Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2007., 22:21   #31
Daedalus
Sir Paški
Moj komp
 
Daedalus's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 355
Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Varam li se ili nitko nije spomenuo Deus Ex? Igra koja se mogla prijeći na mali milijun različitih načina, za razliku od današnjih FPS-ova, a bogme i za razliku od Deus Ex 2 (Invisible War).
Ja je trenutno igram 999 997-i put
Daedalus je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 13:19   #32
Lignja
Re Di Calamara
 
Lignja's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 569
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
svi tako hvale taj starcraft
Taj ?
__________________
xxx
Lignja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2007., 13:48   #33
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor Lignja Pregled postova
Taj ?
da, taj starcraft

nešto nije u redu s riječi ?

i zašto sada pišemo offtopic ?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 14:02   #34
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor dautanecII Pregled postova
SOF(jedinica),
jedina igra koju sam prsao brat-bratu 10 puta...

uvijek sam se smijao zakon je bila

ono na kraju:



"see your friend in hell" "say hi to him for me" "bammmmmm" (pa se prepolovi frajer)

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 15:07   #35
bbalog3
Premium
 
bbalog3's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Đakovo
Postovi: 54
Citiraj:
Autor PcKinG Pregled postova
što se promjene ambijenata tiče od fps-ova sam zapamtio igru chaser. malo je starija al ima svega od ureda, zemlje,snježnih djelova pa do marsa,a i priča je full ok...
Eee, vidiš, vidiš, to je dobar naslov bio. Iako malo "plastičan", ali ok za ubijanje vremena. Baj d vej, Hitman 2 - strašno odlična igra, i po meni zaslužuje uči u krug 10 najboljih igara koje sam igrao jer je to jedna od igara koje su "kompletne".
bbalog3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 15:47   #36
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Istina, makar mislim da je cijeli serijal Hitmana (ne samo Silent Assassin) izvrstan i zaokružen. Primjerice, meni je osobno onaj hotel u Mađarskoj (Contracts) jedan od najboljih levela uopće, u bilo kojoj igri.
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 15:50   #37
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Eh, da. Još jedna igra za koju držim da ima fantastično pažljivo i uzorno dizajnirane levele je Splinter Cell: Chaos Theory. Tu sam igru prošao cijelu možda 3-4 puta, i posve sam siguran da sam neke level svaki put odigrao drukčijom rutom. Thumbs up pored, naravno, hrpe drugih pluseva te igre (npr. Amon Tobinov izvrstan soundtrack)...
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 16:06   #38
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
vau pa ribić je živ
agreed za hitman. osobno, prvi mi je i najbolji.
upravo ponovo igram brothers in arms - earned in blood. spremam se za road to hill
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 16:23   #39
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor PcKinG Pregled postova
što se promjene ambijenata tiče od fps-ova sam zapamtio igru chaser. malo je starija al ima svega od ureda, zemlje,snježnih djelova pa do marsa,a i priča je full ok...
Chaser je bila pucačina stare škole upakirana u lijepu grafiku i zanimljivu priču (slična filmu Total Recall s švarcijem u glavnoj ulozi)

Komentar na ovo je bezbroj puta dan,danas se samo štancaju igre s grafikom s ciljem profita ,kak i nebi kad je industrija igara iznimno profitabilna,prije je par ljudi moglo složit igru,ali su u nju uložili ogromnu količinu truda,danas ekipa kupi engine ,doda par modela i igra se s editorom

iznimke su rijetke,ali nađe se koja,samo se nadajmo da SC2 ne zađe u komercijala vode

p.s mala činjenica užasa u burazovom PCplayu sam pročitao da Uwe Boll želi radit Starcraft film...
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2007., 15:07   #40
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
vau pa ribić je živ
Pa, tlak mi je i dalje 85/55 a prosječna temperatura 35,9°C, tako da to treba samo uvjetno shvatiti.
Ribic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2007., 21:13   #41
qbone
Premium
Moj komp
 
qbone's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
jedna od jako starih igrica koja mi je ostala uspomena na dane kada su 386-ice vladale Golden Axe... to su bili dani...
__________________
qbone je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2007., 23:03   #42
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor Ribic Pregled postova
Pa, tlak mi je i dalje 85/55 a prosječna temperatura 35,9°C, tako da to treba samo uvjetno shvatiti.
Moraš neš pojesti
tor je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 03:41   #43
Vasili
Premium
Moj komp
 
