se vratiti u tajni menu koristeći kod iz prvoga koraka i isključiti „logging“ ako želite.


CUSTOM ROM

Ukoliko želite instalirati custom rom-ove na mobitel, prvo morate staviti custom recovery na vaš mobitel. Za instalaciju custom recovery-a mobitel ne treba ROOT-an niti je potrebno stavljati originalni Huawei rom na mobitel prije toga, custom recovery se može staviti i na Tele2 rom koji dolazi sa mobitelom kada ga kupite!

Prvo skinite Custom recovery / Clockwork Mod recovery, preporuka je koristiti 5.0.2.6 verziju, link za download je ispod:

Custom Recovey Download


Također, potrebno je instalirati i drivere za mobitel na računalo ukoliko to već niste napravili zbog root-anja stock tele2 roma, upute imate gore u ovome postu.

Nakon što ste skinuli custom recovery i instalirali drivere, mobitel je potrebno staviti u FASTBOOT mod kako bi mogli instalirati custom recovery na njega, to radimo na slijedeći način:

01. Ugasite mobitel
02. Izvadite bateriju na 5 sekundi, vratite bateriju natrag
03. Stisnete zajedno Volume Down tj. Volume – tipku i Power tipku, držite obje tipke stisnute 10 sekundi, na ekranu će vam ostati Huawei logo i neće se micati, nemojte paničariti, sve je u redu, to i želimo!
04. Spojite mobitel sa računalom putem USB kabela
05. Raspakirajte file u kojem je custom recovery, te pokrenite „Instalacija.bat“ i stisnite bilo koju tipku
06. Ukoliko je sve u redu, tj. ako su vam driveri pravilno instalirani, mobitel ce se sam restartati nakon instalacije custom recovery-a te ući u njega, na vrhu mora pisati CWM-based Recovery v5.0.2.6
07. Ukoliko vam nakon pokretanja „Instalacija.bat“ i stiskanja bilo koje tipke u zadnjemu redu piše < waiting for device > znači da vam driveri koje ste instalirali ne odgovaraju ili nisu dobro instalirani, u tom slučaju pokušajte sa instalacijom drugih drivera.
08. Kroz custom recovery v5.0.2.6 se krećete sa soft tipkama na mobitelu (tipke ispod ekrana), HOME tipka za dolje, MENU tipka za gore, RETURN tipka za povratak nazad iz podmenija, SEARCH tipka za potvrdu/ulazak u podmenije.


Sada na mobitelu imate Custom recovery preko kojega možete instalirati custom rom-ove, odabir romova je na vama, postupak kod instalacije custom rom-ova koje skinete je slijedeći:

01. Rom koji ste skinuli stavljate direktno na SD karticu, tj. u njen root direktorij, npr. G:\CustomRom.zip
02. Pokrenete custom recovery, ukoliko vam je mobitel rootan, možete koristiti aplikaciju QuickBoot , ukoliko vam mobitel nije rootan, u custom recovery ulazite tako što ugasite mobitel, izvadite bateriju van na 5 sekundi, vratite bateriju natrag, stisnete zajedno tipke Volume Up tj. Volume + i Power tipku, te ih držite stisnute zajedno dok vam se ne pojavi ekran sličan BIOS-u sa svjetlo plavim slovima, na vrhu mora pisati CWM-based Recovery v5.0.2.6 (verzija može varirati ovisno o tome koju ste stavili)
03. Prije stavljanja drugoga roma morate pobrisat stari rom, to radite na slijedeći način:
a. WIPE DATA/FACTORY RESET - YES
b. WIPE CACHE PARTITION - YES
c. Uđete u MOUNTS AND STORAGE meni te tamo:
i. FORMAT /BOOT - YES
ii. FORMAT /SYSTEM - YES
iii. Vratite se nazad u glavni meni
d. Uđete u ADVANCED meni i tamo WIPE DALVIK CACHE – YES
e. Sada ste pobrisali stari rom, te idete na INSTALL ZIP FROM SDCARD > CHOOSE ZIP FROM SDCARD > odaberete rom koji ste prethodno stavili na sd karticu > YES
04. Nakon instalacije se vratite nazad u glavni meni te odaberite REBOOT SYSTEM NOW
05. Pričekajte da vam se učita novi rom, prvo pokretanje novoga roma će potrajati malo duže nego inače, nemojte se brinuti zbog toga!
06. Uživajte u novom i boljem romu za vas mobitel!


