Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2020., 10:33   #14881
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Bilo je itekako i tada DV sadržaja na Netflixu.Manje nego danas ali ga je bilo.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 14:33   #14882
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Frend je isto tako s tim philipsom pokusavao svasta i nije uspio nista.
Ali pošto ti se frend kuži u televizije ko Mujo u umjetnost,nebi njegovo mišljenje uzimao za ozbiljno.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 17:00   #14883
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A ja ne bi niti previše iznosio mišljenja drugih. Ako sam nisi vidio Tv, sliku, jačinu signala,postavke.......... a ideš iznositi mišljenje o istom.....
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 17:57   #14884
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Ajd da se ubacim sa gornjom usporedbom Philipsa PUS7504 i Q60R. Philipsa sam imao, 58PUS7504 sa VA matricom, Samsunga sam neki dan montirao kod stranke i gledao ga jedno 3 sata.
Vidljivi kut je kod Samsunga puno bolji, u klasi da se baš mora maknuti skroz u stranu da slika postane slaba tj. boje isprane i oslabi kontrast. Također, okomiti pomak gledanja, kod Philipsa ode sve u 3 P.M., kod Q60R ne.
Philips je, po meni barem, ljepši uređaj od Samsunga, ovaj Q60R baš izgleda plastično za poludit, pogotovo od iza.
4K slika je na oba modela super, daljinac bolji od Samsunga.
Ako se ne mičete iz centra slike onda je Philips malo bolji izbor, bolje zgleda, Ambilight, Android... Ako ste ko ja da baš i ne gledate iz centra sliku već malo ljevo-desno/kuhinja onda je tu Samsung bolji i to podosta.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 18:22   #14885
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Ajd da se ubacim sa gornjom usporedbom Philipsa PUS7504 i Q60R. Philipsa sam imao, 58PUS7504 sa VA matricom, Samsunga sam neki dan montirao kod stranke i gledao ga jedno 3 sata.
Vidljivi kut je kod Samsunga puno bolji, u klasi da se baš mora maknuti skroz u stranu da slika postane slaba tj. boje isprane i oslabi kontrast. Također, okomiti pomak gledanja, kod Philipsa ode sve u 3 P.M., kod Q60R ne.
Philips je, po meni barem, ljepši uređaj od Samsunga, ovaj Q60R baš izgleda plastično za poludit, pogotovo od iza.
4K slika je na oba modela super, daljinac bolji od Samsunga.
Ako se ne mičete iz centra slike onda je Philips malo bolji izbor, bolje zgleda, Ambilight, Android... Ako ste ko ja da baš i ne gledate iz centra sliku već malo ljevo-desno/kuhinja onda je tu Samsung bolji i to podosta.

Vjerovatno si mislio na model 7304, jer model 7504 nije u toj velićini. A što se tiče kuteva gledanja ima Philips svejedno plus, jer ima pokretljivo postolje pa se može podešavat na sam kut gledanja.
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 18:46   #14886
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
ODO je online   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 19:21   #14887
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Panasonic ovi LCDi su meh. O koliko para pričamo?
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 19:34   #14888
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
4200
ODO je online   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 19:53   #14889
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Jel nužna ta dijagonala od 50 inča?

Za 500kn više ima Sammy 55q60 koji je superiore nad ovim Panasonicom.

Ne sad da ti pamet stane ali bolje osvježavanje,bolji kut gledanja svijetliji....dimming je tak slovo na papiru u tom cijenovnom rangu.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 30.06.2020. u 19:59.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 19:58   #14890
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova

Imam taj model kod kuće i moram reći, da je televizor veoma kvalitetan..
Ima nešto minusa kao svaki televizor uopšte u tom rangu. Kao prvo fali mu nešto ostrine napram nekim drugim televizorima, kao i samo osvetljenje nije baš najbolje . Ali u rangu takvih televizora.. I sam Shadow detail bi mogao biti bolji. Ali ima odlično procesiranje slike, odličan prikaz boja i veoma dobar kontrast čak odličan. Pa i sam Motion radi veoma dobro. A što se tiče smart funkcija tisto osnovno..



A imaš ovdje i recenziju tog modela.




https://youtu.be/xmdDIkG_yHU
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 19:59   #14891
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Jel nužna ta dijagonala od 50 inča?

Za 500kn više ima Sammy 55q60 koji je superiore nad ovim Panasonicom.

Ne sad da ti pamet stane ali bolje osvježavanje,bolji kut gledanja svijetliji....dimming je tak slovo na papiru u tom cijenovnom rangu.

Pa ovdje se baš ne bi složio tobom..
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:04   #14892
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Pa tu smo da se ne slažemo svaki puta.

