Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2018., 18:20   #1711
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
"Gdje je ethereum?", uzviknuo je. "Reći ću vam. Ubili smo ga - ja i ti! Svi smo ga mi ubili! Ali kako smo to uradili? Kako smo ispili more? Tko nam je dao spužvu da izbrišemo cijeli obzor? Što smo uradili kada smo odvojili ovu zemlju od njenog sunca? Gdje se sada kreće? Gdje se mi krećemo? Odmičemo li se od svih sunca? Zar se padamo neprestano? Unatrag, postrance, prema naprijed, u svim smjerovima? Postoje li još gore ili dolje? Zar se nismo izgubili kao u beskonačnom ništavilu? Zar ne osjećamo dah praznog svemira? Zar nije postao hladniji? Zar se noć neprestano ne obrušava na nas? Zar ne trebamo paliti svjetiljke ujutro? Zar ne čujemo ništa drugo osim zvukova grobara koji pokapaju ethereum? Zar ne osjećamo ništa osim ethereumskog raspadanja? - Ethereumi se također raspadaju! ETHEREUM JE MRTAV!"

– Vesela znanost, Knjiga treća, §125., Friedrich Nietzsche
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 18:36   #1712
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Imam jedno pitanje za ekipu koja koristi Broadlinkovu pametnu utičnicu s AliExpressa (ona s plavom LED-icom). Koristim njihov program (e-Control), ali mi izračun mjesečne potrošnje ne štima. Rig s tri kartice mi troši oko 300W. To bi značilo da u 20 dana potroši 0,3 kW * 24h * 20 dana = 144 kWh (otprilike). Zašto mi onda aplikacija pokazuje da je potrošeno točno 10 puta više kWh? Kad sam vidio da je potrošeno 1440 kWh, skoro me šlag strefio...

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 20:07   #1713
Booster
Registered User
Moj komp
 
Booster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Virovitica
Postovi: 45
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
hmmm. bas je isao onaj plavi ekran sa update windowsa i ne gasi kompjuter al sam ga ja ugasio na silu i onda se vise nisu nikad digli

PA taj cu defender iskljucit skroz. ionako nicem ne sluzi
Nije onda do toga, ako ti bubne blue screen probaj uslikat pa postaj da vidim o čemu se radi. U ovom slučaju sa defenderom ti samo ugasi miner i zbloka ga da se ne može više pokrenuti. Tebi vjerojatno kroz update windowsa updatea neki hardver usput i ti je problem samo treba vidjeti šta.

Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
"Gdje je ethereum?", uzviknuo je. "Reći ću vam. Ubili smo ga - ja i ti! Svi smo ga mi ubili! Ali kako smo to uradili? Kako smo ispili more? Tko nam je dao spužvu da izbrišemo cijeli obzor? Što smo uradili kada smo odvojili ovu zemlju od njenog sunca? Gdje se sada kreće? Gdje se mi krećemo? Odmičemo li se od svih sunca? Zar se padamo neprestano? Unatrag, postrance, prema naprijed, u svim smjerovima? Postoje li još gore ili dolje? Zar se nismo izgubili kao u beskonačnom ništavilu? Zar ne osjećamo dah praznog svemira? Zar nije postao hladniji? Zar se noć neprestano ne obrušava na nas? Zar ne trebamo paliti svjetiljke ujutro? Zar ne čujemo ništa drugo osim zvukova grobara koji pokapaju ethereum? Zar ne osjećamo ništa osim ethereumskog raspadanja? - Ethereumi se također raspadaju! ETHEREUM JE MRTAV!"

– Vesela znanost, Knjiga treća, §125., Friedrich Nietzsche
Oho imamo i pjesnika u grupi
Booster je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 20:48   #1714
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Booster Pregled postova
Nije onda do toga, ako ti bubne blue screen probaj uslikat pa postaj da vidim o čemu se radi. U ovom slučaju sa defenderom ti samo ugasi miner i zbloka ga da se ne može više pokrenuti. Tebi vjerojatno kroz update windowsa updatea neki hardver usput i ti je problem samo treba vidjeti šta.
Da meni je bas radio update windowsa a ugasio sam ga sigurno. Disabliro usvim psotavkama icak sam ubacio onu metodu u registri da en update nista. I nije radio update do jucer. Al et ojucer je napravio sam iz cita mira. Nikad nisata nisa minstaliro na njega od pocetka. Znaci nea razloga da to sad napravi...

