Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koje matične ploče su najkvalitetnije???
Asus 38 34.23%
ASRock 9 8.11%
Epox 10 9.01%
Abit 21 18.92%
DFI 25 22.52%
Gigabyte 6 5.41%
MSI 2 1.80%
Glasači: 111. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.09.2006., 21:04   #61
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
@ Bubba
Pa kolko ti je trebalo da vidiš ovaj topic

@ McG
Taman si napisal ono kaj sam ja zaboravil. Onaj ko zna sa DFI-jem, super, on će ju i iskoristit 100% (a to na ovom forumu zna valjda 5 osoba). Onaj koji ju je kupio iz razloga kojeg ti navodiš, radi fancy izgleda i điđa, tome bu prvi sljedeći topic bio - "Trebam pomoć sa DFI-jem i njegovim BIOS-om, kaj trebam poštelat". A ono, BIOS ima hiljadu opcija

Sve te ploče, misleći na one sa NF4 chipsetom su skoro iste po pitanju brzine. Eventualno oprema (FW, dodatni SATA, bolja zvučna etc.) ih može razlikovati.

Kad mi netko veli, pa ova je bolja za OC, ali cijenom samo 2 puta skuplja, tak bi ga poklopil. Danas većina NF4 ploča ide preko 300HTT-a, a ni 350HTT nije većini problem. A da radi 50-100Mhz dajem duplo više para, ne.

Naravno, netko kome je natjecanje u krvi i želja da budu najbolji, njemu ne zamjeram kad si kupi ono najbolje. On zna što radi jer je već dobro upućen u te vode...

Istina, ja sam se ograničio većinom na NF4 ploče, no one su mi najbolji primjer. Nije ni NF2 daleko...
Svaka ploča mora biti stabilna na defoltu. Inače nema kaj delat na tržištu

Ah, što reći...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 05.09.2006., 21:06   #62
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
Kojih dodataka, a da ih nije imao netko iz "nize lige"?
bundle , pa kad sam odlazio sa starog epox nforca2 na nforce4, tražio sam neku solidnu ploču, usput uzeo sam onu dr verziju koja ima dodatne kontrolere, jer mislim staviti još diskova, a da ne moram kupiti dodatni kontroler, činila mi se najsolidnija onda, a i sad mi je, a i nisam neki oc-er.malo sam se žurio kod kupovanja, da čim prije složim komp, a čitanjem loših iskustava s prvim verzijama asus-ovih nf4 ploča izbor je pao na lanparty.
Citiraj:
Vidis, to nije ispravan stav. Sjecam se dana kad je vas DFI na kojeg neki imaju mokre snove i nocne polucije radio ploce jednako kao sto bi FAP radio NASA-in svemirski program. Ne da su sada nesto znatno manje losi, ali su, eto, stekli (nezasluzenu) popularnost kod mladjih wannabeja.
: lol2 : ja se sjećam one dfi kutije di je pisalo nešto kao "choice of sistem integrators". kako ide ona poslovica "iza dobrog konja, se prašina diže" tako nešto
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 05.09.2006., 21:36   #63
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Vucko Pregled postova
@ Bubba
Pa kolko ti je trebalo da vidiš ovaj topic
Upao je u oci vec davno, sto zbog kretenskog izbora podforuma, sto zbog kretenske ankete, po ne znam koji put. No kao i obicno, cekas barem malko zanimljivu digresiju, iii...

Citiraj:
Autor micro Pregled postova
bundle , pa kad sam odlazio sa starog epox nforca2 na nforce4, tražio sam neku solidnu ploču, usput uzeo sam onu dr verziju koja ima dodatne kontrolere, jer mislim staviti još diskova, a da ne moram kupiti dodatni kontroler, činila mi se najsolidnija onda, a i sad mi je, a i nisam neki oc-er.malo sam se žurio kod kupovanja, da čim prije složim komp, a čitanjem loših iskustava s prvim verzijama asus-ovih nf4 ploča izbor je pao na lanparty.
Prigodno: Sticky: DFI NF4 Ultra, Expert, SLI problemi i rješenja, 777 postova, 16,932 citanja. 'Nuff said...

Taj DFI ne nudi apsolutno nista posebno, ekstravagantno ili vrijedno razlike cijene izmedju njega i nekog "manjeg" branda, pogotovo ako uzmes u obzir milje koji ga koristi.

