Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2020., 22:07   #4801
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
U multi-kulti non-binary gender svijetu budućnosti jedino Riker je heteroseksualac. Svi ostali su karijeristi i SJW snowflakes tako da ih sex zanima manje nego AG-a kupnja po redovnoj cijeni
Nemoj tako, James T. Kirk je po*ebo pol galaxije
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 16.03.2020., 16:56   #4802
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
U buducnosti ljudi ne seru nit pisaju jer jedu hranu iz replikatora koja se poptuno probavi te iskoristi.

ne baš potpuno, koliko se sjećam rajker je konstantno navlačio kombinezon jer mu je malo preuzak bio
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 06:55   #4803
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Patrick Stewart (@SirPatStew) Tweeted:
Our #StarTrekPicard season finale is Thursday, and starting today until 4/23, you can watch for free on @CBSAllAccess in the US with the code: GIFT. https://t.co/i2IfFQN3I8

It's felt good to bring Picard back. I can't wait to reunite with our cast and crew for Season 2. https://t.co/lSmtMxgrN8 https://twitter.com/SirPatStew/statu...122752513?s=20
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.03.2020., 09:38   #4804
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
U videotekama je...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2020., 20:37   #4805
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970





Dobro koji k ?


-->
Znači, Picard, epizoda 10...






Dobro koji k ?


Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2020., 21:01   #4806
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739





Dobro koji k ?


Koj K je ono izlazilo iz onog procjepa il čega več?

Orvil je jako gledljiva sprdačina STa
Ovo je
-->
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Znači, Picard, epizoda 10...






Dobro koji k ?


Koj K je ono izlazilo iz onog procjepa il čega več?

Orvil je jako gledljiva sprdačina STa
Ovo je
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2020., 23:43   #4807
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
A valjda neki mehanicki demons iz stranger things
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 00:14   #4808
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Pogledao i zadnju epizodu...
Bolje je od discovery-a ali i dalje nije to ni blizu starim serijama. Blago sam razocaran iako nisam ni ocekivao nesto puno.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 00:51   #4809
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
A kad ce dalje orvil?
Ili su oni gotovi?
Sto se tice klasika st-a tu je game over
Nema vise ds-a ili voyager tipa serija
Sad snimaju za nove generacije
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 01:07   #4810
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ne snimaju nego programiraju...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 01:45   #4811
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Vidjelo se na najavi Picarda da uskoro dolazi nova sezona Discoveryja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 06:49   #4812
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
A kad ce dalje orvil?
Ili su oni gotovi?
Sto se tice klasika st-a tu je game over
Nema vise ds-a ili voyager tipa serija
Sad snimaju za nove generacije
A jbga, za koga trebaju snimat? Za matore prdonje?

I DS9 docekan na noz kad je izasao. Ono koji q je radnja na postaji, ne idu boldly go where no one has gone before, pa je ipak ispala ok. Mislim da se gundjalo i za Voyager. Kad danas pogledam neku od tih epizoda, TNG, DS9, Voyager, izgledaju mi naivno, cak djecje (Wesley Crusher :facepalm. Morali su napraviti nesto novo, nikom bas ne bi legao ostarjeli Picard koji baulja svemirom kao sto je u TNG.

Za razliku od Enterprise koji je bio kao neki prequel, Discovery koji je zbuckano smece, malo prequel, malo buducnost, Picard je barem nastavak. Picard cak ima sve sastojke da bude dobar, odlican cak. Poveznice sa TNG, Voyager... al' je izvedba nekako traljava. Na momente super, na momente wtf. Kao kad netko tko ne zna ispeci kolac ili skuhati jelo, uzme inace pojedinacno odlicne sastojke, sve promijesa i misli da ce dobit remek djelo.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 28.03.2020., 09:04   #4813
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Picard mi je ok, nemam primjedbi na vinograde i stare kuće. Jedino mi je zadnja epizoda bila onako meh. Nekako sporo i bez bum efekta za zadnju epizodu sezone.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2020., 15:05   #4814
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2020., 15:56   #4815
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Chief O'Banana
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 07:13   #4816
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145


chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 14:36   #4817
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Zas mi pasteate avatar?