Nekidan je takodjer netko ovdje spomenuo da mu je win sam napravio update. SAd sam opet na starom. Sve je pogaseno provjerio sam sve postavke al et opitam mozda netko zna jos koju mjeru gasenja update. Cak se pobriso i Winupdate asistenta i stavio neku FAKE -bat pretvoren u .exe da misli da mu je tamo asistent al u biti je pobrisan.

Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Imam jedno pitanje za ekipu koja koristi Broadlinkovu pametnu utičnicu s AliExpressa (ona s plavom LED-icom). Koristim njihov program (e-Control), ali mi izračun mjesečne potrošnje ne štima. Rig s tri kartice mi troši oko 300W. To bi značilo da u 20 dana potroši 0,3 kW * 24h * 20 dana = 144 kWh (otprilike). Zašto mi onda aplikacija pokazuje da je potrošeno točno 10 puta više kWh? Kad sam vidio da je potrošeno 1440 kWh, skoro me šlag strefio...

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Meni uredno pokazuje i potrosnju i kolko je to kuna.

JJesisiguran da ti rig ne trosi ipak vise...
kolko ti pokazuje na trenutnoj potrosnji? 300W ?
kolko pokazuje kad stisnes na grafikonu dan po dan ? 7,2kwh ?

Mozda ti susjed dodje po noci pa si ukjuci termoakumulacionu pec

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 01.04.2018. u 20:54.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 22:10   #1715
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Meni uredno pokazuje i potrosnju i kolko je to kuna.

JJesisiguran da ti rig ne trosi ipak vise...
kolko ti pokazuje na trenutnoj potrosnji? 300W ?
kolko pokazuje kad stisnes na grafikonu dan po dan ? 7,2kwh ?

Mozda ti susjed dodje po noci pa si ukjuci termoakumulacionu pec
Da, pokazuje oko 7,2 kWh na dnevnoj potrošnji. Čak kad na mjesečnoj potrošnji kliknemo na zadnji dan u mjesecu, prikazuje kako treba (trenutno oko 156 kWh jer mjerač koristim od 10.3.). Jedino kad nije odabran niti jedan dan, onda prikazuje krivo. Baš čudno...

Plus, sad mi se čini da se ne resetirati potrošnja svaki mjesec jer kad na mjesečnoj potrošnji odaberem 1.4., piše da sam potrošio 156 kWh. Tebi se resetira mjesečna potrošnja na prijelazu mjeseca?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 23:32   #1716
Booster
Registered User
Moj komp
 
Booster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Virovitica
Postovi: 45
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Da meni je bas radio update windowsa a ugasio sam ga sigurno. Disabliro usvim psotavkama icak sam ubacio onu metodu u registri da en update nista. I nije radio update do jucer. Al et ojucer je napravio sam iz cita mira. Nikad nisata nisa minstaliro na njega od pocetka. Znaci nea razloga da to sad napravi...

Nekidan je takodjer netko ovdje spomenuo da mu je win sam napravio update. SAd sam opet na starom. Sve je pogaseno provjerio sam sve postavke al et opitam mozda netko zna jos koju mjeru gasenja update. Cak se pobriso i Winupdate asistenta i stavio neku FAKE -bat pretvoren u .exe da misli da mu je tamo asistent al u biti je pobrisan.
Sve načine koje sam do sada probao nisu funkcionirali, isto sam napravio sve kao sto si napisao, k tome sam jos u servisima disableirao update. Jedino jos nisam probao preko wirelessa, ima opcija da se konekcija iskonfigurira kao veza s dodatnom naplatom i tamo ne bi trebao skidati update ali je "ne bi trebao" ključna riječ u ovoj rečenici. Idu mi na q ta M$ shranja s updateovima.
Booster je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 23:40   #1717
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ta veza sa dodatnom naplatom se slozi i na klasičnom lanu
odes na tu mreznu .. i ispod je "veza s ograničenim prometom"
Sve je to u tom novim postavkama. nikako da se snađem i popamtim gdje je što
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 02:13   #1718
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Booster Pregled postova
Sve načine koje sam do sada probao nisu funkcionirali, isto sam napravio sve kao sto si napisao, k tome sam jos u servisima disableirao update. Jedino jos nisam probao preko wirelessa, ima opcija da se konekcija iskonfigurira kao veza s dodatnom naplatom i tamo ne bi trebao skidati update ali je "ne bi trebao" ključna riječ u ovoj rečenici. Idu mi na q ta M$ shranja s updateovima.
to u servisima sam takdojer napravio . group policy itd..

