Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2019., 10:54   #2701
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Evo jutros pokusam emui update i nasao 9.0, valjda je trebalo vremena nakon zadnjeg updejta da nade drugi updejt. Pa ce valjda iza toga 9.1 samo neznam ima li ikakve veze sto nemam android 9.0 jer prvenstveno hocu emui 9.1 zbog brzeg pokretanja i gpu boost 3.0 sada neznam hocu li sve to dobiti jer kao sto sam rekao jos sam na android 8.1
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 11:19   #2702
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
bržeg pokretanja čega, bootanje mobitela? šta ga kao tako redovno gasiš pališ da ti je bitno? Ne igram igrice da bih sad znao koliko je bitan taj gpu boost 3. Nisam osjetio neku potrebu. Uvijek na kraju bude da previše zainteresiramo oko tih najava, pa kad dođu promjene budu tako minimalne da se osjećaš izigrano.

Začuđen sam da još nemaš 9. Ja sam već zaboravio da je bio update. Pretpostavljam da sam ga dobio oko kraja siječnja jer sam ga očekivao oko svog rođendana.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 11:30   #2703
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Uradio sam updejt emui 9 i mislio sam da je samo emui kada ono upgrejdao i na android 9, medutim emui 9.1 ne moze naci update, valjda opet trebam cekat neko vrijeme da mi se pojavi 9.1 updejt. Sto se tice brzine mislio sam na brze otvaranje aplikacija, sada sto se tice emui 9.1 jeli ovo dio 9.0 skupa sa 9.1 ili samo 9.1 neznam https://consumer.huawei.com/en/emui/

Zadnje izmijenjeno od: baTman. 09.04.2019. u 11:57.
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 12:17   #2704
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Ne sekiraj se. Previše razbijaš glavom. EMUI 9.1 ide zasada na P3X i kasnije ide update na ostale.

Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 15:23   #2705
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
https://mob.hr/huawei-p30-pro-ili-sa...s10-usporedba/
Huawei rastura, sljedece godine neg stave jos stereo zvucnike samo.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 15:30   #2706
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Danas ga uživo konačno vidio i malo isprobao. Stvarno fini komad tehnike, nema što.
Za godinu i pol ga uzmem kad dozori i bude 3000 kn

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 15:41   #2707
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Danas ga uživo konačno vidio i malo isprobao. Stvarno fini komad tehnike, nema što.
Za godinu i pol ga uzmem kad dozori i bude 3000 kn

