Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2018., 15:53   #1141
ole_ege
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: ldb
Postovi: 40
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Koje memorije imaju ove RX 570 Sapphire ITX koje spominjete?
Jel Samsung i ako moze link na taj anorak bios, ja bi isto probao jer moje sad daju 27 MHS ako sam sretan sa primjkenom 1500 strap na vise
moje su elpida...al to je to strap 1500 na vise, overclock i undervolt i idu 29,5 - 30,5
ole_ege je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 18:09   #1142
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha, to ove male saphire ITX micro s jednim ventilatorom:
http://www.sapphiretech.com/productd...5308E&lang=eng

Moje su samsung i neidu niti blizu 30k. A imam i rx 470 one idu 29 u dual miningu s decredom
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2018., 18:42   #1143
Vladimir Lukic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: O
Postovi: 25
Kartica PowerColor RX 580 8 Gb prestao raditi jedan ventilator nakon par dana. Šta sada ako dam u servis neće biti gotovo mjesec dana (a kakva je nestašica kartica možda i nestane) a ako idem sam rastavljati ode garancija na novu karticu? Ima li neki servis u Osijeku ili Vinkovcima? Privremeno sam to riješio:
https://ibb.co/bPzYKR
Vladimir Lukic je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 18:44   #1144
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mislim da se mjenjaju ventilatori, da neces dobiti novu za ovo, neznam. Ali jedan rudar je vec napisao da mu je lakse bilo zamjeniti sam taj ventilator koji kosta 30 kuna engo cekat servis mjesec dana.

A mene zanima kako otkrijete da je otisao ventilator?
jel to treba provjeravati svaki dan vizualno dali se vrti ili recimo na SMOS cu vidjeti 0% brzinu ventilatora i visoku temperaturu?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 18:46   #1145
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Pogledaj ove bočne šerafe, moguće da možeš skinuti samo ventilatore bez kidanja naljepnice zbog garancije, dok pasivni dio ostane. Na njega samo staviš ovako ventilator kako si stavio ovdje i pričvrstiš.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 18:48   #1146
Vladimir Lukic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: O
Postovi: 25
Vidiš u Afterburneru, konkretno sve kartice temp. na 69 a vrte se na oko 45 % dok ta na kojoj ne radi vent vrti 65% - jer radi samo jedan ventilator.
Vladimir Lukic je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 19:14   #1147
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
claymore dual 10.6
GPU #0 got incorrect share. If you see this warning often, make sure you did not overclock it too much!

a nema nigdje invalid share
zabrinut se ili vozi miki?

fora je da sam do sad mel 2 grafe direkt na matičnoj
sve cakum pakum
del na risere, i eto veselja ..

rx580 4gb elipda

imam jos jednu 8gb sa hynix mem . u kompu je radila 1260/2250mhz 930mV 31,7 mhs
stavim ju na risere, banana .. sistem pada
i trenutno ju ne mogu ukrotit sa voltazom . pa pomaknem core up / down . minuta je ok .. opet ode na 200w
u kompu sama sa sobom radila 24/7 stabilno .. i sad ti slozi rig od 76 grafa .. heh
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 19:22   #1148
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Vladimir Lukic Pregled postova
Vidiš u Afterburneru, konkretno sve kartice temp. na 69 a vrte se na oko 45 % dok ta na kojoj ne radi vent vrti 65% - jer radi samo jedan ventilator.
Dobro kod mene to jako varira. Znaci najbolje je onda provjeriti vizualno?
I to kad kazes neradi vent onda to znaci da se vent uopce ne vrti ili da se slabo vrti?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 21:45   #1149
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Pozdrav,

jučer navečer krenuo graditi manji rig gdje jedna GPU ide direkt na MBO a 2 preko risera na male PCIx1.......

Problematika, priča....

- veći dio vremena je internet normalno radio, spojeno preko PCI ethernet kartice, LAN kabelom na ruter. (intergrirana mrežna od prije ne radi)

Problem je nastao kad sam počeo spajati grafičke, ali nisam odmah uočio da već kod spajanja prve, prestaje raditi mreža. Bio sam fokusiran na to da li su riseri ok i da li će se grafe prikazati u device manageru.

Nakon što su uspješno spojene sve grafe, trebao sam skinuti softvare, toolove za nastavak i primjetio da internet ne radi -- > Unidentified Network

Ko za q. jučer sam imao problema sa ruterom i zvao službu za korisnike koja je intervenirala po samom ruteru. Automatikom sam krenuo rješavat stvarne mrežne probleme, prvo na rigu i konačno na samom ruteru. Obično barem jedna od isprobanih x metoda proradi ali ovog puta ne.