Pogledo STPicard, meni je super, ocekivao sam bar malo tog cheesy stuffa, sound mastering je fucking awesome, a za sve koji kazu da je cringy, precheesy i bla - apsolutno svaki Star Trek je tako docekan od strane barem jednog dijela fanova

IMHO - crew je super, svi imaju neku pozadinsku pricu zanimljivu, La Sirena mi je malo ... ne znam, daj USS Excelsior, daj NCC-1701-G ili nes... Stewart je as, njega jednostavno obozavam i to se nebu promijenilo pa i da glumi u Generalu kraj Dr. Kovaca

3-4 sezone please, i closure na kraju svega za pamcenje, mozda cak i u obliku filma! <3
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 15:12   #4818
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987




Zadnja epizoda malo razočaravajuća.

Očekivao sam da će se Borg kocka samoregenerirati i satrati Romulansku flotu, ništa od toga. Anyone remembers Battle of Wolf 359?

Onda da će se barem flota Federacije pošorati s njima pa se niti to nije dogodilo.

Malo antiklimaktičan kraj.
E, da, ono već spomenuto: koji klinac je to krenulo izlaziti kroz portal? Pa valjda bi taj neki uber-AI bio napredniji od neke tamo mehaničke stonoge



Tko je čitao, mene ta AI prijetnja nekako podsjeća na Inhibitors iz Reynoldsove trilogije (Revelation space,...).





-->
Meni OK picard, nije dosadan.
Nego, ne koristimo spoiler tagove u ovom topicu?





Zadnja epizoda malo razočaravajuća.

Očekivao sam da će se Borg kocka samoregenerirati i satrati Romulansku flotu, ništa od toga. Anyone remembers Battle of Wolf 359?

Onda da će se barem flota Federacije pošorati s njima pa se niti to nije dogodilo.

Malo antiklimaktičan kraj.
E, da, ono već spomenuto: koji klinac je to krenulo izlaziti kroz portal? Pa valjda bi taj neki uber-AI bio napredniji od neke tamo mehaničke stonoge



Tko je čitao, mene ta AI prijetnja nekako podsjeća na Inhibitors iz Reynoldsove trilogije (Revelation space,...).





c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 15:47   #4819
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970




Zadnja epizoda malo razočaravajuća.

Očekivao sam da će se Borg kocka samoregenerirati i satrati Romulansku flotu, ništa od toga. Anyone remembers Battle of Wolf 359?

Onda da će se barem flota Federacije pošorati s njima pa se niti to nije dogodilo.

Malo antiklimaktičan kraj.
E, da, ono već spomenuto: koji klinac je to krenulo izlaziti kroz portal? Pa valjda bi taj neki uber-AI bio napredniji od neke tamo mehaničke stonoge



Tko je čitao, mene ta AI prijetnja nekako podsjeća na Inhibitors iz Reynoldsove trilogije (Revelation space,...).