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Šogi ga moj nabavil pa je i mene dopao. Dost je bolji od prošlih modela al ja kužim da ekran nije na razini samsunga. Jednostvno nije, ni reza ni kvaliteta prikaza (1080p ekran u top modelu u 2019). Zvuk je loš za taj cjenovni rang, ja bi rekao. Kamera je vrh, slike su za ostat paf. Al taj 5x optički zoom i nije neka prednost obzirom da tada kvaliteta fotke osjetno pada. Video snimal nisam ali znamo da nije isto baš bajan (nema OIS itd). Sviđa mi se kak izgleda uređaj i čini se kvalitetniji od S10 ali to možda ovak kratko i nisam mjerodavan.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 15:46   #2708
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
https://mob.hr/huawei-p30-pro-ili-sa...s10-usporedba/
Huawei rastura, sljedece godine neg stave jos stereo zvucnike samo.
To je to, ubica Samsunga i Iphona
Samo čekaj reviewe nakon par mjeseci kad ljudi počmu zaista cijenit kompletno pakovanje i šta sve dobiješ s njim, a posebno bateriju... (koja je najveće iznenađenje pored kamere)...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 15:52   #2709
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
To je to, ubica Samsunga i Iphona
Samo čekaj reviewe nakon par mjeseci kad ljudi počmu zaista cijenit kompletno pakovanje i šta sve dobiješ s njim, a posebno bateriju... (koja je najveće iznenađenje pored kamere)...
Nije baterija posebno dobra koliko je to do manje reze ekrana.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 16:35   #2710
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Nije baterija posebno dobra koliko je to do manje reze ekrana.
...i koliko software agresivno gasi pozadinske servise, nebi li dodatno smanjio potrosnju baterije...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 16:50   #2711
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
...i koliko software agresivno gasi pozadinske servise, nebi li dodatno smanjio potrosnju baterije...
Tak je. A sad sam pogledao malo još in depth revjua S10+ vs P30pro. S tim da sam se koncentriral na kameru pošto je to selling point huaweija. Pa ispada da P30pro generalno daje nekaj bolje noćne fotke i ima taj 5x optički zoom (samsung 2x), dnevne su tu negdje. Ali samsung ima bolji wide, bolji auto mode, puno bolji video i zvuk iz videa, 60 FPSa na 4k (standarda reza današnjih TVa i monitora a 30fps se kuži iz aviona). Tak, po meni ako je neko extremni foto entuzijast onda huawei. Ostali samsung. Pogotovo ekipa koja snima puno videa. Istina, za sad postoji i neka razlika u cijeni, al ekipa kod nas uzima na 24 rate pa se razlika i ne kuži toliko.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 19:22   #2712
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Tak je. A sad sam pogledao malo još in depth revjua S10+ vs P30pro. S tim da sam se koncentriral na kameru pošto je to selling point huaweija. Pa ispada da P30pro generalno daje nekaj bolje noćne fotke i ima taj 5x optički zoom (samsung 2x), dnevne su tu negdje. Ali samsung ima bolji wide, bolji auto mode, puno bolji video i zvuk iz videa, 60 FPSa na 4k (standarda reza današnjih TVa i monitora a 30fps se kuži iz aviona). Tak, po meni ako je neko extremni foto entuzijast onda huawei. Ostali samsung. Pogotovo ekipa koja snima puno videa. Istina, za sad postoji i neka razlika u cijeni, al ekipa kod nas uzima na 24 rate pa se razlika i ne kuži toliko.
Lijepo rezimirano, i meni nikako ne ide u isti kos sa samsungom. Kamera osim tog marketing featirea sa zoomom i ok fotki (btw, pixel ga i dalje ubije u svakom pogledu po pitanju fotki), koliko ste primijetili nitko ga bas nece head to head sa pixelom usporediti. Svi znamo zasto.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 20:07   #2713
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Lijepo rezimirano, i meni nikako ne ide u isti kos sa samsungom. Kamera osim tog marketing featirea sa zoomom i ok fotki (btw, pixel ga i dalje ubije u svakom pogledu po pitanju fotki), koliko ste primijetili nitko ga bas nece head to head sa pixelom usporediti. Svi znamo zasto.
Zoom na P30 Pro je marketinški feature?


Zašto pišeš gluposti ?
Kamera je vrhunska u bilo kojem scenariju, a s nadolazećim updateovima će biti samo još bolja. Vjerujem da će i video još dodatno poboljšat, iako nije ni sad loš, no o tom potom.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 20:17   #2714
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Tak je. A sad sam pogledao malo još in depth revjua S10+ vs P30pro. S tim da sam se koncentriral na kameru pošto je to selling point huaweija. Pa ispada da P30pro generalno daje nekaj bolje noćne fotke i ima taj 5x optički zoom (samsung 2x), dnevne su tu negdje. Ali samsung ima bolji wide, bolji auto mode, puno bolji video i zvuk iz videa, 60 FPSa na 4k (standarda reza današnjih TVa i monitora a 30fps se kuži iz aviona). Tak, po meni ako je neko extremni foto entuzijast onda huawei. Ostali samsung. Pogotovo ekipa koja snima puno videa. Istina, za sad postoji i neka razlika u cijeni, al ekipa kod nas uzima na 24 rate pa se razlika i ne kuži toliko.
A kad sjetim ta vremena kako je u početku S9+ trzao u video snimanju na 4K i niste obratili pozornost. A sad to odjednom jako presudno? S10+ nije mi dopao pored S8+ koju koristim. Ne osjetim nekakav napredak u preformansama a pritom ne mislim opčenito na benchmarke. Čekam S11+ pa budem vidio.


Mene više interesira autonomija nego napumpani mhz. Notch je najmanji problem u životu.

Zadnje sam koristio Mate 20pro i ostao oduševljen.



Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 23:01   #2715
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Lijepo rezimirano, i meni nikako ne ide u isti kos sa samsungom. Kamera osim tog marketing featirea sa zoomom i ok fotki (btw, pixel ga i dalje ubije u svakom pogledu po pitanju fotki), koliko ste primijetili nitko ga bas nece head to head sa pixelom usporediti. Svi znamo zasto.
Ne bi se bas slozio da ga pixel gazi, dnevne slike se malo razlikuju manje vise izmedju svih high end mobitela danas, pa cak i nekih mid rangera, ali za nocne p30 pro je no1 trenutno. Imas usporedbi na netu koliko hoces pa i onih izmedju p30 pro i pixel 3 xl di se jasno vidi da je Huawei superiorniji od Googlea. Pa i taj zoom je meni full mocna stvar, no dobro to je vec subjektivno...

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zoom na P30 Pro je marketinški feature?


Zašto pišeš gluposti ?
Kamera je vrhunska u bilo kojem scenariju, a s nadolazećim updateovima će biti samo još bolja. Vjerujem da će i video još dodatno poboljšat, iako nije ni sad loš, no o tom potom.
+1, iako mislim da trenutno je video bolji na s10-tki, od stabilizacije, dinamickog raspona, kvalitete audio zapisa, itd. Naravno, updatei ce vrlo vjeroatno popraviti stvar - vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 00:13   #2716
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Gle, cisto sa sad ne ispadne da je mobitel los.
Nije, mobitel je bomba. Apsolutna bomba.
Shodno tome su i kritike striktnije. Od takvog uredjaja se ocekuje izvrsnost i svaka devijacija od toga je naglasena jer narusava tu izvrsnost.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 05:00   #2717
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ne bi se bas slozio da ga pixel gazi, dnevne slike se malo razlikuju manje vise izmedju svih high end mobitela danas, pa cak i nekih mid rangera, ali za nocne p30 pro je no1 trenutno. Imas usporedbi na netu koliko hoces pa i onih izmedju p30 pro i pixel 3 xl di se jasno vidi da je Huawei superiorniji od Googlea. Pa i taj zoom je meni full mocna stvar, no dobro to je vec subjektivno...



+1, iako mislim da trenutno je video bolji na s10-tki, od stabilizacije, dinamickog raspona, kvalitete audio zapisa, itd. Naravno, updatei ce vrlo vjeroatno popraviti stvar - vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri...
Ono sto sam ja gledao je da pixel i dalje radi bolje nocne fotke. Daleko bolja razina detalja, ne nuzno svjetija slika koja nije nikakvo mjerilo kvalitete, ali su fotle jednostavno boljih tekstura, i detalja pri full screen gledanju.

Video je smeće koje si jedan flaghsip te cijene ne smije dopustiti.


Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Gle, cisto sa sad ne ispadne da je mobitel los.
Nije, mobitel je bomba. Apsolutna bomba.
Shodno tome su i kritike striktnije. Od takvog uredjaja se ocekuje izvrsnost i svaka devijacija od toga je naglasena jer narusava tu izvrsnost.
Tocno, za one plus neću prigovarat za los video ili za neke stvari, jer mob kosta praktički pola cijene drugih flagshipa.

No ako se cijenom guras u top igrace, onda tu nema mjesta zabusavanju na nijednom polju i moras biti top u svemu.

Cak ki je eno jedan youtuner sa pola miliona subscribera difeltno odgovorio na komentar zasto ne stavlja audio od videa, i video genetalno..

A on meni, zato jer nije on par sa drugima.

Pa onda to ne pokazuju

Reko jebeno huawei placa onda
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 08:18   #2718
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Cak ki je eno jedan youtuner sa pola miliona subscribera difeltno odgovorio na komentar zasto ne stavlja audio od videa, i video genetalno..

A on meni, zato jer nije on par sa drugima.

Pa onda to ne pokazuju

Reko jebeno huawei placa onda



Daj ovo malo pojasni
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 05:45   #2719
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Video nije ON PAR, odnosno nije konkurentan kvalitetom drugim flagshipima. Citaj: Loš, pa nece to stavljat u review jer onda nece dobro pred Huaweiem to izgledat za buduce suradnje
Ako nista skuzili, svi ytberi su poslani u Pariz na prezentaciju, pa zar mislite da ce ukazivati na nedostatke onda.

Treba citati izmedju redova sve te reviewe. Moje dosadašnje aktivno pracenje tog trzosta mi kaze, da gdje se puno konja hvali, taj konj uglavnom kiksa.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 07:50   #2720
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
GSM Areni je trebalo mjesec i pol dana od launcha da napravi review za Nokiu 9 koja kakva je da je - flagship je.
Huawei P30Pro review je bio published na release day.

