Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2009., 12:08   #31
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
ja sam mislio upisati doktorat na ekonomiji, jer me više zanima menadžment, organizacija , al jebga kad bih imo nekog "kuma" koji bi me odma pogural negdi, napravio bih to odma...

mislim da ču ga ipak upisat kod sebe na grafičkom, nadam se i nekom sponzorstvu

nije baš da imam 60k kuna na bacanje...

istina je da me baš i struka nešto ne privlači al ono kaj me privlači je sigurno radno mjesto... vidičemo, do jeseni ko živ ko mrtav... :-s

zapravo moj savjet bi isto bio ćerat obrazovanje do kraja...

ulaganjem u sebe nemreš pogriješiti
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2009., 11:04   #32
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Upiši fax..nema kruha od servisiranja..bilo to u nekoj firmi ili na crnjak..
..ponekad bi si jednostavno pucao u glavu.
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2009., 13:28   #33
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Upiši fax...
Da, to je istina, al je opet sreća i veza najbitnija od znanja, iskustva i diplome. Evo ja već bio na 3 razgovora za posao Informatičara u velikim firmama, samnom bili ljudi sa ferom i foiom i posao je dobil neki šmokljan koji ne zna ugasiti računalo nego ga odšteka direktno iz utičnice, živa istina. I sad je na njemu da održava računala i mrežu u firmi, a održava tako da računala nosi u zg na servis, naručuje nove dijelove nepotrebno i troši novce bzvz. Dobio je n95 i novi lap, šeće se po firmi 8 sati i ok mu je, jer kad su trajali razgovori za posao, tata mu je dignuo telefonsku slušalicu, navjestio da će njegov sin biti na razgovoru i sve je riješeno. Tako da u današnje vrijeme niti fax i ostala školovanja nisu baš od neke koristi, jesu ali to je rijetkost, a to je velika žalost.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2009., 13:50   #34
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Covjece bjezi od toga. Pogotovo u 'rvackoj. To nije posao za raditi preko SCa kolko je loš. Ja sam radio uz fax kao i codiac u lynksu i neznam kolko bi morao biti ocajan da bi prihvatio to opet. Radje ostani doma lezat u krevetu. Nisam u zivotu imao losije placen posao, a kao student fakat radim sve i svasta da si pokrijem bengu, pljuge, divlje izlaske, hranu po restacima, kave, putovanja, novac koji me zene otmu... Fakat, ali fakat ti predlazim upisi BILO KOJI FAX i laganini studira + SC, vjeruj mi imas sansu onda da nesto zavrsis i jos mozes zivjet ko car.

Radit negdje u servisu za nekakvog smrada ti je najgora stvar koji si mozes u zivotu napraviti. Radje odi kopat kanale, bit ces lep, jak, zdrav i na svijezem zraku. Ma radje odi radi u mcdonalds vise ces zaraditi i jos ces zderat hambije nego to. Fakat to ti je nesto najgore sto si mozes napraviti. Najgore.

I jos jedna stvar. Mozda sam lud, ali financijske probleme imam samo i jedino onda kad radim informaticke poslove za lovu. Pa to je nesto najgore. Jebote kad sam radio u lynksu sam bio u financijskom qurtzu, kad sam radio u jos jednom servisu sam bio u financijskom qurtzu i sad kad radim sa kolegom jednim opet nesto vezano za informatiku, a tolko je dobro zvucalo sam opet u financijskom qurtzu. Kazem ti ozbiljno. Bjez, bjez, bjez od toga. Bjez.
A meni si neki dan pricao hvalospjeve kako vam ide
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 16:08   #35
elanst
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 28
Da malo obnovim temu, ne vjerujem da nikome nije aktualna, usput ako ima ko kakvi posao, da se može raditi u kućnoj radilnosti na PC (opće znanje znam tipkat i to je nešto), plaća bar 5-10kn sat, nemogu jeftinije struje mi ode više, da ne spominjem radi pojačanog napora o iću i piću.
Ima li ko kakvi prijedlog.
elanst je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 13:23   #36
Zagi_d
Premium
Moj komp
 
Zagi_d's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
E dragi dečki danas je bilo što raditi dobro, ja sam od 12 mjeseca na burzi i nemogu naći posao a inženjer sam elektrotehnike.bvcxy90'
Zagi_d je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 14:58   #37
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Super tema..i ja sam na burzi i nikako nać posao, ako koga zanimaju moje vještine: radio bi preko neta, imam flat, znam dosta toga u photoshopu i autocadu. netražim plačanje unaprijed
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 10:46   #38
dac1
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Evo ja imam sestru koja je završila ekonomsku školu i koja ima volju za raditi i druge poslove .