Citiraj:
kako ide ona poslovica "iza dobrog konja, se prašina diže" tako nešto
Dize se prasina i iza tenka Panzer divizije...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 05.09.2006., 22:55   #64
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Bubba
Dize se prasina i iza tenka Panzer divizije...
***ote što si me uspio nasmijat...care
Nemrem ti niti reputaciju dat više, potrošio

Ali, što se tiče ovog stiki topica na DFI-ju, da barem tamo ljudi izlažu svoje probleme...95% ih pita kaj da naprave u BIOS-u...
No dobro, to je već druga prića Nije matična kriva što dobije lošijeg gazdu...

Ali, ovakvi topiki izlaze jednom u dva mjeseca...Tako da, još ćemo se mi načitat svega...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 05.09.2006., 23:00   #65
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor micro Pregled postova
samo epox zna to, ostali poput dfi ili asus-a debili rade krivo i rade suprotno radi estetskih razloga i onda im ploče nisu stabilne.

misliš ono kad neki proizvođać nategne default clock umjesto 10*133 a ono 10*135 i onda na testovima dobije određenu prenost.

krivo si me shvatio,ima memorije kojoj treba više voltaže od navedenih, za one koji žele ekstreman OC, inače 8rda+ svojevremeno je bila odabir overklokera i davala je ekstremnu voltažu za te potrebe.

neka ima, neznam jel ima još onaj slot 1 za dodatnu voltažu

dobro da ti znaš puno

tu si u pravu, ali sata kabel nije isto ko onaj pata i nebi trebalo biti problema.a ona od asus m2n32sli deluxe di bez trikova ne možeš staviti na sata 5 i 6 konektor normalno ako staviš drugu grafičku. i pogledaj kako su kod te ploče stavljeni dimm moduli i onda pogledaj lanparty nf4 i bit će ti jasno ono o kopiranju, ali to nije ni tolko bitno.nove lanpary ploče imaju dimm pomaknut na lijevu stranu prema portovima, tak da više nema problema kod večih grafičkih i ostalo.

to je u redu, meni je dosad lanparty ploča najbolje sjela u moje stacker kučište i sve mi oko toga odgovara, da imam onu 9npa+ onda bi se namučio oko kabla za floppy više manje i zbog čega ga forsiraju skroz dolje nije mi jasno.

za tvoju informaciju foxconn je jedan od največih proizvođača elektronske i kompjuterske opreme. a kaj se tiče ecs-a največi je jer proizvodi oem za velike firme i onda može biti velik ali to nema veze sa proizvodnjom ploča za mase i to mu je valjda usput, koje i nisu bile nešto.a tu spada i msi.
svako neka odabere kaj mu paše i njegova stvar.
epox radi solidne ploče za svoju cijenu i imao sam 8rda+, ali ecs je smeće.
dijete drago koliko je tebi godina?: lol2 :
asus je radio taj mali oc isto kao i abit...ne epox : hitthewa : lol2 :
dodatni slot za voltazu eto zasto vise raspravljat s tobom o tome za voltazu to je dsp dual power system...pobogu...stabilizacija napona...i ne nemaju to vise...pa ocito znam vise o marketingu od tebe kad padas na IME
aha...a ti mislis da asus nebi doso na tu ideju koju je objavio vec prije hm cca 1 god...isto kao i dfi na rev 2 dfija...koju sam isto tako imao: bonker2
za tvoju informaciju foxconn je do pred pol god/god radio samo elektorniku a ne i komponente -_- lolich sto rec
e da sto rec...rade si dao 600 kuna vise za 4 sata konektora nego 200 cuna za "dobar" sata kontroler...nadasve pametno...jos mi sad samo pocni o raidu i pocet cu se trgat

@ vucko end bubimira...a ne trudite se sijetite se konfucijeve poslovice o ucenju
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 06.09.2006., 00:14   #66
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Polovicu ovih proizvodjaca nisam imao prilike niti isprobati a glasanje se vrsi po principu "ono sto imam" za to cu glasati sto je daleko od "najkvalitetnijeg".

Tokom svih ovih godina imao sam Asus, Gigabyte, Soltek & ECS i sve su uredno obavljale svoj posao i dan danas rade kod sadasnjih vlasnika.

Definitivno dosadasnji best buy je bila ECS L7S7A2 koja je kostala 250kn - nova a uredno je radila sa Thortonom 1800@2100Mhz & 2*256 DDR400 iako sluzbeno nije niti podrzavala ddr 400 i cak je imala pci/agp lock. Sto se tice stabilnosti 2 mjeseca nisam gasio racunalo (osim pokoji restart) i vrtio uz ostalo i Grid. Za te novce nemoze bolje.