Ne umanjujem značaj ovog uređaja da me glavni zastupnik P30Pa ne napadne odma, ali i više nego jasno je da je Huawei više nego agresivan u ovoj kampanji

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 08:40   #2721
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 09:14   #2722
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
+1, iako mislim da trenutno je video bolji na s10-tki, od stabilizacije, dinamickog raspona, kvalitete audio zapisa, itd. Naravno, updatei ce vrlo vjeroatno popraviti stvar - vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri...
Neće p30pro nikad imat bolji video i stabilizaciju od S10. EIS vs OIS, nema nikakve šanse ni s kakvim softverom. Huawei 60FPS na 4k nema i nebu ni imal. Danas ni nemreš fulat 4k telku u trgovini. Usput budi rečeno 1080p ekran na flagshipu iz 2019.
@Neo-ST - noćne fotke su mu super, odlične. Iskreno, dnevne mi nisu osjetno bolje nego na S10. Ovaj optički zoom na 5X je super fora i sigurno daje bolju sliku nego digitalni 5x kod konkurencije ali je slika ipak osjetno degradirana u odnosu na fotku bez zooma. Imam osjećaj da bu to ispalo više kao gimmick i PR fora nego realno jako upotrebljiva stvar koju će svi masovno koristiti. Više mi znači wide opcija.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 11.04.2019. u 09:21.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 09:17   #2723
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
GSM Areni je trebalo mjesec i pol dana od launcha da napravi review za Nokiu 9 koja kakva je da je - flagship je.
Huawei P30Pro review je bio published na release day.

Ne umanjujem značaj ovog uređaja da me glavni zastupnik P30Pa ne napadne odma, ali i više nego jasno je da je Huawei više nego agresivan u ovoj kampanji

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja volim ovog tipa gledati....SVE testira.
Malo istine o kameri...

https://youtube.com/watch?v=D0dzVvNZMNc
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 09:28   #2724
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ja volim ovog tipa gledati....SVE testira.
Malo istine o kameri...

https://youtube.com/watch?v=D0dzVvNZMNc
Zanimljivo. Ovaj nije sponzoriran. Ide na moju subscribe listu, no bull**** mode. BTW: lijepo je pokazao kako Kirin fejla u video encodingu i još taj EIS.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 11.04.2019. u 09:49.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 09:37   #2725
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
a kaj je najzanimljivije u cijeloj priči, da nema toliko pregleda kao neki koji ne naprave niti 50% koliko on napravi u recenziji.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:06   #2726
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Ovaj optički zoom na 5X je super fora i sigurno daje bolju sliku nego digitalni 5x kod konkurencije ali je slika ipak osjetno degradirana u odnosu na fotku bez zooma. Imam osjećaj da bu to ispalo više kao gimmick i PR fora nego realno jako upotrebljiva stvar koju će svi masovno koristiti. Više mi znači wide opcija.
Mislim da si u krivu. Imaš li mobitel ili si ga probao uživo?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:16   #2727
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
sve ono u cemu kiksa P stavit ce u Mate ja se nadam pa budemo onda vidili pravi flagship..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:41   #2728
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Mislim da si u krivu. Imaš li mobitel ili si ga probao uživo?
#2707
Al moram priznat kratko sam prčkao po njemu. Nisam mjerodavan za ocjenu. Ovo za zoom sam iznjel samo svoje mišljenje na osnovu hrpetine recenzija s neta.

Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
sve ono u cemu kiksa P stavit ce u Mate ja se nadam pa budemo onda vidili pravi flagship..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
IMHO, Mate serija je ono što valja kod huaweija. Vjerujem da će trojka biti brutalna.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:44   #2729
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
sve ono u cemu kiksa P stavit ce u Mate ja se nadam pa budemo onda vidili pravi flagship..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
Meni P20pro daje bolje slike od Mate 20 pro.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 10:49   #2730
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Meni P20pro daje bolje slike od Mate 20 pro.
ma ja nisam mjerodavan, meni je to sve isto.. hahah..
vise sam onako razmisljao na glas ali logicno bi bilo da nedostatke P serije poprave na Mate seriji..

meni je baterija najbitnija stvar i tu sam sa svojim Mate10pro jako zadovoljan..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na