Provjerio na drugom računalu i tamo bez problema radi mreža i internet.

Provrtio sam malo film i odlučio probati upaliti komp bez ovih GPU koje su spojene preko risera.

Voila, mreža proradila odmah nakon boota.

Nakon toga radio sam testiranje, svaki riser zasebno, na svaki PCI priključak i bez obzira koji je spojen u koji PCI, mreža ne radi, znači nije problem u riserima ni GPU.

S obzirom da je matična dosta stara (GA-M720-US3 (am3 socket) već su krenule crne misli da od toga ipak ništa i da treba kupiti nešto novije.

Kao zadnji pokušaj spašavanja, stavio USB Wifi mrežnu karticu i gle čuda, istovremeno radi internet i 3xGPU

S obzirom da je prošlo već 3:00 danas ujutro, odlučio sam isprobati out of box da li to rudari ili samo vrti ventove na GPU

Stavio claymore samo eth i radi, sav sretan spremam se spavat i onda se sjetim da mi taj USB wifi dongle treba na drugom kompu

Probao sam još samo premjestiti mrežnu karticu na neki drugi PCI slot ali ne pomaže.

Ima netko ideju što mogu napraviti da osposobim tu mrežnu karticu?

Zadnja solucija mi je da kupim USB-UTP konverter

Ako je problem već bio u ovoj temi od 38 stranica, molim da se ko olakotna okolnost uzme da sam u 4:00 legao, probudio se u 6:50 i moram danas riješiti problem kad se vratim sa posla

Hvala
Najvjerojatnije je da se radi o tome da neki od pcie slotova dijele sabirnicu. To je česta pojava kod jeftinijih (i starijih) ploča, a nije rijetkost ni kod novijih. I dok koristiš jedan od tih slotova onaj drugi neće.

Imao sličan slučaj nedavno na poslu, ne sjećam se koja ploča, am4 uglavnom, ako se stavi m2 ssd, ne radi pcie 2 slot, nešto u tom stilu. Pretpostavljam da je i ovdje takav slučaj. Riješenje je kao što si i napisao usb mrežna
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 22:06   #1150
gloginjaR
Premium
Moj komp
 
gloginjaR's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: st
Postovi: 594
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Pozdrav,

jučer navečer krenuo graditi manji rig gdje jedna GPU ide direkt na MBO a 2 preko risera na male PCIx1.......

Problematika, priča....

- veći dio vremena je internet normalno radio, spojeno preko PCI ethernet kartice, LAN kabelom na ruter. (intergrirana mrežna od prije ne radi)

Problem je nastao kad sam počeo spajati grafičke, ali nisam odmah uočio da već kod spajanja prve, prestaje raditi mreža. Bio sam fokusiran na to da li su riseri ok i da li će se grafe prikazati u device manageru.

Nakon što su uspješno spojene sve grafe, trebao sam skinuti softvare, toolove za nastavak i primjetio da internet ne radi -- > Unidentified Network

Ko za q. jučer sam imao problema sa ruterom i zvao službu za korisnike koja je intervenirala po samom ruteru. Automatikom sam krenuo rješavat stvarne mrežne probleme, prvo na rigu i konačno na samom ruteru. Obično barem jedna od isprobanih x metoda proradi ali ovog puta ne.

Provjerio na drugom računalu i tamo bez problema radi mreža i internet.

Provrtio sam malo film i odlučio probati upaliti komp bez ovih GPU koje su spojene preko risera.

Voila, mreža proradila odmah nakon boota.

Nakon toga radio sam testiranje, svaki riser zasebno, na svaki PCI priključak i bez obzira koji je spojen u koji PCI, mreža ne radi, znači nije problem u riserima ni GPU.

S obzirom da je matična dosta stara (GA-M720-US3 (am3 socket) već su krenule crne misli da od toga ipak ništa i da treba kupiti nešto novije.

Kao zadnji pokušaj spašavanja, stavio USB Wifi mrežnu karticu i gle čuda, istovremeno radi internet i 3xGPU

S obzirom da je prošlo već 3:00 danas ujutro, odlučio sam isprobati out of box da li to rudari ili samo vrti ventove na GPU

Stavio claymore samo eth i radi, sav sretan spremam se spavat i onda se sjetim da mi taj USB wifi dongle treba na drugom kompu

Probao sam još samo premjestiti mrežnu karticu na neki drugi PCI slot ali ne pomaže.