Sto se tice DFI-a slazem se da je precijenjen.
Ukusi su razliciti ali ja zaista moram prokomentirati izbor boja na nekim DFI plocama. One kombinacije zutih / narandjastih utora zaista su pomalo pretjerane samo nedostaje natpis - ujedinjene boje benettona. Sto ja znam, valjda je to cool danas.
__________________
celduce je offline  
Staro 06.09.2006., 09:42   #67
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
e da sto rec...rade si dao 600 kuna vise za 4 sata konektora nego 200 cuna za "dobar" sata kontroler...nadasve pametno...jos mi sad samo pocni o raidu i pocet cu se trgat
imam druge stvari staviti na pci umjesto dodatnog kontrolera, zvučnu karticu i dodatnu wireless.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 06.09.2006., 09:46   #68
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
dodatni slot za voltazu eto zasto vise raspravljat s tobom o tome za voltazu to je dsp dual power system...pobogu...stabilizacija napona...i ne nemaju to vise...pa ocito znam vise o marketingu od tebe kad padas na IME
jel imaš nekih problema možda, ne vidim u čemu je stvar.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 06.09.2006., 10:44   #69
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Talking

Citiraj:
Autor mc_fish Pregled postova
za tvoju informaciju foxconn je do pred pol god/god radio samo elektorniku a ne i komponente
Pa dobro nije baš tako mlad jedno 2-3g već rade ploče samo ih baš kod nas nisu imali trgovci, a možda i duže ako su pravili za druge brandove "sirove" ploče nisam gledao baš puno to...

Znam jer mi susjed ima jedno ud njihovih Via baziranih pločurdi a kanta mu je tako negdje 2g stara... I nije baš da je nezam što, slabo za klokanje...

Ali inače potpisujem...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 06.09.2006., 11:25   #70
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Pa dobro nije baš tako mlad jedno 2-3g već rade ploče samo ih baš kod nas nisu imali trgovci, a možda i duže ako su pravili za druge brandove "sirove" ploče nisam gledao baš puno to...

Znam jer mi susjed ima jedno ud njihovih Via baziranih pločurdi a kanta mu je tako negdje 2g stara... I nije baš da je nezam što, slabo za klokanje...

Ali inače potpisujem...
pa to i je mlado...10tak god radnog iskustva i stjecenog imena je brand
inace micro nabrojao si 2 stvari...dakle 2 pci utora...ostaje jos slobodnih
a ono oko dps-a se malo raspitaj...svatit ces
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 06.09.2006., 12:10   #71
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
inace micro nabrojao si 2 stvari...dakle 2 pci utora...ostaje jos slobodnih
neznam dal nf4sli-dr ima 3 pci utora, moja nema, (ak misliš pcx utor to me ne zanima)imam 2, a kad smo već kod raida, čemu bi još davao nekih 500 ili više kuna za pravi raid, meni je dovoljan i ovaj fake, samo za linux je bad.
Citiraj:
a ono oko dps-a se malo raspitaj...svatit ces
znam jako dobro za to, zafrkavao sam se, ali čemu to filozofiranje od gigashita,neka ih veseli.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 06.09.2006., 14:05   #72
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Talking

Citiraj:
Autor mc_fish Pregled postova
pa to i je mlado...10tak god radnog iskustva i stjecenog imena je brand
Potpuno se slažem... Aludirao sam na to da ipak nije 6mj...

Inače baš zato npr. Asrock nije kod mene na listi poželjnih...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 06.09.2006., 17:02   #73
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
gle svaka ploca koja dode na trziste je dobra...ako radi na stocku!!!zato su i dizajnirane...eh ak ne radi na stocku...onda je poluproizvod

@micro aha...tvoja dfi nf4 nema 3 pci utora?!eh stas to ti je kad uranjeno kupujes...inace pci-e a ne pcx...ili pci-x je brzi od obicnog pcia
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 06.09.2006., 18:18   #74
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
@micro aha...tvoja dfi nf4 nema 3 pci utora?!eh stas to ti je kad uranjeno kupujes...inace pci-e a ne pcx...ili pci-x je brzi od obicnog pcia
dobro da si mi rekao: goood : , kad sam napisao pcx, i mislio sam na pci-e,ali mi se neda tolko pisat.