Hvala!
dac1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 17:04   #39
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
fakat danas nije vrijeme za biranje...osobno bi rado i "kopao kanale" , da i tog ima sad
  Reply With Quote
Staro 07.12.2010., 18:08   #40
ZombieWhore
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
2. sam razred Elektrotehničke škole (Končar) - smjer Tehničar za Računalstvo, te tražim neki posao (preko zime) gdje bih praksu mogao obavljati. Nisam baš previše komunikativan ali sam marljiv
zasad trebam samo posao sa Hardverajom, sljedece godine tek sa Softverom.

OT: ja namjeravam nastaviti školovanje na računalnim mrežama (CISCO ili tako nešto)

Hvala, poz svima i sretno u traženju posla
ZombieWhore je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 03:06   #41
StBobi
Premium
Moj komp
 
StBobi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 151
Pozdrav i ja tražim neki posao,Tehničar sam za Telekomunikacije te bih radio bilo što,bar preko zime ako ništa...znam dosta na računalu,vrlo sam komunikativna i marljiva osoba
StBobi je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 00:35   #42
Suspirion
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Ma danas ti to malo oglasa kaj i dođe sve skoro namješteno, bio neki oglas (nećemo sad detalje), uglavnom komp mi nije radio pa sam otišo tamo da se direktno javim liku i lik meni kaže već su zaposlili čovjeka, a oglas je bio objavljen taj dan prije kojih 2 sata....
Suspirion je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 11:42   #43
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Suspirion Pregled postova
Ma danas ti to malo oglasa kaj i dođe sve skoro namješteno, bio neki oglas (nećemo sad detalje)
Zbog?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 12:22   #44
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
@Suspirion: Privatna, državna? Mala, velika firma?
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2010., 20:48   #45
Suspirion
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Male pogotovo, a ovo bila osrednja firma.
Suspirion je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 21:05   #46
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Tražio sam teme u vezi posla i nisam baš naišao na adekvatnu temu na ovom forumu pa ću postaviti pitanje ovdje, možda se nađe netko tko slučajno zna..

Najprije da pitam da li na forumu ima osoba koje su završile pravo?
Ovo pitam reda radi da eventualno kontaktiramo u vezi nekin novosti, natječaja, itd..

Druga i osnovna stvar ovog mog posta je da upitam ako je netko štogod čuo u vezi povlastica poslodavcu prilikom zapošljavanja pripravnika u 2011. godini, ja googlam novosti ali ne nalazim ništa čitljivo već šturo i nejasno..

Nešto sam načuo da više nema onog plaćanja tipa oko 1600kn od države za pripravnike, nešto slično je bilo do 10. mjeseca prošle godine prilikom zapošljavanja pripravnika za rad kod odvjetnika, bilježnika i sl., ali navodno ove godine će biti povlastice tipa da poslodavac neće morati plaćati puno zdravstveno, odnosno, oslobađaju se plaćanja doprinosa za zdravstveno osiguranje..

Nadam se da ste razumjeli i da će se netko javit
Hvala i pozdrav..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2011., 19:14   #47
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Već sam nekoliko mjeseci u Zagrebu...tražim posao...

Po struci sam Teh. za procesnu tehniku (računalstvo) sa 6 godišnjim radnim iskustvom (Voditelj održavanja zelenih površina i CNC operater/podešivač).

U hardware i software se naravno razumijem (tko ne )

Imam još sredstava za nekoliko mjeseci boravka ovdje,a ako ne počnem zarađivati onda povratak u vukoje.... iz koje sam i došao (okolica Kutine).

Mislio sam ove godine upisati FSB Strojarstvo, ali gadovi iz DM su me spriječili u naumu...tako da imam još 1g rintanja pred sobom (pod uvjetom da nađem posao)

Ako itko ima kakav poslić neka javi na PM!

Hvala!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2011., 12:56   #48
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Ajd' da i ja malo kukam...

Daklem: Po školama sam autoelektričar, zavarivač (svi postupci osim podvodnog i komornog), položen ispit za upravljanje mosnom dizalicom, posjedujem C kategoriju (B oduzeta do 20.11.1012.).

U slobodnim aktivnostima radim što i ostali ovdje na forumu, time da preferiram prijenosna računala. Naravno, nisam genije, ali me donekle ide. Inače se bavim i mehanikom, limarijom i lakiranjem, bilo auta, kosilica, traktora, kamiona ili plovila i letjelica. Za takve stvari ne posjedujem papire oli bilo kakvu drugu dokumentaciju osim fizičkog dokazivanja da mogu i znam.

Ne radim: ništa vezano uz građevinu, rušenje drvlja po šumama i sličnih kičmatrans poslova. Ne zato što sam lijen, nego mi je stradala kičma od velikih promjena temperatura i zgurenih položaja dok sam zavarivao širom mile nam države.

Ako netko treba jednog takvog, a vi čujete... Sve znate.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na