Eto sad sam jos pobrisao asistenta i stavio mu 2 fake fileka umjesto njegovih .exe . problem je sto nikad neznas kad ce on krenut updaejtat. eto meni je nakon 3 mjeseca krenuo iz cista mira
ja sam na WIFI i onaj metered(tak nekak je pisalo) mi je upaljen bio.

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 02.04.2018. u 02:19.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 02:15   #1719
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Da, pokazuje oko 7,2 kWh na dnevnoj potrošnji. Čak kad na mjesečnoj potrošnji kliknemo na zadnji dan u mjesecu, prikazuje kako treba (trenutno oko 156 kWh jer mjerač koristim od 10.3.). Jedino kad nije odabran niti jedan dan, onda prikazuje krivo. Baš čudno...

Plus, sad mi se čini da se ne resetirati potrošnja svaki mjesec jer kad na mjesečnoj potrošnji odaberem 1.4., piše da sam potrošio 156 kWh. Tebi se resetira mjesečna potrošnja na prijelazu mjeseca?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
uredjaj imam tek par dana al kolko vidim ne resetira se nista. imas svaki mjesec posebno za izabrat pa nema sto resetirat. pamti godinama unazad.
Znaci ima zadnji 24h da znas svaki sat kolko trosi. ima tjedne-mjesece-godine. Neznam sto bi trebo resetirat....

A nisam ni opciju reset naso pa osim nove instalacije neznam kak bi resetiro .

JEsi pregledao dan po dan ? i utvrdio koji dan ne pise 7,2KW .
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 06:26   #1720
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
uredjaj imam tek par dana al kolko vidim ne resetira se nista. imas svaki mjesec posebno za izabrat pa nema sto resetirat. pamti godinama unazad.
Znaci ima zadnji 24h da znas svaki sat kolko trosi. ima tjedne-mjesece-godine. Neznam sto bi trebo resetirat....

A nisam ni opciju reset naso pa osim nove instalacije neznam kak bi resetiro .

JEsi pregledao dan po dan ? i utvrdio koji dan ne pise 7,2KW .
O tome o govorim. Kad odaberem npr. dvanaesti tjedan, prvi dan potrošnja ne krene od nule. Početno stanje mu je ono na kojem je prošli tjedan završio. O tom resetira ju pričam. Kad gledaš potrošnju u nekom periodu (nebitno je li mjesec ili tjedan), potrošnja bi u početku trebala krenuti od nule, a ne od stanja na kojem je završila u prošlom periodu.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 12:31   #1721
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
O tome o govorim. Kad odaberem npr. dvanaesti tjedan, prvi dan potrošnja ne krene od nule. Početno stanje mu je ono na kojem je prošli tjedan završio. O tom resetira ju pričam. Kad gledaš potrošnju u nekom periodu (nebitno je li mjesec ili tjedan), potrošnja bi u početku trebala krenuti od nule, a ne od stanja na kojem je završila u prošlom periodu.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Svaki tjedan krece od nule jer inace ta opcija nebi imala smisla. Deinstaliraj aplikaciju i instaliraj je opet jer meni svaki tjedan krece od nule kao i svaki dan ili svaki mjesec
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 12:38   #1722
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Ima netko da rudari Raven sa AMD grafama? Koje clockove koristite?
Baš se sad igram pa pokušavam naći što optimalnije opcije..
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 15:39   #1723
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Svaki tjedan krece od nule jer inace ta opcija nebi imala smisla. Deinstaliraj aplikaciju i instaliraj je opet jer meni svaki tjedan krece od nule kao i svaki dan ili svaki mjesec
E, hvala ti na prijedlogu. Reinstalirao sam aplikaciju u sad radi kako treba

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 19:31   #1724
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
ja sam probao raven dan dva core stock ili +100 mhz a mem 1950
I 19 za rx570 ili 20 za 580 5 mhs najsporiji algoritam a 10 mhs najbrzi na rx 580 rx 570 su bile za 1 mhs sporije
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 19:33   #1725
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
evo jedan sajt koji sam nasao neznam mozda je netko vec postao https://www.cryptunit.com/ tu se mogu nac nepoznati novcici na cryptonight algo-u i njihova profitabilnost, posto su neki skroz friski moze se povuc veliki broj pvih par dana
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 19:35   #1726
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
E, hvala ti na prijedlogu. Reinstalirao sam aplikaciju u sad radi kako treba