Ja sam se nadao da će se nekako u priču umiješat i legendarna kapetanica Janeway...
Taman u kriznom trenutku da ispred Picarda izađe iz warpa nova verzija Voyagera i onako u krupnom planu, polako prolazi ispred njega da ga zaštiti od romulanaca, u isto vrijeme kamera se prebacuje na 7/9 koja namigne i kaže Picardu "Sorry captain, I thought you might welcome some old friends". Na to se otvara comms channel i na ekranu cpt. Janeway... kamera zumira na njeno lice i vidi se da je bijesna. Odmah šalje jasnu poruku romulancima "Step down or bear the consequences of your actions. More starfleet ships are about to drop in any second. Picard...nice to see you". Na to prvi časnik od romulanaca potvrđuje da je istina šta govori, a cmdr. Oh bijesna odgovara "over my dead body" i ispaljuje prvi hitac prema Voyageru. Na to nastaje opći kolaps, toliko warp signaturea na jednom mjestu je privuklo i ostale Borg kocke koje se u istom trenutku warpaju u sektor skupa sa cijelim starfleetom, nastaje intergalaktički rat u kojem deblji kraj izvuku romulanci i starfleet koji se međusobno pobiju + Borgovi ih asimiliraju.
Synthsi na planeti sve gledaju u čudu kako se međusobno kolju dok ih usput Borg asimilira, u međuvremenu 7/9 u panici pokušava zaverglat srušenu kocku ne bi li pobjegla, međutim ne uspijeva. Sezona završava tako da Synthi odustanu od otvaranja portala, međutim Borgovi asimiliraju i njih i 7/9 i Picardovu posadu.
Jedino Soji pobjegne i Season 2,3,4,5 se radi uglavnom o tome kako Soji nastoji osloboditi Picarda, 7/9 i ostale članove od Borga...opet.
-->
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Meni OK picard, nije dosadan.
Nego, ne koristimo spoiler tagove u ovom topicu?





Zadnja epizoda malo razočaravajuća.

Očekivao sam da će se Borg kocka samoregenerirati i satrati Romulansku flotu, ništa od toga. Anyone remembers Battle of Wolf 359?

Onda da će se barem flota Federacije pošorati s njima pa se niti to nije dogodilo.

Malo antiklimaktičan kraj.
E, da, ono već spomenuto: koji klinac je to krenulo izlaziti kroz portal? Pa valjda bi taj neki uber-AI bio napredniji od neke tamo mehaničke stonoge



Tko je čitao, mene ta AI prijetnja nekako podsjeća na Inhibitors iz Reynoldsove trilogije (Revelation space,...).






Ja sam se nadao da će se nekako u priču umiješat i legendarna kapetanica Janeway...
Taman u kriznom trenutku da ispred Picarda izađe iz warpa nova verzija Voyagera i onako u krupnom planu, polako prolazi ispred njega da ga zaštiti od romulanaca, u isto vrijeme kamera se prebacuje na 7/9 koja namigne i kaže Picardu "Sorry captain, I thought you might welcome some old friends". Na to se otvara comms channel i na ekranu cpt. Janeway... kamera zumira na njeno lice i vidi se da je bijesna. Odmah šalje jasnu poruku romulancima "Step down or bear the consequences of your actions. More starfleet ships are about to drop in any second. Picard...nice to see you". Na to prvi časnik od romulanaca potvrđuje da je istina šta govori, a cmdr. Oh bijesna odgovara "over my dead body" i ispaljuje prvi hitac prema Voyageru. Na to nastaje opći kolaps, toliko warp signaturea na jednom mjestu je privuklo i ostale Borg kocke koje se u istom trenutku warpaju u sektor skupa sa cijelim starfleetom, nastaje intergalaktički rat u kojem deblji kraj izvuku romulanci i starfleet koji se međusobno pobiju + Borgovi ih asimiliraju.
Synthsi na planeti sve gledaju u čudu kako se međusobno kolju dok ih usput Borg asimilira, u međuvremenu 7/9 u panici pokušava zaverglat srušenu kocku ne bi li pobjegla, međutim ne uspijeva. Sezona završava tako da Synthi odustanu od otvaranja portala, međutim Borgovi asimiliraju i njih i 7/9 i Picardovu posadu.
Jedino Soji pobjegne i Season 2,3,4,5 se radi uglavnom o tome kako Soji nastoji osloboditi Picarda, 7/9 i ostale članove od Borga...opet.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 20:36   #4820
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
BREAKING NEWS: Kate Mulgrew joined the cast of Star Trek: Picard!

The actress's first hot statements: " Over these years I've been thinking a lot about the decision to go back to my Kathryn Janeway's shoes.
I want to be direct with you, I think that time has come, I can't tell you much about it, but I will wear a starfleet uniform ".

chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 20:44   #4821
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Ak je istina, sutra si trebao objavit
Danas je jos prvi april jel?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 21:49   #4822
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
BREAKING NEWS: Kate Mulgrew joined the cast of Star Trek: Picard!

The actress's first hot statements: " Over these years I've been thinking a lot about the decision to go back to my Kathryn Janeway's shoes.
I want to be direct with you, I think that time has come, I can't tell you much about it, but I will wear a starfleet uniform ".

Odjebi
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 22:52   #4823
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Mrzim prvi April

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja sam se nadao da će se nekako u priču umiješat i legendarna kapetanica Janeway...
Taman u kriznom trenutku da ispred Picarda izađe iz warpa nova verzija Voyagera i onako u krupnom planu, polako prolazi ispred njega da ga zaštiti od romulanaca, u isto vrijeme kamera se prebacuje na 7/9 koja namigne i kaže Picardu "Sorry captain, I thought you might welcome some old friends". Na to se otvara comms channel i na ekranu cpt. Janeway... kamera zumira na njeno lice i vidi se da je bijesna. Odmah šalje jasnu poruku romulancima "Step down or bear the consequences of your actions. More starfleet ships are about to drop in any second. Picard...nice to see you". Na to prvi časnik od romulanaca potvrđuje da je istina šta govori, a cmdr. Oh bijesna odgovara "over my dead body" i ispaljuje prvi hitac prema Voyageru. Na to nastaje opći kolaps, toliko warp signaturea na jednom mjestu je privuklo i ostale Borg kocke koje se u istom trenutku warpaju u sektor skupa sa cijelim starfleetom, nastaje intergalaktički rat u kojem deblji kraj izvuku romulanci i starfleet koji se međusobno pobiju + Borgovi ih asimiliraju.
Synthsi na planeti sve gledaju u čudu kako se međusobno kolju dok ih usput Borg asimilira, u međuvremenu 7/9 u panici pokušava zaverglat srušenu kocku ne bi li pobjegla, međutim ne uspijeva. Sezona završava tako da Synthi odustanu od otvaranja portala, međutim Borgovi asimiliraju i njih i 7/9 i Picardovu posadu.
Jedino Soji pobjegne i Season 2,3,4,5 se radi uglavnom o tome kako Soji nastoji osloboditi Picarda, 7/9 i ostale članove od Borga...opet.
Dobar ti je scenario osim sto si zasro kraj sezone ko GoT kraj zadnje. Kod tebe bi bilo obruto, najbolja prva a ostale lose
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 23:37   #4824
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Mrzim prvi April



Dobar ti je scenario osim sto si zasro kraj sezone ko GoT kraj zadnje. Kod tebe bi bilo obruto, najbolja prva a ostale lose
Inspiracija mi je bio Mel Brooks...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 08:35   #4825
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
nije prvi april....

chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 18:29   #4826
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hahahahahahahahaha.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 19:09   #4827
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
To se pričalo još prije nekoliko godina, pa ništa od cijele priče, srećom
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 19:21   #4828
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
mogli su angažirat robbena da igra picarda kad je bio mlađi ili bar kao "evil twin" opciju u savezu sa Romulancima ili Hirogencima
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 19:36   #4829
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Robben bi mogao glumiti samo one gadne uhate spodobe...ne znam kak se zovu.

Kolega zwer sa foruma ga ima u avataru
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 20:15   #4830
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Robben bi mogao glumiti samo one gadne uhate spodobe...ne znam kak se zovu.

Kolega zwer sa foruma ga ima u avataru
Ferengiji druže, Ferengiji... Bude ih u svakodnevnom životu i kod nas, obično u sjenama na tržnicama i seoskim sajmovima
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na