Citiraj:
tvoja dfi nf4 nema 3 pci utora?!eh stas to ti je kad uranjeno kupujes
ne treba mi 3 pci, a ne treba mi ni cfx3200 ni 590sli verzije, samo radi toga, a niti serijski ni paralelni portovi.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 06.09.2006., 18:24   #75
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor micro Pregled postova
dobro da si mi rekao: goood : , kad sam napisao pcx, i mislio sam na pci-e,ali mi se neda tolko pisat.


ne treba mi 3 pci, a ne treba mi ni cfx3200 ni 590sli verzije, samo radi toga, a niti serijski ni paralelni portovi.
ja sam ti reko da nemas jerbo sam mislio da imas jednu drugu rev ploce...: bonker :
dobro ak ti ne treba ne treba...i kakve veze ovo ima sa kvalitetnim mobiima?
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 06.09.2006., 19:01   #76
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
dobro ak ti ne treba ne treba...i kakve veze ovo ima sa kvalitetnim mobiima?
zato jer su DFI lanparty ploče najbolje na svijetu i najbolje se ociraju. najbolje izgledaju, oskar wu je kralj. 4LL `/0|_||2 B453 4r3 b3l()/\/6 2 |_|s.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 06.09.2006., 19:27   #77
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor micro Pregled postova
zato jer su DFI lanparty ploče najbolje na svijetu i najbolje se ociraju. najbolje izgledaju
Aha, moš mislit...moja Matsonic je bolja, kamoli ostale malo bolje firme/proizvođači

Da su DFI ploče to sve kaj si ti nabrojil, pa niko živ ne bi delal matične ploče, zato jer ne bi bilo potrebe...DFI bi bil savršenstvo na djelu (mada to je i tebi sad), drugi proizvođači bi fino pokupili prnje i put pod noge. Nema najbolje matične ploče (ili bilo koje druge komponente), niti je ikad bilo, niti je ikad bude.

Ne znam kaj je u tim pločama najbolje. Osim da su najbolje za dizanje živaca korisnicima/vlasnicima. Kupiš memoriju, deneš...ne dela...hop na net tražiš 501 verziju BIOS-a s kojom bu delalo. Čistiš komp, sve rastaviš, deneš na mesto, vužgeš, ne dela, opet na net (ali s drugim/tuđim kompom), po rješenje. Yeba ga led, pa blizu tih (DFI LP) ploča čovek ne sme ni kihnut, a da se one (u neku ruku) ne syebu, tj. da ne "protestiraju"...i još fino za to veselje naplaćuju 1.100/1.200 kn, pa nadalje.
McG je offline  
Staro 06.09.2006., 19:37   #78
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Dobro, McG, ti si ga sada napao...To nije lijepo, šprdati se sa ljudima...

Rekao si svoje, podkrijepio to činjenicama i sve super. Nećemo sad valjda pasti tako nisko pa već počet vrijeđat?

Svako ima svoje favorite i svoja uvjerenja

U svakom slučaju, mislim da se može lokot lupit...ovo su već dupko () prožvakane teme
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 06.09.2006., 19:43   #79
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Vucko Pregled postova
Dobro, McG, ti si ga sada napao...To nije lijepo, šprdati se sa ljudima...

Rekao si svoje, podkrijepio to činjenicama i sve super. Nećemo sad valjda pasti tako nisko pa već počet vrijeđat?
Naravno da nećemo, tj. neću, spasti na vrijeđanje drugih ljudi. Niti mi je to bila namjera. Moje najiskrenije isprike.
McG je offline  
Staro 06.09.2006., 21:21   #80
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor micro Pregled postova
zato jer su DFI lanparty ploče najbolje na svijetu i najbolje se ociraju. najbolje izgledaju, oskar wu je kralj. 4LL `/0|_||2 B453 4r3 b3l()/\/6 2 |_|s.
a ti si mlado neiskusno dijete koje jos mora puno uciti

ovo niej uvreda vec cinjenica

salu na stranu mcg ima praf...a ti decko moj dragi ne budi nadobudan(da nebi nes drugo reko) jer je dosta ljudi ovdje tako sto kostalo glave: cheers2
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 06.09.2006., 21:39   #81
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Naravno da nećemo, tj. neću, spasti na vrijeđanje drugih ljudi. Niti mi je to bila namjera. Moje najiskrenije isprike.
Bez brige miško, nisi ti nikog vrijeđao. Ali reko, vidi kak se zapjenio, ubit će ga, pa bolje spriječit nego lječit

