Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2009., 09:57   #1
000igor000
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: mostar
Postovi: 3
Problemi sa zvukom

E ovako da objasnim citavu situaciju..
Koristio sam jedno vrijeme Win7 sasvim uredu je sve bilo OK, čak sam se iznenadio kako je sve funkcioniralo. E zatim mi se desi, da kad resetiram laptop nestane mi zvuka ili kad ga ugasim i ponovo pokrenem nestane također. Idem u control panel da vidim u sounds and audio devices i tamo piše No audio Devices isto koga nije prisutan hardwerski nikako. Resetiram ga ponovo i onda se pojavi bude sve normalno. Bilo je ono "drži fige" dok se pali hoće li biti zvuka. A kod sleepa još gora situacija, naime kad hocu da ga vraim iz sleepa nece uoce da se pokrene bude samo crn ekran i nema sanse da se pokrene OS ili da ga ugasim na power dugmetu nego jedino rijesenje je vađenje baterije. A o driverima da nepricam probao sam doslovno sve (Realtekov driver, Laptop Acer 7520G). I poslije svega toga vratim se na XP koji mi je uvijek radio kako treba i pouzdano imam drivere koju su funkcionirali i vidi čuda poslije svega toga opet neće, opet sam pokusavao sa različitim driverima ali sada baš neće nikako. Sada stvarno neznam sta je problem i sta mi je činiti...Eto ako itko ima dobar savjet, sve prihvaćam ..

Znam da je jedna od opcija flasanje BIOSA ali ni CD-rom mi nije bas najpouzdaniji pa se nebih igrao s tim,a da to uradim preko stica,nemam bas hrabrosti.

POZZ!
000igor000 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na