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
NP.

ak slucajno nadjes opciju za ugasit onu LED lampu koja svijetli kad radi slobodno mi javi gdje je opcija za ugasit... ja je nisam uspio nac
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 20:22   #1727
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
NP.

ak slucajno nadjes opciju za ugasit onu LED lampu koja svijetli kad radi slobodno mi javi gdje je opcija za ugasit... ja je nisam uspio nac
Crna izolirka u par slojeva i adio
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 21:43   #1728
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
E da kad smo kod svjetla, jel se mogu ugasiti svjetla na amd karticama?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 22:23   #1729
Booster
Registered User
Moj komp
 
Booster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Virovitica
Postovi: 45
AMD kartice su širok pojam, kod Asusovih imaš utility "Aura", vjerojatno i za ostale postoji nešto. Meni na rigovima ne smeta ali moja kanta ima plexi a i matična i grafička (Asus) po defaultu pulsirajuče svijetle...to mi je kirvaj žešći.
Booster je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2018., 12:05   #1730
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Nemam ASUS a na Sapphire mi svjetli, ostale su bez svjetla. Ako postoji za isključiti super ali nisam ništa do sad našao.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2018., 12:22   #1731
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Nemam ASUS a na Sapphire mi svjetli, ostale su bez svjetla. Ako postoji za isključiti super ali nisam ništa do sad našao.
Program ti se zove Trixx. Potraži ga na Sapphire-ovoj stranici.
Sa njim možeš palit-gasit svjetla, mijenjat boju itd.
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2018., 15:24   #1732
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Hvala!
lit je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 08:45   #1733
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Jel netko na ALPS-u ? Lyra2z, 10°C manja temp GPU. Nije na exch, tek izasao. Mozda bude fail, mozda gain. Po official web stranici cijena po kojoj ga oni prodaju je 0.00001284 btc/alps sto za sada donosi npr. duplo vise nego RVN, ako ce tako bit na exch.
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 10:28   #1734
Svemo
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Solin
Postovi: 118
Citiraj:
Autor rudi1 Pregled postova
Jel netko na ALPS-u ? Lyra2z, 10°C manja temp GPU. Nije na exch, tek izasao. Mozda bude fail, mozda gain. Po official web stranici cijena po kojoj ga oni prodaju je 0.00001284 btc/alps sto za sada donosi npr. duplo vise nego RVN, ako ce tako bit na exch.
Evo jedan calc za ove sulude coine:

https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/
Svemo je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 11:46   #1735
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor Svemo Pregled postova
Evo jedan calc za ove sulude coine:

https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/
Dobar. Odgovara coin/day za Alps prema realnom.
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 16:10   #1736
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Ima nešto i ovdje
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 08:47   #1737
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Meni se taj https://crypt0.zone/calculator pokazao skroz pogrešan. Sve što sam probao rudariti a vrtilo se tamo oko prvih mjesta profitabilnosti ispalo je puno manje, ali ne 10 ili 20% manje pa da mislim da pool krade nego 2-3 puta manje. Hashrate je približno točan i reported i efektivni na poolu ali coina puno manje. Probao sam LIZ, ARGO, PLUS1, SPD svaki bar 12 sati.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 15:36   #1738
Booster
Registered User
Moj komp
 
Booster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Virovitica
Postovi: 45
Meni se čini da sve ovo lagano ode k vragu, danas kad mi nakopaju za zadnji payout s poola gasim rudnik...ovo je neisplativo, sta je nakopano nakopano, nek stoji koji mjesec pa kak bude. Tko ide zadnji nek ugasi svijetlo
Booster je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 15:40   #1739
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Klik
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 17:12   #1740
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Booster Pregled postova
Meni se čini da sve ovo lagano ode k vragu, danas kad mi nakopaju za zadnji payout s poola gasim rudnik...ovo je neisplativo, sta je nakopano nakopano, nek stoji koji mjesec pa kak bude. Tko ide zadnji nek ugasi svijetlo
Najbolje prodat sve i kupit burek tim novcem. Nikad ne znas kad ce trebat.

Zadnje izmijenjeno od: Blue_Fatal1ty. 06.04.2018. u 18:05.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na