UNLOCK

Ukoliko imate potrebu za otključati mobitel, to možete učiniti pomoću unlock koda, on je jedinstven za svaki mobitel i generira se prema IMEI broju mobitela, ima nekoliko sellera na ebayu kod kojih se može naći kod, tražite HUAWEI U8650 UNLOCK CODE i naći ćete ih!

Za sva pitanja obratite se na PM; ovo je u biti sažetak ovih 60tak stranica na forumu, da se ne mora sve tražiti po temi, jer je sada već prilično narasla i nije tako jednostavno pronaći neke stvari…

Sve radite na vlastitu odgovornost, nisam odgovoran ukoliko zbog pokušaja rootanja ili stavljanja custom recovery/rom-a zbrikate mob, no iskreno ne vidim kako bi to bilo moguće, ja sam svoj mob flashao vjerojatno nekoliko stotina puta i dalje radi bez ikakvih problema.
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 01:29   #1726
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
evo stavio sam danas taj huawei rom i vise nemam mogucnosti iskljucivanja opcija (wifi, 3g, rotacija itd) iz notifications menija, kako da to vratim?
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 02:09   #1727
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Laxarus Pregled postova
evo stavio sam danas taj huawei rom i vise nemam mogucnosti iskljucivanja opcija (wifi, 3g, rotacija itd) iz notifications menija, kako da to vratim?
Stavi drugi ROM koji to ima. Niti jedan ovaj originalni Huawei-ev (bilo Kineski, Talijanski, Ruski, Australski, Španjolski) to nema, već su potrebne male modifikacije (koje baš i nećeš primijetiti jer su ROM-ovi jednaki po mogućnosti). Originalne koristiti samo kad treba otključati mob na sve mreže.

Moja preporuka - potraži a.war-ov 2.3.5 temeljen na Kineskom originalnom Huawei ROM-u.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 02:33   #1728
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
znaci nema sanse da to stavim u ovaj rom?
jel ima barem neki widget slicnih funkcija?
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 02:43   #1729
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Laxarus Pregled postova
znaci nema sanse da to stavim u ovaj rom?
jel ima barem neki widget slicnih funkcija?
Widget - Toggle notification tako nešto. Ali pripremi se na ono - najružniji widget takve namjene ikada igdje napravljen . I GPS nije tipičan, već je shortcut do opcija za GPS.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 03:05   #1730
Laxarus
Registered User
 
Laxarus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
nasao sam sam na kraju
widget se zove "Powerfull control" i sasvim odlicno izgleda

update
sad vidim da pod widgets imam taj koji je isao u notifications meni medutim mogu ga stavit samo na screen, ili bar ja ne znam kako da ga stavim u notifications meni

Zadnje izmijenjeno od: Laxarus. 19.02.2012. u 03:12.
Laxarus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 03:10   #1731
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Aha, ti si to tražio. Pa to imaš i defoltno u ROM-u, Power options mislim da se zove. Ja sam mislio da tražiš app koji će ti to omogućiti u notification baru.

