Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.03.2015., 11:45   #4711
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Vidiš o tome rijetko pričamo, a meni je audio kvaliteta jedan od najvažnijih faktora. Generalno imam osjećaj da kinezi ugrađuju jeftinije audio komponente i to se osjeti, od dosta lošeg do prosječnog/ok zvuka.
Titanium Recorder snima u najvišoj kvaliteti, u PCM formatu, stereo (koristi oba mikrofona ako postoje), ima kontrolu intenziteta ulaznog signala.





Evo primjer friške stereo snimke s Coolpada F1

EDIT:
Snimano u prostoriji od oko 20m2, mobitel udaljen 0.5-1.5m od 4 pjevača.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 05.03.2015. u 11:55.
Dakok je offline  
Staro 05.03.2015., 12:04   #4712
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Sorry, ja sam mislio primarno na kvalitetu audio izlaza, on mi je važan jer koristim smartphone kao audio player barem dva sata dnevno.
U vezi snimanja, Titanium Recorder možda može snimati u najvišoj kvaliteti, ali opet ostaje pitanje kvalitete ugrađenog mikrofona i predpojačala.
GoodLooker je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2015., 13:53   #4713
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Kvalitet izlaza na navedenom mobitelu je odličan za što je zaslužan ES9018 SABRE Reference DAC.
Ako je audio snimak dobar (ovaj gore mp3 primjer je za kineski mobitel i više nego dobar) onda kvalitet mikrofona i predpojačala nije upitan
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 05.03.2015. u 22:53.
Dakok je offline  
Staro 05.03.2015., 17:55   #4714
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pretpostavljam da ne šalju iz EU niti im je RMA u EU pa nam to i dalje ništa ne znači. I trebali bi ukinuti taj bzvz sistem s pozivnicama.
salju iz eu i rma je u eu kao i do sad.
marac je offline  
Staro 05.03.2015., 18:48   #4715
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,346
Najs
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 05.03.2015., 21:28   #4716
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
I opet vas dvojica o naručivanju ovdje

Nego kakav je pravorijek o isplativosti Oneplus Onea sada nakon što je već dugo u prodaji? Uspio se boriti sa brand name flagshipovima? Osim cijene, koji su mu nedostaci u odnosu na njih?
Ovo o direktnom slanju u RH će pomrsit račune švercerima, znam da sam vidio na nekom drugom forumu (bug?) nekoga tko je priložio SS o kupovini desetak komada i na temi ih otvoreno prodaje...
Sad kad šalju direktno u RH onda je 300€ konačna cijena, jel tako?


Po svim testovima, po sintetici, bateriji, kameri i kvaliteti zvuka, bio je rame uz rame sa ostalim flagshipovima koji su bili aktualni kad se on pojavio. Bilo je sranja oko ekrana, nekih fleka ili tak nešto. No, mislim da sada uz G3 i S5 nema šansi puno, mislim, tu je negdje ali malo lošiji, a košta novaca za koje se ova dva mogu nabaviti nova i zapakirana.
Tako da o isplativosti dotičnog bi se dalo razgovarati. Ali sve u svemu, proper divajs, što je je.
Brko je offline  
Staro 05.03.2015., 21:45   #4717
matija.gubec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 112
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Sorry, ja sam mislio primarno na kvalitetu audio izlaza, on mi je važan jer koristim smartphone kao audio player barem dva sata dnevno.
U vezi snimanja, Titanium Recorder možda može snimati u najvišoj kvaliteti, ali opet ostaje pitanje kvalitete ugrađenog mikrofona i predpojačala.
Pozdrav, iako je Dakok odgovorio, ali u šiframa, evo i moje objektivne procjene Coolpad F1 izlaza za sluške

Vlasnik sam dotičnog moba i Sansa clip zip MP3 playera (ako malo proguglate lako ćete naći kako je to best bang for buck MP3 player na kugli zemaljskoj, osim što čita sve žive formate zvuk mu je super za cijenu, vlasnik sam i Sony A serije MP3-a i tu su negdje po zvuku, mala prednost Sony-u doduše, ali mala).

Uglavnom zvuk sa Coolpada je daleko bolji nego na oba playera, testirano sa Sennheiser CX 300 II sluškama (samo te imam). Nisam puno slušao muziku na Coolpadu jer više volim standalone playere zbog baterije na mobu, ali koliko je koštao Sony (cca 1200 kn) definitivno bi u današnje vrijeme uzeo F1 i koristio ga samo za slušanje muzike bez SIM-a obzirom da koštaju slično a F1 je bolji. To što je uz to i mob mu je svakako plus

Nisam audiofil, dapače dosta me majka priroda okrljaštila u pogledu sluha, ali to tek govori o drastičnoj razlici gore navedenoj ako sam ju ja uspio primjetiti

ROM je jonzalvo.