Mislim da smo jako dobro obradili ovu temu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 07.09.2006., 01:38   #82
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
a ti si mlado neiskusno dijete koje jos mora puno uciti

ovo niej uvreda vec cinjenica

salu na stranu mcg ima praf...a ti decko moj dragi ne budi nadobudan(da nebi nes drugo reko) jer je dosta ljudi ovdje tako sto kostalo glave
dobro da si mi rekao, ali to vrijedi i za tebe,i ti još moraš puno učiti, nisi mi rekao ništa novog kaj nisam znao. ali ovo je forum pa se neke stvari koje se napišu krivo protumače, a ne da mi se na svaki post stavljati smajliće i ostale gluposti.
ako tako puno znaš, ne trebaš trošiti svoje dragocjeno vrijeme i pamet na objašnjavanje nama budalama neke stvari, shvatit čemo mi več to nekako, bez brige.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 07.09.2006., 02:11   #83
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
dajem glas za ASUS,imam je već godinu i neš u ovom kompu,i nije me razočarala,a i imao sam je u starom kompu(celeron2.6) koji je sad kod sestre i ploča nije riknula,sve super radi.
__________________


mislav_os je offline  
Staro 07.09.2006., 11:20   #84
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor micro Pregled postova
dobro da si mi rekao, ali to vrijedi i za tebe,i ti još moraš puno učiti, nisi mi rekao ništa novog kaj nisam znao. ali ovo je forum pa se neke stvari koje se napišu krivo protumače, a ne da mi se na svaki post stavljati smajliće i ostale gluposti.
ako tako puno znaš, ne trebaš trošiti svoje dragocjeno vrijeme i pamet na objašnjavanje nama budalama neke stvari, shvatit čemo mi več to nekako, bez brige.
eh vidis zato postoji i ovaj forum....da oni koji neznaju, saznaju! ti se pravis pametan i djelis iskustva na temelju cega?2-3 ploce i hrpe slika,reviewa?!?dobro ti iskustvo...
nadasve te molim za oprost o bozanstveno bice!moje najisktenije isprike, kako li sam se samo usudio
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 07.09.2006., 14:55   #85
micro
Premium
 
micro's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Cybertron
Postovi: 98
Citiraj:
eh vidis zato postoji i ovaj forum....da oni koji neznaju, saznaju! ti se pravis pametan i djelis iskustva na temelju cega?2-3 ploce i hrpe slika,reviewa?!?dobro ti iskustvo...
nadasve te molim za oprost o bozanstveno bice!moje najisktenije isprike, kako li sam se samo usudio
čuj, ja sam samo nešto prokomentirao a ti si mi počeo soliti pamet. mogao bi tako pisati pisma i BUG-u, PC chipu,VIDI-u,pcplayu,hackeru,gameplayu, kad nešto krivo napišu, a stvarno napišu ponekad gluposti i pljuju po nečem. neznam di sam se to pravio pametan, ako je tako ispalo to mi nije bila namjera. što se tiče lanparty ploča, ima dosta wannabeya koji to kupuju radi ovog ili onog razloga, pa kaj, njihov novac njihova stvar, valjda neko ima pravo reči da mu je neki uređaj super ili nešto, možda je lanparty serija veliki hype, al to neče pomoći abitu da mu se i carmack potpiše na ploče,al se mora priznati stekli su prepoznatljiv image, kad več pričamo o tom marketingu. ako se neko našao pogođen, nekom grubom rečenicom koju sam izrekao na račun nečijeg proizvoda (smiješno da se tako emotivno vežemo za neki komad hardwera, al smo ljudi a ne vulkanci )onda se ispričavam. ne treba se sve tako doslovno uzeti u obzir, nije isto razgovor uživo i raspravljanje s riječima i onda mi ispada ovak dugi post, koji bi mogao biti još duži da se isprave još neke nesuglasice i prepucavanja koja nisu potrebna. a mogu ti reči da na stranim forumima ima stručnjaka, kakav je recimo onaj na corsair i odgovaraju na razne gluposti (al ajde to im je i posao), ali ne gledaju svisoka i ne sole pamet, barem sam ja takav dojam stekao.
__________________




Intel Core2Duo E6300

Intel Bad Axe2

Corsair TwinX XMS2 1GB 5-5-5-12 PROMOS

Asus EAX1950Pro

Creative Labs SBLive!

Monitor:LG 1510S

Seasonic S12 550W

Windows XP Pro+SP2

A+Qubic case


_________
End of line
micro je offline  
Staro 07.09.2006., 16:48   #86
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
a cuj ja nikom ne solim pamet dok neko en pocne...onda jednostavno sam sebi dam krila i svasta napisem sry ak je to tak i ovdje bilo...al ja sam neutralist...glavno da je dobro...eh zato ne volim kad neko dfi i samo dfi i velica ga ko da sve drugo ne valja...sry kaj sam "malo"( ) pretjerao...

enivej ak i bolje pogledas je za amd i dfi kod mene pri samom vrhudakle nikak ne osporavam da valja
well see ya kill ya
__________________
blup

mc_fish je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na