Glavno da si našao što tražiš.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 16:37   #1732
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
ej ljudi... da vam javim.. uspio sam sredit stanje na mobu! znam zasto nisam mogo stavit custom rom... nisu bili dobri driveri na kompu... no instalirao sam ponovno.. i nisam stavio ni zad-ov 1.5 rom ni cm7 nego sam stavio neki room da izgleda ko Ice cream sandwich.. i bolje mi izgleda i od zad-a i od cm7.. tak da toplo preporucam taj rom!!evo link (http://www.mediafire.com/?38bumnw6ds3nkqi) ima i OC kernel ) i stvarno je dobar... takodjer ima i hrvatski jezik i do sada nemam nikakvih problema... kod poziva slusalica je ok!
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 17:56   #1733
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
ej ljudi... da vam javim.. uspio sam sredit stanje na mobu! znam zasto nisam mogo stavit custom rom... nisu bili dobri driveri na kompu... no instalirao sam ponovno.. i nisam stavio ni zad-ov 1.5 rom ni cm7 nego sam stavio neki room da izgleda ko Ice cream sandwich.. i bolje mi izgleda i od zad-a i od cm7.. tak da toplo preporucam taj rom!!evo link (http://www.mediafire.com/?38bumnw6ds3nkqi) ima i OC kernel ) i stvarno je dobar... takodjer ima i hrvatski jezik i do sada nemam nikakvih problema... kod poziva slusalica je ok!
To je CM7,samo ima ICS animacije,taj je baš temeljen na benruovom cm-u.
I na tom ti romu mobitel zazvoni samo jedanput,probaj staviti kratku melodiju,pa se nazovi.
Svi romovi imaju Hrvatski,bar koje sam ja stavljao,a stavio sam ih barem 10 komada.
I slušalica nije ok,slušalica je ok na stock romovima,a na cm-u je daleko od ok.
Evo ti link:
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=305430

O tincha si složio mobitel??

Zadnje izmijenjeno od: dulesbj. 19.02.2012. u 18:09.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 19:26   #1734
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
dule... ja neznam o cemu ti pricas bez uvrede al meni se ljepo cuje i ne zvoni mi samo jednom... mozda je do tvoga moba stvarno mi ljepo radi.. jedino me winamp zeza... dolazi sa romom i ne mogu ga deinstalirat... a takodje nemogu pustat nista sa njim jer se crasha cijelo vrijeme.. tak da cu morat neki drugi player skinut
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 19:33   #1735
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
dule... ja neznam o cemu ti pricas bez uvrede al meni se ljepo cuje i ne zvoni mi samo jednom... mozda je do tvoga moba stvarno mi ljepo radi.. jedino me winamp zeza... dolazi sa romom i ne mogu ga deinstalirat... a takodje nemogu pustat nista sa njim jer se crasha cijelo vrijeme.. tak da cu morat neki drugi player skinut
za uninstall sistemskih aplikacija koristi root ili explorer ili titanium backup
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 21:07   #1736
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Naša sam patch za vratit ikone u sistem tray. Testirano sa dva ROM-a koja mi nisu nakon stavljanja prikazivali ikone (supersonicgeno V4 i ZAD1.3) i prikazuje ok. Ako koga zanima patch neka ga potrazi na u8650.ru, pod supersonicgenoV4.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 08:50   #1737
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
keioffice

samo posalji na pm sta hoces da stavim u prvi post i nije problem.


hmn da sad vidim da nemrem editirati svoje postove....

tako da jebiga morat ces traziti nekog admina da to nadoda u prvi post nazalost...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 18:41   #1738
Strujar
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Ogulin
Postovi: 6
jel netko uspio na kraju rijesit taj problem sa zvukom kod poziva na cyanogenu benruevom? listam pa ne nalazim bas.
ili da puknem nesto drugo?
Strujar je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 18:43   #1739
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Strujar Pregled postova
jel netko uspio na kraju rijesit taj problem sa zvukom kod poziva na cyanogenu benruevom? listam pa ne nalazim bas.
ili da puknem nesto drugo?
Dobar je zvuk na cyanu, bar tebi....
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 21:09   #1740
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Naša sam patch za vratit ikone u sistem tray. Testirano sa dva ROM-a koja mi nisu nakon stavljanja prikazivali ikone (supersonicgeno V4 i ZAD1.3) i prikazuje ok. Ako koga zanima patch neka ga potrazi na u8650.ru, pod supersonicgenoV4.
Jel to patch za one widgete u padajućem itborniku,ja sam to probao pa ne radi,imaju dva rara,koja sam skinuo-download i cust,ajd daj link od toga,i kako si to stavljao.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na