Pozz svima i uživajte u vikendu
matija.gubec je offline  
Staro 05.03.2015., 22:26   #4718
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Kvalitet izlaza na navedenom mobitelu je odličan za što je zaslužan SB9018 SABRE Reference DAC.
Dac je samo pola price oko kvalitetnog zvuka. Ako i tolko. Napajanje,izvedenost strujnog kruga kao i same komponente koristene za dva nabrojana djela + kvaliteta materjala jacka određuju kvalitetu zvuka cak i vise nego sami DAC. Svjedoci smo odlicnih DACova (wolfson) i lose kvalitete zvuka(gnex) zbog zanemarivanja ostalih stvari koje gradiraju zvuk. Ess 9018 je izvrstan DAC...bio 2011 kad je predstavljen. Al za kineza je i to super,posto MTK nema svoj high end pretvarac ko recimo Qualcom. Steta sta nisu nabudzili jos dva komada ko zasebno pojacalo za sluske i predpojacalo(tak to sony dela) ali onda bi i cijena bila veca.
trouble je offline  
Staro 05.03.2015., 23:04   #4719
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Opps! Bila je greška - nije SB9018 nego ES9018 DAC, ispravio sam gore u poruci.
Inače je prisutan i na nekim kineskim flagship uređajima - par Vivo modela.
Ima ga Xiaomi Note i TCL Idol X+

Evo i podaci o onom gore audio zapisu (media info - prije kompresije u mp3) :

Audio Format: PCM
Format settings, Endianness: Little
Format settings, Sign: Signed
Codec ID: 1
Bit rate mode: Constant
Bit rate: 1536 Kbps
Channel(s): 2 channels
Sampling rate: 48.0 KHz
Bit depth: 16 bits


Ne kužim baš ovaj dio - može li svaki uređaj snimati 1536 Kbps zapis ili je za ovo odgovoran konkretni DAC?
(ne savjetujte da zamolim ukućane da snime nešto na drugim mobitelima jer mi ne daju blizu )
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 06.03.2015. u 08:31.
Dakok je offline  
Staro 05.03.2015., 23:52   #4720
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Svaki koji snima PCM stereo na 16 bit, 48 KHz. Naravno ima ih koji snimaju u puno većoj audio "rezoluciji".
GoodLooker je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2015., 14:11   #4721
Ikstomi
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: svargoh
Postovi: 3
Ne znam jel' bilo već pitanje, ali zanima me postoji li koji kvalitetni kinez dužine ispod 138mm, uglavnom ove koje sam guglao su dosta veliki za moj ukus. Treba da mi stane u džep od traperica, bez da nosim dodatne torbice za mobitel.
Ikstomi je offline  
Staro 06.03.2015., 14:39   #4722
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,346
Na pamet mi pada Xiaomi Redmi 2 (134mm) te Meizu MX3 i ZTE Redbull V5 koji su samo 1mm veći (139mm).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 06.03.2015., 15:26   #4723
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,305
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova


Po svim testovima, po sintetici, bateriji, kameri i kvaliteti zvuka, bio je rame uz rame sa ostalim flagshipovima koji su bili aktualni kad se on pojavio. Bilo je sranja oko ekrana, nekih fleka ili tak nešto. No, mislim da sada uz G3 i S5 nema šansi puno, mislim, tu je negdje ali malo lošiji, a košta novaca za koje se ova dva mogu nabaviti nova i zapakirana.
Tako da o isplativosti dotičnog bi se dalo razgovarati. Ali sve u svemu, proper divajs, što je je.
na njušci imaš One za 2000-2200kn 64GB.za te novce teško ide G3 koji osim po tuzemnoj garanciji nije po ničemu bolji od One...
locks je offline  
Staro 06.03.2015., 15:55   #4724
ivca33
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Croatia
Postovi: 31
jučer sam vdio prvi put redmi advance (2gb) i glavu režem da je bio 159$ sad vec 10$ skuplji, jesu gamad....

http://www.etotalk.com/xiaomi-redmi-2-216gb_p7623.html

pokušavam ga nac još negdje al ne uspijevam, a taj sam mob čekao pošto imam redmi 1s

inače mi se i meizu m1 note sviđa, ali me muči gps pošto je mediatek na njemu

kod kojeg je po vama bolji omjer dobiveno uloženo (razlika 30$), i dal bi mogao na meizu imat problema s gps-om

