Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2016., 10:48   #1711
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Bome Brko lijepo si stavio staklo
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 10:59   #1712
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Bome Brko lijepo si stavio staklo
Jep, nice done kolega... Samo mene zanima dali rubovi tog stakla bas nalijezu na ekran, tj. dali se krivina stakla slaze sa krivinom ekrana.
Jer ovo sto sam do sad vidjao je sve bilo lose izvedeno, zapravo ovo je prvo staklo koje mi daje nadu za full screen coverage a da nije shrott
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2016., 11:31   #1713
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
To sto je staklo puklo a ekran nije uopce ne znaci da je staklo preuzelo zrtvu na sebe
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 11:40   #1714
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Jep, nice done kolega... Samo mene zanima dali rubovi tog stakla bas nalijezu na ekran, tj. dali se krivina stakla slaze sa krivinom ekrana.
Jer ovo sto sam do sad vidjao je sve bilo lose izvedeno, zapravo ovo je prvo staklo koje mi daje nadu za full screen coverage a da nije shrott
Bilo bi super kad bi si mogli naći na pivi i da iz prve ruke vidiš i isprobaš. Eto baš tipkam ovaj post sa moba. Ljepilo je u rubu i sjedi dobro. Vidi se traka ljepila ali je van ekrana tako da ne smeta. Vidi se kad se baš zagledaš, ovako je neprimjetno.
Imao sam filing da će kejs zejebavat ali pašu si. Velim, ovo definitivno ostavljam na mobu ako ne bude bilo nekakvih iznenađenja. Zato neću ni dati pozitivan feedback selleru još

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
To sto je staklo puklo a ekran nije uopce ne znaci da je staklo preuzelo zrtvu na sebe
Odlično
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 11:57   #1715
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
e sad me baš zanima je li taj prodavač "otkriće" i je li isti model stakla za rubnu verziju mobitela zapravo neotkriveno čudo koje će savršeno sjesti za razliku od drugih

je li to ljepilo samo po rubovima ili prima po cijelom ekranu kako bi i trebalo da se izbjegnu refleksije i neosjetljivost itd?

po slikama već vidim manu što nema rupe za senzore, i izgleda tamnije kroz njega kad se usporedi okolina
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 12:36   #1716
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bilo bi super kad bi si mogli naći na pivi i da iz prve ruke vidiš i isprobaš. Eto baš tipkam ovaj post sa moba. Ljepilo je u rubu i sjedi dobro. Vidi se traka ljepila ali je van ekrana tako da ne smeta. Vidi se kad se baš zagledaš, ovako je neprimjetno.
Imao sam filing da će kejs zejebavat ali pašu si. Velim, ovo definitivno ostavljam na mobu ako ne bude bilo nekakvih iznenađenja. Zato neću ni dati pozitivan feedback selleru još
Ae, bilo bi super a pogotovo po ovakvom vrimenu - nije za nist drugo nego sist na pivicu
Znaci ljepilo je samo na rubovima, za razliku od Nillkina koji ima po ciloj povrsini (ali zato nije edge-to-edge)?

Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
e sad me baš zanima je li taj prodavač "otkriće" i je li isti model stakla za rubnu verziju mobitela zapravo neotkriveno čudo koje će savršeno sjesti za razliku od drugih

je li to ljepilo samo po rubovima ili prima po cijelom ekranu kako bi i trebalo da se izbjegnu refleksije i neosjetljivost itd?

po slikama već vidim manu što nema rupe za senzore, i izgleda tamnije kroz njega kad se usporedi okolina
Kolega je vec postavija dobro pitanje...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 13:23   #1717
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Sn4k3
Ljepilo je sigurno u zaobljenom rubu. E sad, je li i na ravnom dijelu ne znam, čini mi se da nije. Nillkinovo ravno staklo ima ljepilo cijelom površinom.

@M.Vlahović
Otkriće ili ne, slučajno sam kupio od njega.
Kao što rekoh, na rubovima je sigurno, možda (ali mislim da nije) i na ravnom dijelu. Uglavnom dobro sjedi i drži... za sada.
No, logično mi je da nema ljepila na ravnom dijelu jer na Nillkinu sam zrak morao gurati van, ovdje nisam. Jer da je ostalo zraka, kako bi van izašao ispod žlijeba sa ljepilom?
Prstima odozdola nisam dirao, centrirao sam ga tako da sam zaljepio one plave trakice za staklo i držao za njih, a centar tražio preko home tipke.
Vrlo je precizno izrezano.

Istina, nema otvore za prednju kameru i senzore. Ali nekome tko ne koristi autobrightness (kao ja), njemu je to nebitno. Proximity radi najnormalnije. Slike sa prednje kamere su jednako (loše) kvalitete sa i bez stakla preko ekrana.