Vasili's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 307
Čudi me da nitko nije spomenuo Curse of Monkey Island (Monkey Island 3). Naravno, takve se igre ne prelaze mnogo puta, ali imala je neke svoje čari ( ono što današnje igre nemaju ).
Vasili je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 10:27   #44
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Vasili Pregled postova
Čudi me da nitko nije spomenuo Curse of Monkey Island (Monkey Island 3). Naravno, takve se igre ne prelaze mnogo puta, ali imala je neke svoje čari ( ono što današnje igre nemaju ).
Istina, ali kad smo već kod Monkey Islanda, mislim da je dvojka bila u svoje vrijeme bolja nego trojka (Curse) u svoje. Dvojka, i Indiana Jones and the Fate of Atlantis - po mom mišljenju, dvije od pet najboljih avantura koje su ikad ugledale tržište.
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 11:19   #45
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
IMHO, igre su počele nazadovati onoga trenutka kada se počelo previše forsirati grafiku, a zapravo se zapostavljala igrivost. Naravno da je neigrivih igara bilo i prije ove luđačke grafike, ali brod je počeo tonuti onim nepotrebnim i neprirodnim forsiranjem Lens Flare efekta u 3d igrama. Ne kažem da grafika nije bitna, ali smatram da je igrivost i kvaliteta same igre daleko važnija. Meni dan danas nije nikakav bad pokrenuti Civ2 i ostati par čuki na tome. Netko je dobro usporedio Morrowind i Oblivion. Usprkos lošijoj grafici, MW je daleko kvalitetnija igra od Obliviona. MW sam igrao par godina, a Oblivion je izdržao tjedan dana. Možda sam ja lud, a možda su u šumi.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 11:49   #46
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Šuma, šuma je syebala sve
Ma sve to stoji, ali na kraju krajeva mi se "moramo" igrati jer smo zakačeni a ovi što ih rade dobro to znaju i iskorištavaju cijelu priču. I znaju da što god da naprave - mi budemo ko ovčice udrili na to. Na stranu to što mi ovako po forumima pljujemo po tome, trala, la, la - mi to španamo doma jer nemamo ništa pametnije. Ako ovako nastave, mi koji smo i vidjeli još što znači dobra i igriva igra bez obzira na grafiku, znamo što valja a što ne. A što je s novijim generacijama koje su odrasle na fensi šmesni efektima pa ni ne znaju za bolje...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:13   #47
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Zapravo, developeri i nisu krivi sto igre izgledaju danas tak kak izgledaju, jer po meni tamo ipak radi ekipa koja se kuzi u igre, ekipa koja je prala UT, D, Q, te sve ostale stare igre.
Dam se kladiti da kod normalnih developera pocetna igra izgleda bas onak kak bi mi htjeli, al onda nastupe problemi.

Dolazi na red Publisher, u kojem mahom rade samo menageri i neki salesmani, koji nemaju blage o racunalu, a kamoli o igrama.
Oni samo gledjau grafikone profita i zarade, a nazalost oni odlucuju kak ce igra izgedat koju oni publishiraju...


Bas malo svrljam okolo po drugim forumima, nevezano uz igre, al vezano uz razvoj softwarea. Izgleda da je danas svigdje takva situacija, sav software se pocinje svoditi smao na to kak ce se uspjesnije prodat, a time se zanemaruju useri, koji koriste taj software, njih se ne slusa, ne uzimaju se njihovi zahtjevi i prohtjevi za poboljsanje softwarea...

Pohlepa je kriva za vse...
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:13   #48
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
E pa upravo tu leži zec.

Noviji gameri su navikunti samo na dobru grafiku, te im je to, usudio bi se reći jedini kriterij kod kupovine (te i ocjene) same igre. Nije njemu bitna priča, atmosfera, glazba i slično. Glavno je da ima super grafiku, i da je igra pojednostavljena do kraja. Ova tvrdnja se može jako dobro vidjeti ako se usporede Morrowind i Oblivion.

Sjećam se kad sam igrao Morrowind, koliko sam samo puta zapeo i razbijao glavu dok je trebalo pronaći neku lokaciju šturog opisa. Prekrasan i inovativan krajolik, te ono što je po meni bitno, na neki način si totalno prisiljen ići pješice te se možeš nagledati upravo tog krajolika, te je svakako samo to putovanje produžilo znatno igru. A što imamo kod Obliviona? Retardirane questove, kompas (koji možda i nije tako loša zamisao, ali ipak ne bi smio kazati kamo treba ići) mislim ono, točno te vodi gdje je osoba s kojom trebaš razgovarati. To je stvarno jadno. I tako za (skoro) svaki quest. Fast travel i konji totalno ubijaju želju za igranjem jer se može skakati s jednog kraja mape na drugi samo tako. Dobro opet se to ne treba koristiti u samoj igri ali je tamo s razlogom. Jadno je da Oblivion ima jedini adut grafiku, koja pravim gamerima kao što sam ja nije dovoljno. Sreća je opet ovdje s jedne strane što Oblivion ima veliku mod zajednicu, pa se igra ipak može prilagoditi.