Zadnje izmijenjeno od: ivca33. 06.03.2015. u 16:33.
ivca33 je offline  
Staro 06.03.2015., 17:02   #4725
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor ivca33 Pregled postova
jučer sam vdio prvi put redmi advance (2gb) i glavu režem da je bio 159$ sad vec 10$ skuplji, jesu gamad....

http://www.etotalk.com/xiaomi-redmi-2-216gb_p7623.html
pokušavam ga nac još negdje al ne uspijevam, a taj sam mob čekao pošto imam redmi 1s
zato jer je to još uvijek presell, nema ga nitko na lageru jer još nije službeno u prodaji..
Citiraj:
inače mi se i meizu m1 note sviđa, ali me muči gps pošto je mediatek na njemu
ti očito dugo nisi u toku, jer kao prvo nije mediatek kriv za loš gps prijem nego antena (zte v967s nije imal nikakvih problema sa gpsom, a pazi slučajnosti imal je mediatek chipset), a drugo, gps je bil loš ili nikakav na odronima a ne na kvalitetnijim kinezima, odnosno brandovima koji prolaze nekakve provjere ispravnosti prije prodaje.
Citiraj:
kod kojeg je po vama bolji omjer dobiveno uloženo (razlika 30$), i dal bi mogao na meizu imat problema s gps-om
meizu je bolji
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 06.03.2015., 17:44   #4726
pajopajo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: požega
Postovi: 37
trebam savjet za ovaj mobitel http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_145623.html
da li ga gledati ili zaobići.
prijatelju treba a on hoće ful hd ekran da li ima takav a da ne prelazi 1200 kn
pajopajo je offline  
Staro 06.03.2015., 18:00   #4727
ivca33
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Croatia
Postovi: 31
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
zato jer je to još uvijek presell, ......
ti očito dugo nisi u toku, jer kao prvo nije mediatek kriv za loš gps prijem nego antena (zte v967s nije imal nikakvih problema sa gpsom, .......
znam da tek treba izać, ali pod komentarima etotalk odgovora:

"It is available.
We can declare it a lower...", kaj bi značilo da je dostupan.
Zašto nemaju onu kućicu di piše "in/out of tock"

a ovo za gps, nisam u toku ko večina, ali sam u toku. I ako pogledaš neke review-e od mediatekovih octa core 64bit procesora kao za npr jiayu s3, meizu itd .... naletiš na slične komentare ( meni je bitno korištenje gps-a bez mreže)

recimo ovo je katastrofa - meizu note, a isti ima i za jiayu s3,
https://www.youtube.com/watch?v=wVUTxwS26fw

jedan kaže samo prvi lock je 2min, poslije 15sek, dok u drugom reviewu kaže lik radi ok 2 dana ali onda od jednom nece i mora ga restartat....

mogu i nac pa quatat te reviewe ali mi se iskreno neda, slična stvar i za asus zenfone, jer sam mislio čekat dvojku, ali kažu da je jedinica imal očajan gps s intelovim procom, neznam dal ce to bit sređeno na dvojci

da ne duljim , kolko sam ja čitao snapdragon je za gps najbolji, i zato pitam
ivca33 je offline  
Staro 06.03.2015., 18:39   #4728
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Što kažete na ovaj mobač???Mlais M52 Red Note
bodija je offline  
Staro 06.03.2015., 18:55   #4729
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor ivca33 Pregled postova

a ovo za gps, nisam u toku ko večina, ali sam u toku. I ako pogledaš neke review-e od mediatekovih octa core 64bit procesora kao za npr jiayu s3, meizu itd .... naletiš na slične komentare ( meni je bitno korištenje gps-a bez mreže)

recimo ovo je katastrofa - meizu note, a isti ima i za jiayu s3,
Koliko sam ja citao meizu nema problema sa gps, lock za 15 s. Moze neki link na ovo sta iznosiš , jer na videu lock je za 20s
__________________
de.fang je offline  
Staro 06.03.2015., 19:01   #4730
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Kao sto sam napisao u recenziji Jiayu S3, prvi GPS lock "out of the box" bez A-GPS, internet konekcije i ostalih fixeva je trajao 2 min. Nakon toga lock uspostavi u roku 10-15 sekundi. Istina, nisam se probao voziti uokolo sa GPS-om i nisam se imao priliku uvjeriti kako dobro radi. Ali vidim da je izasao GPS fix za Jiayu S3 koji je vjerojatno kompatibilan sa ostalim MTK6752 modelima
cyclone je offline  
Staro 06.03.2015., 20:25   #4731
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Nadam se da si svjestan kakve gluposti izvaljujes?!

