Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2010., 00:05   #1
lujito
Premium
Moj komp
 
lujito's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Near
Postovi: 416
(riješeno) Problemi sa bootanjem Windowsa 7 pri instalaciji

Stavio sam novu matičnu, ovu Gigabyte iz konfiguracije. Prije sam imao Intel Perla i kad sam stavio novu, Windows mi je samo pronasao drivere i sve je uredno nastavilo raditi.

Sada, kad idem staviti nove Windowse (ponovno W7 Ultimate), nakon što postavim u biosu bootanje sa DVD-a, i pritisnem bilo koju tipku za bootanje, napuni se linija dok Windwos loadira fileove i onda stane sve prije nego se što se treba pojaviti opcija za odabiranje jezika, regije i slično...

Računalo se ne smrzne, uredno mogu pomicati miša, al je na ekranu samo ona početna plava pozadina Winsa.

Provao sam sa 2 CD roma i ista stvar, a na drugom računalu ovaj DVD uredno zavrti i prođe taj dio gjde bloka na ovom računalu...

E sad, neznam gjde bi gledao, najviše me buni to šta mi je u jednom trenutku pokazao taj prozora sa postavkama jezika i onda ponovno sta...
lujito je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 00:19   #2
Anonymous_01
Premium
Moj komp
 
Anonymous_01's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 29
Pokušaj instalacijski dvd od sedmice presnimit najmanjom mogućnom brzinom, 2x :-) Meni je jednom pomoglo.
Anonymous_01 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2010., 01:15   #3
lujito
Premium
Moj komp
 
lujito's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Near
Postovi: 416
Evo uspio sam srediti, moramo sam čekati nekih 10 minuta da odradi određene procese... Jako čudno al je odradio. Jedino logično objašnjenje bi bilo da ovaj nešto stariji dvd rom (Pionir) muče DVD+R dvd-ovi jer su baš na takvom bili Windowsi...
lujito je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 18:06   #4
ZombieWhore
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
nemora biti, ja imam isto dobru konfu pa sam morao cekati 5 min da učita sve podatke kako bi mogao nastaviti.
imao sam isti problem...
ZombieWhore je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 00:04   #5
lujito
Premium
Moj komp
 
lujito's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Near
Postovi: 416
Da, svejedno može biti problem u DVD-ROM-ovima a možda i u komponentama, ja sam imao indentičnu konfiguraciju kao sada, samo mi je ploča bila Intelova D865Perl i ne sjećam se sličnih problema.

No dobro, važno da to odradi...
lujito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na