Ima netko ideju što mogu napraviti da osposobim tu mrežnu karticu?

Zadnja solucija mi je da kupim USB-UTP konverter

Ako je problem već bio u ovoj temi od 38 stranica, molim da se ko olakotna okolnost uzme da sam u 4:00 legao, probudio se u 6:50 i moram danas riješiti problem kad se vratim sa posla

Hvala
Meni je se deslilo "slična situacija" kod slaganja i pokretanja riga!
Tj, sve sklopio poštela grafe idem pokrenit claymores, radi otprilike 1-2min, i nestane konekcije, spojen rig kabelom s routerom, pored laptop koji ima net!!
Kako šta, resetira router par puta ista situacija, a sve je bilo uštekano u jedan produžni!
Onda sam išteka router iz produžnog i ušteka u u drugu utičnicu na drugom kraju sobe (samo router)
I više nije bilo ti problema!?


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
__________________
MinigRig*H110-D3A*5*rx570nitro8GB OC.
gloginjaR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2018., 08:10   #1151
Vladimir Lukic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: O
Postovi: 25
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Dobro kod mene to jako varira. Znaci najbolje je onda provjeriti vizualno?
I to kad kazes neradi vent onda to znaci da se vent uopce ne vrti ili da se slabo vrti?
uopće ne vrti
Vladimir Lukic je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 09:51   #1152
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Citiraj:
Autor gloginjaR Pregled postova
Meni je se deslilo "slična situacija" kod slaganja i pokretanja riga!
Tj, sve sklopio poštela grafe idem pokrenit claymores, radi otprilike 1-2min, i nestane konekcije, spojen rig kabelom s routerom, pored laptop koji ima net!!
Kako šta, resetira router par puta ista situacija, a sve je bilo uštekano u jedan produžni!
Onda sam išteka router iz produžnog i ušteka u u drugu utičnicu na drugom kraju sobe (samo router)
I više nije bilo ti problema!?


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
Zanimljivo, kod mene isto spojen rig na isti produžni di je ruter, danas probam razdvojit, tj. ruter na zasebni pa možda proradi.

Citiraj:
Autor Street_Racer Pregled postova
Najvjerojatnije je da se radi o tome da neki od pcie slotova dijele sabirnicu. To je česta pojava kod jeftinijih (i starijih) ploča, a nije rijetkost ni kod novijih. I dok koristiš jedan od tih slotova onaj drugi neće.

Imao sličan slučaj nedavno na poslu, ne sjećam se koja ploča, am4 uglavnom, ako se stavi m2 ssd, ne radi pcie 2 slot, nešto u tom stilu. Pretpostavljam da je i ovdje takav slučaj. Riješenje je kao što si i napisao usb mrežna

Jučer posudio USB-UTP adapter i tako radi bez problema, tako da imam potencijalno riješenje ako ne prođe ona shema sa ruterom.

Hvala svima na savjetima i pomoći.
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 15:20   #1153
cikatomy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 34
Pozdrav ljudi
Kupih Radeon™ RX VEGA 56 GAMING OC 8G (gigabyte) no imam mali problemcic kod rudarenja. Nakon nekog vremena grafa jednostavno zablokira komp i moram ga resetirat sa iskljucivanjem napajanja jer nista drugo ne pomaze. koristim zadnji claymore 10.6 i zadnje arenalin drivere 18.1.1.
HWiNFO ne pokazuje niti jedan error. dolje ispod log od gpu-z i log iz claymora i screenshot iz wattmana

cikatomy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 12:30   #1154
Sadat976
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Pozdrav
Imam rig 6x 1080 nvidia napajanje 1500w thermaltake. Rig radio dobro sve dok nisam instalirao novu verziju NiceHash Miner v.2.0.1.10 , radi po par sati i gasi se vratio sam na staru verziju v.2.0.1.8 isto se desava da radi par sati sami se restartuje. Molim za pomoc
Hvala
Sadat976 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 13:01   #1155
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 13:59   #1156
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
pozdrav, imam jedan problem, kupio sam i upogonio rig sa 13 rx 570 instalacija win 10
kartice su prepoznate odma, sve super dok ne upalim claymore cim ga upali blue screen cini mi se tdr da pise i nesto za atikmpag,sys da li se nekome desilo ili netko zna sta bi moglo biti?
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 14:40   #1157
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
ruše se driveri

vjerovatno previse clockano
ili undervoltano .. dovoljno da 1 grafa prdne .. i eto ti blue screen
i ja se mučio sa 3 komada.. i to jos dual .. da ne trosi, a da radi
trebas naci balans