Uzeti ću 120hz panel,bolji gaming,bolji kontrast,bolju crnu,bolji motion te bolju smart platformu i na kraju veću dijagonalu any day of the week. Al nekome kome te stvari ne trebaju...možda se slaže sa tobom
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:09   #14893
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Uzeo sam danas SHARP 40BF5E kao zamjenu za onaj Grundig što mu je crklo pozadinsko osvjetljenje, nisam se još bavio sa popravkom Grundiga i raspitivanjem oko cijene popravka.
Nego, u vezi ovog Sharpa, sad sam ga spojio, pretražio kanale i sad malo gledam i svaki HD kanal mi šteka (HRT HD, RTL HD, Nova HD itd)...
Malo se smiri pa onda zašteka, pa neki artefakti...
Ako gledam te iste kanale u 576i rezoluciji onda je ok.

Jel to nešto do mene i moje antene ili?
elance je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:17   #14894
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ja bih rekao da je do upscalinga a to je do Tv-a, odnosno njegovog sofwarea. Probaj update Tv-a da nije kakva zakrpa izašla, meni je tako na Android dvb-t2 Tv boxu SD radi kako treba i na nižim rezama a čim treba upscale raditi šteka, zastajkuje ili kasni ton po sec-dvije. Meni obečali da će se riješiti s slijedećim updejtom. Ako nema update vraćaj nazad.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:23   #14895
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Pa tu smo da se ne slažemo svaki puta.

Uzeti ću 120hz panel,bolji gaming,bolji kontrast,bolju crnu,bolji motion te bolju smart platformu i na kraju veću dijagonalu any day of the week. Al nekome kome te stvari ne trebaju...možda se slaže sa tobom

Što se tiče kontrasta sta tu negdje oba.. Što se tiče crne jeste nešto bolja na Samsungu, boje ima Panasonic bolje ( "tačnije" tu Panasonic ionako nema konkurencije) što se tiče input laga ima taj Panasonic odličan, i mislim, da čak nešto bolji od Samsunga. I sam motion je na Samsungu nešto bolji, ali ne dosta.. Što se tiče platforme jeste Samsung isto bolji. Ali što je meni osobno važno, ima Panasonic bolju obradu same slike. Pa tu dodamo još bolja izrada samog televizora i same elektronike, pa treba onda dobro razmislit koji televizor se više isplati uzet.
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:24   #14896
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Jel nužna ta dijagonala od 50 inča?

Za 500kn više ima Sammy 55q60 koji je superiore nad ovim Panasonicom.

Ne sad da ti pamet stane ali bolje osvježavanje,bolji kut gledanja svijetliji....dimming je tak slovo na papiru u tom cijenovnom rangu.
Radije bi 50incha, a koliko vidim za tu cijenu ima samo u Edigitalu, a tamo kupovinu preskačem i da je još jeftinije.
ODO je online   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:44   #14897
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Ja bih rekao da je do upscalinga a to je do Tv-a, odnosno njegovog sofwarea. Probaj update Tv-a da nije kakva zakrpa izašla, meni je tako na Android dvb-t2 Tv boxu SD radi kako treba i na nižim rezama a čim treba upscale raditi šteka, zastajkuje ili kasni ton po sec-dvije. Meni obečali da će se riješiti s slijedećim updejtom. Ako nema update vraćaj nazad.
Vidim u postavkama da se firmware updejta preko usb sticka, znači prvo ga moram naći na netu ali ne uspijevam.
Ako ima netko malo stručniji da mi pomogne naći download link, znači model je SHARP 40BF5E.
Hvala.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 20:49   #14898
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
Što se tiče kontrasta sta tu negdje oba..
Naprosto nisu svakome ko je učio matematiku

Citiraj:
Native Contrast
6292 : 1
The Q60 has an excellent native contrast ratio. It can produce deep, inky blacks, which is great for dark room viewing.
Citiraj:
The overall native contrast of the Panasonic is 4578:1

Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
Što se tiče crne jeste nešto bolja na Samsungu, boje ima Panasonic bolje ( "tačnije" tu Panasonic ionako nema konkurencije)
Na plaznama se slažem,na low-mid lvl LCDima ne da imaju konkurencije,već je konkurencija zbog slabog color gamuta koji je debelo na strani Q60,u redovima TUraka čak

Mogu ti pastati recenzijuGX800B modela koji je isti 830E samo je razlika u postolju i tržistu za koji je namijenjen ali mislim da znaš i sam šta piše...

Citiraj:
The GX800 will include three subseries: GX810, GX820 and GX830, which will vary in shape of base and availability in various commercial networks; there will be no significant technical differences.


Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
što se tiče input laga ima taj Panasonic odličan, i mislim, da čak nešto bolji od Samsunga.
Da skratimo,nije uz narodnu,misliti je drek znati. Samsung je tu najbolji u Industriji,drugo,nemožeš varati herce na ekranu

10ms za Q60 15ms za Panasonic
50hz(falši 60) za Panasonic vs 120hz za Sammy



Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
I sam motion je na Samsungu nešto bolji, ali ne dosta..
Tvoje mišljenje



Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
Ali što je meni osobno važno, ima Panasonic bolju obradu same slike.
Opet tvoje mišljenje. Moje je da Quantum Processor 4K koji je isti za sve do Q90R iz 2019. pojede taj HCX vulgaris kojim je panasonic opskrbljivao donji dom svojih LCD televizora dok je HCX PRO bio zadužen za sve OLEDe.

Da skratimo,Samsung ti nudi premium procesuiranje slike za tu klasu,Panasonoc ti gura budget procesuiranje slike za tu klasu. Škoda Superb ili BMW 5/7...šta ćeš uzeti za iste novce?

Citiraj:
The 2019 range of Panasonic OLED TVs are powered by our most advanced processor ever: HCX Pro Intelligent.

Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
Pa tu dodamo još bolja izrada samog televizora i same elektronike, pa treba onda dobro razmislit koji televizor se više isplati uzet.
Opet tvoje mišljenje bez ikakvih dokaza.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 30.06.2020. u 21:16.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 21:55   #14899
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
Vjerovatno si mislio na model 7304, jer model 7504 nije u toj velićini. A što se tiče kuteva gledanja ima Philips svejedno plus, jer ima pokretljivo postolje pa se može podešavat na sam kut gledanja.
Istina, 7304, isprike.
Ali opet ostajem pri izjavi da je Sami tu bolji izbor.
Znam da Philips ima pomično postolje ali teško da ću ga stalno micati simo-tamo pored drugih ljudi u sobi ako nas više gleda.
Samo da skratim diskusiju, ne kažem da je loš, samo da u slučaju gledanja izvan osi Q60R je bolji izbor.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 22:06   #14900
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
@SympForTheDevil


Evo što se tiče kontrasta na Panasonicu. Ostavi ti Display stranicu.. Nemam ja ništa protiv Samsunga, ali nije ništa bolji od Panasonica pa i od Philipsa..





https://youtu.be/xmdDIkG_yHU?t=207



I još nešto citata iz testova. Mogao bi još dati testova..



Verdict

The Panasonic GX800 (and Currys-exclusive GX820) remains an excellent TV for the money. Not only does it have the broad HDR format support that most, significantly more expensive TVs lack, it backs it up with a natural, likeable performance with all sources. At this end of the market, it’s a real winner.




Panasonic GX800 review: Verdict

The Panasonic GX800 does have its flaws, but it also represents fantastic value for money. It delivers good image quality across the board, and the accurate, natural-looking colour reproduction makes it easy to overlook its limitations. The fact that it makes a decent fist of HDR content is nothing less than remarkable, too. There are no two ways about it, Panasonic has delivered arguably the best mid-range 4K HDR TV of the year.


Verdict The Panasonic TX-58GX800 is an outstanding mid-range TV. Its currently unique compatibility with both of the premium dynamic HDR formats will immediately attract discerning AV fans, who will then also lap up the set's impressively immersive and precise pictures and a surprisingly effective built-in Dolby Atmos sound system.
At this price point it offers exceptional value for money, wrapping together LCD picture smarts and beefy Dolby-enhanced sound components into an altogether compelling package.
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 22:25   #14901
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Vidim u postavkama da se firmware updejta preko usb sticka, znači prvo ga moram naći na netu ali ne uspijevam.
Ako ima netko malo stručniji da mi pomogne naći download link, znači model je SHARP 40BF5E.
Hvala.
Ma taj opisan problem ti je 99% antena, pogledaj si kvalitetu i jacinu signala na tv-u...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 22:40   #14902
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ma taj opisan problem ti je 99% antena, pogledaj si kvalitetu i jacinu signala na tv-u...
Ok, budem sutra malo proučio, sad nisam blizu tv-a, ali koliko sam vidio signal je bio oko 70% kad je štekalo. Koliko bi trebao biti?
I ako je do antene, koje su mi solucije?

To je antena riblja kost, imam i neko pojačalo ali nisam to baš puno proučavao.
Godinama to sve koristim i uvijek je bilo ok ali dok su programi bili u nižoj rezi, sad prvi puta pokušavam gledati HD i ne ide.
Ne znam jel postoji mogućnost da će se signal s vremenom pojačati dok to malo više zaživi u HR?

Edit: vidim da ima dosta uputstva oko podešavanja na sajtu https://gledajbezbrige.oiv.hr
Pa ću se onda sutra malo igrati s antenom i nekim postavkama.