U krajnjoj liniji, dijelim svoje mišljenje i za sada pozitivno iskustvo sa vama. Ne uvjetujem da to staklo kupite niti imam proviziju od toga Babaya
Znam da su neki kupovali i tražili i dan danas traže te da su ta stakla bila očajna i da su useri bili razočarani. Meni se ovo čini dobro danas. Kako će biti za tjedan - dva - tri, nemam pojima. Zato ću imati ravni Nillkin u rezervi najgore od svega je da se moram vratiti na malo kvalitetnije i malo bolje staklo koje nije edge-to-edge.

Ili čekajte mjesec dana da vidite kako će se moje ponašati, ili riskirajte 9 ipo dolara i čekajte 14 dana da vam dođe pa probajte.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 13:58   #1718
Razerr
404 Error
 
Razerr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
od ovih jeftinijih maski i stakla s ebay i sl. koja kombinacija najbolje pase na s7e ako je netko probao neki konkretni da preporuci. neka prozirna maska i staklo od ruba do ruba
Nisam isprobavao,za staklo neznam,ali mislim da ti nece bas biti od pomoci da ti netko kaze ta i ta maska meni najvise odgovara,ne sklize se i slicno,uostalom,svakome drugacije lezi neka maska u ruci,mislim da ti je najbolje da odes u city centar one ili neki shopping centar i trazis ih da ti pokazu koje maske imaju,pa ih isprobas i koja ti se svidi,probas ju naci na ebayu.Barem ja tako radim.Mogli bi ti pomoci jedino oko kvalitete izrade,ali od tih maski po 1$ nemozes ocekivati brda i doline.
Razerr je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 08:20   #1719
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Pozz,

ako netko ima preporuku programa koji moze prebaciti podatke sa moba na kompjuter (kontakte, podsjetnike, kalendar...) i da se to moze procitati na kopjuteru???

Dosad sam uspio napraviti samo export kontakata na komp i citam ih pomocu vcf viewera.

Ima li za ovaj gore upit neko jednostavnije vješenje da mi sve prebaci na komp i da mogu u tom programu otvorit sve sto je prebačeno i eventualno kopirat na usb...?

Malo je HITNO i uvelike sam zahvalan tko pomogne!!!
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 09:19   #1720
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Nemoj me sada uzeti na riječ, ali mi se čini da sam negdje pročitao da se može izvršiti sync sa Thunderbirdom. Kada sve prebaciš, napraviš backup sa MozBackup programom i baciš na stick.
Jedna od opcija je i sync sa Googleom gdje imaš sve to. Jedino ne znam kako te podatke onda prebaciti na stick.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2016., 10:02   #1721
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Vjerovatno ti je najbrža opcija sinkronizacija s Google računom i tamo imaš pristup svemu.
Bili su i neki programi koji su to radili "My nešto", ali ne znam da li rade s novijim androidima.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 10:13   #1722
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 10:35   #1723
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tripao knox, tražim jamstvo, kontaktirao Samsung HR i Samsung DE.
Ako tripaš knox, kod nas ne vrijedi jamstvo,
Ako tripaš knox, u EU vrijedi jamstvo (kao budu pogledali i ako je sve ok, priznat će jamstvo).
No, uređaj kupljen u HR ne možeš odnijetu u DE ovlašteni servis, nego samo u ovlašteni servis u HR.
Fuck logic.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 10:25   #1724
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Ljudi trebam pomoć.
Prije godinu dana kupio sam Galaxy Note 4, za par mjeseci pokvario se stražnji zvučnik, odnio sam ga u AGRAM servis, oni su zamjenili matičnu, kameru, bateriju i zvučnik. Nakon toga pokvarila se kamera, točnije nije mogla fokusirat na blizu, opet sam ga nosio u AGRAM servis, zamjenili su kameru. Nakon par mjeseci na moru opet sam primjetio da ne radi dobro kamera. Ovaj put kad sam upalio kameru cijeli ekran je bio u valovima (treperio), nisam ga odmah nosio jer je kamera dobro radila dok se mobitel nije zagrijao na suncu. Nakon par mjeseci bio u Maksimiru upalio kameru da snimim patke i cujem neki zvuk iz kamere i kamera nije mogla fokusirat. Odnesem ga opet u AGRAM servis, poprave oni meni mobitel zamjenom kamere. Jucer podigao mobitel i navečer skužim da ekran ne registrira SPen točno po sredini ekrana od gore prema dole u širini 1cm i horizontalno pri vrhu isto širine 1cm .
Molim vas za savjet šta da radim, u koji servis da ga ponovo nosim?
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 10:34   #1725
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Probaj eventualno u mobis, ali s njima imam pregrozna iskustva...
Od Samsunga HR nema apsolutno nikakve koristi tako da njih možeš odmah zaobići.

Kako si opisao stvar, čini mi se da je tvoj uređaj lemon i da trebaš dobiti novi. Samo eto, od Agrama ćeš prije dobiti ukrutak nego novi uređaj.