Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2012., 00:50   #1
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Dva omanja problema sa Firefoxom

sta prvo reci.......... W7, 64bitna ultimate verzija, updatena jucer sve do jaja (ali sve sve, osim jezika, default engleski). mozilla posljednja skinuta sa sluzbenih stranica, 17.0.1 verzija. od dodataka je tu adblock, lavafox tema i download helper.

jos je nod5 instaliran, no pokusao sam njega diseblati, i dalje ostaju problemi.

prvo - kod pohrani.com. sta god da kliknem za odabir slike, uvijek izbacuje: Zbog stroge sigurnosti u Firefox-u, pristup do datoteka trenutno nije moguć. Molimo vas, odite na stranicu 'about:config' i vrijednost 'signed.applets.codebase_principal_support' stavite na 'true'.

i ok, to uvijek izbacuje prije nego namjestim sto pise, ali sada je na true, te i dalje mi svaki put izbaci ovu poruku kod odabira. ima pomoci, naletio netko na razlog?


drugi je pojma nemam, mozda od FF-a, mozda do W7. imam nemalu hrpicu sejvanih net stranica, web page. i tocno sam pogledao kada sam instalirao svjez FF, automatski su svi internet fajlovi - od mozille. no sada su oni bijeli, nema uopce izgled ikone kao da je od mozille, iako same fajlove ista otvara odmah.


dva malo glupa problema, no osobno iritantna. inace sam prije bio na 32bitnoj verziji W7, no kako sam uzeo 8GB, morao sam preci...... jos jednom, sve je svjeza svjeza instalacija, svega.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na