ja sa 2x 580 4gb nitro+ i 1x 8gb isto nitro+ sapphire
pred par dana ubio mozak .. 550-690 w.. nicehash i dual majnign. i reko ko hebe dual ..
čisti eth .. trenutno radi sve stabilno 460w na 3 grafe ..
jedino još malo se trazim .. jer ode u sleep monitor.. kad ga probudis eto ti blue sceen . .. dakle treba još malo struje dodat ili clock smanjit ..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 16:26   #1158
cikatomy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 34
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
nista tu posebno nema napisano a da nije napravljeno osim sto se za rudarenje koristi xmr a ne claymore
cikatomy je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 10:29   #1159
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Kad imam spojen monitor na onboard VGA onda sve radi, čim isključim VGA kabel iz onboarda rig se reseta. Matična je giga H110-D3A, Windows10.
Jel mi treba onaj dummy VGA?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 10:56   #1160
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Kad imam spojen monitor na onboard VGA onda sve radi, čim isključim VGA kabel iz onboarda rig se reseta. Matična je giga H110-D3A, Windows10.
Jel mi treba onaj dummy VGA?
Da.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 11:02   #1161
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Gledam online gotovi su skupi, a ima tutoriala za DIY, samo ne znam kako se zove taj VGA adapter da ga tražim kod nas, muški VGA ili kako?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 11:13   #1162
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Gledam online gotovi su skupi, a ima tutoriala za DIY, samo ne znam kako se zove taj VGA adapter da ga tražim kod nas, muški VGA ili kako?
https://m.aliexpress.com/item/328280....f26d5e7RqhnbA

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 11:21   #1163
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Samo ovo je koliko shvaćam da stavim na svaku grafičku? jer matična nema hdmi a ovo je hdmi dummy adapter. Meni treba za onboard VGA na matičnoj, ali našao sam ovaj https://www.aliexpress.com/item/VGA-...ceBeautifyAB=0
lit je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 18:47   #1164
Šarmantni Jozo
Registered User
Moj komp
 
Šarmantni Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Samo ovo je koliko shvaćam da stavim na svaku grafičku? jer matična nema hdmi a ovo je hdmi dummy adapter. Meni treba za onboard VGA na matičnoj, ali našao sam ovaj https://www.aliexpress.com/item/VGA-...ceBeautifyAB=0
Ovo provjereno radi.

http://www.geeks3d.com/20091230/vga-...ga-dummy-plug/
Šarmantni Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 22:42   #1165
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
samo da napravim mali update, znaci spojio sam svih 13 grafickih, nakon nekog vremena i mjenjanja pozicije risera i svasta nesto nije bilo blue screena ali se vidio restart claymora par puta tj da se driveri ruse..i onda sam kopao 24 h vamo tamo cupao kosu i tak... da bi pokrenuo xmr stak i da bi sve radilo kako treba....koja je to stvar sa claymorom? nekompatibilnost sa driverima?
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 22:55   #1166
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
XMR poteže manje struje od ETH pa kreni u tom smjeru...
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 04:37   #1167
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
claymore je isto kopao cryptonight algo
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 09:28   #1168
Bezimeni777
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 129
Imam problem na jednom rigu, samo sa jednom rx470 4GB karticom (ostale rade normalno). Daje max 24 MH/s dok ostalo uredno 28/29. Probao sam sve BIOSe, mjenjao sam strapove i uvijek je zacementirana na istom hasrejtu koliko god stavim MHz u afterburneru. Jedino nisam mjenjao drivere zbog drugih kartica koje rade ok. Da li netko zna u cemu bi mogao biti problem?
Bezimeni777 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 00:37   #1169
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Bezimeni777 Pregled postova
Imam problem na jednom rigu, samo sa jednom rx470 4GB karticom (ostale rade normalno). Daje max 24 MH/s dok ostalo uredno 28/29. Probao sam sve BIOSe, mjenjao sam strapove i uvijek je zacementirana na istom hasrejtu koliko god stavim MHz u afterburneru. Jedino nisam mjenjao drivere zbog drugih kartica koje rade ok. Da li netko zna u cemu bi mogao biti problem?
možda ne pomaže ali imam jednu takvu XFX RX570 koja radi 2mhs od ostalih istih i jednostavno sam odustao od troubleshootanja...
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 07:41   #1170
Bezimeni777
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 129
Ma ja isto odustao, cak mjenjao i sve drivere, ali afterburner 0 bodova koju god vrijesnost stavim...
Bezimeni777 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na