Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2007., 19:20   #1
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
i sta je na kraju s Dellom 2407WFP-HC?

pozdrav ekipa.
pitanje: jel rjesen problem ghostinga kod Dell 2407WFP-HC? koja je uopce zadnja revizija?
pitam jer negdje vidim da ima ghostinga, negdje ne, pa ako netko zna tocnu informaciju u vezi toga...?

sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2007., 19:43   #2
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor sNNooPY Pregled postova
pozdrav ekipa.
pitanje: jel rjesen problem ghostinga kod Dell 2407WFP-HC? koja je uopce zadnja revizija?
pitam jer negdje vidim da ima ghostinga, negdje ne, pa ako netko zna tocnu informaciju u vezi toga...?

Koliko ja znam HC serija ima samo jednu reviziju. A sto se tice ghostinga - kao sto sam i ocekivao nema ga (ili ga ja ne vidim).
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2007., 02:33   #3
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
morph kako si zadovoljan sa dellom?! jer ga namjeravam uzet pa da cujem tvoje misljenje kakve su mu boje i ostalo i navedi monitor koji si imao prije njega
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 03:25   #4
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
morph kako si zadovoljan sa dellom?! jer ga namjeravam uzet pa da cujem tvoje misljenje kakve su mu boje i ostalo i navedi monitor koji si imao prije njega
Imao sam prije starog Samsunga 171B, uglavnom sa monitorom sam i vise nego zadovoljan (kao i Svebee). Trebalo mi je dan-dva da se naviknem na manji dot pitch (jer sam presao sa 1024*768 na 17''), ali sada je sve ok sto se toga tice.
Odigrao sam MOH, sada igram COD 4 i to odlicno izgleda.

Svjestan sam da nije rijec o najboljem monitoru ove rezolucije, ali mislim da daje najbolju vrijednost za novac. Ja sam jos uzimao u obzir Samsunga 244T koji je vjerojatno bolji, ali sumnjam da je bolji 3.5k kuna. Barem ne za ono zasto meni treba.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 14:26   #5
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ma tako nesto trazim normalan monitor za 5000kn vidim da ste zadovoljni tako da nadam se da cu i ja ako ne hmmm prodat i nabavit samsunga a sto drugo mogu napravit.... nadam se da ce biti dobar......
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na