Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.07.2016., 16:38   #8521
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Danas još samo 2 za pogledat. Damn, 6 komada u 2 dana
here here

prvu vecer 4 komada, ono, reko da vidim o cemu se radi, poceo gledat u pola 1.....

oso lec u 4 ujutro, bio sam ravan zombiju ujutro za posao.

vrhunska serija, taj stimunh 80-ih mi je tako opustajuci, sami stil snimanja, nema more efekata, itd. Stvarno prva liga.

Iako sam uhvatio jedan moderni tripod iz 2010+ u jednoj od scena na koji je bila kamera montirana
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2016., 16:53   #8522
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hehe

Jedina zamjerka seriji je bila ta što se sve riješilo u 10 minuta, nakon 7 i pol epizoda buildupa. Nekako sam osto "meh", ali ajde. Vrhunska serija, kaj je je.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2016., 17:53   #8523
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Stranger Things

Ocjena 7,5 /10

Atmosfera, priča, glazba, gluma i većina toga je dosta dobro.

Ono što mi je odbojno je previše dječjih, pubertetskih i tinejđerskih stvari a i sve mi djeluje nekako lošije u zadnjoj trećini serije.

S obzirom na kraj, mislim da je nastavak 99% siguran. Ali nije da čekam s nestrpljenjem.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 01:07   #8524
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova

Mr. Robot - ne znam više što se događa, serija postala kao Uvod u psihijatrijsko liječenje, mislim da ću prekrižiti ovu i Preachera.
upravo tako.

sad jel serija postala takva zbog nedostatka ideja kod autora ili je prva sezona vjesto zakamuflirana uvertira u ovo korporativno-psihijatrijsko davljenje - ne znam, al svi su izgledi ako i iduca ep bude ovakva da cu ti se pridruziti u negledanju
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 15:41   #8525
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Pogledao zadnju epizodu s02 Wayward Pinesa.

I moram povuci sve ono na pocetku sto sam napisao. Na kraju odlicna sezona, meni osobno bolja cak i od prve. No krenula je dosta mlako, a prica nikakva. Na kraju totalni obrat.

Steta samo sto citam da je gledanost pala drugoj sezoni, kao i ocjene druge sezone. Vrlo vjerojatno ce ukinuti seriju, iako su planirali da ista ima 3 sezone kako bi zakljucili cijelu pricu.

Bila bi bas steta da se to obistini
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 17:57   #8526
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Meni je WP vrlo dobar u drugoj sezoni. Izuzev 9. epizode koja mi je bila najobičniji filler. Par epizoda prije toga sve odreda izvrsne. Zadnju još nisam pogledao. Mada ne lajkujem glavne glumce i bolji su mi bili oni iz prve sezone, ova je i meni nekako bolja. Sviđa mi se što su više pažnje posvetili Abbiesiema i njihovoj strani priče.

I ja se nadam trećoj, makar je u startu trebala biti i samo jedna, pa su ipak produžili.
Na ime executive producera možda dobe i treću, bez obzira na nižu gledanost.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 18:21   #8527
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Takodjer, Abbiesi su u prvoj bili samo tu. Nista o njima. Obicne zivotinje. U drugoj su vec tu pricu odlicno odradili. Samo su pogrijesili sto su istu na pocetku rastegnuli, a negdje od sredine sezone se sve naglo odradilo.

Osobno sam umalo odustao nakon prve 2-3 epizode. Srecom nastavio sam gledati, ali vecina ocito nije
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2016., 13:29   #8528
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Baš gledam Gotham i prvoj epizodi gdje se pojavljuje, Mr. Freeze kaže "I'll be back"
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2016., 13:34   #8529
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Preksinoc zujao sto cu gledat i naletim na The Night Of na HBO GO.

Vidim crimi/drama, reko idem pogledat.Pogledao pet epizoda i jedva se otkacio da idem spavat...danas zavrsavam sezonu, nisam stigao jucer.Preporuka!
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2016., 13:40   #8530
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Preksinoc zujao sto cu gledat i naletim na The Night Of na HBO GO.

Vidim crimi/drama, reko idem pogledat.Pogledao pet epizoda i jedva se otkacio da idem spavat...danas zavrsavam sezonu, nisam stigao jucer.Preporuka!
Tri ili pet epizoda?
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2016., 13:50   #8531
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782



Zaboravio sam pitati da li sam lud, ili je stvarno onaj lik iz grupe Onyx u seriji, tamo u zatvoru? Onaj prvi crnac sto mu se obrati kad ude u zatvor, kad mu kaze da ce ljudi traziti slabosti i da drzi glavu dolje.

-->
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Tri ili pet epizoda?
Biti ce da je tri! Ne znam zasto, ali sam imao feeling da sam pogledao pet.Moguce od umora, jer je samo saltao jednu za drugom na mobu...sad provjerio gore i vidim da ima tri epizode.My bad, my fail!

EDIT: Da stvar bude gora, samo tri epizode i jesu vani. WTF? Pregledao 'sluzbene' ( : D ) izvore i pozelio skinuti sezonu, kad kiflica sa spekecom. :/ Oh, well...sad opet iscekivanje.

EDIT 2:




Zaboravio sam pitati da li sam lud, ili je stvarno onaj lik iz grupe Onyx u seriji, tamo u zatvoru? Onaj prvi crnac sto mu se obrati kad ude u zatvor, kad mu kaze da ce ljudi traziti slabosti i da drzi glavu dolje.

__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote