Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2012., 19:33   #1
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Password - Backup / Restore

Ima li tko preporuku, točnije postoji li neki program koji bi pokupio sve Usernameove/Passworde s racunala i spremio u neki backup file koji bi mogao vratiti natrag kada se instaliraju svježi windowsi.
Dakle recimo da pokupi sve passworde iz browsera, outlooka, messengera itd i backupira ih za ponovni restore.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 19:53   #2
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja koristim KeePass.

Nakon što exportiraš file sa svim passwordima, te ih ideš nanovo iskoristiti na svježoj instalaciji OS-a, daje ti mogućnosti da automatski popuni logine za svaki site na kojem je to potrebno.

EDIT: Sad sam skužio da ti treba i za standalone programe... E to bi moglo biti tricky, nisam se susreo još s tim, ali mislim da to čak i KeePass podržava.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2012., 19:59   #3
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ja koristim KeePass.

Nakon što exportiraš file sa svim passwordima, te ih ideš nanovo iskoristiti na svježoj instalaciji OS-a, daje ti mogućnosti da automatski popuni logine za svaki site na kojem je to potrebno.

EDIT: Sad sam skužio da ti treba i za standalone programe... E to bi moglo biti tricky, nisam se susreo još s tim, ali mislim da to čak i KeePass podržava.
Šta nije bilo da se u KeePass mora upisivati ručno sve passworde?
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 13:19   #4
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Basic Auto-Type Information

KeePass features an "Auto-Type" functionality. This feature allows you to define a sequence of keypresses, which KeePass can automatically perform for you. The simulated keypresses can be sent to any other currently open window of your choice (browser windows, login dialogs, ...).
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na