Zadnje izmijenjeno od: elance. 30.06.2020. u 23:30.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 08:28   #14903
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ma taj opisan problem ti je 99% antena, pogledaj si kvalitetu i jacinu signala na tv-u...
Da je do antene onda bi štekalo na svim rezolucijama, al ajde neka provjeri i to.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 08:28   #14904
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Da bi ti radilo ti trebaju i jačina i kvaliteta biti negdje iznad 50%, ako jedan od njih padne onda dobivaš kockice i trzanje.

Što se antene tiče moraš se malo poigrati - vidjeti u kakvom je stanju kabel, vidjeti kakav je spoj na antenu (zna korodirati tamo na vrhu), vidjeti u kakvom je stanu utičnica i kabel do tv-a pa onda ako je sve u redu krećeš u traženje boljeg položaja za antenu, probaš pojačati malo signal s tim pojačalom i sl.

Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Da je do antene onda bi štekalo na svim rezolucijama, al ajde neka provjeri i to.
Ne bi, svi HD programi idu na jednom kanalu (npr. na Kvarneru na 23), dok drugi "stari" programi u SD rezoluciji idu na tri kanala (MUX A - HRT 1,2, NOVA, RTL su npr. jedan kanal). Kada jedna skupina programa na istom kanalu radi, a neka druga skupina sa drugog kanala šteka, obično je problem sa antenom.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 09:06   #14905
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Al njemu štekaju svi HD na višim postavkama rezolucije na tv-u. A kad spusti na 576i onda ne. Al kako rekoh neka provjeri sve. Meni se ista stvar događa a imam 99-100 signal.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2020., 21:46   #14906
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
QE49Q60RATXXH sa 5 godina jamstva za 4600,00, OK ili da tražim dalje?!
ODO je online   Reply With Quote
Staro 02.07.2020., 21:52   #14907
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
QE49Q60RATXXH sa 5 godina jamstva za 4600,00, OK ili da tražim dalje?!

Ovdje imaš i ne trebaš tražit dalje


https://www.elipso.hr/audio__video/t...ava.net_cjenik


https://www.emmezeta.hr/panasonic-tx...m_medium=click
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2020., 21:57   #14908
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor željkozg Pregled postova
@SympForTheDevil


Evo što se tiče kontrasta na Panasonicu. Ostavi ti Display stranicu.. Nemam ja ništa protiv Samsunga, ali nije ništa bolji od Panasonica pa i od Philipsa..

Dakle nisi argumentima opovrgnuo niti jedan moj argument osim što si stavio

a) srpski rivju koji mjeri contrast u dynamic modu

b) zaključak neke recenzije...mogu i ja staviti par

Citiraj:
The wide colour gamut coverage is also slightly disappointing as the GX800B is not capable of reaching the DCI-P3 wide colour gamut coverage, but although that is the case, the colour points on the tracking chart do get pretty close in the lower saturation points and track there or thereabouts and this bodes well for some good colour reproduction with actual content. P3 coverage is 88% XY and 95% UV with BT2020 coverage at 65% XY and 74% UV. The overall native contrast of the GX800B is 4578:1

Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
QE49Q60RATXXH sa 5 godina jamstva za 4600,00, OK ili da tražim dalje?!
Samo deri bolji je tv i od spomenutih Panasonica I Philipsa.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2020., 22:01   #14909
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Dakle nisi argumentima opovrgnuo niti jedan moj argument osim što si stavio

a) srpski rivju koji mjeri contrast u dynamic modu

b) zaključak neke recenzije...mogu i ja staviti par

Pa svejedno u kojem modu je izmeren kontrast.. Pa i u drugim modima je kontrast otprilke jednak.. A možeš i ti stavit recenzije nema problema, zato je taj forum, da ljudi malo vide, pa če se poslije sami odlučit..
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2020., 22:04   #14910
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Evo ti iznad kako su malo veći profići izmjerili kontrast. Otpuhalo i razbilo Panasonica.

Ponavljam:

Citiraj:
Native Contrast
6292 : 1
The Q60 has an excellent native contrast ratio. It can produce deep, inky blacks, which is great for dark room viewing.
Citiraj:
The wide colour gamut coverage is also slightly disappointing as the GX800B is not capable of reaching the DCI-P3 wide colour gamut coverage, but although that is the case, the colour points on the tracking chart do get pretty close in the lower saturation points and track there or thereabouts and this bodes well for some good colour reproduction with actual content. P3 coverage is 88% XY and 95% UV with BT2020 coverage at 65% XY and 74% UV. The overall native contrast of the GX800B is 4578:1

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 02.07.2020. u 22:09.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na