Jesi isprobao kameru Meizu MX4/Pro,Mi4,Mi Note,Vibe Z2,Honor 6 Plus?
Naravno da nisi....
kolega ima ascenda p6 i odusevljen je mb i kamerom..deckoje inace snimateolj na htv i fotka ovako vjencanja i to.... Pa se valjda kuzi neki qrac..meni je na mom hongmiu kamera taman!
R3nchi je offline  
Staro 06.03.2015., 22:13   #4732
davidovski
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: aha
Postovi: 129
postam ovdje jer mislim da ce vise ljudi tu vidjet, a i za ostale mobove je slicno pa cu lakse nac rjesenje nego da pisem u coolpad temu, ako moderatoru smeta neka slobodno premjesti. evo danas konacno docekao svoj f1 nakon tocno mjesec dana i uspio sve sjebat za sat vremene, mos ga hebat.
uglavnom, skinem miui i twrp sa needroma i lijepo prebacim to sve na mob. prije toga instaliram drajvere i obavim root. krenem preko twrp-a i pokusam flesat miui i pise da nije uspijelo, nista probam od dakoka nitro i pise uspijelo, idem rebootat mob, pise no os, reko koji vrag sad i glupan ipak rebootam, i samo mi vrtilo logo 10 min. sad sam izvadio bateriju i stvarno pojma nemam kaj dalje. ako postoji neka dobra dusa da pomogne da sredim sranje koje sam sam napravio, bio bih jako zahvalan
davidovski je offline  
Staro 06.03.2015., 22:24   #4733
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Što kažete na ovaj mobač???Mlais M52 Red Note
Zanimljive karakteristike, samo .... koliko su ovaj put slagali za kapacitet baterije
dak0001 je offline  
Staro 06.03.2015., 22:33   #4734
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Imam jedno pitanje iz zajeb sam na aliexpresu utipko lg g2 i izbacio mi ga je za jebb novce 160$.. Mene sad zanima da li je sigurno da su to real lg??? .i koja je shema za otvaranje mailboxa u njemackoj recimo'?? neko je to bio spominjo za kupnju na amazonu..

http://www.aliexpress.com/item/LG-G2...213779135.html

Zadnje izmijenjeno od: R3nchi. 06.03.2015. u 22:46.
R3nchi je offline  
Staro 06.03.2015., 23:02   #4735
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Pitanje za G2 u temi o kineskim mobitelima ? ajd dobro...

Sa linka vidim da bi trebao uzet ovaj D802, a to je 213 USD. Po novom tečaju dolara, to je 1500kn i onda kad ti kresnu PDV na to, dođemo do cifre njuškala tj novog i zapakiranog sa 24-mjesečnom garancijom u HR.

Za ove US i Korean version nisam siguran da bi ovdje radili u potpunosti.

Dakle, neisplativo.
Brko je offline  
Staro 07.03.2015., 00:02   #4736
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor davidovski Pregled postova
postam ovdje jer mislim da ce vise ljudi tu vidjet, a i za ostale mobove je slicno pa cu lakse nac rjesenje nego da pisem u coolpad temu, ako....
Dobro je da si riješio problem
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 07.03.2015., 00:16   #4737
davidovski
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: aha
Postovi: 129
jesam, hvala puno na pomoci sa svim linkovima
davidovski je offline  
Staro 07.03.2015., 12:31   #4738
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pitanje za G2 u temi o kineskim mobitelima ? ajd dobro...

Sa linka vidim da bi trebao uzet ovaj D802, a to je 213 USD. Po novom tečaju dolara, to je 1500kn i onda kad ti kresnu PDV na to, dođemo do cifre njuškala tj novog i zapakiranog sa 24-mjesečnom garancijom u HR.

Za ove US i Korean version nisam siguran da bi ovdje radili u potpunosti.

Dakle, neisplativo.

Paa ok kineske trgovina je mobitelima.. A i LG je koreja
MAlo sam ja kasnije to bolje proucio pa sam i sam shvatio.. Hvala ipak na trudu..
R3nchi je offline  
Staro 07.03.2015., 13:08   #4739
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Jiayu F2 ide u prodaju u ponedjeljak

5" 720p gorilla
mtk6582
2GB + 16GB
Sony IMX179 kamera
3000mAh
130 USD za sada
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 07.03.2015., 17:40   #4740
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
ASUS Zenfone 5 original rom + root
Skeniran Dr.Web antivirus aplikacijom pa pogledajte vi što imate zenfone

__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na