Ne znam jel tko prati ovdje razvoj Starcrafta 2. Član sam jedne velike zajednice, koja se bavi progamingom te svime što ima veze sa SC. Vodi se velika borba između nas kojima je bitna sama kvaliteta igre, i onih prokletih noobova koji bi željeli pojednostaviti igru, te također staviti grafiku na prvo mjesto.

Jako se bunimo na blještavilo grafike te efekt lasera (ono iz svake jedinice pršte laseri), te smo protiv pojednostavljenja same mehanike igre. Na primjer ima glasina da će se moći pod jedan hot key staviti više zgrada iz kojih se proizvode jedinice, te samo pritiskom na jednu tipku moći će se izgraditi puno jedinica. Ima i glasina o automatskom bacanju spelova, što je totalna glupost.

Srećom blizzard posjećuje dotične forume, te je dobro informiran što volimo a što ne, ali ipak sigurno je da sve neće ispasti kako bi mi željeli.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:32   #49
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor WichitaQ Pregled postova
Svaka novija igra mi nije zanimljiva od wolf-a, čak ni od onog prvog, i to ide do te mjere, da više ne igram nikakvu noviju igru, nego se vraćam starijim naslovima, pa onda dolazi AA i AF ekipa s primjedbom "joj, kakvo je ta igra njesra, vidi grozne grafike"
A gle, to ti fakat ovisi od igre do igre. Evo, ja naprimjer nisam igrao Fallout u vrijeme kad je on žario i palio, i nedavno sam baš htio vidjeti kaj je to toliko dobro u toj igri. Pokrenuo sam ju i grafika me totalno odbila. Nisam ju uopće igrao. A inače igram Worms Armageddon (najjača igra ika IMNSHO ), koji su isto 2D i 3d igara se dotičem tek ka dizađe neki dobar rpg pa ga igram sa što udaljenijom kamerom da zgleda kkti stari RPGovi. Go figure.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:37   #50
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor Red_Dragon Pregled postova
pravim gamerima kao što sam ja
OMG dude, you're like soooooooooo hard kor čru gejmer

NOT.

Ako išta, ovim postom si pokazao da više spadaš u skupinutih po kojima pljuješ.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:46   #51
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Jedine igre koje garantiraju hemeroide su bile C&C i StarCraft....bijaše i DukeNukem u kvartovskoj igraonici na 10Base2 ethernet-koaksijalnoj mreži...
Ahh šta je za reć...zasićeno tržište, razmaženi kupci, neugasiva hardverska glad dovodi do takvih sranja.
Baš me kolega gledao čudno neki dan kada sam pod dosbox-om pokušavao pokrenuti Wings of Fury...pustih suzu...
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 12:58   #52
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
zasićeno tržište, razmaženi kupci, neugasiva hardverska glad dovodi do takvih sranja.


prezasiceno je, prije 9 god si mogao na sve prste izbrojat igre koje su izdane.
a sad ih je 3 put vise u 3-4 tjedna...

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 13:11   #53
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
OMG dude, you're like soooooooooo hard kor čru gejmer

NOT.

Ako išta, ovim postom si pokazao da više spadaš u skupinutih po kojima pljuješ.
A daj me prosvijetli, na koji način?
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 13:32   #54
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Red_Dragon Pregled postova
...te smo protiv pojednostavljenja same mehanike igre. Na primjer ima glasina da će se moći pod jedan hot key staviti više zgrada iz kojih se proizvode jedinice, te samo pritiskom na jednu tipku moći će se izgraditi puno jedinica. Ima i glasina o automatskom bacanju spelova, što je totalna glupost...
Po meni tu se radi o pozitivnim promjenama, odnosno poboljšanom usabilityju.
Recimo novi C&C po meni ima najbolji GUI, pogotovo za WS monitore jer ti ne "popapa" vertikalu.

Zašto se još uvik držati arhaičnog pristupa iz doba Warcrafta kad si za izgradit pojedinu jedinicu triba klikat na građevinu koja gradi te jedinice, pa tek onda na portret jedinice koju želiš izgradit, dok je C&C to ima od početka (čak i Dune 2)?

Automatsko bacanje nekih spellova je dobro i poželjno (recimo medic ili neki spell za boost snage), ali ne nešto tipa Psi-Strom koje niti nećeš htjeti da ti komp baca samostalno, jer će ti vlastita vojska stradati.

Uostalom, zašto je SC zajednica toliko opsjednuta sa "dvojkom", kad je po riječima "profesionalaca" SC savršena strategija (ili najbolja od svih) ako u pitanju nije nova šarena grafika, ili par novih jedinica?
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 13:33   #55
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
A gle, to ti fakat ovisi od igre do igre. Evo, ja naprimjer nisam igrao Fallout u vrijeme kad je on žario i palio, i nedavno sam baš htio vidjeti kaj je to toliko dobro u toj igri. Pokrenuo sam ju i grafika me totalno odbila. Nisam ju uopće igrao. A inače igram Worms Armageddon (najjača igra ika IMNSHO ), koji su isto 2D i 3d igara se dotičem tek ka dizađe neki dobar rpg pa ga igram sa što udaljenijom kamerom da zgleda kkti stari RPGovi. Go figure.
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
OMG dude, you're like soooooooooo hard kor čru gejmer

NOT.

Ako išta, ovim postom si pokazao da više spadaš u skupinutih po kojima pljuješ.
Graphic lover i noob....

@Red Dragon
Inave Blizzard nie firma koja je poklekla do sad na stranu zatupljivanja igra za siroke mase, oni se nekak uvijek drze svojih smjernica
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 14:16   #56
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
m, što bi pokrenulo treniranje marinca. Sada je potreban puno veći multitasking. Kad bi pod jedim hot keyom bilo 5 baraka, moglo bi se trenirati neupitno više jedinica. Ipak blizzard još uvjek testira ovo, pa možda neće ispasti baš tako.

Svatko ima drugačiji pogled na to i ja to poštujem
-->
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Uostalom, zašto je SC zajednica toliko opsjednuta sa "dvojkom", kad je po riječima "profesionalaca" SC savršena strategija (ili najbolja od svih) ako u pitanju nije nova šarena grafika, ili par novih jedinica?
Zato jer se previše očekuje od dvojke. Svi priželjkuju da se dogodi SC, odnosno igra koja će biti gotovo savršeno izbalansirana. Neupitno je da će se većina gamera prebaciti na SC2 zato jer je novija, sigurno i Koreja neće biti iznimka. Sadašnji SC progameri smatraju da bi se trebale održavati odvojene SC i SC2 lige (kad izađe naravno). Po meni se to neće dogoditi.

Ja sam protiv više baraka pod jedan hot key zato jer se sve više smanjuje razlika između dobrih i loših igrača u samoj mehanici igre. Sad je recimo potrebno za svaku baraku stisnuti hot key pod kojim je, te hot key za željenu jedinicu. recimo 5-->m, što bi pokrenulo treniranje marinca. Sada je potreban puno veći multitasking. Kad bi pod jedim hot keyom bilo 5 baraka, moglo bi se trenirati neupitno više jedinica. Ipak blizzard još uvjek testira ovo, pa možda neće ispasti baš tako.

Svatko ima drugačiji pogled na to i ja to poštujem
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 15:43   #57
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Heh, pitanje je da li se igre rade za ekipu koja mjeri cpm-ove i d_r_kaju na to ili se radi za prosječne igrače željne zabave. Meni bi osobno ta fora s automatskom izgradnjom jedinica bila fora jer olakšava management pri proizvodnji jedinica tako da više pažnje igrač može pridati samoj bitci. Automatsko castanje spellova - ista stvar. To smanjuje learning curve igre, a to je poželjno. Na kraju se ipak sve svodi na taktiku.
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 17:19   #58
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Red_Dragon Pregled postova
Zato jer se previše očekuje od dvojke. Svi priželjkuju da se dogodi SC, odnosno igra koja će biti gotovo savršeno izbalansirana. Neupitno je da će se većina gamera prebaciti na SC2 zato jer je novija, sigurno i Koreja neće biti iznimka. Sadašnji SC progameri smatraju da bi se trebale održavati odvojene SC i SC2 lige (kad izađe naravno). Po meni se to neće dogoditi.
Čitam ovu raspravu i skraćenice, vi pričate o sasvim nečem desetom a meni s nostalgijom na pamet pada samo Star Control i Star Control 2.
Grofaz je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 18:36   #59
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Hehe, Star Control je bio mrak igra.

Sjećam se da sam jedinicu igrao prvi put u osmom razredu osnovne na natjecanju iz fizike. Jedan dečko je isfuro 286 ili 386 baziran laptop s monokromatskim zelenim ekranom. Onda smo igrali 1vs1
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2007., 21:48   #60
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma da, ti CPM-ovi mi idu na živcac, to onda više nije strategija nego se bazira na tome tko ima bolji micromanagement (brže prstiće )
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na